Jump to content

Photo

Merchant - Kde Expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
54 replies to this topic

#41 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 25 November 2005 - 03:29 PM

MP: az budes s merchem bajecne expit na crampech, dej mi vedet, hlavne ten VIT build by me zajimal..... ja mam s crampem potize i ted na 78 levelu monka (pravda, jen kdyz jich je vic, jak 2), ale merchy si crampove davaji k svacine....

Edit: crampove sou tam taky, ale az v posledni urovni.... tarou jsou celkem fajn. Vubec Prontera Culverts jsou pro mercha dobry. Hodne to leze na houbickach a na male thief bugach - da se to i kolem base lvl 30, ale stoji to vic penez, jak ten merch vydela na lootu :) Na druhou stranu se daji uchlastat i 3 male thief bugy na zminenem lvl - chlastam mliko (s masem by to bylo vic na pohodu...).

Edited by Gwaihir, 25 November 2005 - 11:20 PM.

Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#42 jerrymouse

jerrymouse

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 55 posts

Posted 25 November 2005 - 03:41 PM

MP: az budes s merchem bajecne expit na crampech, dej mi vedet, hlavne ten VIT build by me zajimal..... ja mam s crampem potize i ted na 78 levelu monka (pravda, jen kdyz jich je vic, jak 2), ale merchy si crampove davaji k svacine....

View Post

Splet si to. Jsou tam Tarou (vypada to skoro stejne).
Bumicka - retired...obcas hodim nejaky moudro do vasich flemu

#43 Dante

Dante

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 27 posts

Posted 09 January 2006 - 04:23 PM

Jedu BS(vit) od lvlu 41/30 sem chodil na mettalingy de to docela dobre ,ale bycha ty roboticky koule maj mamo daj tim tak 800 dmg :P nebo vam seberou zbran.Mel sem tam problem s HPeckem kolem 1100 tak bacha. :hypocrite:
kasa-STR/VIT BattleSmith 88/50
BS staveny na preziti a killing v PvP/WoE(GW)

#44 LEXIP

LEXIP

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 171 posts

Posted 12 January 2006 - 05:05 AM

no pokial mas na ucte zopar milionikow na wiac nie je problem kde expit ....
Problem je ten ze tam kde sa dalo expit sa uz ned tak dobre ako sa dalo dakedy : /ho,mačky a ine ...wsetko mi to pripada dost redukowane na pocet monstier na mapke ... ale mat wingy a hladat HO na mape..jedine riesenie..

Edited by LEXIP, 12 January 2006 - 05:06 AM.

PiXi - WS ktore uz bolo asi wšade :D

Posted Image
www.pixel.wgz.cz
13.9.2007 - Den který se zapsal do historie serveru, RNR ukázali, že mají na Xenogears.

- momentalne uz dost dlho bojuje za PF a proti huhuhu :D

#45 Guest_flex_*

Guest_flex_*
  • Guests

Posted 25 January 2006 - 01:36 PM

Jedu BS(vit) od lvlu 41/30 sem chodil na mettalingy de to docela dobre ,ale bycha ty roboticky koule maj mamo daj tim tak 800 dmg :P  nebo vam seberou zbran.Mel sem tam problem s HPeckem kolem 1100 tak bacha. :)

View Post

Na ty metalingy se dá chodit tak od 37lvlu. Vezmete si sebou vozík a tunu masa, a už jen mlátíte a žerete maso. Ty divesty a mamonite me taky celkem štve, ale pakliže máte hard coat, tak se tam dá celkem slušne expit.

Na nižších lvlích doporučuju Martiny, jsou 2 mapy dolu z Yuna a expy jsou za ně celkem slušný. ;)

#46 morphi

morphi

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 9 posts

Posted 28 January 2006 - 05:46 PM

Pozte mi niekto /hp :
Mam mercha 55/40 a neviem kde dotiahnut job...
Kam by som mohol ist expit, pripadne dual s archerom /?
/thx
btw mam dex iba 28 :)

Edited by morphi, 28 January 2006 - 05:55 PM.

