Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

tak tohle je muj ritual

 

str 41+9

agi 71+12

vit 99+23

int 1+7

dex 52+8

luk 2+5

 

sword:

SM 10

HP rec 10

Provoke 10

Bash 10

Endure 9

 

palach:

peco riding 1

c. mastery 5

fath 10

guard 10

smite 3

s. boomerang 5

s. reflect 10

HC 6

GC 4

sacrifice 5

def. aura 5

sacrificial ritual 5

 

equip:

head - helm(grand peco)

fin helm, iron cane

nejakej mec....4x fabre, 3x hydra + 1x s. worker

shield(thara)

full plate(peco peco)

manteau, v lepsim pripade pauldron(baphomet jr.)

boots(matyr)

2x rosary(spore)

 

EDIT poupraveno

Link to comment
Share on other sites

Jedna důležitá vÄc: Nedávej si sword mastery, protože ti je úplně na nic, ovlivřuje jen bash; dále vÄechny 1h meÄe i dýky jsou u cruse/paladina stejnÄ rychlé; určitě si dej pressure alespoř lvl 1, občas se dá využí­t.

Jinak to je velmi podobný tomu, co mám já, jen pár menÄí­ch rozdí­lů ve statech; defending auru nemám, je na nic, takže to vypadá na pressure lvl 1 a Äest volných skillů :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Max provoke, max endure, magnum break 1, sword mastery 3, přestup ze 45 jobu :whistling:

Pressure se taky hodí­ na asuráky, s -20% nebo -25% sp by tě nemusel zabí­t, pokud si toho nevšimne a nedochlastá, a pří­ležitostně i na empo.

 

Já si ty přebytečný skilly nechám volný a počkám .. před rokem dostal smite pevnej delay, kdyby se to náhodou někdy změnilo zpátky (podle aspd), tak při 178 s ní­m můžeš velmi solidně sutnnovat (lí­p než bashem); shield chain určitě ne, ten je s malou str na nic; defending aura možná vzhledem k novejm mí­stům na expení­ nebo bossům .. uvidí­ se (VELMI nepodložená, neověřená a pravděpodobně nepravdivá informace: na sakray prý došlo k íşpravě, kdy defending aura redukuje dmg, kterou obdrží­ paladin, stále o 80%, ale lidem na sacri jen o 80 bodů).

 

Jo a na rebornu jsou všichni hráči medium, není­ to tak, že by lidi na pecu byli large; 3x hydra + 1x sw funguje na všechno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mnoo,takže už mÄnit nic nechci ani nebudu ;) ,tak vám ukážu míşj build aÂť se zasmÄjete,zaklejete atd... :D

 

Str:50

Int:80

Vit:60

Dex:80

Agi:1

Luk:1

 

Faith:10

HC:6

GC:10

D.B.:5

D.P.:3

Heal:5

Guard:6

Smite:3

Pressure:5

Shield Boomerang:5

Shield Chain:5

Peco Peco riding:1

Cavalier Mastery:5

Link to comment
Share on other sites

Taky prispeju svoji troskou do mlyna. Build mi prijde az moc vsestranej. Padesat str je na SC docela malo, bud bych vzala z neceho body a dala je do str (aby to dalo aspon takovych 90, ale radsi vic) nebo bych se na SC uplne vykvakla. Int je OK, pokud chces jet GC a heal, ale jet GC u paldy mi prijde trosku skoda (nic proti Riamovi), pac paladin ma spoustu jinych krasnych skillu. Na druhe strane je pravda, ze aspon nebudes s expenim odkazan na partu. Ale pak je tu ten heal. Ja osobne bych se vykaslala na SC a dala to do healu, aby by na max, nebo se z toho zblaznis. Co se tyce dexy, tak ta je fajn, aspon nebudes castit pressure pul roku. S agi a luk 1 souhlasim.

 

btw nenapsal jsi equip a bonusy za nej, to bych celkem uvitala. Base stat + bonusy za job, equip a boosty. Pak se v tom clovek lepe orientuje a muze si i lip zkontrolovat, zda ti nejaky bodik nechybi, ci nepribyva.

