Jump to content

Photo

Paladin - Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
436 replies to this topic

#1 Irulán

Irulán

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 274 posts

Posted 13 July 2005 - 07:36 AM

Přišlo mi dost těžké sehnat někde buildy na advanced second classy, tak tu zkusím aspoň nadhodit můj build a třeba mi někdo poradí nebo to někomu aspoň pomůže, nebo pobaví :)

STR: 41 +9
AGI: 1 +8
VIT: 83 +10
INT: 99 +7
DEX: 32 +8
LUK: 2 +3 (zbyly dva body a tohle je psychologický effect :) )

Swordman High skills:
HP recovery 10
Sword mastery: 10
Endure: 10
Provoke: 8
Magnum break: 1 (vcelku zbytečné, ale pomůže zpočátku při expení)
Bash: 10
Fatal Blow (Attack weak point): 1

Paladin skills:
Faith: 10
Demon bane: 5
Divine protection: 5
Cure: 1
Heal: 10
Holy cross: 10
Grand cross: 10
Guard: 5
Smite: 2
Pressure:5
Resistant souls: 5
Peco: 1

Je to build vycházející z GC, mě přišel nejlepší, mám ráda vlastní heal :)

Užovka - sinXka - freelance of Midgard

#2 Nemesis

Nemesis

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 12 posts

Posted 18 July 2005 - 08:06 AM

No, s Paladinem ještě zkušenosti nemám, ale nejspíš bych pokračoval v mým oblíbeným Sacrifice Crusaderovi a pak mu přidal Martyr's Reckoning, Crucifix a dojel některé Crusovské skilly...
Případně mě napadl zajímavý build čistě na štíty, a jako Paladin by si nejspíš dokázal dát i Heal na 10. Nejspíš to otestuju a uvidím :lol:
-Nemesis- - Sacrifice Crusader
Člen Manga.sk na serveru CzechRO

#3 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 21 July 2005 - 08:46 AM

Já jsem ještě Advanced class ani na vlastní oči neviděl a co jsem četl na netu nové skilly pro Paladina, tak jsem viděl jen a pouze Martyr's Reckoning, Grand Crucifix a Gloria Domini... Je snad ještě něco jiného, co Paladin má? :)

View Post

Ještě má Shield Chain, 5 uderů štítem rychle za sebou. A ty skilly mají jiné názvy...

Edited by Nanaki, 21 July 2005 - 09:11 AM.

The End

#4 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 23 July 2005 - 08:08 AM

Dík moc, Nanaki ;) A mohl bys mi, prosím Tě, napsat, jak se teda jmenují ty skilly?? Protože tak jak jsem to napsal je to na iRO a myslím, že i na ROempire jsem to tak viděl... Jak je tomu tady? Chtěl bych v tom mít jasno ;)

View Post

Shield Chain
Pressure - velkej kříž ;)
Sacrificial Ritual - obětování HP a velky zranění soupeře
poslední skill by se měl jmenovat Gospel, ale já ho nemám, takže bez záruky (nemám ho ani v nabídce)
The End

#5 Nemesis

Nemesis

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 12 posts

Posted 23 July 2005 - 06:42 PM

Shield Chain
Pressure - velkej kříž  ;)
Sacrificial Ritual - obětování HP a velky zranění soupeře
poslední skill by se měl jmenovat Gospel, ale já ho nemám, takže bez záruky (nemám ho ani v nabídce)

View Post

Jooo, díky, Nanaki ;) Tak to asi tak nějak sedí, jen je škoda, že nejsou ty názvy stejný jako na oficiálu... Tam se teda nezmiňují o Shield Chainu (což musí bejt super skill ;) ) a jinak je to asi takhle:
Pressure = Gloria Domini (ten velkej kříž ;) )
Sacrificial Ritual = Martyr's Reckoning
Gospel = Battle Chant

Tak to leží černé na bílém (nebo jakou je to psaný barvou ;) ) na iro.ragnarokonline.com

PS: CzechRO má názvy všech skillů shodné právě s názvy na oficiálu a tak mě jen překvapilo, že Reborn zřejmě ne B) A co Vy na to?? Mě se teda ty názvy na iRO líbí víc, ale budiž ;)

#6 Guest_PANzlo_*

Guest_PANzlo_*
  • Guests

Posted 27 July 2005 - 04:23 AM

omfg nic proti knechtum, jako paladin zavidim ty fragy :rolleyes:,
ale asi si neuvedomujete ze knecht sice da skoro vse ale docela mu to trva, ted mam GC/heal/ritual sacri paladina ( jde to :blink: ) a dokazu skolit chapma i sina do 2 s coz knecht nedokaze, proste dobrej paladin je lepsi nes knech a s tim GC a healem se i sqele expi. Proste za nic nevymenim. Po [ /omg ]u jasna wolba :)

jinak nemam 99, nan ho teprv 3 dny takze 95 lvl

STR 30+9
AGI 32+7 + BERSEKR POT + AGI = 170 ASPD
VIT 99+9
INT 70+8 staci na heal GC stejne jen na expeni
DEX 30+7
LUK 1+2

mno a mam i sacri takze, kdyz se zrovna flakam v hrade tak aspon pomoham ( sacri nej skill na obranu ) /e4

