Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

No predstavoval jsem si nejaky utocny build co by i neco udelal naGW nechci behat za wizznama ze sacri.No a co sem se tak docetl na forech tak sacri rit neni na GW moc uciny a chain je podle vas na prd pak je jeste moznost jet GC ale to je podle me taky celkem zniceny palda kdyz stejne gc se da udelat i na crussovi:) nerad bych toho paldu zkazil:D mohli byste mi poradit nejaky build co by mi mohl vyhovovat?

Link to comment
Share on other sites

Guest betr

No predstavoval jsem si nejaky utocny build co by i neco udelal naGW nechci behat za wizznama ze sacri.No a co sem se tak docetl na forech tak sacri rit neni na GW moc uciny a chain je podle vas na prd pak je jeste moznost jet GC ale to je podle me taky celkem zniceny palda kdyz stejne gc se da udelat i na crussovi:) nerad bych toho paldu zkazil:D mohli byste mi poradit nejaky build co by mi mohl vyhovovat?

Tak to si gc vubec nedavej, stejne se vsude vali magnet :D

Link to comment
Share on other sites

No predstavoval jsem si nejaky utocny build
Tak to seÄ ale ve Äpatný Äásti fóra :D Na to je tu merchant class, sinx a champ :) Jediný pří­mý fragy paladina jsou reflektem ..
co by i neco udelal naGW
.. vÄechno ostatní­ jsou jen asistovaný fragy, když dÄláÄ support (sacri, stun, provoke, nějaká ta vedlejÄí­ dmg) nÄkomu jinýmu :)
Link to comment
Share on other sites

SCH palda se strong shieldem, 99 str a 90 dex ze stringu muze mit fragu dost, ale nahanej si cele GW stringy po hrade....

 

RITUAL 90 vit 90 agi zbytek dex. S double HP z BC dokaze fragovat dobre....ale casto budes mit nekoho na sacri....

 

Paladin proste neni delanej na zabijeni, ale na tankovani a supporteni...pokud chces zabijet tak sinX, champ, creator, popripade i wizna...

Link to comment
Share on other sites

Co jsem slyÄel tak ten ritual pala s buffalo horn thorn shield setem nenakládá až tak málo. Popří­padÄ 130 dex+ pressure z ne-rebornovských stringů taky nebude marné, ale to jsou jen spekulace. KaždopádnÄ má Gell pravdu a z paladina žádného řezní­ka neudÄláÄ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mám na Vás takový dotaz...

 

Jedu Paladina, mám ho zatí­m na 70 levelu a napdla mÄ myÄlenka jet GC/Heal/Shield Paladina při statech a skilech... Prosí­m vás o odpovÄdi, nebo pří­padné komentáře. Staty jsou poze s bonusama na 70 jobu

 

STR: 56+9

INT: 99+7

AGI: 6+8

DEX: 49+8

VIT: 60+10

LUK: 1+3

 

Skilly:

 

Faith: 10

Cure: 1

Peco Peco: 1

DP: 3

DB: 5

Heal: 10

HC: 6

GC: 10

Battle Chant: 6

Guard: 5

Smite: 3

Shield Boomerang: 5

Shield Chain: 4

 

PůvodnÄ jsem chtÄl jet klasický GC/Heal/Guard/BC

 

Zatí­m mám tyto staty:

 

STR: 41

AGI: 6

LUK: 1

INT: 62

VIT: 50

DEX: 41

 

DP: 3

Cure: 1

Peco Peco: 1

Faith: 10

Holy Cross: 6

GC: 10

 

Zatí­m mám toto, poraÄte prosí­m, co by bylo nejlepsÄí­ z tÄchto variant... Moc moc dÄkuji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A co takovej nějakej battle build? Ikdyž mám pocit že mi to pÄknÄ shodí­te, jen sem tak nad ní­m přemýÄlel, asi by byl havnÄ pvm, žádnej velkej tank, solidní­ dmg/s a v nutnosti může vzí­t i meÄ a Ätí­t a taky bude mí­t solidní­ aspd i tak. Popří­padÄ by mohl ia na gw trochu vraždit, pamatuju si jak sem byl na gw a crus s kopí­m mi tam dost solidnÄ nakládal a to sem byl sám plechovka. S elementární­ma, popř. okartovanýma zbranÄma by dával dobrý Älupky i bashem/HC.

