Jump to content

Lord Knight - Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
286 replies to this topic

#61 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 16 May 2006 - 01:19 PM

Co říkáš na ty dva buildy výše uvedené?

View Post

Co na to JÁ říkám? :wall: Já jsem lama, na mě nesmíš dát :)
Ale jestli to fakt chceš vědět, tak ten první se lehce blíží tomu, co jsem psal já. Možná stačí míň dex, já jsem bral v úvahu concentrate (spear dynamo) s +50 hit, ve výsledku teda 199 hit, 219 piercem, 249 bashem. Bash trefí na GW prakticky cokoli, pierce missne maximálně jednou ze čtyř ran. Int 11+2 upravit na 24 s blessem, 12 bez blessu nebo tak nějak podobně, nejspíš přidat vit, 65 je imo na hranici.
No a u druhýho buildu se mi vůbec nelíbí 100 vit :) Já vim, že se opakuju, psal jsem to už u priesta, cruse a kdo ví kde ještě, ale fakt bych nedával nad 90, ideálně nějakou z hodnot 76-80-84. Z toho druhýho by teda byl nějakej SVD (třeba s:87+33, v: 82+8, d:71+19, i:12+12 nebo s: 97+33, v: 72+8, d:71+19, i:6+12), u kterýho nemá smysl brát do ruky meč (jedině v berserku), protože kopí vyjde na dmg/sp a dmg/čas líp.

Expení knighta je celkem pohoda, silnější large potvory po jedný piercem, hejna slabších stáhnout dohromady a brandish. S dobrou výbavou, redukčním štítem a kartovanou / element zbraní si to dáváš nádherně, když sedíš, jedině na sp, protože dojdou dřív než hp. Expení s mečem je trochu něco jinýho, žádný knight nemá flee na to, aby ho potvory trefily jen občas, takže dmg budeš dostávat často a bez štítu to bude bolet, navíc mlácení bez aktivního skillu dává málo a když bashuješ, dojdou ti sp velmi rychle. Vláčkovat na bowling bash snad ani nemá moc smysl, nejspíš by tě větší vláček ukousal.
No a závěrem expení v berserku: Z toho, co sem pochopil od mitara, stačí "jen" mít zbraň, která při zabití rasy přidá sp. Nahodíš quicken, berserk, dostaneš full hp, mlátíš, když máš málo hp, relogneš, tím se shodí berserk, díky vysátým sp bys měl mít dost na nahození dalšího, čímž si opět doplníš hp na max a jedeš dál.

edit: uteklo mi jedno číslíčko - 97+33 str, ne 97+3 :)

Edited by MichalPelc, 21 May 2006 - 12:44 AM.

"The purpose of life is to end."

#62 safik

safik

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 162 posts

Posted 16 May 2006 - 11:40 PM

No a závěrem expení v berserku: Z toho, co sem pochopil od mitara, stačí "jen" mít zbraň, která při zabití rasy přidá sp. Nahodíš quicken, berserk, dostaneš full hp, mlátíš, když máš málo hp, relogneš, tím se shodí berserk, díky vysátým sp bys měl mít dost na nahození dalšího, čímž si opět doplníš hp na max a jedeš dál.

nebo jeste earth deletera, pak muzes mit jakoukoliv zbran + endow a to je uz potom solidni dmg

jinak u nekteryho buildu bylo 31 dex, to je moooooc malo, rozhodne vic. Concentration snizuje def, takze to imo neni fajn mit na sobe porad.

edit:sky -> earth, sem se vcera blbe dival xD

Edited by safik, 17 May 2006 - 03:36 PM.

agi/dex modrej sob

#63 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts

Posted 29 July 2006 - 01:55 AM

sem se chtěl zeptat esli u l.knechta (se specializací na 1/2hq a meče celkově...co nejvíc bez použití spearu) má smysl crit 18 .. vim že je to málo ale už je to aspoň něco.. a když náhodou člověk třeba zrovna bude na kempu a dostane glo tak už je to crit 27 a to jde :sorcerer:

a taky esli trauma blow (300% atk, 50% šance na bleed) je dobrej či ne - jako bleed je prej docela dobrej a nedá se schodit ničim (?) a jako třeba spamm ze stringů je docela pěkný přivítání hned na warpu..

a jestli se vyplatí dávat do int _víc_ jak např. 6+12 nebo je regen oprafdu mizernej a je to fuk..

mno a zatim poslední otázka esli s aspd 178 se vyplatí spam bashem (SP hrajou 10% "váhy" hodnocení) nebo jinym skillem (non spear type prosim :) ) ?:air_kiss:
vim že beru idéální případy apod ale neřešte jenom odpovězte prosím ...esli se vám chce :) :flirt:

Edited by TheERay, 29 July 2006 - 01:58 AM.