Posted Image

#47 Kat Mydlář

Kat Mydlář

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 10 February 2006 - 12:14 AM

Jsem někde četl cosi o výborném místě na expení nízkých lvl snad Ayothaya na břehu na hvězdicích, že se tyto nehejbou, neútočej a expů to dává víc jak zombík, snad nejsem moc mimo, budu si tam muset zaletět a skouknout to :)
Postavy: Kat Mydlar - merchant a pak pure forger, momentálně strašná lamka lvl 3x/2x, vykupuje cokoliv - DC/OC merch, pište PM ve hře :)

A až si budete chtít dáchnout od RO, koukněte třeba na http://severoceskapravda.wz.cz :)

#48 Ladik

Ladik

Deviling

• Supporters
  • 289 posts

Posted 10 February 2006 - 08:19 AM

Jsem někde  četl cosi o výborném místě na expení nízkých lvl snad Ayothaya na břehu na hvězdicích, že se tyto nehejbou, neútočej a expů to dává víc jak zombík, snad nejsem moc mimo, budu si tam muset zaletět a skouknout to :)

View Post

Necetl jsi to nahodou na CzechRo foru? Na czro kdysi v Ayothaye byly hvezdice a poletovali tam Sohee, ale to uz davno neplati.
Ladik - radioactive smith o:)

S motorovkou to umi kazdy, ale se sekyrou jen já :-)

Armes - mistr kovar

Sipomet - doprovazi Armese na jeho cestach. Bacha ma pekelne rychlýho ptáka o:))

#49 Kat Mydlář

Kat Mydlář

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 36 posts

Posted 10 February 2006 - 02:52 PM

Po kontrole zjištěno, že četl,takže asi nic a nemá tam cenu lítat, co? Ono to znělo moc pěkně - "hvězdice jménem Aster, které se nehýbou, neútočí a mají 122/78 EXP (pro představu - zombík má 50/33)", na tom by se speciálně můj právě přestoupivší merchant expil přímo nádherně :) Takhle asi zůstaneme u poringů/lunaticů (když už, tak i huntit karty na kapra quest) nebo pup či roda frog, ty mají též užitečné karty, pokud padnou :)
Postavy: Kat Mydlar - merchant a pak pure forger, momentálně strašná lamka lvl 3x/2x, vykupuje cokoliv - DC/OC merch, pište PM ve hře :)

A až si budete chtít dáchnout od RO, koukněte třeba na http://severoceskapravda.wz.cz :)

#50 PrincIII

PrincIII

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 20 March 2008 - 07:12 PM

Na ty metalingy se dá chodit tak od 37lvlu. Vezmete si sebou vozík a tunu masa, a už jen mlátíte a žerete maso. Ty divesty a mamonite me taky celkem štve, ale pakliže máte hard coat, tak se tam dá celkem slušne expit.

Na nižších lvlích doporučuju Martiny, jsou 2 mapy dolu z Yuna a expy jsou za ně celkem slušný. :blink:

skus gea

ja sem s merchem (jako noob) expila na sporech...sice brali hp ale do zacatku davali hodne exp....tedkon mercha expim tak ze nataham vlacek neceho a merchem vyzabijim...pak kdyz to neleze podplatim nekoho (na geach) aby me doexpil a hned je new alcha/BS na svete
Snitch - Hunter - 97/50
Chun - High Priest - XX/XX

#51 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 20 March 2008 - 07:14 PM

skus gea

ja sem s merchem (jako noob) expila na sporech...sice brali hp ale do zacatku davali hodne exp....tedkon mercha expim tak ze nataham vlacek neceho a merchem vyzabijim...pak kdyz to neleze podplatim nekoho (na geach) aby me doexpil a hned je new alcha/BS na svete

:blink: reagujes na posty dosti ulezele...
...jeden z těch před kterými vás rodiče varovali...

