Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply
Mno já ho mÄla s původní­ Irulán taky na lv 7 - nějak nezbyly body a na GC to stačilo, beztak ho moc nevyužijeÄ :)

6307[/snapback]

No právÄ... Xp postnul Sacri/Ritual paladina, ten si bere jen lv 6 na sacri, HC je totiž opravdu na nic... Ten bod by byl uziteÄnÄjÄí­ kdekoli jinde, třeba v Guardu, nebo ve Smite.
Link to comment
Share on other sites

Zdravim prepacte ze to pisem tu ale nejak neviem spravit novy topic. Zaujimalo by ma ako je to s tou 3rd class? Hlavne od ktoreho lvl tam mozem ist a kam vlastne mam ist a ci je to narocne, ak chcem byt paladin a este by ma zaujimalo kolko mi to da job levelov aby som sa vedel nejak zariadit podla toho. A este poslenda question ci sa vobec oplatia tie dalsie skili?... mno a to je asi tak vsetko, nenahnevam sa ak mi date link na dajaku stranku kde je to opisane podrobnejsie  :)

6984[/snapback]

Není­ moc, co by se řeklo. Lv musí­Ä mí­t 99 (base), jestli job 50 neví­m, ale to stejnÄ každý má, tak je to vlastnÄ jedno... Jako 2nd advanced (3rd neexistují­m to jen tak na okraj...) budeÄ mí­t na zaÄátku staty 1 a 100 bodů k rozdÄlení­. za lv se pak body zí­skavají­ stejnÄ. Dále budeÄ mí­t +30%k HP a SP. Maximální­ Job u 2nd advanced je 70. Advanced skilly se v drtivé vÄtčinÄ vyplatí­, např Ritual Sacrifice u Paladina je celkem sranda (pro tebe, samozřejmÄ).
Link to comment
Share on other sites

Nanaki - co si myslí­Ä o Sacri ritual/heal paladinovi? Tak nějak mÄ ta myÄlenka zaujala, co se týká tanka na GW... Asi bych tam jela nějak ví­c DEX a STR než u GC a nejspí­Ä nějakou AGI - myslí­m, že rychlost SR se odvozuje od ASPD...  :)

6994[/snapback]

Hmm, jen na otevření­ Ritualu a Healu budeÄ potřebovat 48 Jobu... Zkrátka se připrav na dlouhý expení­, než k nÄÄemu vůbec budeÄ...

 

Ty staty... Mohla by jsi napsat, jak si je asi představujeÄ ? STR u tebe by asi nutna nebyla skoro vůbec, budeÄ mí­t Heal, takže minimum potu... DEX a AGI - ano, nějaká ano, Ritual je podle ASPD. UrčitÄ VIT, nebo budou mí­t lidi z Ritualu spí­Ä srandu, a taky INT, leÄení­ za 600, když máÄ přes 10k HP... Ale s tí­m tankem na GW... budou chybÄt Ätí­tový skilly, který právÄ dÄlaj tanka...

Link to comment
Share on other sites

Mno, na 99 base paladina by to vycházelo asi takhle, ale je to spí­Ä pokus, radu jen uví­tám:

STR 57+13 (2xring bez slotu)

AGI 44+ 8 (ASPD s Berserker potion - 170,72)

VIT 80+10 (s Peco peco card, Matyrem a Faith 20 002 HP)

INT 63+7 (1008 sp, mÄlo by to stačit i na rozumný heal)

DEX 52+8 (HIT 159 - to je docela málo, co? :))

LUK 1+3 (na co taky mí­t ví­c :))

 

Je to bráno se sluÄným equipem, je jasné, že to zaÄne za něco stát až tak od 8x levelu, ale myslí­m, že pak by to mohlo být sluÄné maso :P

Link to comment
Share on other sites

Mno, na 99 base paladina by to vycházelo asi takhle, ale je to spí­Ä pokus, radu jen uví­tám:

STR  57+13 (2xring bez slotu)

AGI  44+ 8 (ASPD s Berserker potion - 170,72)

VIT 80+10 (s Peco peco card, Matyrem a Faith 20 002 HP)

INT 63+7 (1008 sp, mÄlo by to stačit i na rozumný heal)

DEX  52+8 (HIT 159 - to je docela málo, co? :))

LUK  1+3 (na co taky mí­t ví­c :))

 

Je to bráno se sluÄným equipem, je jasné, že to zaÄne za něco stát až tak od 8x levelu, ale myslí­m, že pak by to mohlo být sluÄné maso :P

7004[/snapback]

Spí­Ä bych tipoval až na 90+, ale co... Build dobrej, jen 2 vÄci...