Server je skvělej.. lidi tu jsou *censored* :) Happyend is a story which hasn´t ended yet .. originalne >>MAxl3<< ]==> Max13 }==> max13

Nebejt na světě blbejch lidí, zůstal bych asi sám.. docela dilema |

The Midgard doesnt belong to us anymore .. in happy memory of all players i have met /swt :(

Praud membr of rborn pro-lamas plejrs [$S$] - )˛Most´-lamaring-Shovels,( - 1st multy gejms pro-lejmink klan

and

F.F.G.
,,Everything that has a beggining has an end´´
,,Sometimes hope is all we have´´

my love is vengeance, my wife is death,

i can feel the depression coming to me
cause there is no longer we
i can feel the death coming to you
cause there is some vengeance to do

my lover is bullet, and you'r fucking dead

TheMostPerfectSilenceIsWhenThereIsNoNeedToSpeak :P/gg

#64 Midorikawa

Midorikawa

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 57 posts

Posted 24 December 2006 - 10:21 AM

Mno trosku sem si hral s kalkulackou a vyletlo ze me asi tohle. :)

96+34 str
64+21 agi
61+19 dex
11+13 int
42+8 vit
1+3 luk

S evil druidem/marcem to ma 16,5k hipiikuuu,184 aspd s THS.
AD naklada pres assu bez gw redukci cca 7k coz se da prezit.
Melo by to fungovat na bashovani a bowling bashovani.Expi se to pekne treba na HO..(204 flee s whisperem).

Edited by Midorikawa, 24 December 2006 - 10:22 AM.

Posted Image

#65 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 24 December 2006 - 10:34 AM

....

Sel bych na 140 STR(+7 jidlo s The Sign, Tarou+Cramp, Angel/Devil wing ears, Firelock), 70 VIT(rozhodne bych nesel pod 60 VIT, pak si te poda kazdy WS), snizil AGI a DEX bych asi nechal.

Ubral bych INT na minimum, pokud to planujes jako GW build - STR na poty mas hafo.
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#66 Pavlik

Pavlik

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted 02 March 2007 - 10:14 PM

De nejak dosahnout s SVD LKcka 130 str a 100 vit bez firelocka? :mml:

Edited by Pavlik, 02 March 2007 - 10:14 PM.

Neberte mě vážně moc PIJU
Aktuálně
Bastila- crazy int/agi/str critikal sage

Revenant - manzel Hannah a budoucí HP- lvl 87
Hannah-SVD Lord Knight (75/41)
Miguel - lama prist - lvl 74
Enola - pure spirit monk okolo 70 lvl

Gildu žádnou nemám, páč nehraju.

Posted Image Posted Image

Nejde o level, jde o zábavu.

#67 Koca

Koca

Baphomet

• Supporters
  • 2,525 posts

Posted 02 March 2007 - 11:38 PM

De nejak dosahnout s SVD LKcka 130 str a 100 vit bez firelocka? :mml:

jasan, bud budes mit vysokou base str a pak to pujde bez jidla, a nebo s jidlem a muzes mit min base str a treba vic dex...

#68 Erasto

Erasto

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 133 posts

Posted 15 March 2007 - 02:31 PM

De nejak dosahnout s SVD LKcka 130 str a 100 vit bez firelocka? :)

no pokud chces byt blazen jako ja :) tak jde z te potvurky vytahnout i 150str

99base + 15job bonus +10 bless +10str jidlo +10str = kombo {+1str alice doll(cramp card) +4str ring(mantis card)+3str ring(tarou card)}+ 2 str skeleton manteau +2str boots(firelock) +1str evil wing earsy +1str valkiria armor(marc card nebo evil druid card) == a tohle vsechno ti da dohromady 99+51 str:D
....doufam ze sem se nekde nesek docela mi to dalo zabrat:))

akurat je tam ten firelock no bez toho to nepujde:(( ale jinak se da pekne huntit takze neni problem:))

Edited by Erasto, 15 March 2007 - 02:32 PM.