 

Jinak ocekavam, ze stim na GW chodit nechces.

Link to comment
Share on other sites

Takže ani jsem neÄekal, že se vám build bude lí­bí­t,ale SC je na wizze a hunta...A GC je docela sluÄnej ploÄnej íştok při takovýhle dex(+ 2x gloves(1) + zerom)se bude castit za mí­ř jak sekundu,když je v hradÄ naÄtosováno spoustu charů,tak to GC celkem vyčistí­...60 vit je kvůli stunu,aby nebyl až do alelůja ;) ...Heal na 5 staÄí­,od Äeho jsou WP a Priesti?naví­c si hodlám poří­dit Angeling kartu,takže heal kolem 2,5k...Int není­ potreba prehánet v dneÄní­ dobÄ 20 profů v jednom hradu...Na GW občas určitě zaskočim a poÄkejte si až vás tam skolim :D ...

Link to comment
Share on other sites

Takže ani jsem neÄekal, že se vám build bude lí­bí­t,ale SC je na wizze a hunta...A GC je docela sluÄnej ploÄnej íştok při takovýhle dex(+ 2x gloves(1) + zerom)se bude castit za mí­ř jak sekundu,když je v hradÄ naÄtosováno spoustu charů,tak to GC celkem vyčistí­...60 vit je kvůli stunu,aby nebyl až do alelůja ;) ...Heal na 5 staÄí­,od Äeho jsou WP a Priesti?naví­c si hodlám poří­dit Angeling kartu,takže heal kolem 2,5k...Int není­ potreba prehánet v dneÄní­ dobÄ 20 profů v jednom hradu...Na GW občas určitě zaskočim a poÄkejte si až vás tam skolim :D ...

s takovou str nezabijeÄ ani maga nebo archera, natož hunta/wiznu ;)

GC s 80 int je maximálnÄ na hodnÄ bí­dný expení­, na GW leda k smí­chu. Ani full INT GC není­ nijak zvláÄÂť nebezpeÄné, pokud zrovna cí­l nemá ED a nedoÄly mu poty

heal5? proÄ ho vůbec dávat? sám pí­ÄeÄ že na to jsou WP, pří­padnÄ priesti

Jak souvisí­ heal a angeling? Nijak. Angeling pouze vykryje holy Äást zranÄní­ od GC

Link to comment
Share on other sites

O SC už mluvil Jahy, nezbývá než souhlasit...

 

GC - to sice je dobrý íştok, aspoř teoreticky, praxe je jiná. Je sice pravda, že v hradu je naÄtosováno ví­ce charů u sebe, ale obvykle na jiném mí­stÄ, než ty a dostat se k nim nebývá až taková legrace. Pokud se dostaneÄ do pasti, tak si s tvojí­ AGI bÄž uvařit kafe. Naví­c často v tom Ätosu lidí­ je BC Paladin, který (mimo jiné) dává i Holy do armoru -> GC opÄt klesá (na nulu ? teÄ si nejsem jistý...).

 

Heal taky nechápu, k Äemu, máÄ ty poty, nebo priesta. I když si přiznejme, že spí­Ä ty poty.

 

Angeling je skvÄlá vÄc, udÄlá z tebe nanuk, ani neví­Ä jak... Ale je fakt, že snižuje DMG od elementů...

Link to comment
Share on other sites

Já pojedu VIT/DEX.

 

STR 51+19

VIT 99+xx

DEX 82+18

 

a zbytek INT

 

Hlavní­ skilly:

 

Guard 10

Shield Reflect 10

Sacrifice 5

Pressure 5

Defending Aura 5

Faith 10

Peco Peco Ride 1

Grand Cross 4

Holy Cross 6

Smite 3

Shiel Boomerang 3

když prohodí­Ä dex a vit, tak to bude naprosto dokonalé :)

Link to comment
Share on other sites

Jestli myslí­š bashovací­ho battle shieldera, jak se kdysi dělali crusadeři, než byli advanced, tak to by s rituálem dohromady asi moc nešlo. Pokud ti jde jen o ští­tový skilly, tak to je v podstatě jakejkoli ritualista, kterej není­ kombinovanej s BC/GC/healem.

