Jump to content

Photo

Assassin-buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
428 replies to this topic

#1 medved

medved

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 33 posts

Posted 16 July 2005 - 01:57 AM

...
sin-Medvedof (zatím zimní spánek-vzbudí se na jaře)

#2 Endoras

Endoras

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 16 July 2005 - 11:43 PM

Critical Assassin planuju nasadit hned po [ /omg ]u:)
Str 82+8=90
agi 80+10=90
vit 38+2=40
int 2+4=6
dex 22+8=30
luk 50+0=50
Dktech Lineage 2
Endor Paladin lvl 50+

Reborn
Sagara Thief lvl 40+

Není duležité vyhrát ale přežít,ale vyhrát je taky fajn obvzlášt když vyhraju já

#3 Neural

Neural

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 17 July 2005 - 10:36 AM

JA taky pojedu nejspis po [ /omg ]u sina:) budu mit neco podobneho
str-82+8
agi-70+10
vit-kolem 60
int-2+4
dex-22+8
luk-kolem 40

jen to musim jeste nejak projet kalkulackou
---------------------------------------------
Neuralek II: Champion, občas se ukáže
Jadro: Stalker, člen guildy Silezio en ordo
Jadro II: snad někdy Lord Knight
Whiteneu: blacksmith, pouze k prodeji
a další ale nestojí za to je tady psát...

#4 Shadow

Shadow

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 17 July 2005 - 03:24 PM

Eh :D Seci robia kritsinov a nikto dualdagger :D
Now you see me, now you don't

Shadow Lame 40 thief :)

#5 Endoras

Endoras

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 17 July 2005 - 06:13 PM

Se nediv sehnat vybavu pro Daggera je hooodně moc drahé...A jako hlavní postava bez podpory...Ne díky ,) :lol:
Dktech Lineage 2
Endor Paladin lvl 50+

Reborn
Sagara Thief lvl 40+

Není duležité vyhrát ale přežít,ale vyhrát je taky fajn obvzlášt když vyhraju já

#6 Neural

Neural

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 17 July 2005 - 08:04 PM

Dualdaggera mozna jeste zkusim a uvidim jaky bude na GW :lol:, PAk se rozhodnu
---------------------------------------------
Neuralek II: Champion, občas se ukáže
Jadro: Stalker, člen guildy Silezio en ordo
Jadro II: snad někdy Lord Knight
Whiteneu: blacksmith, pouze k prodeji
a další ale nestojí za to je tady psát...

#7 Shadow

Shadow

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 17 July 2005 - 11:47 PM

Ale deze, zohnat vybavu neni problem :lol: teda aspon nie taku zakladnu, a navyse katary sa tiez pouzivat daju :(

#8 ulo

ulo

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 18 July 2005 - 08:39 AM

mno moj build je trosku zvlastny ... dex katar sin
staty PvM:
str ~90+10
agi ~90+10
vit 1+nieco
int 1+nieco
dex 40+10
luk zvysok, okolo 26-29

skilly:
thief: vsetko okrem hide, ten ostal na lvl 8
sin: katar mastery, sonic blow, grim na plno, ostatne podla uvazenia (mam tam nejaky ten enchant poison a podobne)

equip:
take zakladne veci v style crystal pumps, whisper, chainmail s pickym, matyr, 2x glove s coboldom
hlavna cast equipu je jur[3] / katar[2] so sidewinder kartou a niecim dalsim
konkretne teraz skusam s +8 hybrid critical ancient jur[3] (sidewinder, ss, mummy), ale na vacsinu monstier je ta mummy zbytocna, takze bud hybrid critical katar, alebo tu mummy nahradit niecim inym (andre, dalsia ss, race / element modifikator karta, ...)
aspd to ma okolo 170 bez awaku, ale cele je to zvysene tymi doubleattackmi zo sidewindera, kedze v polovici pripadov da dohromady 3 rany miesto beznych 2
crit rate je nieco cez 50% (s ss-kou), takze v priemere vychadza kazda druha rana doubleattack a kazda stvrta critical, kedze mam hit okolo 170-180, tak triafam prakticky kazdu ranu (s vynimkou zopar specialnych monstier)

vyhody: na PvM je to nieco medzi dagger sinom a crit sinom (slabsie ako prvy, silnejsie ako druhy), na PvP (zatial nemam vela skusenosti) by to malo byt taktiez nieco medzi (slabsie nez crit, silnejsie nez dagger). vyhody su ze sonic a grim trafia skoro vzdy (takze su normalne pouzitelne), nevyhody su proti high-def / high-agi postavam (kedze crit rate je nizsi nez u crit sinov). zatial som to neskusal, ale mohol by robit pekne "crit" locky na postavy typu knecht/crus/priest

edit: toto je najma PvM build, pre PvP/GW treba jednoznacne vit (na ukor bud str alebo agi)

Edited by ulo, 18 July 2005 - 02:41 PM.

