Jump to content
Reborn fórum

Star Gladiator


Thror

Recommended Posts

Hi,

jsem s TK trochu nováÄkem :ho: a zajimámÄ SG (protože může použí­vat zbranÄ .. tedy knihy).

Jedu na STR a AGI (a neco malo DEX + VIT), mam 4 kopy (Counter, Heel, Tornado a Roundhouse), Sprint (7), Kihop (2) a job lv 43. Jak to pak vypadá s SG max jobem? Kolik bodu budu mí­t? Casto vidim jiny classy (2-1/2) s jobem 70, ale u SG jsem si všimla pouze job 50, je tedy nižÄí­ nebo stejný?

Co by jste mi doporučili pro utocneho SG? A jak presne je to se skilly? Nejak se mi z toho mota hlava a to jsem si precetla cely forum a neco i u skillů a stejne z toho moudrá nejsem :ho:

 

Dí­ky moc za odpovedi

 

PS: Pokud nekde chybi hacky/carky je to tim ze jsem z klienta zvykla psat bez nich :) a jsem tez lina je dodelavat :ho:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply
Jak to pak vypadá s SG max jobem? Kolik bodu budu mí­t? Casto vidim jiny classy (2-1/2) s jobem 70, ale u SG jsem si všimla pouze job 50, je tedy nižÄí­ nebo stejný?

 

SG má 49 skill bodů + 49 skill bodů za taekwona, kdežto ninja/gunslinger mají­ pouze 69 skill bodů... jestli jsi se ptala na tohle :)

Link to comment
Share on other sites

SG má 49 skill bodů + 49 skill bodů za taekwona, kdežto ninja/gunslinger mají­ pouze 69 skill bodů... jestli jsi se ptala na tohle :devil2:

 

Jup, přesne na to jsem se ptala :-) Takže si vyvinu TK job na max a pak na SG, a tim bych mela ziskat nejake body navic :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest jirkan
Mam SG a nevim kam presne skill pointy a nevim presne kam. Nebo mozna vim, ale nevim jake lokality nebo monstra si tam zaradit.

A jaky ses build?

Edit: aha vidim nahore. No na tvem miste bych si probehal svet prvne bez oznacovani map a potvor a pak uvidis kde ti to vyhovuje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Kdyz budu mit Dark Blinder a ten skill co dave pernamentni blind vynuluje se to nebo na tento skill imunuta na blind nema cenu a SG se mi v tom pripade vyplati hrat s vypnutyma efektama?

blind asi nejde odstavit s vypnutýma efektama protože to by pak každé SG s Shadowem hralo bez efektu... ale to s blinderou by mÄ taky zají­malo

Link to comment
Share on other sites

Status, který nahazuje skill SLS Shadow je trvalý, nedá se odstranit. (Ne, ani green potem ne.) Ale při vypnutých efektech se v klientu vizuální­ efekt, který je shodný s Blindem, nezobrazuje. A ano, Taekwon Masteři s tí­mhle skillem hrají­ bez efektů. (Nemusí­, samozřejmÄ. Nikdo je k tomu přece nenutí­ :) )

Link to comment
Share on other sites

Ale při vypnutých efektech se v klientu vizuální­ efekt, který je shodný s Blindem, nezobrazuje.
Tak ono by stačilo ten Äernej flek s dí­rou uprostřed, co se ti plácne na obrazovku, v grf zmÄnit celej na průhlednej, a bylo by po problému ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
... Ale při vypnutých efektech se v klientu vizuální­ efekt, který je shodný s Blindem, nezobrazuje. ...

By mÄ zají­malo co dÄlám ÄpatnÄ protože i když pí­Äu /effect tak se mi sice efekty vypnou ale "blind" mám pořád. Nebo je to nějaká novinka v tom pří­padÄ s 10kovým Shadowem toho moc neudÄlám když nevidí­m na 3 kroky

Link to comment
Share on other sites

By mÄ zají­malo co dÄlám ÄpatnÄ protože i když pí­Äu /effect tak se mi sice efekty vypnou ale "blind" mám pořád. Nebo je to nějaká novinka v tom pří­padÄ s 10kovým Shadowem toho moc neudÄlám když nevidí­m na 3 kroky

blind je status, ne efekt... a ten efekt blindu z toho skillu nevyjimaje

Link to comment
Share on other sites

ChtÄl bych sem sepsat pár fakt (bugů?) ohlednÄ 2 "tajných" skillu Star Gladiátora (dále jen SG). ÂŽádný z tÄchto skillu není­ zobrazený v skill oknÄ, ale jsou fakta potvrzují­cí­ že tyto skilly opravdu existujou.

