Jump to content

Photo

Merchant Combo

• Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 kumas

kumas

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 41 posts

Posted 06 January 2007 - 04:50 PM

tou kartou zadnou MvP potvoru nedostanes, takze se v podstate neda ani zneuzit, bohuzel jestli pouziva stejnou fci jako ty skilly, kteryma se MvP vyvolat da, tak je dobre, ze se potvory meni s full HP (sam jsem takovelo lovu MvP s 1% hp ucastnil), ted je zase to kombo uplne nepouzitelne(no ono bylo celkem spatny i predtim), protoze jestli neni smith lvl 90+, tak dost tech potvor s full hp nema sanci dostat,
potvory se daji krasne premenovat pomoci nakeho strelce se spoustou agi, staci sundat luk a rukama brat po jedne, no, po par takovych seancich jsem byl GM upozornen, ze to zabiji novacky a nemam to delat, tak zas zadna sranda,
nejlepsi by bylo vypnout efekt teto karty a bude po problemech, aspon si kovari s tim kombem trochu uziji a ne jak ted zit v napeti, co me asi priste zabije :(
  • 0
Tomik - Xenogears profa

#22 LEXIP

LEXIP

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 171 posts

Posted 14 January 2007 - 03:24 AM

no s tym ze nieco zmenim a nezabijem to to mi problem wobec nerobi ...myslim ze sa mi to este nestalo ...widim problem w OPB ktore mi za obdobie asi 2 mesiacow padlo 1 kus aj to dnes :lookaround: myslim si ze ten drop je prehnane nizky :) ale newiem ako to ma byt sprawne ..to kombo ma wiacero newyhod ako wyhod bez toho komba mam wecsie HP o 20 percent ale co uz ... ked cem raz za rok 1 OPB tak ho sem tam mam ...
  • 0
PiXi - WS ktore uz bolo asi wšade :D

Posted Image
www.pixel.wgz.cz
13.9.2007 - Den který se zapsal do historie serveru, RNR ukázali, že mají na Xenogears.

- momentalne uz dost dlho bojuje za PF a proti huhuhu :D

#23 Guest_RODIX_*

Guest_RODIX_*
  • Guests

Posted 14 January 2007 - 10:20 AM

ten vzorec zavisi od lvlu monstra...neviem uz ako presne to bolo ale mam dojem ze zo seala to bola sanca okolo 0.09% ale to sa mohlo zmenit

Edited by RODIX, 14 January 2007 - 10:21 AM.

• 0

#24 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts
  • Interests:Anime, Fantasy, Scifi, RPG(DrD, AD&D, GURPS, Shadowrun... Samozrejme aj tie na pc :) ), LARPy...

Posted 27 February 2007 - 10:17 AM

ten vzorec zavisi od lvlu monstra...neviem uz ako presne to bolo ale mam dojem ze zo seala to bola sanca okolo 0.09% ale to sa mohlo zmenit

Je to na wiki : http://wiki.reborn.c...php/wiki:t_drop
  • 0
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

I, and I'm sure I'm not alone on this, would rather write a program to solve sudoku than actually play sudoku. Some people love sudoku; I found it boring. Now writing software to solve a puzzle, that's interesting.

#25 stepan

stepan

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 39 posts

Posted 16 April 2009 - 05:25 PM

A hodi se toto combo ai pro WS?
  • 0
My co chodime do SKOLY nepotrebujeme SEX skola nas mrda pet dni v tydnu!!!!!

#26 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 16 April 2009 - 05:33 PM

takový problém si přečíst ten topic?
  • 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#27 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 16 April 2009 - 06:10 PM

Zippera využiješ,
ale tahat hylozoista mi připadá zbytečné, pokud nepotřebuješ něco morfnout ( třeba jedinou Ridewordu na mapě ),
ohledně ragglera, do bot máš lepší karty,
Myst Case by měla dropovat Gift Boxy a ne OPB...
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users