#7 Nemesis

Nemesis

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 12 posts

Posted 28 July 2005 - 06:38 AM

Nejsem přímo proti Crusům bez Sacri :blink: Přeci jen, když chcete mít Cruse maximálně bojově zaměřenýho, tak bych volil Shield nebo Shield/Heal a v těhle buildech je třeba každýho bodíku... Stejně tak u GC Cruse (či Paladina) bych Sacri nejel, protože staty jsou tak trošku v rozporu. Prostě GC, co si dá Sacri se Hardcore Sacrimu nikdy nevyrovná, tak proč to vůbec dělat? Já sám mám teda Sacri nejradši, jinej build si možná vyzkouším někdy, až svůj Sacri build dovedu k dokonalosti :P

#8 Guest_PANzlo_*

Guest_PANzlo_*
  • Guests

Posted 28 July 2005 - 11:35 PM

za paladina mam job 64

faith 10
cure 1
divine protection 3
demon bane 3
heal 10
holy cross 6
grand cross 8... pude 10
guard 5
smite 3
shield boomerang 3
shield reflect 5
sacri 3.. ja vim malo 5 je lespi jedina chybka
sacri ritual 1... pujde na 5

ale uz neexpi nebavi me to.... jinak sem fejk, doufam, ze se vam libi jatka v PvP

#9 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 29 July 2005 - 10:36 AM

za paladina mam job 64

faith 10
cure 1
divine protection 3
demon bane 3
heal 10
holy cross 6
grand cross 8... pude 10
guard 5
smite 3
shield boomerang 3
shield reflect 5
sacri 3.. ja vim malo 5 je lespi jedina chybka
sacri ritual 1... pujde na 5

ale uz neexpi nebavi me to.... jinak sem fejk, doufam, ze se vam libi jatka v PvP

View Post

Nemáš tam chybu ? Na Heal bys měl potřebovat Demon Bane lv 5....

Jinak dobrý, jen aby sis otevřel Ritual a Heal, budeš potřebovat 59 skillu, takže než se k tomu dostaneš, uplyne hodně vody :)...

Edited by Nanaki, 29 July 2005 - 10:36 AM.

The End

#10 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 30 July 2005 - 03:25 PM

Mam par otazecek: Sacrificial Rit. je 5 uderu? Na ROempire sem cet, ze se to v pristim patchi zmeni na jedinej, takze fakt nevim. Protoze sem chtel zkusit Spear Quicken Sadera s SR, aby sem dal tech 5 uderu hodne rychle, ale jestli to pak zmenej na jeden tak mi bude celej build k nicemu. Takze, jakej je vas nazor? :D

A druha otazka: Gospel dava random buffy spojencum a udajne jeden z nich je +20 ke vsem stats, coz je docela brutalni(instant cast - wizna/asura monk,etc.).
A dalsi vec, ze kdyz vas nekdo divestne, tak gospel divest zrusi(jen nevim jestli vam, nebo ostatnim, protoze na Palyho ty buffy nepusobi(??))
Je to pravda?

Edited by Moon, 30 July 2005 - 03:31 PM.

Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#11 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 30 July 2005 - 03:56 PM

Mam par otazecek: Sacrificial Rit. je 5 uderu? Na ROempire sem cet, ze se to v pristim patchi zmeni na jedinej, takze fakt nevim. Protoze sem chtel zkusit Spear Quicken Sadera s SR, aby sem dal tech 5 uderu hodne rychle, ale jestli to pak zmenej na jeden tak mi bude celej build k nicemu. Takze, jakej je vas nazor? :)

A druha otazka: Gospel dava random buffy spojencum a udajne jeden z nich je +20 ke vsem stats, coz je docela brutalni(instant cast - wizna/asura monk,etc.).
A dalsi vec, ze kdyz vas nekdo divestne, tak gospel divest zrusi(jen nevim jestli vam, nebo ostatnim, protoze na Palyho ty buffy nepusobi(??))
Je to pravda?

View Post

Ritual pracuje takto : nahodíš ho za 100 SP a teď máš 5 uderů. Každý úder ti ale bere 9% max. HP
The End

#12 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 31 July 2005 - 09:37 AM

Ja sem myslel jako jestli ma cenu zkouset toho Spear Quicken Sadera, tzn. jestli se to teda zmeni na ten jeden uder, nebo ne? Nevite nekdo?

