Jump to content
Reborn fórum

Whitesmith Buildy


merovingian

Recommended Posts

mno takze sem to upravil nasledovne co na to rikas ted?

staty na 99/70 bez equipu bez boostu :D

str:89+11

agi:60+7

vit:74+6

int:14+6

dex:39+12

luck:4+8

ted bych rekl ze uz to je vcelku idealni jak na

exp(solo tak s partou) tak gw :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply
lidi pomohli by ste mi s buildem a se skillama?...

3089[/snapback]

A jaky chces build? Par uz jich tu bylo pro inspiraci napsanych, problem je, ze jeste nikdo nema poradne rozmysleno, jaky build u Whitesmitha pojede :)

 

Skilly jsou jasny (pro battlesmitha):

Hilt Blinding - 1

Weaponry Research - 10

Hammer Fall - 5

Adrenaline Rush - 5

Power Thrust - 5

Weapon perfection - 5

Power Maximize - 5

Maximum Power Thrust - 5

Card Boost - 1

Skin Tempering - 5

Meltdown - 10

Card Termination - 10

 

Samozrejme muzes jet i za Whitesmitha pure forgera (pak das jen skilly, ktere se tykaji kovani), ale pochybuju, ze by to nekdo chtel zkusit.

 

Edit: zapomnel jsem Weapon Repair - 1 (ten se urcite hodi)

Link to comment
Share on other sites

Guest Pete_Lee

neprestrelil jsi to trochu s tema skillbodama? a jsou nejake stranky kde najdu popis vsech skillu...na iroragnaroku vsechno neni

Link to comment
Share on other sites

neprestrelil jsi to trochu s tema skillbodama? a jsou nejake stranky kde najdu popis vsech skillu...na iroragnaroku vsechno neni

3097[/snapback]

 

Prestrelil? Me vychazi 68, dokonce i jeden bodik zbyl :blink: Zkus odkaz na Ragnainfo forum hned na uvodni strance Rebornu.

 

Edit: Blacksmith ma 49 skillpointu na rozdeleni, Whitesmith ma 69 skillpointu na rozdeleni.

Link to comment
Share on other sites

neprestrelil jsi to trochu s tema skillbodama? a jsou nejake stranky kde najdu popis vsech skillu...na iroragnaroku vsechno neni

3097[/snapback]

Na iroragnaroku neni temer nic a me jejich popisky prijdou polovicaty a nektery i zastaraly :blink:

Spousta lidi cerpa z tohohle Ragnainfo. Podle me je to v tuhle chvili nejlepsi info o RO, jaky muzes sehnat.

Link to comment
Share on other sites

KeÄže tu nie je topic na BS buildy a zatiaž nemí´žem zakladaÂť nové... Mala by to byÂť taká "vÄehochuÂť". :)

Str 93+17 (2x Rosary of mustle, CU)

Int 12+2 (s blessom 24, 467/508 SP)

Vit 64+6 (10177 HP s Peco a Matyrom)

Dex 48+12

Luk 16+4 (2x Rosary of mustle)

Agi 47+3 (Green boots)

(Hit 179 bez skrytého bonusu - neviem, či je na eAthene, Flee 149+3, Crit 7, ASpd s mace, berserkom a AR 175 rovných)

 

EWL 5-10, DC 10, OC 10, Pushcart 10, Mammo 10, Appraisal 0-1, Vending 2-8

Iron tempering 1, Steel tempering 1, Hilt binding 1, Ore discovery 1, WR 10, Weapon reapir 1, Skin tempering 5, HF 5, AR 5, Weapon perfection 5, PT 5, Maximize power 5

 

Na PvM možno trocha veža Vit, na WoE zasa málo, ale treba robiÂť kompromisy. :mellow: Akurát som sa eÄte nerozhodol ohžadne EWL/Vendingu, neviem, či í­sÂť max. battle alebo pridaÂť aj iné skilly. :(

Link to comment
Share on other sites

No Str mas fakt hodne, takze 1-5 bodiku, ktere hodis do vendingu ani moc nepoznas, ale rekl bych ze snad kazdej si casem bude delat vending mercha, takze ja osobne jedu vending jen 1 (kdyby nahodou neco :mellow: ). Nebudu mit tolik Str, takze EWL pak "zadotuju" ze zbytku BS skillu.

Jenom mi pripada, ze ten build je z vetsi casti spise na WoE? Na PvM mi pripada trochu "tezkopadny".