 

http://www.mujweb.cz/www/monsinor/buildy/palda_staty.jpg

 

http://www.mujweb.cz/www/monsinor/buildy/p..._skill_tree.jpg

Link to comment
Share on other sites

Na GW?Málo vit a při spear quicken chybí­ redukce.

Faith:8?MB:10? To už ti vyjde lí­p Provoke na max...

Na PvM? Jestli chceš hlavnÄ spear ,dal bych si sacri ritual mí­sto toho shield chainu,v tom pří­padÄ vymÄnit str a vit...

Link to comment
Share on other sites

Na GW?Málo vit a při spear quicken chybí­ redukce.

Faith:8?MB:10? To už ti vyjde lí­p Provoke na max...

Na PvM? Jestli chceš hlavnÄ spear ,dal bych si sacri ritual mí­sto toho shield chainu,v tom pří­padÄ vymÄnit str a vit...

 

GW...jak sem psal, tak není­ problém vymÄnit 2Hand spear třeba za saber s hydrama nebo za něco jinýho jednoruÄní­ho, Ätí­t s tharou a pochopitenÄ nahodit gw equip.

 

MB10...u tohode buildu jediný ploÄný skill tak si myslí­m by se mohl dost hodit na expení­.

 

Faith8...nemá GC tak redukci na holy až tolik nepotřebuje a 400 hp není­ až tak moc, něco se oželet musí­.

 

SC/Ritual...jo bylo by to asi lepÄí­ když tak na to koukám, ale pak by s tí­m spearem nenadÄl tolik Äkod, protože by musel STR obÄtovat za VIT.

 

Problém u toho buidu s Ritualem je ten, že ztratí­Ä 20 skill bodů jen se spearem a pak ti to s Ritualem už nějak moc nevychází­...musel bys obÄtovat asi něco ze spear quicken a pak už zase nemáÄ takovou aspd, tak neví­m no...jediná možnost je obÄtovat Cavalier mastery, ale íştok se spearem tak bude zase o něco nižÄí­.

 

Pokud by ale byl jen čistÄ pvm, tak by mohl ten původní­ build být?

Link to comment
Share on other sites

Cavalier mastery a size redukce obecně by měly platit jen na atk, co je psanej pří­mo na zbrani. Neměly by platit na bonus od spear mastery, na refine a overupgrade, na str a bonus za str/10 .. možná ani na rituál :), což není­ problém zkusit. Takže by bylo jedno, jestli máš na medium 100% nebo 75%, šlo by akorát o tu movespeed.

 

edit: v pvm ti crus s obdobným buildem zvládne to samý (.. no nedostane se do všech lokací­, to je pravda :))

Link to comment
Share on other sites

muj nazor: vyhodit brooche a misto nich mantis ringy, prihodit str aby se zarovnala na 120

ubrat dex, 42+18 staci abys trefil skoro vse, s bashem urcite, nacpat to do vit. Mozna jeste snizit i agi a nacpat to opet do vit, pokud bys chtel na GW. Jinak zbran misto triple bloody dat double bloody booned ale to uz je jen detail.

Co se skillů týÄe, osobnÄ bych vyhodil SC a smite s boomerangem orezal na potrebne minumum ve prospech reflectu, mozna bych orezal i guard ale tohle je jen na osobnich preferencich.

Link to comment
Share on other sites

Tak sem to trochu přehodnotil...ritual se mi aÂľ tak moc nelí­bí­, holt kaÂľdej preferuje něco jinýho. Zkusil sem teda něco

 

splácat. VÄe je s blessem, agi, berserkem.

