Jump to content
Reborn fórum

Whitesmith Buildy


merovingian

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Tak koneÄnej build vypadá asi takhle. Chci vědět jestli je to dobrý na GW WSko.

 

STR:92+8 (+1-evil wing ears)

AGI:75+8 (hlavnÄ zaokrouhlení­ ASPD s chainem)

VIT:59+6 (dÄlitelné 5)

INT:11+7 (+1-coronet,dÄlitelné 6)

DEX:35+12

LUK:2+8 (zaokrouhlení­)

Link to comment
Share on other sites

Mno .. ten build od strexiho o post výÄ je asi lepÄí­, ale lehce bych ho upravil:

str 91+29 (mantisy)

agi 60+20 (matyr)

vit 74+6

int 8+16

dex 38+22

luk 2+8

4 stat points left over

 

Aspd s chainem je 179 - myslí­m, že jakékoli snahy o 180 a ví­c přinesou ví­c Äkody, než užitku, protože by se muselo osekat vit nebo str, nebo obojí­ (o 10 mí­ř str, o 10 mí­ř vit, aspd -> 182).

Podle mnÄ je vhodné nenechat int na 1+x, ale zvednout na 3+16 (a ví­c), i když se tí­m nedosáhne žádného zaokrouhlení­, ale max sp se zvednou z 594 na 604 a tí­m se zvedne regen.

A dalÄí­ možností­ je sní­žení­ vit na 64+6 a zvýÄení­ luk na 32+8 (ostatní­ zůstává) - skoro naprosto stejný status resist, menÄí­ dmg od OI a AD, při sólo expení­ Äance na crit, který potÄÄí­, ale zároveř slabÄí­ léÄení­ poty ..

Pokud poÄí­táÄ s ear wingy, můžeÄ dát o 1 mí­ř str a body využí­t jinde. Já bych radči nosil welding masku, spolu s jakkem (lehce dostupný) to je VELMI íşčinná ochrana proti meteor stormu (pokud klasicky nosí­Ä marc + marse/dustiness nebo nějakou takovou kombinaci).

 

edit: Jo, ty bonusy jsou od agi up a blessu :D a se zapnutým crazy uproar.

Calc http://www.ragnasim.net, pro netranscendent http://folk.ntnu.no/magnusrk/calc/ , protože je rychlejÄí­, ale spoÄí­táÄ tam spí­Ä jen staty, spousta equipu/karet tam chybí­.

No a k tomu buildu, podle mÄ to je agi build, který nespoléhá jen na flee, ale i něco vydrží­. Na vyÄÄí­ch lvlech bez boostů budeÄ mí­t flee 188-205, podle toho, kolik agi/flee equipu si vemeÄ. To myslí­m staÄí­ na sólování­ vÄtčiny bÄžných lokací­. A když půjdeÄ nÄkam, kde tÄ ví­c trefujou, nahodí­Ä na sebe co nejví­c def, ustojí­Ä to stejnÄ dobře, jako pure vit build, ale dí­ky aspd rychleji zabijeÄ.

Link to comment
Share on other sites

vit je podle me mala ono i na tech 65vit je problem se stunem (je sice kratkej, ale stale docela castej .. a to zasekavani me docela stve .. jinak zalezi podle gusta )

 

mno ta int je podleme uprime jedno .. stejne na gw prochlasta bp vic jak wp a to ze bude mit vetsi regen mu nepomuze ... pro expeni to je taky jedno protoze si normalne vystaci kdyz nebude pouzivat mamo/cr/ct .. tam je problem tak i tak

 

k dex abych priznal barvu ty moji(jerryho) 39 .. ta je proto ze job bonus je 12 az na 70jobu takze se pro zaokrouhleni hodi lip nez 38 :D

Link to comment
Share on other sites

agi a bles? :D

jinak ten Michalův build se mi zdá z tÄchto nejlepÄí­...

26272[/snapback]

 

Neda se rici nejlepsi, ale rozhodne je neuniverzalnejsi a rozhodne doporucuju vsem lidem, kteri budou hrat WS a nejsou si uplne "jisti", co vlastne chteji, tenhle build:

 

str 91+29 (mantisy)

agi 60+20 (matyr)

vit 74+6

int 8+16

dex 38+22

luk 2+8

4 stat points left over

 

Je velice dobry na GW a zaroven se stim da dokonece i expit solo (pri vyberu vhodnych lokaci). Jedine, co bych doporucil, je hodit DEX na 39, on ten 70 jobik bude pro vetsinu asi spis utopie:)

 

Btw. muj build je temer totozny (sem tam nejaky ten statik jinak, ale je to to same). Pak uz jen existuji variace na podobne tema nebo jeste o dost jine dva buildy---tank STR/VIT (kde VIT je okolo 100) a utocny smith kde AGI>VIT nebo AGI=VIT.

