Jump to content
Reborn fórum

Herní­ klient


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No, ja to napriklad rozbaloval v total commanderu a z prvniho archivu jsem nerozbalil vsecko, proste jsem se musel mrknout do posledniho pro zbyvajici soubory. vim ze winrar to nacte vsecko najednou, ale jsem linej udelat par kliknuti navic :laughing1: Takze setup je dobra volba, /no1

Link to comment
Share on other sites

No nevim jestli se to hodi zrovna do tohoto topicu, ale nevim kam jinam to napsat :P Jak jde udelat (pokud to teda vubec jde :() aby slo z okna ve hre vyjizdet mysi, kdyz nemam full screen? Me to ve starem klientovi slo a ted to nejde a pekne me to stve :( Jde to prosim? Jestli jo, jak? :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak si nekteri z vas urcite vsimli, klient nebyl 2 dny dostupny. uz je zase vsechno OK - jen se zmenil odkaz a klient je opatchovany k dnesnimu dni - tj 25.1 2007. Klienta muzete stahnout na teto strance: http://www.reborn.cz/klient Jen pozor. Jde stahnout pouze z teto stranky, nefunguje castecne stahovani ani resume (pokracovani v nedokoncenem stahovani). Pokud by mel nekdo pomale pripojeni nebo jiny problemy ktery by mu znemoznovaly stahnout si takto klienta, urcite se mi ozvete a vyresime to. Dekuju Silv ktera uploadovala klienta aby to bylo co nejrychleji.

 

Zaroven jsem foru zaplatil lepsi hostingovy program (aby bylo misto na herniho klienta) + prodlouzil registraci domeny reborn.cz o rok + zaplatil hosting webu na dalsi rok. Mame ted i spoustu mista na videa.. sice ma jahy svoje FTP ale klidne neni problem to soupnout k nam na web. Lepsi je samozrejme jahy aby sme zbytecne nepretezovali nasi hostingovou spolecnost.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Äau, když chci stáhnout klienta, kliknu na odkaz uvedenej nahoře...a na stránce která se zobrazí­ kliknu na "Odkaz na kompletní­ hru je tady" ocitnu se opÄt na www.reborn.cz

co s tim?? potřebuju klienta :teehee: dik za vyřeÄení­

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

zdarec mam novy pc stahnul sem si sakray a ragnarok z czechra nejnovejsi a nainstaloval patch s rebornem a kdyz spustim reborn pise mi to chybu:AppName: reborn.exe AppVer: 0.0.0.0 ModName: kernel32.dll

ModVer: 5.1.2600.2180 Offset: 0001eb33 a czechro mi jede a kdyz sem u kamose vypalil jeho slosku s rebornem komplet a skopiroval ju do pc pise mi to to samy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...