 

STR - hlavní­ íştoÄný skill je Ritual, proÄ tewdy tak vysoká STR ? A notabene jeÄtÄ obÄ acc. zapláclý ringama ? (a jeÄtÄ neslotovýma)

 

DEX - pokud ti jde jen o HIT, tak je to zbyteÄnÄ moc. To je lepÄí­ si vzí­t VVS zbrař, nebo mí­t Mummy... GC asi moc použí­vat nebudeÄ...

Link to comment
Share on other sites

Spí­Ä bych tipoval až na 90+, ale co... Build dobrej, jen 2 vÄci...

 

STR - hlavní­ íştoÄný skill je Ritual, proÄ tewdy tak vysoká STR ? A notabene jeÄtÄ obÄ acc. zapláclý ringama ? (a jeÄtÄ neslotovýma)

 

DEX - pokud ti jde jen o HIT, tak je to zbyteÄnÄ moc. To je lepÄí­ si vzí­t VVS zbrař, nebo mí­t Mummy... GC asi moc použí­vat nebudeÄ...

7011[/snapback]

 

Ritual isnt primary skill(for pvm at least), you cant really EXP with it :)

Link to comment
Share on other sites

A o tom to je... Lidi, pokud chtÄjí­, aby mÄli v guildÄ chary, které se tÄžko expí­ (sacri crussové, sagové, FS priesti...), pro to musí­ něco udÄlat. Ne jen nÄkoho peskovat, že neexpí­...

 

Nanaki: mám teda sní­žit STR a dát to radči do INT, nebo do VIT, co? :)

 

BTW - co bys navrhoval jako accessory?

Link to comment
Share on other sites

A o tom to je... Lidi, pokud chtÄjí­, aby mÄli v guildÄ chary, které se tÄžko expí­ (sacri crussové, sagové, FS priesti...), pro to musí­ něco udÄlat. Ne jen nÄkoho peskovat, že neexpí­...

 

Nanaki: mám teda sní­žit STR a dát to radči do INT, nebo do VIT, co?  :)

 

BTW - co bys navrhoval jako accessory?

7017[/snapback]

Já bych dal do VIT, kvůli HP a Ritualu... Acc. no, nejsou Äpatny Slot Rosary, ona se ta MDEF hodí­ vždycky. Pří­padnÄ Safety... Co zas karty, tam... Já si asi dám Spore (+2 VIT, opÄt HP a Ritual...)
Link to comment
Share on other sites

Já bych dal do VIT, kvůli HP a Ritualu... Acc. no, nejsou Äpatny Slot Rosary, ona se ta MDEF hodí­ vždycky. Pří­padnÄ Safety... Co zas karty, tam... Já si asi dám Spore (+2 VIT, opÄt HP a Ritual...)

7018[/snapback]

No, jeÄtÄ jsou nějaké neklanse, které také dávají­ vit... ale vůbec neví­m, zda jsou na Rebornu i slotové :)

 

Jinak jsem tedy dala dolů tu STR a vypadá to následovnÄ:

STR 31+9

AGI 46+8

DEX 42+8

VIT 99+14

INT 63+7

LUK 3+3

 

Takto to dává 22138 HP, pokud kalkulaÄka nelže :)

Link to comment
Share on other sites

No, jeÄtÄ jsou nějaké neklance, které také dávají­ vit... ale vůbec neví­m, zda jsou na Rebornu i slotové  :)

7019[/snapback]

Nj, slot Necklage by byla volba Ä. 1, ale oni tady asi opravdu nejsou... Takže jsem volil ty Rosary[1]... Jak ří­kám, MDEF se taky hodí­...