 

Staty a equip:

http://mujweb.cz/www/monsinor/1.jpg

 

Skill tree:

http://mujweb.cz/www/monsinor/2.jpg

 

Co se týÄe výbavy tak zbrař sem tam dal jen z hecu. A jinak kombo Odin, Âątí­t a Äepka dávaj pÄkdou def. Man»ák a

 

vidarky sou taky do komba, ale asi by bylo lepÂąí­ nahodit tidalky s veritem nebo matyrem a s nima do komba wool scarf s

 

raydricem. JeÂątÄ sem se dí­val, Âľe thorn shield by mÄl dávat +20% aspd tak na expení­ bych asi poÄí­tal s ní­m (ale musí­ mí­t

 

do komba Horn of the buffalo, aspd je pak přes 180). MB je na max kvůli expení­ - je to jedinej ploÂąnej skill tohodle

 

battle buildu...

 

STR - na dmg

AGI - na aspd a sem tam flee

VIT - na tahání­ a aby něco vydrÂľel

INT - trocha sp neÂąkodí­ a zbyly body

DEX - mohla by stačit, pří­padnÄ se můÂľe pouÂľí­t vvs zbrař, s boomerangem linka

LUK - bez komentáře

 

Tohle je pochopitelnÄ expí­cí­ výbava, na gw by byl marc/ED, marse, thara, angeling hat, silka atd...prostě redukÄní­ equip.

A s gw stejnÄ ani moc nepoÄí­tám...

 

Tak komentujte :worthy:

 

EDIT: pokud by to bylo jen na pvm, tak bych asi jeÄtÄ sní­žil trochu vit nebo agi, hodil str na 99 aby byla 130 a zvýčil dex na castÄní­ shield chainu a k nÄmu sehnal Strong shield s tamruanem. S tí­m buildem tak jak je sem zkouÄel na testu +7 triple bloody saber a SC mu dávalo kolem 5.6k, což se mi nezdá Äpatný, horÄí­ je ale ten cast time ;)

Link to comment
Share on other sites

Pokud už kaÄleÄ na spear quicken... na co je ti agi? Na SCH má takřka nulovej vliv- maximálnÄ ze stringů, ale ty jsou na rebu taky crap. Agi jen na ritual/quicken... jediné využití­ agi u tvého skill buildu vidí­m na pastech na GW.

Link to comment
Share on other sites

to Vertol: no beru to tak, že se mi bude mnohem lí­p expit s vyÄÄí­ aspd, třeba HC nebo bash závisí­ od aspd, takže si myslí­m že rychlejÄí­ íştoky se hodí­ a tolik mÄ nezbijou.

 

to Arek: aha, to sem nevěděl, tak to asi vyhraje blade[4]. hádám že asi narvat karty proti race, elementu, size že?

 

to Luke: nechtÄl sem dÄlat build vyloženÄ na Ätí­ty když se tady postovalo, že to je zniÄenej paladin. Jinak bych ho asi jel STR/VIT/DEX/INT, ale jak bych ho expil - já bohužel vÄtčinou sem sólo, takže to je nahouby.

 

Jinak - strong shield, +7 triple bloody saber + linka, to by mÄlo dávat dobrý Älupky boomerangem (a vždycky trefit) ne? Tam už by se mÄl atk zbranÄ poÄí­tat.

Link to comment
Share on other sites

...nechtÄl sem dÄlat build vyloženÄ na Ätí­ty když se tady postovalo, že to je zniÄenej paladin....

 

Nějaký dex vit str sacri pala, který "vyhodí­" 5 skill pointů do SCH na použitelné soloexpení­ podle mÄ není­ úplně zniÄený- a může s klidem i na GW (kde už SCH použí­vat nebude)

Link to comment
Share on other sites

Nějaký dex vit str sacri pala, který "vyhodí­" 5 skill pointů do SCH na použitelné soloexpení­ podle mÄ není­ úplně zniÄený- a může s klidem i na GW (kde už SCH použí­vat nebude)

A jak by podle tebe takový palda vypadal? Nějak se v tom přestávám vyznat.

 

Jinak mám dotaz - jak psal Arek, tak do SC se nepoÄí­tá atk zbranÄ, znamená to, že se do nÄj nepoÄí­tá ani STR? Protože když sem to hodil do kalkulátoru, tak to stk zbranÄ ignorovalo, ale s vyÄÄí­ STR se dmg zvyÄovalo (a s DEX trochu taky), tak jestli to není­ chyba.

