Jump to content
Reborn fórum

Whitesmith - Equip


Gugi

Recommended Posts

Tak co si myslí­te o nějakém pÄkném equipu na GW :D

 

Head Gear - PooPoo Hat,Welding Mask

Armor - Chain Mail s Marcem nebo Evil Druidem

Weapony - Chain s Zipper Bearama?

Shield - Buckler s Tharou

Foot Gear - Boots s Firelockem

Garment - Manteau s Raydricem

Accessory - Safety Ringy nebo Ringy s mantisema

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply
Mozna misto Welding mask je lepsi Maquerade - dalsi 3% dmg navic proti demi-human :P

 

Jinak az ti padne Ninetail card :D a budes mit Muffler nebo Manteau vice nez +8 :P , tak by by whispere.

200[/snapback]

Gugi pise GW equip takze raydric > ninetail alebo whisper :D

A tiez imho je asi lepsie nosit safety ringy ako clipy s horongom alebo smokie ..to sa da vzdy prehodit.

Link to comment
Share on other sites

Ja na gw pouzivam tohle:

 

Head Gear - PooPoo Hat, ale chtel bych kocicku:)

Armor - Sain robu s marc/dokebi/majoruros

Weapony - Chain 3xHydra/Chain 3xrequiem/Chain s plankton,magnolia,metaler/

Chain 3x OS

Shield - Buckler s Tharou

Foot Gear - Boots s Matyrem

Garment - Muffler s Marse/dustinnes/raydric/ obcas frilldora:)

Accessory - Clip se smokie,mantis (chtelo by to SR,ale zabit mayu neni zadna sranda)

Link to comment
Share on other sites

Gugi pise GW equip takze raydric > ninetail alebo whisper  :D

201[/snapback]

 

Jo protoze nikdo si jeste neuvedomil silu endow/support sage.. az si ji uvedomi tak odpadne ten vas raydric jako nic :D jediny problem je pri nizkem ratu sehnat pak surovy elementy:)

Link to comment
Share on other sites

Gugi pise GW equip takze raydric > ninetail alebo whisper  :D

A tiez imho je asi lepsie nosit safety ringy ako clipy s horongom alebo smokie ..to sa da vzdy prehodit.

201[/snapback]

nj na toho raydrica sem zapomnel...este ho sehnat a jeto :D

Link to comment
Share on other sites

Mozna misto Welding mask je lepsi Maquerade - dalsi 3% dmg navic proti demi-human :)

 

Jinak az ti padne Ninetail card :D a budes mit Muffler nebo Manteau vice nez +8 :D , tak by by whispere.

200[/snapback]

Tak nevim jesi ta Welding mask neni lepsi kdyz dava 2 def a trochu obrany proti fire ;)

Link to comment
Share on other sites

Jo protoze nikdo si jeste neuvedomil silu endow/support sage.. az si ji uvedomi tak odpadne ten vas raydric jako nic :D jediny problem je pri nizkem ratu sehnat pak surovy elementy:)

216[/snapback]

Ehh na czechro sme pouzivali hodne endowy ale nie kvoli raydricovi ale kvoli dokebimu, ktory sa tam pouzival ovela viac.

Ale ma to par chybiciek ten tvoj endow .. vydrzi ti 20 minut a na gw vacsinou nemas cas nahanat saga aby ti endowoval celu gildu ..

Ale hlavne skoro vsetky chary na GW maju viac ako 1 zbran a pri prehodeni je po endowe.

Takze raydric urcite neodpadne ... jedine snad ak najdes devilinga :)

(A elementy nie su problem zohnat .. aspon na 1.5 rate neboli :D )

Link to comment
Share on other sites

no moj equip...

 

Head Gear - PooPoo Hat, angel ears

Armor - Saint roba s marcom(predsa len ten mdef sa hodi ked pod sg nezmrzem)

Weapon - Chain 2xHydra+zipper bear(fuj strip :D),Chain 2xOS+zipper a bloody axe na rychly presun(ktoru si zabudam zmenit na tharu a potom umieram behom par sekund :D)

Shield - Buckler s Tharou

Foot Gear - Boots s firelock soldier(+2str a ak so boots+9 tak aj +10% hp/sp)

Garment - Manteau s raydricom - nechce sa mi prehadzovat :)

Accessory - 2x ring s matisom, ak potrebujem nejaky skill tak prehodim na clip

Link to comment
Share on other sites

Zrovna me napadla jedna zajimava vec, ale nevim, jak moc je pouzitelna v praxi (na GW jsem nebyl). Procital jsem si, jake katicky by se mi mohly hodit a zaujala me zejmena marine sphere card (magnum break). Pokud jsem to pochopil spravne, tak pokud nahodim Meldown a pouziju magnum break, tak muzu cele skupince protivniku, na kterou vlitnu rozbit equip?

