Jump to content
Reborn fórum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

medved

Assassin-buildy

Recommended Posts

Zdravím vąechny! Patřím spíą k těm nováčkům tak se chci optat těch lepąích a zkuąenějąích. Mám Thiefa na 63 base lvl a 47 job lvl a chci jít na assassina, tak mě zajímá jak mi zhodnotíte moje staty.

str: 40
agi: 69
vit: 12
int: 6
dex: 35
luk: 15

Tak co, profĂ­ci?

je to s bonusmi alebo to nieje s bonusmi? Jo a este taka vec, chces ist Crit sina alebo Daggersina? Ak chces critsina, malo luk, ak chces daggersina, vela luk :) Popripade ak tam nemas bonusy, tak zapocitaj do toho aj tie.

Bonusy tam započítaný nemám. A pokud de o druh assassina, tak je to takovej hybrid, ale spíą to bude asi ten critical. Dagger sin by na mě byl asi moc těľkej.

no tak hybrid. Ale bude todost velky hybrid :) To ze do toho nemas zapocitane bonusy je blbe... Ide o to ze potrebujes spocitat (teda nepotrebujes ale je to lepsie) to tak aby ti vysli bonusy zo zaokruhlenych cisiel (napr 10 u sily alebo 6 u int, dufam ze chapes cochcem povedat). Ale ak chces ist crita, tak potiahni este trocha agi, aspon tak na 80, daj tak minimalne 40 do luk a zvysok do sily.

[quote name='Warriorrr' date='14.9 2005, 19:15']Zdravím vąechny! Patřím spíą k těm nováčkům tak se chci optat těch lepąích a zkuąenějąích. Mám Thiefa na 63 base lvl a 47 job lvl a chci jít na assassina, tak mě zajímá jak mi zhodnotíte moje staty.

Tak co, profĂ­ci?
[right][snapback]7370[/snapback][/right]
[/quote]
No, já bych ho jel znova a upřesnil bych si jestli chci chodit na GW nebo jen MvP. Tzn. ľe bych si přečetl pořádně forum i starąí. Jinak to nemáą zlé ale ta INT a podle mě zbytečné body ve VIT by tě potom mrzeli

[quote name='jump' date='1.9 2005, 15:36']Mno build draxlith by nemusel byt spatny,.. navic nejsou spatny skilly sina s poison, jen jsem poukazoval na par bugu nevim zda se tenkrat opravili  :P

Kazdopadne kdyz vas nekdo trefi vrati se mu uder s poisnem,.. kdyz ma nekdo mene HP udelate z neho chodici poison bomb  :), navic takovy enchant poison na GW neni spatna vec  :)

Jen k tomu double daggerovi bych dam mozna mene agi a vice vit :)  :) popripade trocha dex navyse :)
[right][snapback]6120[/snapback][/right]
[/quote]
Mno Poison React bych mel na 1 (: coz bych pouzival na GW a holt bych k tomu chlastnul obcas BP (:

[quote name='Warriorrr' date='14.9 2005, 19:15']Zdravím vąechny! Patřím spíą k těm nováčkům tak se chci optat těch lepąích a zkuąenějąích. Mám Thiefa na 63 base lvl a 47 job lvl a chci jít na assassina, tak mě zajímá jak mi zhodnotíte moje staty.

Tak co, profĂ­ci?
[right][snapback]7370[/snapback][/right]
[/quote]

jelikoz je nejdulezitejsi co nejryxleji udelat 99 za normal sina, tak jed jen ciste agi/str... kdyztak dej troxu luk (30-40)... to di do 99 lvl bude stacit na uspokojive expa( s grimem budes mit np... mas celkem dost dex)

vit mas tak akorat na to co potrebujes, udelej to co ti tu povidam a az udelas 99 lvl u sina, zacni vymejslet zamereni svyho crosse, u toho si naplanujes vsechny staty i s bonusama a equipem...

myslim ze na Rebornu nejde zadny assasin zkazit... nejdulezitejsi je to vyexpit na crosse...

[quote name='Zacharo' date='15.9 2005, 18:50']myslim ze na Rebornu nejde zadny assasin zkazit... nejdulezitejsi je to vyexpit na crosse...
[right][snapback]7550[/snapback][/right]
[/quote]
No, jestli zrovna na Rebornu se nada zkazit, o tom bych pochyboval. Píąeą nejduleľitějąí je ho vyexpit na cross, ale se ąpatný buildem a podělanými staty, no nevím :D :) :) Řekl bych ľe hodně záleľí na tom aby se rychle vyexpil tzn. zatím ľádné myąlenky na VIT a INT. To aľ pak ;) Teda INT vubec. Snad jen na Soul Destroyer, ale to nedoporučuju. ©koda bodíku a mít build jen kvuli tomuhle je ąkoda.