[pre-wipe]
Kaname Stalker 97/65 divest bow, member of Dragonmasters
Akane Assassin 97/50 dex katar, member of Storm Troopers
Kana Merchant 40/29 OC/DC
[/pre-wipe]

#9 Shadow

Shadow

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 18 July 2005 - 09:03 AM

Prva vec, bonusy niesu take ako si pisal :lol: pokial myslis aj bonusy z veci to je nieco ine. Druha vec, PvP build je to dost slaby lebo msa nizku vit, dostanes stud/sleep/whatever v podstate prvou ranou. Dalej sidewinder... efektivne ti znizuje sancu na kriticky zasah o polovicu, kedze doubleattack sa prepocitava pred criticalom, daj tam radsej nejaku ss/andre/whatever, alebo ak chces ist viac na doubleattack nez na crit tak tam daj nejaku zbran co zvysuje utok/race mod/elem mod/whatever.

Edit: PvM vymenene za PvP :(

Edited by Shadow, 18 July 2005 - 10:44 AM.

#10 Kya

Kya

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 332 posts

Posted 18 July 2005 - 10:11 AM

Prva vec, bonusy niesu take ako si pisal :lol: pokial myslis aj bonusy z veci to je nieco ine. Druha vec, pvM build je to dost slaby lebo msa nizku vit, dostanes stud/sleep/whatever v podstate prvou ranou. Dalej sidewinder... efektivne ti znizuje sancu na kriticky zasah o polovicu, kedze doubleattack sa prepocitava pred criticalom, daj tam radsej nejaku ss/andre/whatever, alebo ak chces ist viac na doubleattack nez na crit tak tam daj nejaku zbran co zvysuje utok/race mod/elem mod/whatever.

View Post

PvM build nepotrebuje vit ... asi si myslel PvP nie ?
Aj ked sidewinder znizuje crit stale bude davat viac ako crit katar .. ten DA prebije v dmg critical (okrem par high def potvor typu solider) takze by som to nebral ako znizenie critu.
Crit potom zvysuje dmg u zvysnych 50% utokov ktore nevyjdu ako DA.
Osobne by som asi nakombinoval Sidewinder + SS + Race/Property/Size karty ... a tych 40 luk asi

Na GW ale imho bude sidewinder nanic ... predsa len pri sonicu ti nepomoze a pizlikat niekoho asi nebude to prave. Ale vysoka dex sa hodi na grim a sonic aj ked 40 je este malo .. aspon 50. A samozrejme potom dat ale aspon 50 vit.

Edited by Kya, 18 July 2005 - 10:12 AM.

#11 Shadow

Shadow

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 18 July 2005 - 10:45 AM

Ako, ked bude mat dex aj s bonusami 50 (tzn pre sina je to 42+8 za bonusy z povolania) tak mu to bude bohate stacit na 90% potvor. Odskusane s daggersinom, zatial jedina potvora ktoru som mal problem trafit bol stormy :( na baphovy som este nebol :lol:
A s tym crit to zle pocitas, crit mu vyjde v podstate len 1/4 zasahov kedze ma 50% double, a z tych 50% co double neda je len 50 % crit tzn 1/4 :( A ano do PvP mu bude sidewinder nanic, hlavne proti highdef postavam.

Edited by Shadow, 18 July 2005 - 10:47 AM.

#12 ulo

ulo

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 18 July 2005 - 11:23 AM

tie bonusy boli aj s equipom
dalej ako kya spravne pisal, tu ss tam mam koli zvyseniu crit aspon na 1/4 zasahov, pokial mas prebytok sidewinderov tak samozrejme nie je problem urobit si na kazdy element/race zvlast zbran (bez tej ss) co da celkovo viac damagu nez to co ziskam na criticaloch, ale skus si prepinat rozumne viac zbrani. toto je jedna univerzalna a navyse aspon cosi to kompenzuje pre high-def potvory
build co som pisal je samozrejme PvM (zabudol som dodat, ale samozrejme s vit 1 to nemoze byt GW build)
inac myslim si, ze viac luk by nebolo zle, ale to by chcelo obetovat bud agi, alebo str. menej agi = menej flee a aspd, menej str = menej dmg. kedze luk ma vyznam najma pre elementarne katary, rozhodol som sa ze si ho dam menej a radsej pretrpim menej criticalov s elementom. da sa to obist bud pomocou nejakeho endow slave, alebo (ak je clovek mimoriadne bohaty a ma vela sidewinder kariet) race/element kartami
co sa tyka PvP, tak si stale myslim ze sidewinder ma vyuzitie, proste hodis na zem venom dust a drzis ho na mieste, pri tom by DA malo dost pomoct, kedze prakticky zvysi ASPD o 1/3
ohladom PvP/GW buildu, tak tam treba obetovat nejaku agi a pripadne str na ukor vit
[pre-wipe]
[/pre-wipe]