Apropo - neví­te jaký je vzorec pro výpoÄet dmg se SC? Asi by to pak bylo snáze pochopitelné.

Link to comment
Share on other sites

build vyloženÄ na Ätí­ty když se tady postovalo, že to je zniÄenej paladin. Jinak bych ho asi jel STR/VIT/DEX/INT
Hmm to se tu snad nikde nepsalo .. ten tvůj build mÄl agi a spear quicken, to je trochu rozdí­l ;)
jak bych ho expil
takhle:
strong shield + linka, to by mÄlo dávat dobrý Älupky boomerangem (a vždycky trefit) ne?
A jak by podle tebe takový palda vypadal? Nějak se v tom přestávám vyznat.

Jinak mám dotaz - jak psal Arek, tak do SC se nepoÄí­tá atk zbranÄ, znamená to, že se do nÄj nepoÄí­tá ani STR? Protože když sem to hodil do kalkulátoru, tak to stk zbranÄ ignorovalo, ale s vyÄÄí­ STR se dmg zvyÄovalo (a s DEX trochu taky), tak jestli to není­ chyba.

Apropo - neví­te jaký je vzorec pro výpoÄet dmg se SC? Asi by to pak bylo snáze pochopitelné.

Do shield boomerangu se atk nepoÄí­tá, je tam jen bonus za str/10, podobnÄ jako u spiral piercu. Shield chain je jednoduÄe 5x shield boomerang (5x250%).

 

No a doporuÄenej build by byl 90-99 vit, 92-99 dex, zbytek str + nějaká int. Peco, mastery, guard, reflect, smite, boomerang, sacri, pressure; zbydou tři body ;)

Expení­ přes linkovanej shield boomerang .. tak ohlednÄ toho je moc hezkej thread na irowiki fórech, ale už si nepamatuju, co se v nÄm pí­Äe ;) Je to snad omezený v závislosti na aspd, ale pořád tam je pevnej delay, nad kterej to aspd už nezvedne .. kolik to je, fakt nevim :) Snad 172,5.

Link to comment
Share on other sites

Hmm to se tu snad nikde nepsalo .. ten tvůj build mÄl agi a spear quicken, to je trochu rozdí­l ;)

takhle:Do shield boomerangu se atk nepoÄí­tá, je tam jen bonus za str/10, podobnÄ jako u spiral piercu. Shield chain je jednoduÄe 5x shield boomerang (5x250%).

 

Ale od toho agi a spear quicken už sem upustil ;)

 

A u boomerangu je napsaný tohle: ZranÄní­: (100+30*SLv)% ATK

Takže podle mÄ by to mÄlo být závislý i na atk zbranÄ, takže na celkovým íştoku. JInak ta delay je tam pevná, ale s linkou je myslí­m poloviÄní­, vždycky zasáhne a dává dvojnásobný zranÄní­. SC má delÄí­ cast, delay (stejnÄ jako spiral).

Link to comment
Share on other sites

No a doporuÄenej build by byl 90-99 vit, 92-99 dex, zbytek str + nějaká int. Peco, mastery, guard, reflect, smite, boomerang, sacri, pressure; zbydou tři body ;)

 

Tak sem se na to podí­val a sesmolil sem tohle a na testu musí­m ří­ct že to vůbec nebylo Äpatný:

staty

http://mujweb.cz/www/monsinor/p_stats.jpg

skilly

http://mujweb.cz/www/monsinor/p_skills.jpg

 

Je to bez boostů, takže to je zatí­m jen přibližný.

 

SC je tam spí­Ä tak pro zábavu, Ätyřslotová +10 blade s kartama proti race, elementu k tomu patří­ a tak +6 strong shield s redukcí­ nebo tamruanem. Má veÄkerý defenzivní­ skilly takže může být sluÄnej support. Na ritual nemá agi, takže sem nedával ani cavalier mastery a Ätí­ty maj pevnou delay takže to nevadí­.

 

Co ale neví­m je equip - asi bych vzal +7 wool scarf s rayem a +7 tidalky s veritem, +6 full plate s peco peco.

Takže neví­m jaké accesorka a helmu ;)

 

Tak co si o tom myslí­te teÄ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...