--- --- --- --- --- --- --- RO--- --- --- --- --- --- ---
Erasto - Lovely Warriors noob C-1/LXX!......Lord Knight
Erastenka - Erastova zena....C-1/LXX! High Priest
Eklastes - Sniper 94/ 6X;-).....mvp
Erian - Lord Knight....C-1/LXX!...str/agi/vit Zlo!!
Eniope - Creator C-1/LXX!....pure brewer na bombisky /rice...RNR KILLER
Earith - Knechtik ve vyvoji :)
Enofa - Gypsy 91/5* brewer support marioneta :)
--- --- --- --- --- --- --- WoW --- --- --- --- --- --- ---
Erastenka - Shadow priest 80 lvl
Eniope - Holy Paladin 80lvl IMBA
Erundir - Feral dps Druid 80lvl Zabijak
"hry jsou jako sex , jsou lepsi kdyz sou zadarmo":))

#69 Guest_RODIX_*

Guest_RODIX_*
  • Guests

Posted 18 March 2007 - 02:23 AM

no pokud chces byt blazen jako ja :P tak jde z te potvurky vytahnout i 150str

+10str = kombo {+1str alice doll(cramp card) +4str ring(mantis card)+3str ring(tarou card)}

to mas 11 a ne 10...4+3 za ringy +3 za crampa +1 z alicky ;)

#70 Pavlik

Pavlik

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 78 posts

Posted 07 May 2007 - 10:17 AM

Co je lepsi na SVD lord knightovi
96+34 str (bez volnyho accesory)
41+19 dex
nebo 90+30 str (volne accesory)
51+19 dex

Edited by Pavlik, 07 May 2007 - 10:19 AM.

Neberte mě vážně moc PIJU
Aktuálně
Bastila- crazy int/agi/str critikal sage

Revenant - manzel Hannah a budoucí HP- lvl 87
Hannah-SVD Lord Knight (75/41)
Miguel - lama prist - lvl 74
Enola - pure spirit monk okolo 70 lvl

Gildu žádnou nemám, páč nehraju.

Nejde o level, jde o zábavu.

#71 Arek Daemonheart

Arek Daemonheart

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 195 posts

Posted 14 May 2007 - 08:19 AM

trošku jsem si pohrál s kalkulačkou a vypadl mi build který bych chtěl jet po přestupu

STR 96+24
AGI 5+9
VIT 82+8
INT 1+2
DEX 61+9
LUK 2+3

počítáno s equipem bez boostů

Helm s něčím [ještě jsem se nerozhodl] / na GW redukční čapka
Angel/Evil wing ears
Iron Cain
Full plate s Peco Peco /na GW silka s marcem popř. ED
Manteau s Raydricem
Boots s Matyrem
2x Ring s Mantiskou

refine rate podle nálady

+10 triple bloody booned pike + cranial mirror shield na GW
sada elementárních lance na expení
katana s 4x desert wolfem na empbreak
a možná jednou bloody pole axe

a Skilly
H. Sword 50 job

10 Bash
10 HP recovery
10 provoke
1 Sword mastery
10 2h sword mastery
8 endure

Lord Knight

5 2h quicken
6 peco+mastery
10 spear mastery
10 pierce
5 spear stab
5 spear boomerang
5 spiral pierce
10 brandish spear
1 berserk
5 concentration
7 parrying

uvažoval jsem že ořežu concentration a dotáhnu na max parry vzhledem k tomu že bude vysoká dex tak že bych slušně trefoval i bez concentration

tak jsem snad na nic nezapoměl a teď mě ztrhejte ^^
Arek Daemonheart, Hans Osol & Tempest
ex R.N.R.
Posted Image
Na GW občas znásilňován Saravokem

BEAUTIFUL
INTELIGENT
TALENTED
CREATIVE
HONEST

vy jste zde, já už však ne

#72 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts

Posted 14 May 2007 - 08:38 AM

z agi a luk bych to přesunul do int, s blessem 18 int (aspoň něco)
4x desert wolf je tak trochu april :D když už tak 4x orc skel .. ale ani to ne..normálně klasicky 3+1
pakliže počítáš s tim že budeš empo mlátit pokaždý s 2h tak to parry je dobrej nápad proti assuře atd okorát s nynějším nastavením ten čas bude znát o hodně víc (menší dmg od concentration) ... možná bych ubral z 2h mastery a dal do endure ale ono je to docela jedno .. ale ten parry když už tak rozhodně 10 a concentration taky na max protože v berserku máš stejně 0 def :)
a udělal bych to takto: bowling bash 10 na dmg (gw i expení vláčkováním).. brandish 1-3 na statusy na warpu .. všechno co sem řikal na max bych na max měl .. plus prereq a relax..až si seženeš bapho kartu tak vemeš jednu do zbraně a bude se ti hodit 2hq lvl 10 :blink: endure i 2h mastery 10 ... i když nepočítám že to takto asi pojedeš ;) taky možnost vynechat parry a měl bych i spiral ;) ale místo spiralu "mám" BB takže potom otázka ;) na BB nemusíš mít pole axe což docela usnaďnuje použití ale nejsem si teď jistej kolik co dává dmg .

