Jump to content
Reborn fórum

Star Gladiator


Thror

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

je stejná jako na miracle (miracle mám kopání­m do hodiny a doridori spamujeÄ rychleji nebo aspoř stejnÄ rychle) a když se po 4 hodiným nenahodil jen u jednoho člověka a ostatní­ to zkouÄeli taky vÄetnÄ mÄ :)

Link to comment
Share on other sites

Tak on nejde ani nahodit ten happy status což by mÄl být bug jak sem již zmiřoval před půl rokem se happy status break nahazoval do 3minut a ted ani prd :)

zkuste davat dori dori s mensi intenzitou. Ja nahodil posledni happy status pred mesicem za par vterin

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
je stejná jako na miracle (miracle mám kopání­m do hodiny a doridori spamujeÄ rychleji nebo aspoř stejnÄ rychle) a když se po 4 hodiným nenahodil jen u jednoho člověka a ostatní­ to zkouÄeli taky vÄetnÄ mÄ :)

Spamujes a je ti to plat prtne nebot se vyhodnocuje pri ticku regenu :)

Link to comment
Share on other sites

Mohl bych vás poprosit o troÄku podrobnÄjÄí­ návod jak si nahodit happy status (dneska veÄer jsem to chvilku zkouÄel a nepovedlo se mi to)

To Angel : Šance že se resetují­ mapy je 0,01 každých 10sekund co máte na sobě Happy status !!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

co by ste povedali na tento EQ na stra gladiatora : Mythical Lion Mask z Vanberkom

: Evolved Pipe

: Odin's Blessing[1]

: Vidar Boots

: Vali Manteau

: 2x Ring zo Smokiem a Mantisom

 

staty : STR : 91

: AGI : 90

: DEX : 40

: VIT : 25

 

bez bonusov bez blessu atd....

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
staty : STR : 91

: AGI : 90

: DEX : 40

: VIT : 25

bez bonusov bez blessu atd....

No ty bonusy je vhodne napsat, tezko nekdo bude cely equip slozite naklikavat do calcu aby ti rekl ze mas nekde botu v zaokrouhleni/adelay apod.

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Mohl bych vás poprosit o troÄku podrobnÄjÄí­ návod jak si nahodit happy status (dneska veÄer jsem to chvilku zkouÄel a nepovedlo se mi to)

To Angel : Šance že se resetují­ mapy je 0,01 každých 10sekund co máte na sobě Happy status !!

if(flag&RGN_SSP)
{	//Skill SP regen
	sregen->tick.sp += natural_heal_diff_tick * sregen->rate.sp;
	while(sregen->tick.sp >= (unsigned int)battle_config.natural_heal_skill_interval)
	{
		val = sregen->sp;
		if (sd && sd->state.doridori) {
			val*=2;
			sd->state.doridori = 0;
			if ((rate = pc_checkskill(sd,TK_SPTIME)))
				sc_start(bl,status_skill2sc(TK_SPTIME),
					100,rate,skill_get_time(TK_SPTIME, rate));
			if (
				(sd->class_&MAPID_UPPERMASK) == MAPID_STAR_GLADIATOR &&
				rand()%10000 < battle_config.sg_angel_skill_ratio
			) { //Angel of the Sun/Moon/Star
				clif_feel_hate_reset(sd);
				pc_resethate(sd);
				pc_resetfeel(sd);
			}
		}
		sregen->tick.sp -= battle_config.natural_heal_skill_interval;
		if(status_heal(bl, 0, val, 3) < val)
			break; //Full
	}
}
return flag;

Neboli - kazdy SP regen udela pokus a resetne doridori status.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Nekteri rikaj ze ano, nekteri ze ne. Mne osobne se zda, ze by to melo jit, uz jsem to i videl myslim.

Jedna se mi o knizku Book of the dead. znama knizka z belzebuba, co ma davat na demihumany na 10% comu. Funguje to ci ne? konkretne u stargladiatora.

Link to comment
Share on other sites

Funguje, má pouze Äpatný popisek, script ří­ká že Äance je 1%

 

Asik tomu tak bude. Zkousel jsem si to hodit i na profu a stale nic. I kdyz mam pocit, ze drive to fungovalo normalne.

ps: nejak se mi nezda ze by to tu comu vubec nahazovalo:). 5 minut mlaceni a nic

 

EDIT: JAHU, po 8 minutach mlaceni padla coma:D

EDIT: a dalsi... coma se tedy dava, ale ta sance je mala mno

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Guest jirkan

Kde se nejlepe expi s Heat TKM?

myslel jsem ze zajdu do Thoru ale nasel jsem tu neco o tom ze se cosi menilo.

Je to spatne, je to tuze spatne, ty posledni oficialni zmeny tohle povolani totalne zabily.

 

Thor uz nejde davno (reflect), ted navic pred cca rokem pribyla "uzasnost" ze heat muze missovat -> dost silne to meni buildy. A aby nebylo legraci konec, missnutej heat sezere ne 2, ale 6SP.

 

Jedna z moznosti co me napada je si ho vysedet skoro na auru a pak s nim heatovat duchy u Moroccu, ty hitem zvladne.

Mozna na hit si hodit linku, ale ... pak to nemissuje ale zere i HP, coz na mape kde se portuje moc dobre asi nebude.

 

Na Skeggioldy bych to teoreticky jit na aure mohlo v parte, linknutej prakticky nesel uhealovat (3 skeggove = 60%HP/sec dolu - malej zasek a lezi), nelinknutej nemam zadnyho s dostatecnym hitem na vyzkouseni...

 

(navic opicarny jako marioneta navic -> sice mam, ale mam i snipera a 5 postav (SG+HP+prof+bard+mario) je vic nez 3-4 (snip+HP+prof+mozna stringy) takze asi tak...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...