Jump to content
Reborn fórum

Perthorn

Hráči
 • Posts

  661
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Perthorn

 1. Oprava: Špórujte love neb z kraje járu Morgie hókne ať si jdem vyglgat nějaké škopek a pořádně sa nakóřit.
 2. Začínám litovat, že tam nebudu... Koukejte fotit, rád se mrknu jak se ksichtíky některých po těch letech změnily.
 3. Já mám perfektní návrh na lokaci... Brno?
 4. Tak zmÄna místa vzhledem k obsazení klasických hospůdek. Sraz bude v Kahla Pub kousek od zastávky Malinovského NámÄstí (jedna zastávka od Hlavního Nádraží). Vchod je na rohu ulic Sukova a Dvořákova (nejde minout). https://maps.google.cz/maps?q=Kahla+Pub+Sukova+553%2F2%2C+Brno&hl=en&sll=49.19734%2C16.612401&sspn=0.006001%2C0.014827&oq=Kahla+&t=h&brcurrent=5%2C0%2C0&hq=Kahla+Pub&hnear=Sukova+553%2F2%2C+602+00+Brno&z=15
 5. Tak v pátek bohužel dÄlám do 19h takže dorazím střapatý přímo z práce (snad před osmou). Bude už tam nÄkdo dřív? Mimochodem jsem k srazu vytvořil událost na FB: https://www.facebook...01433316546011/ PS: Vemte nÄkdo foÂťák, já mám vybité baterky a nabíjeÄku v nedohlednu.
 6. Nazdárek závisláci a RO důchodci. Vzhledem k tomu, že letní sraz tak nějak bez povšimnutí odpadl, tak jsme se s pár známými z okolí Brna rozhodli sejít alespoř ještÄ před Vánoci. Z diskuze tak nějak vyplynul ideální termín pátek 21.12. (případnÄ kdyby se to více lidem nehodilo tak ještÄ sobota 15.12.). S nejvÄtší pravdÄpodobností skonÄíme klasicky v A2. Kdyby byl zájem tak můžeme před cestou do A2 zajít na nějaký lomcovák na VánoÄních trzích na SvoboÄáku. Potvrzujte úÄast, kdyby nás zázrakem bylo nějakých 15+ tak už by to chtÄlo rezervaci. seznam zoufalců: (10) Perth, Ensik, Auri, Gilga, Fisch (?), Nessa, (50)cent (?), Crazy Horse, Dark Warrior (?), Aussie, (12) Crowley (?), Const (?),
 7. Perthorn

  Sraz v Brně

  Kdo si to tam stěžoval, že s ním nikdo nepije?
 8. Perthorn

  Sraz v Brně

  Všichni se bavili, fotbálek se nezastavil, fotograf byl a desta se ožral. Sraz jak má být.
 9. Perthorn

  Sraz v Brně

  Dorazim i kdyz asi s mensi chuti k piti nez obvykle :-/
 10. Perthorn

  Renewal klient

  -cancel v char selectu vyhazuje ze hry úplně - zavírá klienta (nejde tak přepínat účty bez vypnutí hry). -při zadání špatného hesla při loginu vyhodí hlášku "Nespravne heslo.(1)" a vypne klienta, to samé s hláškami "Server te odmitl.(3)" a "Chyba pripojeni k serveru.". -Mounter dal mému Gunslingerovi jako mounta Peco Peco -přehozeny účesy typu 4 a 5 Pěkné, jakožto rekreační hráč bych se horko těžko přeučoval na BM, když jsem dosud neměl potřebu se s ním seznámit... ale nešlo by to bez toho refreshe? BTW kde se něco binduje na F12?
 11. Tak jsem tam taky něco sepsal. Ale nechápu proč někdo zaklikával donation systém . Momentálně vidím reborn v žebříčku na 165. místě (mít více hodnocení tak se posune ještě mnohem výš). Mimochodem, když už jste v té propagaci... co někde vložit bannery třeba formou výměny? (http://www.reborn.cz/bannery) . A ve vyhledavačích si web rebornu taky nevede zrovna nejlépe. edit od k3dt: mezi low rate serverama to ukazuje 24. misto...
 12. KoneÄnÄ jsem se rozhoupal k uploadnutí­ fotek: http://perthorn.rajce.idnes.cz/Podzimni_Reborn_sraz_2011/
 13. Zatím to vypadá na komornější sraz, kdyby se někdo rozmyslel tak dojděte. Rezervačka je od 18 hod ve Vačici. Dá se tam trefit z České nebo z Janáčkova divadla. mapa: http://www.mapy.cz/s/2uvm událost na FB: http://www.facebook.com/event.php?eid=183192235094006
 14. Možná pří­jde i kouzelní­k Zkusí­m klasicky pár lidí­ obeslat.
 15. Perthorn

  Brnosrazek

  Loni se nakonec, pro témÄř nulový zájem o ubytko, nic nezařizovalo. KaždopádnÄ přesto, že koleje bývají­ přes léto poloprázdné tak je potřeba se tam nahlásit s dostateÄným předstihem (alespoř 2-3 týdny) - což bývá organizaÄnÄ pro vÄtÄí­ skupinu lidí­ nároÄné. Takže by bylo asi nejlepÄí­ aby se zájemci o ubytko domluvili mezi sebou po dvojicí­ch (nebo Ätveřicí­ch) na pokoj a zajistili si ho sami -> imho rychlé a spolehlivé řeÄení­. Nebo by to nÄkdo mohl zaří­dit kompletnÄ, nejlépe nÄkdo kdo má/mÄl s tÄma kolejema něco spoleÄného.
 16. Perthorn

