Jump to content
Reborn fórum

Whitesmith - Equip


Gugi

Recommended Posts

  • 10 months later...
  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Zdraví­m, mÄl bych jednu otázeÄku (stupidní­ otázeÄku samozřejmÄ :listen: ). Dá se íşčinÄ použí­vat na GW meÄ tirfing na CT? S advanced adrenaline rushem by mÄl mí­t stejnou aspd jako war axe (nepoÄí­tám +0,05 aspd za +2 dex). A +5 tirfing by mÄl mí­t vÄtÄí­ atk než +7 diligent war axe pokud poÄí­tám správnÄ. Jen jediná vÄc... jak se projeví­ na GW dark element vzhledem k poÄtu EDÄek? Dí­ky za odpovÄÄ :D

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m, mÄl bych jednu otázeÄku (stupidní­ otázeÄku samozřejmÄ :listen: ). Dá se íşčinÄ použí­vat na GW meÄ tirfing na CT? S advanced adrenaline rushem by mÄl mí­t stejnou aspd jako war axe (nepoÄí­tám +0,05 aspd za +2 dex). A +5 tirfing by mÄl mí­t vÄtÄí­ atk než +7 diligent war axe pokud poÄí­tám správnÄ. Jen jediná vÄc... jak se projeví­ na GW dark element vzhledem k poÄtu EDÄek? Dí­ky za odpovÄÄ :D

 

mno

 

ad 1) daji ti dispell a mas po lince tj. uz nemas advanced adrenaline rush => mas titernou aspd s tim tirfingem

 

ad 2) lidem s ED nebudes delat zhola nic

Link to comment
Share on other sites

Z refined bloody axe boxu (ID 13506), který lze na oficiálu zí­skat pouze zakoupení­m za real pení­ze. Po otevření­ boxu ti ta vÄc asi po týdnu zmizí­.

 

tak ze si kupim box , kliknem wyrobi mi to axe a ta neskor zmizne ? Tak ak je to tak, tak jeto pekna blbost :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Zdraví­m, nějakou dobu se spawnuje v rachelu gloom... má nÄkdo nějaký tip na kalkulátor co by zahrnoval 1377 - Hurricane Fury[1] (Hurricane's Fury) vÄetnÄ bonusu z refinů? Zatí­m jsem nic nenaÄel a dost by mÄ to zají­malo :cray:

no spawnuje se ale ta sekera z nej pada od nove svn akorat

jednodusi je asi z orc lorda ten doom slayer nebo co to je

Link to comment
Share on other sites

Doomslayer... WSko se 140 aspd neni WSko. To už radči heart breaker s thief kombem :D

no ja mam v kafre bardiche jesti by to stalo za zminku jako sekyrka na termy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...
Guest -Dragon-
Funguje alice doll na CT ?

 

koukal sem na video z 2007 a behal tam WS s maskaradou a alici, tak me napadlo zda to mel na mamo nebo na CT :)

Mal som to na str :) Jo a vtedy to imo fungovalo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Mal som to na str :) Jo a vtedy to imo fungovalo :)

 

Kdyby tenkrat zvedala dmg CTcka alice, potom by to same musela delat i hydra, ne? To mi prijde jako hovadina. :) Nebo si nosil i sekeru s hydrama?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

LOOOOOL Jak tu tak koukám na ty EQ a buildy tak se mi chce zvracet :( TroÄku vás seznamí­m se svým EQ :gg: headgear Majestic Goaty s vanberkem, welding mask

 

+7 meteor plate s EDckem

+5 Hurricane fury s cecil deamon c.

+7 wool scarf s aliotem

+7 tidaly s green ferusem

2* ring s mantisem :(

 

91+39 str s str 5 jidlem

aspd 184

14108 hp

603 sp

38+22 dex

74+ 7 vit a zbytek agi tusim nejakych 64 ;)

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOL Jak tu tak koukám na ty EQ a buildy tak se mi chce zvracet ;) TroÄku vás seznamí­m se svým EQ :gg: headgear Majestic Goaty s vanberkem, welding mask

 

+7 meteor plate s EDckem

+5 Hurricane fury s cecil deamon c.

+7 wool scarf s aliotem

+7 tidaly s green ferusem

2* ring s mantisem :(

 

91+39 str s str 5 jidlem

aspd 184

14108 hp

603 sp

38+22 dex

74+ 7 vit a zbytek agi tusim nejakych 64 :)

a ty jsi ktery? :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...