Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

bud gloria domini nebo vetev se sacri je tam navic a prohodit MB a endure

 

Gloria domini i přes tu DEX je celkem pomalá. SC je ok. Neví­m proÄ by ta vÄtev se sacri mÄla být naví­c...jako podpora se sacri docela hodí­.

 

JeÄtÄ je možnost prohodit gloria domini za ritual, ale i ten by byl dost pomalej, tak neví­m.

 

MB a endure bych nechal jak to je, MB má bonus na hit a hodí­ se na expení­, endure 9 nebo 10 podle mÄ není­ až takovej rozdí­l.

 

A jeÄtÄ by to chtÄlo dořečit equip...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

GD / Pressure na epxení­ není­ a na přežití­ asury ti staÄí­ stihnout lvl1; pÄtkovej bys stejnÄ házel jen se stringama.

ZruÄ shield chain nebo defending auru, ani jedno nepotřebujeÄ nutnÄ, a přidej to do sacri. Respektive zruÄ oboje a dej sacri a cavalier mastery ;) To tam není­ na rituál, je to kvůli smitu. Při expení­ tÄ žádná z tÄhle zmÄn neovlivní­ a na GW budeÄ mí­t beztak jedinou íştoÄnou zbrař statusovou - stun a silence boomerangem, stun smitem (51,1% Äance na stun, takový miniCT).

Link to comment
Share on other sites

Jenže SC chci určitě, ten skill se mi lí­bí­ a def. aura taky občas nebude k zahození­. RadÄji než smite mám na stunování­ bash - sice tam není­ taková Äance, aleradÄji dávám i nÄjký vÄtÄí­ dmg.

 

KaždopádnÄ ty rady sou primárnÄ na gw. Jaký rady by byly kdyby to bylo na pvm? Protože mám pocit, že tady každej jede jen a jen gw build.

 

EDIT: tak mÄ napadá, že kdybych zručil SC nebo gloriu domini, tak k Äemu by mi pak byla tak vysoká DEX? Mám to hlavnÄ kvůli rychlosti castÄní­.

Link to comment
Share on other sites

No když zruÄí­Ä GD, tak už "jen" na sacri ;) S battlechantem nebo žrádlem+guildmasterem+battle orders potřebujeÄ tÄch 92 dex na instant cast.

S tí­mhle buildem bys nedával žádnou dmg, proto se s bashem nepoÄí­tá.

Na expení­ staÄí­ ten linkovanej shield boomerang ;)

 

Na to, co chceš ty, si udÄlej radči max str a zbytek tak nějak nastejno dex+vit a budeÄ to mí­t na shield chain, gw i expení­.

Link to comment
Share on other sites

JeÄtÄ poznámka... co jsem sledoval cizí­ fora tak hodnÄ lidí­ jelo u sacri vit +-80 base a poÄí­talo vit na goibnes. Na GW bez beretu, raye a unfra- pouze sacri hp-pool. Takže zbylými body může dokrmit str ;)

Link to comment
Share on other sites

Na to, co chceš ty, si udÄlej radči max str a zbytek tak nějak nastejno dex+vit a budeÄ to mí­t na shield chain, gw i expení­.

 

Zrovna sem odpoledne tuhle variantu zkouÄel:) Max STR, s equipem na 130, DEX kolem 90 s boostama, VIT 70 a něco málo int kvůli sp a regenu. S okartovanou blade[4] je SC hodnÄ íşčinnej (sice není­ ovlivnÄnej elementem jako spiral, ale taky dává pÄkný Älupky) a boomerang s linkou je paráda a naví­c na dálku, co ví­c si přát? :)

 

Tady je odkaz na ten build:

http://mujweb.cz/www/monsinor/palda_st_eq.JPG

 

Jinak zbrař je spí­Ä jen testovací­ abych věděl co to dokáže a Ätí­t bych dal tak minimálnÄ na +6. Na gw tam equip není­. Myslí­m že bych ale DEX už ví­c nesní­žil, přece je jen je to na cast timu SC znát.

Link to comment
Share on other sites

Zrovna sem odpoledne tuhle variantu zkouÄel:) Max STR, s equipem na 130, DEX kolem 90 s boostama, VIT 70 a něco málo int kvůli sp a regenu. S okartovanou blade[4] je SC hodnÄ íşčinnej (sice není­ ovlivnÄnej elementem jako spiral, ale taky dává pÄkný Älupky) a boomerang s linkou je paráda a naví­c na dálku, co ví­c si přát? :)

 

Tady je odkaz na ten build:

http://mujweb.cz/www/monsinor/palda_st_eq.JPG

 

Jinak zbrař je spí­Ä jen testovací­ abych věděl co to dokáže a Ätí­t bych dal tak minimálnÄ na +6. Na gw tam equip není­. Myslí­m že bych ale DEX už ví­c nesní­žil, přece je jen je to na cast timu SC znát.