To jsou dva "extremy" a vyse uvedeny build je neco mezi tim a me osobne pripada asi nejvyvazenejsi. Ale kazdy si jedte, co se vam libi:)

 

Edit: co se tyce zbrani, vzhledem ke zkusenostem, ktere jsem zatim "nabral" doporucuju nosit na GW vsechny varianty--- proti jednotlivcum a malym skupinkam Two-Handed axe (nejvetsi ASPD, nejvetsi dmg, mensi def). A do "tlacenice" chain nebo ice pick (ten spis jen na postavy, u kterych "predpokladate" velkou def, nevyhodou ice picku je mala ASPD, relativne mala dmg na low def postavy a docela se ten parchant snadno rozbiji:-))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Aragorn

Já co jsem 100x přepoÄí­tával build, tak nejví­c se mÄ lí­bí­ tento.

 

STR 99+41 s Bloody Axe

AGI 31+19

VIT 83+7

INT 8+16

DEX 38+22

LUK 2+8

 

zůstane 6 bodů

Link to comment
Share on other sites

Guest Aragorn

Na GW budu mí­t STR 99+31, protože budu mí­t Tharu.

S ní­ AD ustojí­m, bez ní­ na jednu ránu mÄsto.

 

Vozí­k mám naložený pořád na 8k, dávám si do nÄho 800 steelu :)

A chodí­m naložený na 89%

Link to comment
Share on other sites

Str 91+29 (2ringy s mantisem+angel wingy)

Agi 68+20 > aspd 180(2h axe,berserk pot)

Vit 74+6

Int 1+16

Dex 28+22

Luk 1+8

(s blessem a agi)

 

Asi se to neni moc rozdil od toho co je tu psano nicmene mi to projde jako "nej" na GW > dost vydrzis,aspd 180 jsi jako kulomet,120 str-no maly rany to nebudou....no a jak se tu bavite o tech dmg u CT jakou zbran atd tak ja osobne bych pouzival 2h axe tak na +7/+8 a 2 zipper beary no a kdyz polezu do varpu tak nasadim tharu(jak to asi delas sinX)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

No pokud to je build na GW tak by to chtelo urcite vic vit na ukor agi.

Agi mas zbytecne moc..vit aspon 80 abys neco prezil na gw a nebudes moc ani dostavavat stun kterej by byl s 64 vit dost neprijemnej.

 

Ano AGI max 50 co sa tyka GW buildu ale VIT mooorreee :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

JJ no jasne ze si dam Cart boost :) a + bloody axe - idem rychlo relatiwne ale + AGI UP idem pomalsie ..kapito :) ? :P

holt si zvykaj...je to tu uz pol roka...a ked mam pravdu povedat mne to vyhovuje lebo niesom z tych co nosi casto na GW bloody axe a viem co to bolo ked mal WS cart boost+agi up+bloody axe a este nebodaj crest of horse(alebo ako sa to vola)...to bolo pre obranu dost tazko zastavitelne pokial tam neboli pasce koli tomu ako sa ten smith rychlo pohyboval...to obmedzenie na movement speed je celkom logicke

proste si musis zvyknut :P

 

a este by som sa chcel neco uistit...ma byt meltdown prenosny cart terminationom a mamonitom? :P

Link to comment
Share on other sites

holt si zvykaj...je to tu uz pol roka...a ked mam pravdu povedat mne to vyhovuje lebo niesom z tych co nosi casto na GW bloody axe a viem co to bolo ked mal WS cart boost+agi up+bloody axe a este nebodaj crest of horse(alebo ako sa to vola)...to bolo pre obranu dost tazko zastavitelne pokial tam neboli pasce koli tomu ako sa ten smith rychlo pohyboval...to obmedzenie na movement speed je celkom logicke

proste si musis zvyknut :)

 

a este by som sa chcel neco uistit...ma byt meltdown prenosny cart terminationom a mamonitom? :P

asi si ma presne nepochopil ..to co tu pises je sice prawda a som rad ze nie som stihacka alebo ine prudowe lietadlo ale proste nechcem aby ma AGI spomalowala proste ked mi da nieskto AGI nech ma to nezrychluje a nie ze spomaluje ...dufam ze uz wies o com pisem :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...