Link to comment
Share on other sites

Na PvM sa až tak nehodí­, ale na MVP, PvP či GWno1.gif

4112[/snapback]

na pvp/gw mas velmi malo vit...a eathene stun trva priblize 2x tak dlho ako na czro a este aj pri vit 80+6 som mal niekedy problem so stunom(vacsinou ked do mna mlatilo 3+ ludi :) alebo bol pri mne monk ktory vpohode dal asuru)

Link to comment
Share on other sites

na pvp/gw mas velmi malo vit...a eathene stun trva priblize 2x tak dlho ako na czro a este aj pri vit 80+6 som mal niekedy problem so stunom(vacsinou ked do mna mlatilo 3+ ludi :) alebo bol pri mne monk ktory vpohode dal asuru)

4114[/snapback]

Na PvP 3 žudia? :) PoÄí­tam skí´r s PvP 1:1, 2:2, 3:3 a pod., tam nie je moc pravdepodobné, že by na mřa ostali traja - pokiaž teda neboli o hodne lepÄí­ ako my a v tom prí­pade asi prehráme tak či tak. A keÄ si ma podá parta wizzov, huntov a priestov znásilřujíşcich PvP, tak padnem tak či tak. A rozumný monk s GF ma nebude stunovaÂť, keÄ ma mí´že zmraziÂť.

Alternatí­va s ví¤ÄÄou Vit by bola:

Str 93+17

Luk 16+4

Dex 48+12

Int 12+2

---

Agi 20+3

Vit 79+6

 

ASpd s mace/berserkom/AR 171.3 vs 175, Vit Def ~78 vs. ~61, WP ~983 vs ~874

Podža CS proti Orc herovi s 2 bloody titan chain s fire endowom, 40 Def+poopoo+cranial má priemerne 982 vs. 1128 damage per sec. (bez skillov), tankuje 336 vs. 341 DPS (znova bez skillov), priemerná strata HP 98917 vs. 87650, spotreba WP v oboch prí­padoch 101.

Na Moonie s 2 flammable boned + water endow, 51 Def+hell buckler je to: 2136/2453, 241/240, 13262/11603 a 14/14.

ÂŤažké rozhodovanie... rýchlejčie vraždiÂť alebo dlhčie vydržaÂť? Ale Äakujem za inÄpiráciu. :)

Link to comment
Share on other sites

Ale jo, tvuj build je alespon univerzalni :) Ja jedu MvP build, ktery se k nicemu jinymu, nez na PvM ci MvP nehodi. Kdyby se nekdo chtel inspirovat:

STR-70 +10

AGI-99+8

VIT-34+6

INT-5+2

DEX-49+12

LUK-2+3

 

Bonusy jsou i s vybavou: ASPD se sekyrou 183 (s mace a stitem: 182) Flee 226 + 11 (lucky dodge s 2x Yoyo card). Hit 180.

 

Rozhodne nebudu zadny tank, ale spoleham spise na to, ze me maloco trefi (utoku Orc Hera mam 68% sanci se vyhnout. S dobrou vybavou jsem mu schopny dat 52 000 dmg/min, mamo - okolo 2000 za ranu (Fire Swordmace), nebo 2xHydra+1xKaho Chain - neni tak ucinny jako el. Swordmace. Mel bych od nej dostavat rany okolo 700 + sance na vyhnuti se utoku 68% - moje nejvetsi obrana). Proste priblizit se, spolehat na stesti parkrat bouchnou, vzdalit se, dopotovat a zpet :) Samozrejme to chce nejdriv sehnat dobry equip (hlavne redukcni), ale pred [ /omg ]em odzkouseno a celkem to slo, budu umet si ho usolovat. :)

Link to comment
Share on other sites

STR-70 +10

AGI-99+8

VIT-34+6

INT-5+2

DEX-49+12

LUK-2+3

4148[/snapback]

TroÄku mi to nevychádza... Str má bonus (na 50) +6, +1 za Hilt binding (predpoklad pre WR), +4 za Uproar = +11; Agi +2, +1 Matyr (alebo budeÄ maÂť MTB?), 2x +2 Brooch of flash (1 za každíş brooch, 1 za yoyo kartu) = +7; Luk má bonus iba +2.

Potom by to bolo Str 69+11, Int 6+2 (s blessom bonus na SP regen), Luk 5+2 (bonus na Critical).

BTW na Orc herovi mi vychádza pre ten build damage dealt 1126/s, received 270/s (s VS fire 2H axe)... ja mám 849 a 347 (VS fire SM). :) :)

Link to comment
Share on other sites

BTW na Orc herovi mi vychádza pre ten build damage dealt 1126/s, received 270/s (s VS fire 2H axe)... ja mám 849 a 347 (VS fire SM). :) :)

4168[/snapback]

 

Tady si jeste nejsem jisty, co se vyplati vic. Je jasny, ze do Orc Hera bez podpory alcha nebo priesta nemuzu mlatit tak dlouho, dokud nepadne, to bych s mou VIT neutankoval. S 2H fire axe mi vychazi, ze by mu mamonite melo brat cca 2800, ale diky male vit by me vetsi damage, kterou dostanu od nej mohla dost ublizit. Proto se rozhoduju zda na nej vzit stit a swordmace (ale dat mu, ale i obdrzet mensi dmg) a nebo ho umlatim sekyrkou (coz je priblize to, co jsi popsal). Asi bude zalezet na tom, co na nej sezenu (el. karty do armoru).

