Jump to content
Reborn fórum

Ninja - Buildy


mkadlec

Recommended Posts

  • 2 months later...

takze pokud to dobre chapu, dmg s hazecimi skilly vubec dex neovlivnuje? vzdycky jsem mel za to ze hazeci skilly potrebuji co nejvetsi dex.

 

Throw kunai zavisi na str, s ostatní­mi neví­m ....ale imho ostatni jsou přes str ...

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jak by mel vypadat spravnej shadow ninja? A pres co ho expit (jestli to vubec jde) a jeste prebiraji shadow skilly (final strike atd.) element zbrane nebo karty ktere zvysuji % dmg?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jak by mel vypadat spravnej shadow ninja? A pres co ho expit (jestli to vubec jde) a jeste prebiraji shadow skilly (final strike atd.) element zbrane nebo karty ktere zvysuji % dmg?

120-130 str 90-100 vit 9-30dex

tedkonc to zkousim rozjet a jediny jak to expit je imho throw kunai protoze to je instant a nemissuje to takze papa dexa.. karty zvysujou final strike, element by mel taky fungovat ale to sem netestoval

Link to comment
Share on other sites

Se spravnym vybavnim by mohl byt v pvp docela killer. U expeni je jeste moznost tahat si priesta a Killit pres final strike, az bude nekdy cas tak ho otestuju ale momentalne me zase bavi TK.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

nic extra :-D no mne se nezdalo je to takova instantni azura na HPÄka njn final je dobry ale nikdo jeÄte nevyexpil castovyho ninju na takovej lvl ja se zatí­m snaží­m ale už netráví­m tolik Äasu klikání­m namoby jako dří­v takže 88 ale i tak se da spoutu vÄcí­ solovat napří­kal niff cikada a raging fire dragon je docela dobra kombinace na expeni vyhoda ninji je v tom že má tu cikadu dí­ky které se dá dávat skoro vÄecko jen je blbí­ že kastovej ninja mám na 90lvl 3,5k což je ubohé :-D bude to chtí­t ví­c VIT ale i tak to nebude nic extra btw lotranduv ninja je skill :D

Link to comment
Share on other sites

Bez priesta nic extra? Kung pao potřebuje priesta akorát na bless, protože chlastá ©WP. V neadv pvp dokázal složit snad každého, a v adv taky nebyl zrovna Äpatný. Naví­c, přes cikádu, flip tatami a rychlý prst na hidu se hodnÄ ÄpatnÄ zabí­jí­.

 

ja ti nvm, minule jsme v noadv na sebe blbe civeli neschopni jeden druheho zabit xD

ale teda na "firstclass" neni vuuubec spatny xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zrovna si plánuju udÄlat ninju. Akorát jsem se tu pořádnÄ nedoÄetl, jakej je tedy finální­ rozdí­l mezi zamÄření­m na throwing a zamÄření­m na shadow striky. Popří­padÄ, zkouÄel už nÄkdo pořádnÄ nějakej dobrej build?

Link to comment
Share on other sites

Njn Ninja RLZ, ale Final strike ninja nikdy nezabije Cast ninju xD. Teda ne normalniho vzpominam si jak se se mnou Lotrando trapil :confused1:

 

Ale podle mne si zkuseny hrac s ninjou poradi a navic CT Owned xD

Link to comment
Share on other sites

Njn Ninja RLZ, ale Final strike ninja nikdy nezabije Cast ninju xD. Teda ne normalniho vzpominam si jak se se mnou Lotrando trapil :D

 

Ale podle mne si zkuseny hrac s ninjou poradi a navic CT Owned xD

zaleží­ zase co vs. co, pří­padnÄ buildy povolání­, na něco můžeÄ být perfektní­ counter, proti neÄemu je cikada smÄÄná (hunter třeba)

 

edit: ja ví­m :confused1:

Edited by presi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

cikada smÄÄná ?jak se to vezme když nepomůže cikada tak na to sou tatami ninja ma vsecko :) a neaky hunte bo i sniper dostava drakem kolem 9k ne li vic kdyz sme u tech ninju tak sem slysel ze s 3rd clasam ma mit ninja zvedli dmg podle shadow clonu co si udela pro priklad kdyz kung pao da do HP s asu a full GW equipem 10-11k s shadow klonama by to bylo x5(50-55k) tak se z ninji stava slusny zabijak

Edited by KloreN
Link to comment
Share on other sites

jde i o staty, predpokladam ze to bude DEX/INT socan,

jediny co do pvp potrebujes je lvl1 Light spear of ice, cicada, shadow leap a smoki kartu v clipu(cemkoliv)

imho na nic jinyho nez na pvp ninja neni

 

 

 

edit:preklep

Edited by Twist3r
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

chtel bych se zeptat: jak se kombinuje cikada a mirror image? neodporuji si tyto dva skilly? nebo funguji oba soucasne? pokud jo, tak by me zajimalo ktery se vyhodnocuje prvy. jestli je to treba tak ze nejprve cikada pokryje 3 utoky, a nasledne mirror dalsich 5...

 

ma tady nekdo oba z techto skillu a podeli se o skusenost?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ale jo par lidi to ví­....

 

 

Uz v uvodu do ninju se pise ze oboje vykryva stejne typy utoku to pro zacatek.(osobne overeno)

 

-Funguje to zaraz tzn pokud mate mirror i cicadu odpinkne vas to a ubere to i z mirroru

-nahazovani mirroru trva desne dlouho(pro vyuziti ve skutecnem boji) musite mit n.auru a ta se nasledne uvolni -coz je blbe uz samo o sobe

-cicadu samozrejme spamujete hned -pokud mate dostecny sp regen ak s polu s tatami vam budou sp neustale narustat nikoliv klesat

 

takze co z toho plyne?....mirrror pri tomhle nastveni ma jen 2 velice omezene vyuziti pri boji player vz player(kde je k nicemu pokud to umite) a jinak snad jen na vlackovani-coz by asi byl blbej napad. btw FS zatim nijak nezveda pokud vim:)

 

-dobre by to mohlo byt jedine pro uplne klasickeho ninju-z historickeho hlediska:

 

str/agi/int/dex/vit -pokud jste zaroven hazeci s vysokim aspd a potrebujete nekoho zaspamavat v hit locku treba wiznu pres kunaje (idelne se stingama pak to zvlada i normal shadow/FS) je zadouci by vas neco neodpinglo z vaseho dostrelu coz je otravne a az bde potrebvat zdrhnout cicada->odping >hid(a slash:D)

 

jinak je to prozatim jen efektni zbytecnost cicada je rychlejsi diky odpingu vas lepe kryje a umonuje se dpoutat i od veice rychlich protivniku a stratit se jim

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...