Jump to content

Photo

Star Gladiator

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
219 replies to this topic

#1 Thror

Thror

Generic Annoyer :3

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 07 February 2006 - 03:14 PM

No, zistil som že zopár hráčov má o takýto topic záujem, a kedže sa nikto predo mnou nehodlal ho vytvoriť, spravím ho ja /gawi
Mno na serveri už aj zopár SGl máme, tak sem snáď niekto postne nejaké buildy...ja svoj ešte nemám domyslený, ale keď ho dorobím, určite ho sem vlepím... /ic

PS: Spravil som len jeden topic "Star Gladiator" a nie rovno Equip/Buildy/Kde Expit, lebo by do nich pravdepodobne nikto nepísal (ako do taekwon-kde expit), takže sa tu kľudne môžme baviť aj o miestach na expenie a equipoch (aj tak väčšina ľudí obvykle píše svoj equip k buildu)

Edited by Thror, 07 February 2006 - 03:18 PM.

Grand Master tank of WoW.
Peltak on deviantART.
Peltak - High Wizard - Ex-Shinsengumi

#2 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 07 February 2006 - 03:30 PM

V škole sa nudím tak tu to je... /hmm

Str 78 +12
Agi 99 +12
Vit (čo zostane)

Devil of the ... 10
Feeling of the ... 3
Hatred of the ... 3
Warmth of the moon 3
Comfort of the moon 4
Warmth of the star 3
Comfort of the star 4
Bless of the star 5
Fury of the star 3
Knowledge of the ... 10
Union of the ... 1
(total 49)

Equip ešte nemám domyslený, ale v accesory budem mať asi kukre karty a na hlave ghost bandanu :)

Plánoval som place of the moon v niffe a place of the star v jupe...

(v builde si namiesto "..." dosadte Sun, Moon and Stars :) )

Edited by Thror, 11 February 2006 - 02:04 PM.

Peltak on deviantART.

#3 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 11 February 2006 - 08:20 AM

mohl bys tam oddelat ty barvy??? blbe se to cte :)
Posted Image
Creator/Champion player

#4 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 11 February 2006 - 02:03 PM

mohl bys tam oddelat ty barvy??? blbe se to cte :)

View Post

hh, zdalo sa mi to ako dobry napad :) ale kludne...

Edit: Hotovo ;)

btw vyrátal som že s mojim buildom mi vychádza s boostami a berserkom 190 aspd, môže byť nie? :) (a to som ešte nepoužil comfort of star /gg )

Edited by Thror, 11 February 2006 - 02:06 PM.

Peltak on deviantART.

#5 Sarevok

Sarevok

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 11 February 2006 - 03:37 PM

nj, ale Comfort of the Stars zase nebudeš až tak často používat, když funguje jen každý pátý den /hmm

Edited by Sarevok, 11 February 2006 - 03:37 PM.

阿修羅 Ashura - Knight
陽星月 Yang Xingyue - Novice (would-be Star Gladiator)
靈雪花 Ling Xuehua - Soul Linker

新学期已经开始了,所以他们都退休了 - retired...
百年之后唯一堆白骨矣

#6 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 11 February 2006 - 06:53 PM

nj, ale Comfort of the Stars zase nebudeš až tak často používat, když funguje jen každý pátý den /hmm

View Post

jak každý pátý den... /swt
Peltak on deviantART.

#7 Sarevok

Sarevok

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 11 February 2006 - 07:26 PM

jak každý pátý den... /swt

View Post

No, pokud vím tak všechny Comforty (a tuším, že i Blessingy) fungují jen v určité dny (kromě toho, že jsou vázány na Feeling a v případě Blessingů i na Hatred). U Sun skillů jsou to sudé dny, u Moon liché a u Stars jsou to dny dělitelné pěti...
阿修羅 Ashura - Knight

百年之后唯一堆白骨矣

#8 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 13 February 2006 - 07:55 AM

No, pokud vím tak všechny Comforty (a tuším, že i Blessingy) fungují jen v určité dny (kromě toho, že jsou vázány na Feeling a v případě Blessingů i na Hatred). U Sun skillů jsou to sudé dny, u Moon liché a u Stars jsou to dny dělitelné pěti...

