Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

Tenhle build jedu já a je dobrej;) Kdo ří­ká, že s 1 agi to nedÄlá dmg, tak ten má pravdu jen v tom, že nikoho tí­m nezabijeÄ 1vs1, což je fakt;) Já ho osobnÄ plánuju použí­vat s 1 agi. Dávat si ví­c agility u tohohle buildu je podle mÄ zbyteÄný. HodnÄ dex, nějakou vit a zbytek str;)

 

A jestli nÄkdy opraví­ ty zbugované stringy, tak bych se asi vykaÄlal na str a vymáÄkl maximální­ dex;)

 

 

MáÄ slepici? Resp. slepici bez cavaliera?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply
Guest Bruky

MáÄ slepici? Resp. slepici bez cavaliera?

Ne, to by nemÄlo cenu;) Brojlera holt musí­Ä opustit no;) Což ti dává možnost použí­vat i smite, shield boom a podobnÄ;) A vyhodit 5 bodů do mastery je taky fuj;) Ale jako samotnej skill peco master určitě jet, na PvM je to super;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bruky

Je podle zkuÄeností­ lepÄí­ kombinace Ritual+pressure nebo ritual+SC,nebo pure ritual build?

Pure ritual;)

Link to comment
Share on other sites

Zdravim vÄechny...tenhle build se mi zdál docela vhodný,ale nemám s paldem zatim tolik zkuÄeností­ :P ,mám v plánu chodit na GW tak posuÄte prosí­m tento build....

 

Guard 9

Shield Reflect 10

Sacrifice 3

Sacrifice Ritual 5

Pressure 5

Defending Aura 5

Faith 10

Cavalier Mastery:5

Peco Peco Ride 1

Grand Cross 4

Holy Cross 6

Smite 3

Shiel Boomerang 3

 

a teÄ staty...

Str:40

Agi:60

Vit:80

Int:20

Dex:80

Luk:1

btw:nejsem si jí­stý jestli vÄechno sedí­:D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Imho ze skillů zruÄ def auru a hoÄ na max guard a boomerang, sacri... S tou vysokou dex vypadá jako zají­mavý hybridí­k, jen netuÄí­m jak to bude fungovat v praxi. Jinak pokud by jsi chtÄl klasický ritualák tak potom max vit a ví­c agi (klidnÄ i 180 aspd :P ) a možná mí­ř int. Z mé strany vÄe :D

Link to comment
Share on other sites

Defending aura funguje na: double strafe, arrow shower, arrow vulcan, arrow repel, phantasmic arrow, sharpshooting, spear boomerang, shield boomerang, shield chain, tomahawk throwing, throw venom knife, throw spirit sphere, soul breaker (fyzická Äást).

Nefunguje na blitz beat, falcon assault, acid terror, acid demonstration, stave crasher, soul breaker (magická Äást) a už vůbec ne na bolty, jupitel, storm gust nebo něco podobnýho.

 

Snad je to vÄechno a správnÄ :D

Link to comment
Share on other sites

Michal : JeÄtÄ Spiral Pierce :D

 

RenjiX : VÄtčina se dá dohnat equipem, i když MDEF také není­ k zahození­ (no, ona je vlastnÄ taky z equipu). Jupitel dÄlá problémy, jen pokud je z tebe kostka ledu, ty ovÄem zas dÄláÄ vÄe proto, aby z tebe nebyla. Proti SG je spousta obran, asi tÄ nakonec nezabije, respektive dá se v pohodÄ upotovat. LoV - no, ten nějak extra nic nedÄlá...

Link to comment
Share on other sites

V podstatÄ s novÄjÄí­ma vÄcma, jako je valky Ätí­t, frigg sada a resist poty tÄ nezabije ani vÄtÄí­ poÄet int wizen. Problém nastává, až když jseÄ donucenej nosit i def equip, ray nebo poo kvůli jinejm povolání­m, jako je creator nebo sinx. Jinak vÄechno, co ti nedá na jednu ránu přes půl hp, jde uchlastat :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Když už něco takového tak dej alespoř smite na 5. Je Äkoda, že hodnÄ lidí­ "zahazuje" transcendent char a dÄlá z nÄj takového lepÄí­ho GC sadera. Sám bych asi GC palu nedÄlal, ale kdyby ano tak ořežu shield vÄtev a sacri a hodí­m gospel na max, možná pressure, když už je ta použitelná dex

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ja ty buildy menim jak ponozky :)

 

BC+stity(GW equip)

 

str 99+17(2xring s mantisem)

agi 1+8

vit 66+10

int 13+7

dex 72+8

luk 2+3

 

skill:

 

sword:

HP rec. 10

SM 10

Bash 10

Endure 9(8+1 z paladina)

Magnum B 1

Provoke 10

 

paladin:

Cure 1

DB 3

DP 5

Peco riding 1

Faith 10

Guard 10

Smite 3

Shield B 5

Shield reflect 10

Shield chain 5

Pressure 5

BC 10

Link to comment
Share on other sites

ProÄ tolik lidí­ chce dÄlat paladina bez agi a chce stunovat bashem? Vem si to tak, nemáÄ agi, nemáÄ cavaliera. NÄkde uber dva body z bashe, dej je do endure. VyÄÂťourej za palu jeden bod naví­c a hoÄ ho s tí­m co jsi chtÄl mí­t do endure do smitu, s dex buildem bez agi bude určitě lepÄá. A stejnÄ už máÄ ty tři body jako prereqs tak proÄ to neposí­lit. No nemusí­Ä mÄ brát vážnÄ, ale já bych to takhle asi předÄlal...

Link to comment
Share on other sites

trosku OT, ale zeptam se :)

-> Vraci Shield Reflect vzdy neutral element nebo dava puvodni element utocnika?

 

Reflect vrací­ pomÄrnou Äást DMG, kterou dostaneÄ, nic ví­c, nic mí­ř. Bránit se proti tomu nijak nedá, element je tedy bezvýznamný.

Link to comment
Share on other sites

MÄl bych malý dotaz ohlednÄ pressure:na reborn wiki je u popisu sacri ritualu,že pressure zvyÄuje dmg ritualu,tak bych se chtÄl zeptat,jestli o tom zvýÄení­ dmg nÄkdo nemá podrobnÄjÄí­ informace(nikde jsem nic nenaÄel a jestli tam něco bylo tak jsem to přehlí­dl)?předem dÄkuji

Link to comment
Share on other sites

To je jenom nějakej blábol, není­ to pravda. Bylo to asi myÄleno tak, že pressure pasivnÄ zvedá dmg rituálu a když si před sacri rituálem nahodí­Ä magnum break, tak dáÄ +20% fire dmg. Ani jedno z toho nikde nefunguje ani fungovat nemá.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...