1. Skill jménem SLS (Solar, Lunar and Stellar) Miracle : SLS Miracle je sice pasivní­ skill, ale musí­te si ho "nahodit". NÄkde pí­Äou že se nahodí­ když SG chodí­ nebo sprintuje, jinde že je to každým kopem. Miracle se může nahodit kdykoli, aÂť už SG chodí­, bÄhá nebo kope. Šance by mÄla být 0,01%. Nahození­ poznáte pouze tak že vám obrazovka zmodrá jako když dostanete linku nebo napí­Äete @rf a budete sví­tit růžove jako by jste mÄli linku. Když máte nahozený miracle máte spoutu výhod : Můžete použí­vat kterýkoli heat mapÄ na které právÄ jste (miracle se po relogu, přechodu z mapy, portu ruÄí­), Můžete použí­vat vÄechny Protectiony bez ohledu na den nebo mapu (po vyjití­ z dané mapy se SLS protection nezruÄí­, Včichni mobové se vám oznaÄí­ jako stellar a budou na nÄ fungovat skilly Stellar Wrath a Stellar Blessings. Miracle trvá hodinu, do smrti do výhodu z mapy, portu.

Co je psané modrý pí­smem nemám vyzkouÄené :)

2. A teÄ skill troÄku záhadnÄjÄí­ jménem SLS (Solar, Lunar and Stellar) Angel : StejnÄ jako Miracle je Angel pasivní­ skill a pokud chcete dosáhnout jeho efektu musí­te pro nÄj něco udÄlat. Angel se nahazuje složitÄji než Miracle, také jeho výsledek je mnohem cennÄjÄí­ :). Musí­te mí­t u sebe jeÄtÄ jednu taekwon class a posadit si ho se stejným lvlem PB a HP (Peaceful a Harpy Break) vedle sebe. JednoduÄe musí­te si nahodit Happy status. SložitÄji. Happy Status se nahodí­ jen pokud oba TK class použí­vají­ pří­kaz /doridori a nemají­ plnÄ ani HP ani SP. Co přesnÄ dÄlá Happy status jsem nepochopil. V happy statusu jste 30minut nebo do smrti. BÄhem statusu musí­te zase spamovat /doridori a je asi 0,01% Äance že se vám Angel "nahodí­". Poznáte to tak že se nahoře napí­Äe [sun, Moon and Stars Angel] Designated places and monsters have been beset.. Jestli se před váma objeví­ opravdu nějaký andÄl neví­m. Otázkou je ale jetli Angel/Happy Status na rebornu fungujou? Jak lze poznat Happy Status? Doufám že na tyto otázky najdeme brzy odpovÄdi.

Nekamenujte mÄ za to že jsem se ozval. To co jsem napsal nejsou jen moje názory, ale názory spousty dalÄí­ch SG. VÄe o Miraclu je pravda až na to psané modrým pí­smem, ale Angel je záhadný a neotestovaný, doufám že zí­tra budu mí­t ÄtÄstí­ a andÄla přivolám :)

Link to comment
Share on other sites

1. Skill jménem SLS (Solar, Lunar and Stellar) Miracle : SLS Miracle je sice pasivní­ skill, ale musí­te si ho "nahodit". NÄkde pí­Äou že se nahodí­ když SG chodí­ nebo sprintuje, jinde že je to každým kopem. Miracle se může nahodit kdykoli, aÂť už SG chodí­, bÄhá nebo kope. Šance by mÄla být 0,01%. Nahození­ poznáte pouze tak že vám obrazovka zmodrá jako když dostanete linku nebo napí­Äete @rf a budete sví­tit růžove jako by jste mÄli linku. Když máte nahozený miracle máte spoutu výhod : Můžete použí­vat kterýkoli heat mapÄ na které právÄ jste (miracle se po relogu, přechodu z mapy, portu ruÄí­), Můžete použí­vat vÄechny Protectiony bez ohledu na den nebo mapu (po vyjití­ z dané mapy se SLS protection nezruÄí­, Včichni mobové se vám oznaÄí­ jako stellar a budou na nÄ fungovat skilly Stellar Wrath a Stellar Blessings. Miracle trvá hodinu, do smrti do výhodu z mapy, portu.

Co je psané modrý pí­smem nemám vyzkouÄené :)

 

Na iRO se expí­ s permanentnÄ nahozeným miracle. Nahazují­ ho pomocí­ naskládaných talkie boxů na sobě a magnum breaku z marine sphere- usuzuju, že Äance na nahození­ efektu je při íştoku :)

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
ehm co já ví­m, tak SG co dÄlá sedí­ce /doridori by melo mit sanci na reset map ulozenych u Heatu... nebo .. ne?

Presne tak, nesmis mit plno, tusim se to testi pri ticku regenu, a je to i v eAthene.

Link to comment
Share on other sites

Testoval jsem to, happy status byl..a 4 hodiny se nic nestalo :)
Noo mÄ se to povedlo tak půl roku zpÄt respektive se mi ukázala ikonka, že mám happy break status, ale jak ří­kám bylo to tak půl roku zpÄt :confused1:

status se povedl, nepovedlo se promazani tech map... zejo :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...