View Post

Keby som 4 dni po sebe nepoužíval v niffe comfort of the moon, možno by som ti aj uveril :) prípadne skús postnúť odkaz kde si to čítal...
Peltak on deviantART.

#9 Sarevok

Sarevok

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 16 February 2006 - 10:03 PM

No, vycházím ze své zkušenosti se Star Gladiatorem, kdy mi Comforty nešly používat (když bylo to testování nové verze serveru) a k3dT mi pak říkal něco v tom smyslu, že je to omezené určitými dny. Pak jsem si přečetl na ragnainfo přečetl tu informaci, kterou jsem psal výš. Ale momentálně SG nemám, takže jsem si to ověřit nemohl. Možná, že došlo k nějakým změnám a tohle omezení se zrušilo (přecejenom SG už je omezený docela dost), možná, že to byla nějaká jen nějaká dezinformace...
阿修羅 Ashura - Knight

百年之后唯一堆白骨矣

#10 Sarevok

Sarevok

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 18 February 2006 - 08:00 PM

Zajímal by mě váš názor na Warm Wind u SG... existence elementálních knížek ho možná činí tak trochu zbytečným. I když ghost element knížka není a bible už holy element taky nemá... Dal by používat s biblí (která má větší atk a sloty) nebo s nějakou kartovanou knížkou, což by mohlo docela zvednout dmg... no, musím to ještě zvážit a taky by mě zajímalo, co si o tom myslí ostatní...
阿修羅 Ashura - Knight

百年之后唯一堆白骨矣

#11 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 18 February 2006 - 09:07 PM

Zajímal by mě váš názor na Warm Wind u SG... existence elementálních knížek ho možná činí tak trochu zbytečným. I když ghost element knížka není a bible už holy element taky nemá... Dal by používat s biblí (která má větší atk a sloty) nebo s nějakou kartovanou knížkou, což by mohlo docela zvednout dmg... no, musím to ještě zvážit a taky by mě zajímalo, co si o tom myslí ostatní...

View Post

WW sa určite oplatí, predsalen, ten dark element má všestranné využitie, a prečo si kupovať elementárne neslotové knižky s malým atk, keď môžeš mať bible/book s kartami, dobrým atk, a ešte aj elementom z WW.
(to máš asi tak...ideš huntit marcov, vezmeš si wind pike, alebo triple saharic pike s endow tornado?)
Peltak on deviantART.

#12 Sarevok

Sarevok

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 50 posts

Posted 19 February 2006 - 12:37 AM

WW sa určite oplatí, predsalen, ten dark element má všestranné využitie, a prečo si kupovať elementárne neslotové knižky s malým atk, keď môžeš mať bible/book s kartami, dobrým atk, a ešte aj elementom z WW.
(to máš asi tak...ideš huntit marcov, vezmeš si wind pike, alebo triple saharic pike s endow tornado?)

View Post

Samozřejmě wind endowed quadruple saharic /heh

No, s WW to asi bude přecejen lepší. Na dark element sice existuje (i když docela těžko sehnatelná) book of apocalypse (aspoň doufám, ten element ještě má), takže jediný chybějící element by pak byl ghost, který má sice docela omezené využítí, ale přesto má... no proč dělat věci složitě, když to jde i jednodušeji :bruce_h4h: Je to sice 22 bodů, ale Fighting Chant bych si asi stejně dal, protože sólovaní sux (proto chci z SG skillů i Companion, to by se combo mokům mohlo docela líbit). Takže asi oželím Running, který za SG stejně nemá až takové využití když používá zbraň. Tím pádem odpadá i Break Fall (bez Runningu to není úplně ono) a FSK (což je skill spíš na GW, kterých se stejně neúčastním). Takto vyjdou body na 3 namaxované kopy - Whirlwind (splash dmg), Counter (kvůli Companion) a Axe (stun se hodí).