Jestli by to takhle mohlo fungovat, hmm, velice smrtici kombinace ;) .

Uz to nekdo zkousel?

Link to comment
Share on other sites

Zrovna me napadla jedna zajimava vec, ale nevim, jak moc je pouzitelna v praxi (na GW jsem nebyl). Procital jsem si, jake katicky by se mi mohly hodit a zaujala me zejmena marine sphere card (magnum break). Pokud jsem to pochopil spravne, tak pokud nahodim Meldown a pouziju magnum break, tak muzu cele skupince protivniku, na kterou vlitnu rozbit equip?

Jestli by to takhle mohlo fungovat, hmm, velice smrtici kombinace ;) .

Uz to nekdo zkousel?

1296[/snapback]

Mozná to rozláme equip ale nikoho tim nezabijes ;)

Link to comment
Share on other sites

Ty chodis na gw sam ?  ;)

1312[/snapback]

Na rozbijeni equipu sem v gilde ja ;)

Tohle by mohlo byt uzitecny spamovat na warpu. Jinde tolik nepratel pohromade neni a spis se to vyplati sundat jednotlive, protoze ta dmg z magnumu je fakt mizerna.

edit: kdyz o tom tak premyslim, neni treba ani magnum, klidne by stacil skill cart revolution.

Link to comment
Share on other sites

na finale to fungovalo, ked som dal meltdown a potom zacal spamovat cart revo na vchode tak kazdu chvilku bolo vidno /omg ;)

ale neviem ci to bude fungovat tu ked leia niekde pisala ze cart revo nedava na gw status efekt z kariet

Link to comment
Share on other sites

na finale to fungovalo, ked som dal meltdown a potom zacal spamovat cart revo na vchode tak kazdu chvilku bolo vidno /omg ;)

ale neviem ci to bude fungovat tu ked leia niekde pisala ze cart revo nedava na gw status efekt z kariet

1336[/snapback]

Ale tohle neni status efekt z karet, fungovat by to mohlo. Reknu Gugymu at to na gw testne ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se dopoledne koukal i na jina fora a ve vetsine pripadu tam uprednostnovali prave Marine sphere card, Card revo byl az na druhem miste v pripade, ze tuhle kartu nemam. Hmm, chtelo by to testnout, jaky je v tom tedy rozdil.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se dopoledne koukal i na jina fora a ve vetsine pripadu tam uprednostnovali prave Marine sphere card, Card revo byl az na druhem miste v pripade, ze tuhle kartu nemam. Hmm, chtelo by to testnout, jaky je v tom tedy rozdil.

1341[/snapback]

Rozdil je, pokud se nepletu, v plose. Magnum zasahuje vetsi plochu nez Cart Revolution.

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se dopoledne koukal i na jina fora a ve vetsine pripadu tam uprednostnovali prave Marine sphere card, Card revo byl az na druhem miste v pripade, ze tuhle kartu nemam. Hmm, chtelo by to testnout, jaky je v tom tedy rozdil.

1341[/snapback]

 

marine sphere sphere s magnum break ma pokazdy fire element :)

 

nehlede nato,ze zacpe jeden acessory slot...nechte marinu huntum omg :)

Link to comment
Share on other sites

Mel bych jeden takovy naivni dotaz, ale ja v tom porad jeste nemam tak uplne jasno :) :

Kdyz budu chtit pri expeni pouzivat elementarni armor (napr. s Pasana card,ci Sandman card), tak to znamena, ze me to brneni uchrani pred utoky od fire property ci earth property? Pripadne Ghostring card, o ktere jsem nekde cetl, ze funguje pouze na WoE ci PvP?

Link to comment
Share on other sites

Mel bych jeden takovy naivni dotaz, ale ja v tom porad jeste nemam tak uplne jasno :) :

Kdyz budu chtit pri expeni pouzivat elementarni armor (napr. s Pasana card,ci Sandman card), tak to znamena, ze me to brneni uchrani pred utoky od fire property ci earth property? Pripadne Ghostring card, o ktere jsem nekde cetl, ze funguje pouze na WoE ci PvP?