  Brnosrazek

  čikula ensiku No moje finanÄní­ maliÄkost na tom není­ nejlépe, takže to budu muset fakt hodnÄ zvážit. KaždopádnÄ bych vÄechny zas rád vidÄl a je mi vcelku jedno kdy . Kdyby to nevyÄlo tak od září­ se stávám taky souÄástí­ Brna, takže vám to vynahradí­m jindy. Tak a teÄ tenhle topic půjdu klasicky zpropagovat
 17. Aha takže Äerná magie a mám zkouÄet resety a reinstaly pořád dokola a možná se to umoudří­... No dí­ky alespoř za to.
 18. Dneska mi zničehonic přestalo jít RO (úplně) prvně to vyhazovalo windowsácký error, po znovuinstalaci nového klienta, resetu patchů, resetu registrů, několika restartech a teď ještě po zkopírování všech souborů, na které tu jirkan dal odkaz do složky s RO se mi po spuštění (ro se ani nerozjede) se windows začne nějak cukat , vyhodí mi to nové okno setupu a když cokoliv zmáčknu tak se ten setup znovu objeví, zase zavřu, zase se objeví... a takhle se zacyklí dokud reexe neukončím přes správce úloh. Spouštění přes patchery "OpatchovatR*" vyhodí hlášku o absenci aossdk.dll v PC. Člověk by řekl že po reinstalu z nové instalačky a opatchování by to problém dělat nemělo. Černou magii bohužel neprovozuju, vše ostatní už jsem zkoušel.
 19. Chce to potvrzení (po odkliknutí (byť nechtěném) se to ještě ptá "Chces se opravdu vratit na save point") ... takže si myslím, že je to zbytečné edit: souhlasim Z jiného soudku; Když se chci lognout na účet, který je momentálně online (třeba na vending), tak to napíše: "Na serveru je stale registrovano tvoje minule pripojeni..." a hra spadne do oken. edit: bude opraveno s novym exe. A další: Při spuštění klienta přes reexe vidím vždycky v shortcut settings (alt+m) předem dané zkratky (,/?,/ho...) Při spuštění přes patcher jsou tam mnou uložené zkratky. Sranda je, že přes to reexe když tam napíšu něco jiného tak se to tam, neuloží. edit: zajimavy, me to nedela. Dále: Nefunguje (jen některým lidem) nastavení party ani přátel (ikonka lupy v alt+z nebo alt+h). Zvláštní je, že share těmto lidem nejde měnit ani příkazem @partyoption. edit: to neumim posoudit, me to s dualama funguje ok. Urcite davejte bacha jestli nepouzivate custom grf. A: Tuxedo a Wedding Dress shazujou klienta s errorem o nenalezení sprite. Údajně to shazuje hru i kolemjdoucím. edit: testovano s novym klientem, uz nepada Všechny tyhle věci testnuli nejméně dva lidi na různých PC. Přičemž já mám úplně nového klienta.
 20. Perthorn

  Renewal

  Renewal a 3rd jsem zkouÄel, tehdy mi to přiÄlo zvláÄtní­ a docela i nevyvážené ale zkusit se má vÄechno a jestli by se mÄl opravdu pořádnÄ testovat a objektivnÄ rozhodovat, než by doÄlo na ostrý provoz tak jsem pro. (A klidnÄ se hlásí­m jako pomoc při testu). Reborn je sice stará Äkola ale vždy k nÄmu novinky tak nějak doplachtily (pamatuju si na anketu před pár lety, kde se masivnÄ odhlasovalo postupné přidávání­ novinek a nezakysnutí­ na jednom mí­stÄ) - takhle bych Reborn chtÄl vidÄt stále.
 21. Koukám, že moje "oblí­benost" na serveru je stále stejná... Já se osobnÄ taky trochu divil, ale na druhou stranu ta "sraÄka" byla vcelku originálnem... a narozdí­l od nÄkterých dÄl nakreslena z hlavy... ... naví­c jsem ji kreslil pro íşÄel soutÄže (nevyhrabal jsem to po X letech z Äuplí­ku) , nakreslil jsem kamaráda (opravdového), napsal tam jeho jméno, přidal svůj pseudonym. Co jsem tak sledoval tak Kaila mÄla bohužel taky problémy s pravidly soutÄže a GM se rozhodli to řečit takto. OsobnÄ o žádné hádky a intriky nestojí­m ale o dalÄí­ soutÄž také ne a přeberte si to jak chcete ale svou adresu opravdu zveřejřovat nebudu. Jelikož je původní­ topic, kam jsem následují­cí­ řádky chtÄl sepsat, už locknutý... tak to hodí­m sem. NeÄekal jsem že se dostanu k nějakému hodnocení­... každopádnÄ jsem rád, že se Äábelský výplod mé fantazie nÄkomu lí­bil. DÄkuju za pÄknou soutÄž a přeju celému rebornu pÄkné svátky.
 22. PÄkné Jen tak mimochodem Äí­ to byl foÂťák a co byl zaÄ? Tak kvalitní­ fotky jsem fakt dlouho nevidÄl.
 23. Snad nevadí­ trocha abstraktní­ho surrealismu
 24. No jéje, to bude zase v álejí­ch nablito btw: Nejedu kvůli nedostatku penÄz... ale užijte si to
 25. Perthorn

  TODO

  aha tak to se omlouvám obÄma stranám... chybka v komunikaci... a když jsem tu vidÄl podobný problém tak jsem tučil, že to bude spolu souviset.
×
×
 • Create New...