S rozdělením SG skillpointů trochu váhám. Vím jistě, že chci Companion a nechci Demona. Blind je opruz, leda chodit pořád v partě, používat follow a nechat se vést... což by dávalo i prostor pro RP (i když to tu stějně neexistuje /heh ).

Nejsem jistý s Knowledge a Union. Union je sice silný skill, ale s hodně omezeným použitím (i když... to jsou skoro všechny SG skilly /heh ), když hrajících SL tu není nijak moc (a SG ještě míň, takže žádný SL asi nebude nijak zvlášť zvedat link pro něj). A taky kvůli němu musím vyplácat 9 skillpointů na Knowledge, který se mi jako moc dobrý skill nezdá (sice se s tím dá unést tuna potů... ale stejně /hmm ).

Feeling je jasný, Hatred a Fury taky (doufám, že Fury není permanentní jako Feeling a dá se měnit /? ). Comforty taky (pokud teda vážně nejsou omezené těmi sudými/lichými dny a ani to tak v budoucnu nebude), i když nevím, jestli je budu maxovat - na lvlu 3 je to na 4 minuty za 50 SP, což imho stačí a dají se tak 3 bodíky ušetřit. Dál nevím jestli maxovat Warmth. Sice stojí 100 SP, tak by za tu cenu měl vydržet co nejdýl, ale zase nejde vypnout a za tu minutu to dokáže slušně zacvičit s SP barem /heh I když pokud se to nebude používat ve vláčku (na které SG s mojí plánovanou celkem malou vit stejně nebude moc stavěný), tak by to smysl mít mohlo...

Blessy taky nevím. Pokud budu mít Union, tak na ně holt asi bodů moc nezbude. Ono těch 50% zase až takové terno není. Snad jedině Blessing of the Stars by se mohl vyplácet, pokud bude fungovat Miracle (a záleží jak často).

No, to jsou z mé strany asi tak všechny úvahy o SG skillech. Feel free to comment on them /heh Budu nad tím muset ještě zapřemýšlet a rád si nechám poradit (i když kolik je tu kromě Throra hrajících SG? /heh )
阿修羅 Ashura - Knight

百年之后唯一堆白骨矣

#13 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 06 March 2006 - 01:37 PM

Heh, nedávno som zistil jednu dosť nepríjemnú vec na SG :) Konkrétne zmeny v skille "Feeling". Predtým fungoval tak, že sa vycastil feeling na nejakej mapke, na tej mapke fungovali všetky skilly čo na príslušnej mapke majú, a potom stačil relog, a feeling sa dal zas hodiť na inú mapku. No správne to má fungovať tak, že miesto čo si hráč zvolí je permanentné, nemenné. Ako som čakal, po nejakej dobe to začalo fungovať správne (asi po prechoda na novšiu SVN alebo čo ja viem čo...:) ). No a teraz po serveri behá niekoľko Star Gladiatorov, čo si neuvážene nahodili Feelingy na zlé mapky, a v podstate majú teraz celý build v keli ;)
Síce na serveri moc aktívne hrajúcich SG nieje, ale snáď už nikto túto chybu nezopakuje :]
Peltak on deviantART.

#14 k3dT

k3dT

Admin

• Admin
  • 5,305 posts

Posted 06 March 2006 - 01:44 PM

Existuje prikaz jak je resetnout... tak pokud chcete tak mi napiste. Kazdyho resetnu samozrejme jen jednou... :)

#15 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 06 March 2006 - 04:05 PM

Existuje prikaz jak je resetnout... tak pokud chcete tak mi napiste. Kazdyho resetnu samozrejme jen jednou... :)

View Post

Poznám minimálne dvoch SG, ktorým by sa to resetnutie hodilo, a nemuseli by začínať od začiatku, a nahodiť si tie miesta znova nieje žiadny problém. Tak ak sa nevyjadrí niekto iný proti tomu, len do toho :)
Peltak on deviantART.