 

JeÄtÄ k tomu expení­... S dobrým equipem (Ice Flamberge, nebo Triple Bloody Saber+Endow Tsunami, a dobrou defensí­ (poo, Rayderic, Thara a vysoká DEF)), ty HO taky budeÄ dávat. Sice ne tak rychle, ale protože budou brát minimálnÄ, a ty budeÄ mí­t spoustu SP, tak to pujde... Ne extra rychle, ale pujde.

Link to comment
Share on other sites

Spardo - mrkni o kousek výÄ, editovala jsem ten předchozí­ post... :)

7023[/snapback]

Možná bych jeÄtÄ sní­žil tu DEX, moc ji taky potřebovat nebudeÄ... Asi jen na rychlejÄí­ castÄní­ Sacri.

 

Kya : OMG, já chci Alde 5 !! Gumy, FF, jdem dobýt Alde 5 ! :)

Link to comment
Share on other sites

Možná bych jeÄtÄ sní­žil tu DEX, moc ji taky potřebovat nebudeÄ... Asi jen na rychlejÄí­ castÄní­ Sacri.

Já myslela, že zásah u SR záleží­ na hitu, nebo to má 100% hit? :)

 

BTW - dala jsem do kalkulaÄky saber +7 se 3 hydrama a ice flamberge +7 - celkem to vychází­ lépe pro tu flaberge - dává HO tak o 200 vÄtÄí­ Äupy. A kdyby to byla very very strong +7 ice flamberge... hmmmmm :)

Link to comment
Share on other sites

Já myslela, že zásah u SR záleží­ na hitu, nebo to má 100% hit?  :)

 

BTW - dala jsem do kalkulaÄky saber +7 se 3 hydrama a ice flamberge +7 - celkem to vychází­ lépe pro tu flaberge - dává HO tak o 200 vÄtÄí­ Äupy. A kdyby to byla very very strong +7 ice flamberge... hmmmmm  :)

7026[/snapback]

 

endow +hydras might prove more effective :P

Link to comment
Share on other sites

Mno to jo, ale to musí­Ä tahat s sebou sage :) Ale toho já v guildÄ budu mí­t - můj dobrý kamarád IRW, takže se dvÄ tÄžko expitelná povolání­ budou krásnÄ expit vzájemnÄ :)

Dí­ky za rady, jeÄtÄ v tom buildu poupraví­m tu DEX, myslí­m že 40 bude v souÄtu stačit a co půjde vrazí­m do INT, aÂť jsou sp na Healy :) Až to bude trochu odzkouÄené, hodí­m sem ten build oficiálnÄ, aÂť ostatní­ vÄdí­, co že je to vraždí­ :)

Link to comment
Share on other sites

Vyplati se u Shield/Sacri Palyho jeden lvl Gospel proti Divestum? Pozadavky jsou kruty, ale zas to je pekna schopnost, ktera nastve kazdyho Stalkera :D

7571[/snapback]

Mno, pokud se nemýlí­m, funguje Gospel pouze se spear class zbraní­ v ruce. A pokud nechceš jet Ätí­tového crusse bez Ätí­tu (protože krom pike, která za moc nestojí­j jsou vÄechny speary two-handed), pak se Ti vyplatí­ ten bodí­k investovat jinam :)

Link to comment
Share on other sites

Mno, pokud se nemýlí­m, funguje Gospel pouze se spear class zbraní­ v ruce. A pokud nechceš jet Ätí­tového crusse bez Ätí­tu (protože krom pike, která za moc nestojí­j jsou vÄechny speary two-handed), pak se Ti vyplatí­ ten bodí­k investovat jinam :D

7573[/snapback]

 

Mno, pokud se zas nemylim ja, tak funguje i s mecem, takze by to chtelo este nekoho tretiho, "kdo se nemyli", nemyslis? :)

 

A i kdybych se mylil, tak ja ten Gospel preci jen zapnu a hned vypnu, abych se zbavil divest statusu. Ale pokud to je jak rikas, tak bych nemoh Gospel pouzit vubec, protoze bych nemel zbran, coz podle me je blbost, protoze na ostatnich serverech to normalne funguje(udajne :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...