A o tom Gospel taky nic?
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#13 Jackal

Jackal

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 31 July 2005 - 09:44 AM

Tak taky neco prispeju
Zacal sem hrat asi pred 14-16 dny na Rebornu chtel sem stihnout paladina jeste pred vipem tak sem jel GC+Heal = Expici bomba po [ /omg ]e pojedu Shield Sacri teda jestli se vubec dockam levelu 99. Protoze Schield Sacri je to nejlesi co muzez vzit na GW ale Expit to solo je neco ztrasnyho
Ohledne skilu Gospel sem si ho zkusil jed jen prozajimavost mam ho na 10 tak ho tu trochu zhodnotim Kdyz ho nahodim nemuzu nic hejbat se potovat zrusisemi vsechny Buffy ale pak mije prist muze na hodit znova nejde to ani vypnout je proste ze me takovej Easy Target
ale kdyz je nekdo v Parte semnou a stoji vnem ¨Tak
Nahazuje:
AGI + Bles nevim jaky levely podle popisu 5lv
B.S. Sacramenty (nevim jak se to pise) to co ma prist +dasi dva unej musi stat
Apresio )
+20 ke vsem Statum ano Wizna ma instant
pak zvecuje maximalni Mnozstvi HP a SP (LK v Bersekru ma 134K HP)
Leci Vsechno sleep Chaos Dives slepotu (zatim neodskouseno)
Heal podle vseho dava do Full HP povedl semi za 20K
Kdyz nejsu v parte a pridesi pokecat:)
Tak damge dava ignoruje def nejveci rana co semi povedla byla prez 9K a to i GM :)
DEF=0 Atak=0 Atak speed=0 rychlost -75%
jo jeste Flee=0 a HIT taky redukuje misuje i Sin
Vsechno co umi vylecit umi i nahodit Chaos blind....
Provke podle popisu level 10
nepomuze ani hide

tyhle veci to umi nemuzu urcit co to prave zrovna hodi kdyz ste v parte nebo nepritel podle popisu je na vsechno sance na 10 levelu 100% nevim jestli se to urcuje podle lidi kolik je v parte nebo kolik na tom zrovna stoji nekdy nahodim svem zaraz Apresio + Bles za chvili to zvedne HP nekdy to trva dost dlouho treba az 3 zapnuti a by dal HP stejne tak i o postihu nedokazu urcit co prave udela a jak rychle zasebou to hodi nekdo sedi hned ume dobryu minutu a nic nekdo jen projde a hned ma posih nebo damage

Edited by Jackal, 31 July 2005 - 10:14 AM.

Jackal Paladin

WOW Drak'Thul Server
Rogos Dwarf Warrior

#14 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 02 August 2005 - 03:06 PM

Mno, takže Vergil je na tom asi takhle :

STR - 51+9
AGI - 62+8
VIT - 99+9
DEX - 52+8
INT - 1+8
LUK - 1+3

Možná by se dala snížit DEX (není treba, je jen kvůli expení), a přidat AGI, Ritual seka podle ASPD, STR je dobrý tak nechat, kvuli potům, sacri spotřebuje dost (ach ty wizny :) )

Skilly jsou celkem jednoduché : všechno na Sacri (stejně jako u crusadera), pak už je otevřený Ritual, takže vzít. Pak už je to na každém, co si dá. Já doporučuju štítové skilly, takže Smite, Boomerang, Reflect, atd... Hodně dobrý je Pressure (ať maj pristi radost :) (Endure lv 5, Faith lv 5, Smite lv 2)).

Equip : Ritual se ridí podle HP, takže věcičky, které přidávají HP - matyr do bot, Peco do brňča (na GW ještě elementalní, když rádi běháte v SG, tak i Marca...), do přilby určitě Grand Peco (když je s Pecem, přidá +4 k DEF a +4 VIT), Raydric do garmentu, Tharu do štítu... Jako acessory nejspíš slotovy Necklage, ale ty špatně shání... (asi jen OBB ?), takže místo toho třeba slot Rosary, do nich Spore card (kvůli HP, kdybyste mysleli :P ), na začátku třeba levné Rosary, Safety ring také není špatný (ne, ten nepatří mezi levné věci...).

EDIT : zapoměl jsem na zbraně, uhhhuuu. Na použití Ritualu je asi nejlepší zbraň rychlá, s co nejvíce sloty. Tedy nějaká 4-slotová dýka...(nebo meč, taktéž 4 sloty) Naprosto jasně se nabízejí hydry, možno zkusit i něco jiného... Pokud začnete používat sťítové skilly, tak je dobré přepnout na něco, co zasáhne (4 mummy ? :) , nebo VVS...).

Edited by Nanaki, 02 August 2005 - 03:25 PM.

The End

#15 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 02 August 2005 - 05:32 PM

Sacrifice 10

View Post

Eeeee ?? Sacri má jen 5...