 

Kdyz jsem si v kalkulacce porovnal tvuj build s mym, tak mas velkou vyhodu, ze i se SW mu das mamo zhruba stejne jako ja se sekyrou. Ja mam ale vyhodu, ze si tu sekyru na nej muzu vzit, kdezto ani tva vysoka VIT neutankuje bez stitu jeho rany (vzhledem k tomu, ze te trefi v podstate kazdou ranou).

Hhh, ja ale premyslim o solovani Hera, ale to stejne bude bez party hodne tezke a ty ho mamonitem sundas rychleji nez ja. (i kdyz uz jsem si ho solovat zkousel a celkem to slo, cca 1hod prace a cca 300k za poty a mamo, bohuzel mi ho pokazde nekdo sundal driv, nez jsem to stihl ja :)

Link to comment
Share on other sites

Na PvP 3 žudia? :) PoÄí­tam skí´r s PvP 1:1, 2:2, 3:3 a pod., tam nie je moc pravdepodobné, že by na mřa ostali traja - pokiaž teda neboli o hodne lepÄí­ ako my a v tom prí­pade asi prehráme tak či tak. A keÄ si ma podá parta wizzov, huntov a priestov znásilřujíşcich PvP, tak padnem tak či tak. A rozumný monk s GF ma nebude stunovaÂť, keÄ ma mí´že zmraziÂť.

4141[/snapback]

to 3 na 1 som myslel skor na gw, s redukcnou vybavou a marcom/evil druidom

stun a monk... nemyslel som monka ktory ti da stun ale situaciu ked sa snazis zabit monka a prerusujes mu asuru mammonitom/normalnym sekanim a vtedy dostanes stun od knechta/smitha..

Link to comment
Share on other sites

4176[/snapback]

Ono to vyzerá byÂť tak, že Äo ja zí­skam silou a (troÄku) critmi, Ty doženieÄ cez ASpd. Hoci nie íşplne - na ciele s vysokou Def a/lebo Vit def, eventuálne Flee, budem maÂť najskí´r prevahu ja. Moja nevýhoda, ako pí­ÄeÄ, je eÄte, že musí­m použí­vaÂť SM/Chain, kým Ty mí´žeÄ maÂť Battle/2H axe v PvM situácii. Na tých MVP je to naozaj také... ak síş ako na oficiáloch, tak by mali dávaÂť dosÂť vežké rany (OL vraj ~13k bez Cranialu) a neviem, či ten skill má 100% hit alebo nie.

Jednu výhodu ale mám: Ak lagujeÄ, žahčie sa Ti podarí­ daÂť ~2 mammo/sec. ako ~3. :)

to 3 na 1 som myslel skor na gw, s redukcnou vybavou a marcom/evil druidom

4464[/snapback]

Ono je to skí´r MVP/PvP build. Na GW plánujem chodiÂť málo alebo ví´bec. Ale plány sa mí´žu zmeniÂť. :)
Link to comment
Share on other sites

4509[/snapback]

 

Njn, Agi build neni "nejsilnejsi" variantou buildu, ale hraju Agi build uz od zacatku a vim, co si muzu dovolit a co ne. Za WS urcite pojedu GW build (mno, uvidime, jestli me nejaka guilda bude chtit, kdyz zustanou dny a casy GW, tak jak jsou ted, budu moci jenom sobotu :) ).

 

Agi build ma vsak jednu takovou malinkatou, ale ne neprehlednutelnou vyhodu - nizkonakladovost a snadno dostupny ne nijak uber equip (zakladni equip jsem si sehnal po 5 dnech - Chonchona, Condora, Pupu, 2x Kukre - a muzes smele vyrazit do sveta - finalni equip se bude lisit maximalne tak silou brneni ci pozmenenenou skladbou karet).

Link to comment
Share on other sites

Agi build ma vsak jednu takovou malinkatou, ale ne neprehlednutelnou vyhodu - nizkonakladovost a snadno dostupny ne nijak uber equip (zakladni equip jsem si sehnal po 5 dnech - Chonchona, Condora, Pupu, 2x Kukre - a muzes smele vyrazit do sveta - finalni equip se bude lisit maximalne tak silou brneni ci pozmenenenou skladbou karet).

4523[/snapback]

agi build na gw potrebuje asi njvic uber equip aby se udrzel na nohou, chary pod 60vit sejme snadno,nejlepsi build na empbreak...jenom velkej rozpocet na kazdy gw a utikat pred vit smithama :)

Link to comment
Share on other sites

agi build na gw potrebuje asi njvic uber equip aby se udrzel na nohou, chary pod 60vit sejme snadno,nejlepsi build na empbreak...jenom velkej rozpocet na kazdy gw a utikat pred vit smithama :)

4667[/snapback]

Pokiaž som pochopil, tak to chce Äo najrýchlejčie dotiahnuÂť na MS (WS) a až po reborne chodiÂť na WoE. :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...