1598[/snapback]

Elementalni armor te neuchrani, jen zredukuje dmg nebo ji zas znasobi. Pri nasazeni elementarniho armoru se tvoje property zmeni na property toho elementu lvl1. To znamena, ze kdyz si vezmes aqua armor(swordfish) bude ti wind zpusobovat 175% dmg, earth 100% dmg, fire 50% dmg a water 25% dmg.

Ghostring redukuje normal property dmg, coz je vetsina utoku od monster ve hre a funguje i mimo gw/pvp.

Link to comment
Share on other sites

Elementalni armor te neuchrani, jen zredukuje dmg nebo ji zas znasobi. Pri nasazeni elementarniho armoru se tvoje property zmeni na property toho elementu lvl1. To znamena, ze kdyz si vezmes aqua armor(swordfish) bude ti wind zpusobovat 175% dmg, earth 100% dmg, fire 50% dmg a water 25% dmg.

Ghostring redukuje normal property dmg, coz je vetsina utoku od monster ve hre a funguje i mimo gw/pvp.

1602[/snapback]

 

Aha, diky. Za BSko totiz urcite pojedu MvP build (nejakej ten equip se po [ /omg ]e hodit bude) takze priklad: kdyz na Orc Hera pouziju agua armor (kvuli jeho Thunder storm ataku) a k tomu stit s Thara frog card a k tomu napr. Raidric card do Garmetu, tak bych mel mit jakz takz sanci, ze mne nezabije, po te jakmile se k nemu priblizim? Tudiz, ze bych mohl prezit dostatecne dlouho na to, abych i ja mu mohl zasadit nejakou tu ranu?

Link to comment
Share on other sites

Aha, diky. Za BSko totiz urcite pojedu MvP build (nejakej ten equip se po [ /omg ]e hodit bude) takze priklad: kdyz na Orc Hera pouziju agua armor (kvuli jeho Thunder storm ataku) a k tomu stit s Thara frog card a k tomu napr.  Raidric card do Garmetu, tak bych mel mit jakz takz sanci, ze mne nezabije, po te jakmile se k nemu priblizim? Tudiz, ze bych mohl prezit dostatecne dlouho na to, abych i ja mu mohl zasadit nejakou tu ranu?

1604[/snapback]

s aqua armorom ta skor zabije prvym thunderstormom :) - wind element ma na aqua armor 175%dmg, proti lightingu musis pouzit dokebi(25%) alebo sandmana(50%)

 

co sa tyka ghostringa mal by sprave fungovat len v pvp/gw, neviem ako je to tu na servry, nemal som moznost to otestovat ale dostavat len 25% dmg od mobov by robilo z ghostringa kartu hodnu mvp bossa a nie minibossa

Link to comment
Share on other sites

s aqua armorom ta skor zabije prvym thunderstormom :) - wind element ma na aqua armor 175%dmg, proti lightingu musis pouzit dokebi(25%) alebo sandmana(50%)

 

co sa tyka ghostringa mal by sprave fungovat len v pvp/gw, neviem ako je to tu na servry, nemal som moznost to otestovat ale dostavat len 25% dmg od mobov by robilo z ghostringa kartu hodnu mvp bossa a nie minibossa

1607[/snapback]

 

Jj, diky, tak trochu sem si nebyl jisty, jaky element je Thunderstorm atak, takze hura na Orc Hera :unsure::blink::) .

Link to comment
Share on other sites

Mel bych jeden takovy naivni dotaz, ale ja v tom porad jeste nemam tak uplne jasno :rolleyes: :

Kdyz budu chtit pri expeni pouzivat elementarni armor (napr. s Pasana card,ci Sandman card), tak to znamena, ze me to brneni uchrani pred utoky od fire property ci earth property? Pripadne Ghostring card, o ktere jsem nekde cetl, ze funguje pouze na WoE ci PvP?

1598[/snapback]

u PvM ty element brneni fungujou jenom na kouzla...na normalni fyzicky utoky se nevztahujou...ale na WoE se vztahujou na vsechny utoky i elementarni zbrani, ghostring je o tom, ze je problem pouzivat element zbrane, ktery nemaj dostatecnej dmg ani sloty na karty...a podle tabulky elementu ghost property redukuje utok normal property :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...