#13 Kya

Kya

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 332 posts

Posted 18 July 2005 - 12:32 PM

A s tym crit to zle pocitas, crit mu vyjde v podstate len 1/4 zasahov kedze ma 50% double, a z tych 50% co double neda je len 50 % crit tzn 1/4 :)

View Post

Ano ale ten double attack da viac dmg ako crit takze aj ked das crit len 1/4 zasahov tak budes davat celkovo viac dmg ako bez sidewinderu. Myslel som to tak ze ten crit je ako taky maly bonus na zostavajuce utoky.

A tych 50 dex som myslel na gw nech trafis so sonicom, grimom, breakerom, atd high agi postavy.

.... pokial mas prebytok sidewinderov tak samozrejme nie je problem urobit si na kazdy element/race zvlast zbran (bez tej ss) co da celkovo viac damagu nez to co ziskam na criticaloch, ale skus si prepinat rozumne viac zbrani...

View Post

Mas pravdu to s tou 1 ss som napisal hlupost ... sidewinder + race/property karty bez ss vyjdu lepsie

Na GW ten aspd zvyseny o 1/3 neviem ako myslis .. DA myslim funguje ako 1 normalny utok len da zdvojeny dmg.

#14 Shadow

Shadow

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 18 July 2005 - 01:01 PM

Jj DA tak funguje, pokial osm to spravne pochopil. Ale ide o to ze highdef postavy ten DA nebudu ani citit, pretoze im da minimum dmg (mlatil som do plechovky a daval som mu priemerne ta3k 60 - 70 dmg jednou ranou co znamena ze DA mu dal cca 160 - 200 dmg, testovane na Dual dager, cize tam moze byt trocha iny dmg s katarmi)
K tomu dex, sak ano 50 aj s bonusami je tak akurat :)

#15 Stanler

Stanler

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 18 July 2005 - 01:09 PM

staty:
str ~90+10
agi ~90+10
vit 1+nieco
int 1+nieco
dex 40+10
luk zvysok, okolo 26-29

skilly:
sin: katar mastery, sonic blow, grim na plno, ostatne podla uvazenia (mam tam nejaky ten enchant poison a podobne)

equip:
take zakladne veci v style crystal pumps, whisper, chainmail s pickym, matyr, 2x glove s coboldom
konkretne teraz skusam s +8 hybrid critical ancient jur[3] (sidewinder, ss, mummy), ale na vacsinu monstier je ta mummy zbytocna, takze bud hybrid critical katar, alebo tu mummy nahradit niecim inym (andre, dalsia ss, race / element modifikator karta, ...)
aspd to ma okolo 170 bez awaku, ale cele je to zvysene tymi doubleattackmi zo sidewindera, kedze v polovici pripadov da dohromady 3 rany miesto beznych 2
crit rate je nieco cez 50% (s ss-kou), takze v priemere vychadza kazda druha rana doubleattack a kazda stvrta critical, kedze mam hit okolo 170-180, tak triafam prakticky kazdu ranu (s vynimkou zopar specialnych monstier)

vyhody: na PvM je to nieco medzi dagger sinom a crit sinom (slabsie ako prvy, silnejsie ako druhy), na PvP (zatial nemam vela skusenosti) by to malo byt taktiez nieco medzi (slabsie nez crit, silnejsie nez dagger). vyhody su ze sonic a grim trafia skoro vzdy (takze su normalne pouzitelne), nevyhody su proti high-def / high-agi postavam (kedze crit rate je nizsi nez u crit sinov). zatial som to neskusal, ale mohol by robit pekne "crit" locky na postavy typu knecht/crus/priest

View Post

Me se nezda moc zvlastni protoze jako si cross pak budes delat deadly potiony jejich sance zavisi na dex a luk. takze ja bych akorat dal agi na 82 a zbytek dal do luk

#16 ulo

ulo

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 18 July 2005 - 01:21 PM

Me se nezda moc zvlastni protoze jako si cross pak budes delat deadly potiony jejich sance zavisi na dex a luk. takze ja bych akorat dal agi na 82 a zbytek dal do luk