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#52 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 02 October 2010 - 03:40 PM

Ako vyexpiť mercha na Lv. 40 rýchlo a ľahko.

V prvom rade by som hneď po prestupe na toto povolanie odporučil spraviť si red mushrom hunt - chce to síce trpezlivosť a čas (dobré lokality sú od ruky + dlhý respawn), no je ho možné robiť iba do Lv. 30, takže by o to bola škoda prísť.

Následne choďte do geffenu (ak idete pešo, cestou sa zastavte v izlude a nechajte si v centre dať spraviť masku -> luk. a def. + 1 potešia)

Pred severnou bránou stojí Halgus, ktorá vám zadá pupa hunt quest (kombinujte s pupa huntom), za ktorého splnenie dostávate celkom slušný počet expov. Je to síce časovo náročnéjšie, ale môžete to robiť iba do Lv. 20, tak to škoda nevyužiť. Podobný guest by mal byť aj pri západnej bráne na fabre, ale ten neodporúčam.

Akonáhle dosiahnete úroveň 21, dajte si u Vaana fabre hunt. Je to bez preháňania bomba, lebo sa na západe dá každý urobiť za 5-10 minut a je zaň hromada expov. Platí, že čo splnený hunt to level, takže ak začinate na Lv 21, tak do ani nie troch hodín postúpite o 20 base Lv. a cca 18 job Lv. To už je myslím celkom slušné. Na dôvažok to nič nestojí (nanajvyš kúpu a upgrade lepšej zbrane), lebo na úrovni 20 už fabre nie sú nebezpečné a keby niečo, urobte si cestou do geffenu quest na heal v prontere :D

Edited by Palantir, 02 October 2010 - 04:05 PM.

#53 Belquerst

Belquerst

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 8 posts

Posted 20 January 2011 - 11:57 AM

Vedel by mi prosím niekto vyjasniť, ako je to s merchantom a následne blacksmithom/alchemistom?
Nevedel som, kam to dať.

Ako expiť ? Do lvlu 40 pomocou pár huntov to je za pár hodín.
Ale čo potom? S archerom to na Geo šlo krásne, ale merch tam nemôže. (asi)
Od 60 do 70 je to pár hodín, stačí pár questov. A potom? Môže merch efektívne zabíjať
moby ako Les, ktoré s archom dávam na jedno DS?

Viete mi vysvetliť aj to, ako to je s bs/alchom v PvM? Ako sa expia solo a akú úlohu
majú v parte?

Diky moc :)

#54 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 20 January 2011 - 12:08 PM

Vedel by mi prosím niekto vyjasniť, ako je to s merchantom a následne blacksmithom/alchemistom?
Nevedel som, kam to dať.

Ako expiť ? Do lvlu 40 pomocou pár huntov to je za pár hodín.
Ale čo potom? S archerom to na Geo šlo krásne, ale merch tam nemôže. (asi)
Od 60 do 70 je to pár hodín, stačí pár questov. A potom? Môže merch efektívne zabíjať
moby ako Les, ktoré s archom dávam na jedno DS?

Viete mi vysvetliť aj to, ako to je s bs/alchom v PvM? Ako sa expia solo a akú úlohu
majú v parte?

Diky moc :)

http://www.reborn.cz...wiki:blacksmith
http://www.reborn.cz.../wiki:alchemist

staci si procist wiki a najdes tam vse dulezite :)

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#55 Pic Nic

Pic Nic

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 20 September 2012 - 03:31 PM

Ahojte, neví někdo, kde by mohl expit Merch 31lv? Zkoušel sem Poison Spore a docela to šlo, jen mě nebaví pořád tahat za zadkem Priesta =/. Kdyby měl někdo zájem semnou expit, tak mě ve hře kontaktujte na jméno DH Alchemist. :laughing1: