Jump to content
Reborn fórum

Merchant - Kde Expit?


Gugi

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
Pekna lokace na expeni mercha jsou houbicky v geff 1. Pokud ji GM neupravi tak, jako ji upravili na czro.

107[/snapback]

No nevim..jesi tam lita furt hafa Hunter Fly tak bych musel furt portovat:D

Link to comment
Share on other sites

Pekna lokace na expeni mercha jsou houbicky v geff 1. Pokud ji GM neupravi tak, jako ji upravili na czro.

107[/snapback]

 

jestli se nemylim tak z pronty 3x do leva nebo jak tak tam jsou taky houbicky i kdyz ne moc :D

Ale nemusite jen houbicky podobny expa a obtiznost maji mravenci (andre,piere atd), yoyo (pronta pravo nahoru pravo) nebo byalan... je vic mist na expeni nez si myslite :D

 

Edit: a neni z nich spatny drop, takova yoyo ci andre karta pri ratu 2/2/1 bude celkem cenena B)

Link to comment
Share on other sites

jj to je fakt, ale ty houbicky sou fakt nejbliz a je jich tam hodne :D

144[/snapback]

 

 

No ale problem je v tom že jsou z nich dropy na nic:)To už je fakt lepči kosit mravence :D I když jestli chce nÄkdo spí­Ä lv než dropy tak proÄ ne že :P

Link to comment
Share on other sites

No ale problem je v tom že jsou z nich dropy na nic:)To už je fakt lepči kosit mravence :D I když jestli chce nÄkdo spí­Ä lv než dropy tak proÄ ne že :D

175[/snapback]

 

Mno tech mravencu je tam rekl bych snad i vic jak tech hub, u vchodu je kafra kdyz mate prebytek nebo si tam uschovat heal veci,.. navic exp je skoro stejnej a karticky good

Link to comment
Share on other sites

No ale problem je v tom že jsou z nich dropy na nic:)To už je fakt lepči kosit mravence :D I když jestli chce nÄkdo spí­Ä lv než dropy tak proÄ ne že :D

175[/snapback]

Ten drop je uzitecnej. Pada tam jedna ze 2 surovin na vyrobu alkoholu. Proste na houbicky nedam dopustit :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dobra lokace kterou urcite vsichni znate je orc dungeon 2f

ze zen orca je celkem dost expu a na par mamonitu je dole

jen je treba sebou par wingu na orc archeri kteri sou pro 1 class hodne neprijemni

daji se taky vlackovat na stejnem miste orc skeletoni cart revolutionem...

Link to comment
Share on other sites

mno napisu jak se to na nizkych ¨rate da expit

lvl 10-20 pyramida 1f

lvl 20-30 payon cave 1f

lvl 25/30-45 geffen tower 1f

lvl 45-60 orc dungeon 2f

da se chodit kdyz mate nakou tu dex s acolytou na gargy do gh ktere sundate na par mamonitu a expy sou velice dobre leze to dobre az do jobu 45

pokud jdete s 50 jobu dobra volba je geffeni hned doleva kde s element axe(light epsilon je asi nejlepsi) muzete zabijet nightmare coz sou nejlepsi expy do jobu asi...solo to tam date asi az od lvl 60+ zalezi na buildu a equipu jinak se da s aco ktery bude healovat...

Link to comment
Share on other sites

No ja nevim Coopere kde bys na nizky rate bral penize na ty mamo <_< (to nemluvim o tom kde pak vzit LE)

 

Ja osobne jsem zastancem Bayalanu, kde to muzete mlatit dokud nenaexpite Cart Revolution a pak jit vlackovat houbycky do geff 1 (protoze je jich tam moc B) )

 

Edit: Jo a abych nezapomel tak pichat dykou je lepsi nez je mlatit axe s tou ASPD ... IMHO

Link to comment
Share on other sites

No ja nevim Coopere kde bys na nizky rate bral penize na ty mamo  (to nemluvim o tom kde pak vzit LE)

 

Ja osobne jsem zastancem Bayalanu, kde to muzete mlatit dokud nenaexpite Cart Revolution a pak jit vlackovat houbycky do geff 1 (protoze je jich tam moc  )

 

Edit: Jo a abych nezapomel tak pichat dykou je lepsi nez je mlatit axe s tou ASPD ... IMHO

 

sorry sem napsal sem na low ratech ale duchem sem este nekde jinde B)

mno mas pravdu ta light epsilonka prijde asi az pozdeji :o

mno s tema penezma to bude asi horsi ale na nake to mamo se tam snad najde B) byalan mno ja tam nikdy neexpil bud jak rikas geff houby nebo payon cave 1f a 2f .ale je to kazdeho vec jestli zvoli baylan kde padaji celkem dobre veci nebo jine misto...

Link to comment
Share on other sites

Ja osobne jsem zastancem Bayalanu, kde to muzete mlatit dokud nenaexpite Cart Revolution a pak jit vlackovat houbycky do geff 1 (protoze je jich tam moc  B) )

 

Edit: Jo a abych nezapomel tak pichat dykou je lepsi nez je mlatit axe s tou ASPD ... IMHO

2463[/snapback]

Tiez sa mi najlepsie kosilo v baylane (hubicky su po case nuda) .. takze wind damascus .. pre merchanta najvacsi poklad ;)

Link to comment
Share on other sites

HodnÄ lidí­ doporuÄuje jet na kudličky protože ASPD seker je mizerná. AvÄak sekerky ve vÄtčinÄ pří­padů vydrží­ až do konce kdežto kudličky Äasem "zahodí­m" proto se osobnÄ od zaÄátku zamÄřuji na sekery (+6 keen 2h-axe je pÄkný základ). Sekerka je výborná hraÄka předevÄí­m v morrocu kde pekáÄům a kaktusům dává full dmg (naví­c drop Guisarme z muk a rod z pekáÄů je pří­jemná vÄc pro obohacení­ vaÄeho prasátka) Po zí­skání­ cert revo se dá jí­t v podstatÄ kamkoliv (payon, geff) a vláÄkovat „cokoliv“ (pár tun masa a dají­ se i orkové).

Link to comment
Share on other sites

problem u 2h axe je ten za ma obrovsky rozdiel medzi min a max dmg, pri expeni sa mi vela krat stalo ze som s +5blade dal vacsi dmg ako s 2h axe

2832[/snapback]

 

No neří­kám, že můj způsob je ten nej, ale já na sekerky nedám dopustit a piplám se s nimi od zaÄátku :)

Link to comment
Share on other sites

Mne sa dobre expilo s 3 slotovym stiletom (3 skeletonky/zenorcovia do neho) ... je lahko zohnatelne lacne a ide to s nim dobre. Myslim ze najma po [ /omg ]e bude cena dolezity faktor.

 

A dobre miesto na expenie su caramelovia na severovychod z geffenu. Pada tam pike tak sa da pekne zarobit na knightoch :)

Link to comment
Share on other sites

problem u 2h axe je ten za ma obrovsky rozdiel medzi min a max dmg, pri expeni sa mi vela krat stalo ze som s +5blade dal vacsi dmg ako s 2h axe

2832[/snapback]

 

od toho ma BSko pak skill ktery mu pomaha davat jen tu maximalni hranici,.. a jako merch se nevyplati pouzivat sekery zatim nemas na ne ani weapon perfection tudiz davas malym monstrum 50% damage a stredim 75%... nez se clovek stane BSkem jestli na nej jde ma pouzivat Sword nebo dagger. Dagger je rychla a na maly monstra 100% utok a sword je sice pomalejsi ale ma 100% na stredni monstra :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hele poradte mi mam velkou krizi potrebuju expit ale taky smrtelne potrebuju loot kerej se da zpenezit ?? kde je supr loot a o neco lepsi exp pro mercha 36lvl na houbach vyplejtvam hodne masa takze to nestiha vyvazovat ten loot ... diky za odpovedi

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...