View Post

zvlastny imho je, pretoze je to sin a nie sin cross. kedze na sin crossa najprv musis urobit rebirth, tak tento build nemusis nutne pouzit ked budes chciet crossa na poison. pokial sa neplanujes zucastnovat GW ako sin, tak je najlepsie ist nieco rychlo expiace (a to je tusim DD sin) a az po rebirthe ist tie staty co chces mat ako cross

ad. aspd pri sidewindrovi: hlasi sa nejaky dobrovolnik na test v PvP? (neviem inac ako to otestovat. jedine ci dokazem locknut so sidewindrom a bez neho, pripadne do toho nejake quag/slow)
[pre-wipe]
[/pre-wipe]

#17 Endoras

Endoras

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 18 July 2005 - 02:04 PM

Ale deze, zohnat vybavu neni problem :) teda aspon nie taku zakladnu, a navyse katary sa tiez pouzivat daju :)

View Post

Myslel sem sehnat efektivní vybavu ;) Při ratu na drop 1 uvidíme jestli to nebude problém :P :)
Dktech Lineage 2
Endor Paladin lvl 50+

Reborn
Sagara Thief lvl 40+

#18 Endoras

Endoras

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 18 July 2005 - 02:08 PM

staty:
str ~90+10
agi ~90+10
vit 1+nieco
int 1+nieco
dex 40+10
luk zvysok, okolo 26-29

skilly:

equip:

View Post

S tak malou vitalitou je v PvP dost možné že se zabiješ už o Reflect Cruse pokud tohle plánuješ nasadit do GW tak by bylo dobré alespon trochu víc bodíku do vitality...
Každopádně do pvm možná zajimavé
Dktech Lineage 2
Endor Paladin lvl 50+

Reborn
Sagara Thief lvl 40+

#19 Locklear

Locklear

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 77 posts

Posted 18 July 2005 - 03:51 PM

Pridam jsem svuj build. Znicil jsem par Sinu, ale nakonec jsem se dopracoval k tomu, ze takhle mi to sedi nejvic ;).
Nevyhodou je nemala narocnost na equip (po [ /omg ]u to nebude uplne snadne), stejne jako mala pravdepodobnost, ze s takovym buildem zabijete DEX postavy (Hunter, Bard, Dancerka). Problemem je i dobre postaveny Crus, ktery vas sice neda, ale ani vy ho.
Vyhodou je, ze krome vyse zmineneho zabijete uplne vsecko (pri vhodne zvolene strategii), snad jen Wiz na vyssim lvlu s dex>100 muze delat problemy. Tak a ted ten build (staty jsou bez bonusu z jobu):

STR 80 (tak akorat vzhledem k ostatnim statum)
AGI 80 (bohate staci - DEX buildy trefi i AGI 99)
VIT 50 (vic HP a nejaka ta redukce dmg se hodi)
INT 1 (chvilkama to bude malo, ale da se)
DEX 40 (jen kvuli Sonic Blow)
LUK 36 (nikdy ne vic - o kritikal 100% se postara equip)

zbyde 19 skill bodu

Nezbytnosti je Triple Critical Jur a 2x Kobold Card, idealne asi v Rosary. Hodi se i ostatni doplnkova vybava jako Angel Wing (nebo Helm) apod. Dohromady by to melo dat critical 50, takze z katarem 19 kritikalu z 20 ran. Enjoy :rolleyes:

edit: Nedavno jsem zjistil, ze jsem pouzil spatny kalkulator a vysledek bude muset byt kvuli jinym bonusum s jobu trosku jiny. Takze to berte jen hodne priblizne, konkretni podobu dam dohromady u sve postavy po [ /omg ]u...

Edited by Locklear, 03 August 2005 - 06:36 PM.

#20 Guest_Nabuchanezar_*

Guest_Nabuchanezar_*
  • Guests

Posted 18 July 2005 - 07:07 PM

Critical Assassin planuju nasadit hned po [ /omg ]u:)
Str 82+8=90
agi 80+10=90
vit  38+2=40
int 2+4=6
dex 22+8=30
luk 50+0=50

View Post

Mno fuj luk?? mno fuj

str 72+8
agi 80+10
vit 60
dex 40+
luk 1
int 1

:D

na co luk karty karty karty, co netrefis dexem nasadis jur:D

vice ci mene muzete prohodit atributy dex a vit

respektive jeste se da build upravit ze snizite vit na 40 a prisypete par bodiku aby byl na 90:d

str 90
agi 90
dex50
vit 40
int 1
luk1

sonic 10
3x ss + 2x kobold
jur
infiltrator
peco peco
matyr