#16 joni

joni

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 5 posts

Posted 06 March 2006 - 05:56 PM

View Post

Ano ten reset by mi velmi bodol ... lebo som tak trocha nevsimavy a stala sa mi taka vec ze mam vsetky tri ulozene na jednej mape...

#17 Guest_Fisch_*

Guest_Fisch_*
  • Guests

Posted 06 March 2006 - 07:29 PM

Ano ten reset by mi velmi bodol ... lebo som tak trocha nevsimavy a stala sa mi taka vec ze mam vsetky tri ulozene na jednej mape...

View Post

ja o taky mackal na 2 mapach abych testnul esti se to neda prohazovat mezy mapama
ale ja byl klidnej bo kenny rikal ze se to da resetnout ty pozice ulozeni tych míst

#18 haku

haku

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 08 March 2006 - 06:34 PM

Hoj peltaku, chtel sem se te zeptat jestli je vubec SG pouzitelny na GW. Vim ze za SG si toho dost nahral, tak verim ze s tim mas nejake zkusenosti /heh
Digulka-za chvili to bude nejhezci champka na serveru xD
Killer Flame-na dalsim crossovi se pracuje

#19 Thror

Thror

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 325 posts

Posted 08 March 2006 - 07:28 PM

Hoj peltaku, chtel sem se te zeptat jestli je vubec SG pouzitelny na GW. Vim ze za SG si toho dost nahral, tak verim ze s tim mas nejake zkusenosti /heh

View Post

Hm, zaujímavá otázka...no so SG som na GW ešte nebol ani raz, ale už len od pohľadu na skilly je jasných niekoľko využití:
-SG má veľa bonusov na aspd, a môže ho vytiahnuť až na 190, plus môže používať zbrane, takže ak si zoženie napríklad +10 dvojslot bibliu a dá do nej dvoch orc skeletonov alebo dve hydry, môže byť dobrý emp breaker alebo killer low-mid vit charov. Skôr by som tipol to emp breakovanie, lebo okrem kopov má high jump a flying side kick, ktoré dokážu urýchliť jeho cestu k empu, a dokáže si nahodiť dark element na zbraň.
-skill Union je ako stvorený na GW, ignoruje def, má 100% hit a ešte aj zrýchlený pohyb. Trochu nevýhoda že SG s týmto boostom a ešte s Demonom na 10 je slepý ako krt, a ešte k tomu potrebuje niekoho kto ho bude neustále healovať...vhodné je využitie priesta ako "slepeckého psa", proste bude vodiť SG k nepriateľom, a SG ich bude likvidovať akonáhle ich dostane na dohľad.
-skill break fall už od taekwona je veľmi dobrý na gw, zvyšuje už aj tak dosť vysokú šancu na uhnutie archerom (v prípade že máte agi SG)
-Nakoniec skill Hatred sa dá hodiť na jednotlivé classy, takže SG si môže zaznamenať až tri povolania, na ktoré bude mať bonus na dmg. Je dobré dať si to na low-mid vit chary, napríklad wizny a huntom, lebo zrovna na tých je SG ako stvorený.

Podotýkam že na tieto všetky fintičky musí byť SG aspoň lvl 80 (aby mohol chlastať berserk poty a mať max aspd) a job lvl 50 (aby mal aktívneho Demona)...a najlepší build pre SG je podľa mňa agi/str +nejaká vit

btw, na fore ma oslovuj Thror, prosím :D
Peltak on deviantART.

#20 Guest_Fisch_*

Guest_Fisch_*
  • Guests

Posted 09 March 2006 - 12:11 PM

gdybych chvili popremislel tak bych udelal docela pritulneho emp breakera
v nekterych hradech je sranda s high jumpem se tam da dostat bleskove k empu a mut neco hezkeho na empo tak by se to aj vyplatilo