Btw : k čemu ten GC ? Máš jen lv 8, a INT 55 není moc...

EDIT : použil jsi přesne 72 skillu....

Edited by Nanaki, 02 August 2005 - 05:34 PM.

The End

#16 Guest_PANzlo_*

Guest_PANzlo_*
  • Guests

Posted 02 August 2005 - 07:29 PM

mno u toho sacri ritual paladina je to tezky, VIT jednoznacne na 99 str kolem 50, jak ma nanaki, ale rozhodne bych rekl, ze staci 32+7 agi je to z duvodu pouziti berserk potu a incr. agi mas aspd 170 a to bohate staci s tou dmg co davas. INT 1 opravdu malo, minimalne 30 regenerace se trochu zvedne a BP ti taky prida vic...
s equipem souhlasim az na zbran, tam rozhodne sabre 3 s.....170 aspd jak mam popsano....2, 3 hydry nebo skel. workera misto jedne hydry je to zpocitane, das vetsi dmg nez nejakym 4 slot mecem sice rychlejsim....

#17 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 02 August 2005 - 07:45 PM

mno u toho sacri ritual paladina je to tezky, VIT jednoznacne na 99 str kolem 50, jak ma nanaki, ale rozhodne bych rekl, ze staci 32+7 agi je to z duvodu pouziti berserk potu a incr. agi mas aspd 170 a to bohate staci s tou dmg co davas. INT 1 opravdu malo, minimalne 30 regenerace se trochu zvedne a BP ti taky prida vic...
s equipem souhlasim az na zbran, tam rozhodne sabre 3 s.....170 aspd jak mam popsano....2, 3 hydry nebo skel. workera misto jedne hydry je to zpocitane, das vetsi dmg nez nejakym 4 slot mecem sice rychlejsim....

View Post

Nj, ale.... Ta zbraň je specialně pro Ritual, ne ? Tam na ATK vůbec nezáleží, pouze na HP. (9% Max HP x skill lv x karty)... Jinak na normální údery, jako je Bash, máš pravdu, ale to jsem nepsal :)

INT je na nic, od toho jsou poty :) , navíc, já jsem spíš defenzivní typ hráče, neženu se moc do útoku, a SP mě dojdou jen když mě osolí Professor (a to mám ty poty...)

Edited by Nanaki, 02 August 2005 - 07:47 PM.

The End

#18 Guest_PANzlo_*

Guest_PANzlo_*
  • Guests

Posted 02 August 2005 - 08:47 PM

mno ja se domnivam ze atk gun + str se taky pocita mam dva paladiny a u jednoho mam 90 str a davam vetsi rany i kdyz nemam gun a pokud se pocita str tak by se mela pocitat i atk gun... nevim chtelo by se podivat do scriptu skillu, i kdyz v popisku to neni

jinak BASH se nekdy hodi uz jen kvuli tomu stunu.... :)

Edited by PANzlo, 02 August 2005 - 08:48 PM.

#19 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 02 August 2005 - 08:55 PM

mno ja se domnivam ze atk gun + str se taky pocita mam dva paladiny a u jednoho mam 90 str a davam vetsi rany i kdyz nemam gun a pokud se pocita str tak by se mela pocitat i atk gun... nevim chtelo by se podivat do scriptu skillu, i kdyz v popisku to neni

jinak BASH se nekdy hodi uz jen kvuli tomu stunu.... :)

View Post

To se dá zjistit i jinak, stačí skočit do PvP...

Btw : Bash není spatnej, ale máš taky Smite :)

EDIT : teď jsem to zkoušel v PvP. Vzal jsem si Cutter (ATK 30) a Sabrew (ATK 115), vysledný damage byl NAPROSTO stejný !

Edited by Nanaki, 02 August 2005 - 09:05 PM.

The End

#20 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 02 August 2005 - 11:11 PM

tak aspon ze to vime.... stejne mi prijde sabre 3 lepsi ma sirsi vyuziti, hlavne bash, smithe je peknej, ale odhodi a moc neubira, vyznavam bash :), dale nebudu muset nosit druhou gun, tedy o par potu vice :)

zajimave by bylo udelat sacri ritual paladina na pecu, to uz ti nikdo neutece :), jako se to stavalo me....

View Post

No, Cutter váží jen 50, to je 3 a 1/3 White Potu :) ... Smite odhazuje v PvP a potvory, ale ne na GW (stejně jako třeba Arrow repel, tuším...), a navíc má větší sanci na stun. Není problém zastunovat soupeře a pak se do něj pustit Ritualem. Menší damage má, to je jisté.

Saber jistě má větší použití, ale pokud chceš maximální zranění Ritualem je cokoli 4-slotovýho jasná volba :)

To Peco nemusí být špatný nápad....
The End