[quote name='Cakeman' date='15.9 2005, 20:59']No, jestli zrovna na Rebornu se nada zkazit, o tom bych pochyboval. Píąeą nejduleÄžitějąí je ho vyexpit na cross, ale se ąpatnĂ˝ buildem a podělanĂ˝mi staty, no nevĂ­m :D  :)  :) Řekl bych Äže hodně zĂĄleĞí na tom aby se rychle vyexpil tzn. zatĂ­m ĞådnĂŠ myąlenky na VIT a INT. To aÄž pak ;) Teda INT vubec. Snad jen na Soul Destroyer, ale to nedoporučuju. Škoda bodĂ­ku a mĂ­t build jen kvuli tomuhle je ąkoda.
[right][snapback]7574[/snapback][/right]
[/quote]

proc mu psat ze ma posrany build aby zacal odzacatku kdyz mu ted tech par bodu vit muze zachranit nejake to % a o int nemluve... o tomhle se bavme az bude na serveru pula crossu... do te doby expete a uzivejte si GW...

edit- pokud to neni nejaka lama s IC mensim nez 50 tak na tom nic nezkazi... rikam dulezity je az sinX

Ako takto, build neni nahovno, build je napodiv vcelku dobry, len je taky ako by som to povedal, nemastny neslany, prosto total hybrid ktory nebude vynikat v nicom (okrem doplnania MP koli int), teda pokial ho neprestavia dalej este :D co v jeho faze nieje problem.

Nevite prosim nekdo, kde bych nasel poradny popis skillu Cloak u sina? Zajima me hlavne jak s lv tohoto skillu roste rychlost pohybu sina u steny a mimo stenu. Ani za prase si nemuzu vzpomenout, kde sem to uz jednou cet :D

[quote name='Baldicek' date='16.9 2005, 15:26']Cloaking lvl10: 125% / 100%
[right][snapback]7612[/snapback][/right]
[/quote]

Diky Baldi, ale prosimte nevis jak to jde postupne, prosim?

Lv 1 - nemuze mimo zed
Lv 2 -nemuze mimo zed
Lv 3 xx/xx
.
.
.
.
.
.
Lv 10 125/100

[quote name='Hawki' date='16.9 2005, 16:14']Diky Baldi, ale prosimte nevis jak to jde postupne, prosim?

Lv 1  - nemuze mimo zed
Lv 2  -nemuze mimo zed
Lv 3 xx/xx
.
.
.
.
.
.
Lv 10 125/100
[right][snapback]7616[/snapback][/right]
[/quote]

pokud vim tak od lvl 5 budes moci chodit neviditelnej normalne... ryxlost je stale stejna, meni se jen ubytek SP tusim

Neviditelný můľeą chodit mimo zeď od lvl3 a jinak je kompletní popis tohoto skillu přímo ve hře, kdyľ klikneą pravým myąítkem na skill a dáą "popis skillu". Nebo tak nějak to je :D

[quote name='Knot' date='16.9 2005, 17:33']Neviditelný můľeą chodit mimo zeď od lvl3 a jinak je kompletní popis tohoto skillu přímo ve hře, kdyľ klikneą pravým myąítkem na skill a dáą "popis skillu". Nebo tak nějak to je :)
[right][snapback]7624[/snapback][/right]
[/quote]

To vim, potrebuju jenom vedet jake sou ty hodnoty rychlosti. A do hry se ted nepodivam :D

[quote name='Zacharo' date='16.9 2005, 17:26']pokud vim tak od lvl 5 budes moci chodit neviditelnej normalne... ryxlost je stale stejna, meni se jen ubytek SP tusim
[right][snapback]7623[/snapback][/right]
[/quote]

Rychlost neni stejna. Kdyz mas lv 3 tak muzes chodit neviditelnej mimo zed, ale mas postih na rychlosti pohybu mimo zed. A z kazdym bodem lv skillu Cloak se ta rychlost zvetsuje az na lv 10 mas 125 procent rychlosti u steny a 100 procent rychlosti mimo stenu. A ja potrebuju presne vedet, po kolik procentech to skace.

lvl 1 - 100 / --
lvl 2 - 103 / --
lvl 3 - 106 / 79
lvl 4 - 109 / 82
lvl 5 - 112 / 85
lvl 6 - 115 / 88
lvl 7 - 118 / 91
lvl 8 - 121 / 94
lvl 9 - 124 / 97
lvl10- 125 / 100

Ako neviem preco je vsetko spravene tak hlupo ze rozdiel medzi lvl9 a10 je minimalny, tak isto je to aj u OC/DC merchanta :D

[quote name='Baldicek' date='17.9 2005, 12:17']lvl 1 - 100 / --
lvl 2 - 103 / --
lvl 3 - 106 / 79
lvl 4 - 109 / 82
lvl 5 - 112 / 85
lvl 6 - 115 / 88
lvl 7 - 118 / 91
lvl 8 - 121 / 94
lvl 9 - 124 / 97
lvl10- 125 / 100

Ako neviem preco je vsetko spravene tak hlupo ze rozdiel medzi lvl9 a10 je minimalny, tak isto je to aj u OC/DC merchanta  :D
[right][snapback]7685[/snapback][/right]
[/quote]

Supa diky moc baldiku.

TAková jakoľe technická(no spíą 2:)

1. Mohl by mi někdo napsat o skilu Enchant dead Poison ?

2. Jaxe počítá damage u MS?

DĂ­ky moc

PS:): no hraju RO jenom krátce rád bych si v tom udělal pořádek...

Potreboval bych prosim posoudit mĂŠ staty mam sina na lvl 60 a me staty jsou nasledujici:
SRT:18+3
AGi:70+11
VIt:21+2
INt:3+2
DEX:33+4
LUK:10

Já jsem se str30 expil na czro bez problémů aľ do lvl92 a neměl jsem ľádny problémy. Nemusí mít kaľdej lvl90+ do měsíce, ľe? :D

Ako hento sa da expit v pohode, len mu trva dlhsie nez nieco zabije :D Alebo ak uz ma grimtooth tak s tym ani problemy nema :D

• Create New...