 

(Když by se udělal paladin ve stylu shield sadera, tak by to mohlo bejt str 92+28 (2xmantis+earsy nebo firelock nebo něco v tom stylu .. bez str eq 110/111 str .. 99 base str je moc), agi 64+21 (176 aspd), vit 62+10, int 13+17, dex 42+18, luk 14+3. Všechny ští­tový skilly, peco a pak chain, pressure, heal nebo bc .. spousta skillů přebejvá. Akorát mě nenapadá nic, na co by ten build byl dobrej, leda tak na 1v1 .. u nonadvanced to bylo perfektní­, ale na některý transcendent povolání­ a skilly to stačit rozhodně nebude.)

Link to comment
Share on other sites

IMHO bych ritual a SC nekombinoval, staty budou vypadat fakt divnÄ. Po tom palovi chceš fakt moc. Vyber si pouze jednu vÄc se kterou budeÄ dÄlat dmg + možná pressure + možná smite, když nemáÄ agi build. Jestli chceš zabí­jet tak si udÄlej LK. Na ritual potřebujeÄ agi a vit + nějakou dex, na SC hodnÄ str a dex + vit- aby jsi udÄlal takového hybrida tak musí­Ä z nÄÄeho ubrat a ve výsledku to bude znamenat, že budeÄ mí­t slabý rituál nebo SC nebo obojí­ a dí­ky nároÄnosti na skillpointy budeÄ i na prd supportovat. Naví­c na ritual budeÄ potřebovat cavalier- dalÄí­ vyhozené body co na SC nevyužijeÄ... Jestli chceš něco i udÄlat tak si vyber jeden z osvěděených buildů:

 

buÄ klasický ritual- vit agi dex- udÄláÄ i nějakou tu dmg, máÄ sacri jako jeden z prereqs takže build už máÄ nastí­nÄný a moc si s ní­m nevyhrajeÄ

 

pak spearquicken-ritual hybrid- velmi nároÄný na skillpointy, aspd zvyÄujeÄ hlavnÄ quickenem takže mí­ř agi, chabý support, nemáÄ Ätí­t :laughing1: Myslí­m, že u nás nikdo nic takového nevede a já se nediví­m :wacko:

 

dál SC str dex vit build- pomÄrná volnost ve skillech, můžeÄ hodit battlechant nebo pressure nebo zbytek shield skillů, uÄetří­Ä za cavalier mastery, nemáÄ aspd- stunujeÄ smitem, máÄ sluÄný cast time na vÄecko a expí­Ä i solo (bez SP :wacko: )

 

dál ete dex vit build- na dmg máÄ maximálnÄ smite, máÄ sacri a shield def skilly- dobrý supporÂťák + možná pressure

 

í to by mohlo byt asi tak vÄechno, nic jiného mÄ nenapadlo :D

 

 

EDIT: jop tak ete int dex vit GC build- rychlý exp, na GW asi jen na battle chant + smite, pří­padnÄ GC ze stringů nemusí­ byt nejhorÄí­... a to už je asi z použitelných buildů IMHO opravdu vÄecko

Link to comment
Share on other sites

Guest Bruky

btw:dalo by se uvažovat o kombinaci Pressure+Ritual+SC?

Tenhle build jedu já a je dobrej;) Kdo ří­ká, že s 1 agi to nedÄlá dmg, tak ten má pravdu jen v tom, že nikoho tí­m nezabijeÄ 1vs1, což je fakt;) Já ho osobnÄ plánuju použí­vat s 1 agi. Dávat si ví­c agility u tohohle buildu je podle mÄ zbyteÄný. HodnÄ dex, nějakou vit a zbytek str;)

 

A jestli nÄkdy opraví­ ty zbugované stringy, tak bych se asi vykaÄlal na str a vymáÄkl maximální­ dex;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...