Takhle nejak vypada az na male odchylky muj palda a su s nim docela spokojenej :)

 

Linku jsem ozkousel az ted na skeleton worker hunt(nemam na ne zbran) a taky maximalni spokojenost. Sem si chvilama pripadal spis jako Sniper nez jako Paladin :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po dlouhé dobÄ sem se zase rozhodl napsat na fórum a zají­mal by mÄ vÄeobecný názor na GC/Heal/Guard/BC build paladina. Ví­m, že je to podle nÄkoho zbyteÄný, protože se to nehodí­ na GW atd... mÄ vyhovuje a nemyslí­m, že je to zkaženej palda jen proto, že je to vlastnÄ nastavenej crus. Když se to vezme kolem a kolem, tak oni včichni advancové jsou nastavení­ z 2nd povolání­, třeba asura, vÄtčina sniperů apod. ale rád si poslechnu názory a hodnocení­ vás vÄech zůÄastnÄných :) dÄkuju :-D

Link to comment
Share on other sites

 

Co by jsi chtÄl slyÄet? :) ÂŽe je to pomÄrnÄ levný rychle soloexpí­cí­ char co na GW stojí­ a dává BC v íştoku a obranÄ a neustále si shazuje vÄechny boosty, když ani nemá tankovací­ statbuild? :) Neří­kám, že je to zkažený pala, pokud má solidní­ skill i statbuild tak se s ní­m hrát dá i na GW, i když plnohodnotného shieldera (tí­m nemyslí­m zrovna str dex SCH :) ) s BC rozhodnÄ nenahradí­. Pokud bereÄ GC automaticky full int tak se ty body urÄo nÄkde odrazí­ nemluvÄ o skillech. Ale pokud chceš mermomocí­ na GW- guard 10, GC 10, BC 10, heal 5, full pressure- neni reflect ani smite :-/

I s full int můžeÄ dát s dex equipem a boostama 100 dex a 80 vit, nebo ÄÂťavnaté mí­ry 90/full/90 :) Odkázaný na nosnost +-3900 se slepicí­...

Link to comment
Share on other sites

Mno tak je jasné, že mám intu max, s morph setem, který použí­vám i proto, že na cast GC stejnÄ nemá vliv mám s blessem intu 99+29... seženu Äasem něco, Äí­m to dám na +31, nebo si opatří­m jí­dla. Naví­c které jiné GC se může pochlubit 1851 sp max na zatí­m 92 lvlu? OhlednÄ tÄch GW, na ty bych Äel spí­Ä jen for fun než s ambicemi, ale tak sem tam chodí­val vždycky :) no co se toho skillu týÄe, tos vystihl takřka dobře Marve... GC 10, Heal 10, Guard bude taky 10 akorát to BC mi vyjde asi jen 8, což podle mÄ staÄí­. Aspoř sem nezklidil takovou zbÄsilou kritiku jako tenkrát a musí­m ří­ct, že nÄkteří­ už mÄ chtÄli následovat, i když pochybuju, že do toho nakonec půjdou a prvenství­ v tomto buildu mám zřejmÄ stejnÄ já :)

Link to comment
Share on other sites

prvenství­ v tomto buildu mám zřejmÄ stejnÄ já :)

ja bych se vsadil, ze GC/heal/BC paladinove byli driv, nez se zjistovalo jestli "matyr reckoning" ma vubec cenu

 

EDIT: tak ne, diskuze o matyracich je hned na 1. strane

Link to comment
Share on other sites

Hmm to je na GC nějaká vyjimka? Protože cast by to prodlužovat mÄlo u vÄech skillů nezávisle na tom jestli jsou přeručitelné nebo ne samy od sebe...

 

No já mám cast s morph setem i bez nÄj pořád stejnej, takže to má asi efekt jen na magii jako takovou :-)

Link to comment
Share on other sites

No já mám cast s morph setem i bez nÄj pořád stejnej, takže to má asi efekt jen na magii jako takovou :-)

 

TeÄkom jsem zkouÄel cast time GC s morph kombem a castil jsem déle než bez nÄj.

Jinak na mém GC paldovi lvl 89 mám s full sp a morph kombem 1977 sp :)

Link to comment
Share on other sites

Já pojedu GC, BC, Heal, Guard Paladina

 

Str 20+20 (Earsy, Blessing)

Agi 1+20 (21 Matyr, Increase Agi)

Vit 80+10

Int 99+31 (Morpheus Combo, Blessing)

Dex 52+18 (Blessing)

Luk 7+3

 

High Swordman

 

Increase HP Recovery 10

Bash 10

Endure 10

Provoke 10

Magnum Break 4-9

 

Paladin

 

Divine Protection 3

Demon Bane 5

Heal 10

Cure 1

Peco Peco Ride 1

Faith 10

Guard 10

Smite 3

Holy Cross 6

Grand Cross 10

Battle Chant 10

Link to comment
Share on other sites

No já mám dexu base 60 a nějak extra při kastu GC nepociÂťuju, že bych mÄl umří­t, a když mi to teda naví­c zpomaluje ten morph, jak sem už si ovÄřil, ne o moc, tak sem to asi přehlédl, omluva za mystifikaci :P tahám vlaky sluÄný a nemám problém, dá se to nahnat nějak equipem, třeba pest je dobrej, páÄ jich půlka zkamení­. Jinak by mÄ zají­malo, jak dá Garfield se svým palou intu 99+31 jen s morphem a blessem. A ty sp 1,9k něco, to máÄ ale i se sohee ne? :P

Link to comment
Share on other sites

Moc moc sry, ta Int je s Bazeraldem a bude hlavne na BC.

Ta Dex pro mÄ v poho staÄí­, s takovou jsem expil Cruse na liÄkách a no problem.

Není­ přece problém se naučit jak dlouho to castí­m a odbÄhnout dál od nich, tak to docastí­m jak do mÄ vletí­.

Link to comment
Share on other sites

Ahojte jedu ritual pala

 

staty:

31+19

72+20

96+18

23+17

54+18

2+5

 

skilly:

h.sword - bash 10, provoke 10, endure 10 , IHPR 10 , magnum break - 9

paladin - pecopeco ride 1 , cavalier mastery 1, faith 10, guard 10, smite 3, shield boomerang 5, shield reflect 7, holy cross 6, grand cross 4, sacrifice 5, defining aura 4, gloria domini 5, matyr's reckoning 5,

 

a mam jeste 3 body mam to dat nebo rozdelit mezi smite/SB/SR a nebo dat rapid smiting?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...