Edited by TheERay, 14 May 2007 - 08:40 AM.

Server je skvělej.. lidi tu jsou *censored* :) Happyend is a story which hasn´t ended yet .. originalne >>MAxl3<< ]==> Max13 }==> max13

The Midgard doesnt belong to us anymore .. in happy memory of all players i have met /swt :(

Praud membr of rborn pro-lamas plejrs [$S$] - )˛Most´-lamaring-Shovels,( - 1st multy gejms pro-lejmink klan

and

F.F.G.

#73 Arek Daemonheart

Arek Daemonheart

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 195 posts

Posted 14 May 2007 - 08:59 AM

s tou int je to fakt, to jsem si neuvědomil
právě že bych tam chtěl mít spiral i brandish na max...
no, a pokud tak, tak by mě zajímalo kde bych ty tři body navíc vzal bez ořezání concentration, 2hq se mi už snižovat nechce prottože i tak trvá zatraceně krátko
empo asi u mě nemá cenu mlátit jinak než s berserkrem + potem + 2hq, s tím počítam...
jo a ten spiral, i bez pole axe by se imho dal využít, třeba s fire lance na někoho ve stone cursu (a že takových lidí bývá dost :blink: ) tak by to hádám mohlo docela bolet

Edited by Arek Daemonheart, 14 May 2007 - 09:00 AM.

ex R.N.R.
Posted Image

BEAUTIFUL
INTELIGENT
TALENTED
CREATIVE
HONEST

#74 TheERay

TheERay

Therakuluza

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 869 posts

Posted 14 May 2007 - 09:46 AM

no to nevim kde ty body sebrat :D ale kdybys chtěl na max takhle tak bych asi vynechal to parry a měl bych jak řikám BB i spiral a brandish jenom na staty na warpu :) a ten fire lance do SC ... neni lepší mít endow s pole axe :blink: ?

and

F.F.G.

#75 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 14 May 2007 - 10:36 AM

brandish 1-3 na statusy na warpu

Lvl 3 brandish na statusy je blbost, protože rozsah brandish spearu se zvyšuje s jeho lvlem.

#76 Arek Daemonheart

Arek Daemonheart

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 195 posts

Posted 14 May 2007 - 04:23 PM

tak jsem se rozmyslel že to nechám jak to je a budu se aspoň chlácholit tím že mám o pár % větší šanci na block jak guard :D
jinak nějaký nápad na kartu do helmy? za předpokladu že nechci cramp+tarou combo
ex R.N.R.
Posted Image

BEAUTIFUL
INTELIGENT
TALENTED
CREATIVE
HONEST

#77 Arek Daemonheart

Arek Daemonheart

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 195 posts

Posted 26 May 2007 - 11:40 PM

zajímalo by mě, jak je to vlastně se šancí na blok u parry
je to 5*SkillLv jak uvádí zdejší databáze, nebo 20+3*SkillLv jak uvádí kalkulátor?
ex R.N.R.
Posted Image

BEAUTIFUL
INTELIGENT
TALENTED
CREATIVE
HONEST

#78 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 27 May 2007 - 01:49 AM

zajímalo by mě, jak je to vlastně se šancí na blok u parry
je to 5*SkillLv jak uvádí zdejší databáze, nebo 20+3*SkillLv jak uvádí kalkulátor?

zdrojaky ea tvrdia, ze 20 + SkillLv*3 :)
edit: este pridam, ze popisky su vacsinou menej doveryhodne, ako kalkulatory:)

#79 Nocturne

Nocturne

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 22 posts

Posted 31 August 2007 - 08:12 AM

Zdravim příznivci LKček.. chci se zeptat na jednu pikantnost=) zajímá mě jestli u SVD LK hodně rozhoduje dex, když pominu casting time spiralu, mám na mysli co se týče hitu.. nvm jak je moc použitelnej skill concentration, ale k takovýmu hitu co vznikne z 20dex si myslim po použití skiillu přidá dostatečné číslo do hitu aby nemissoval (aspoň na gw aby trefil siny) .. ale právě je to jen doměnka (úvaha) tak jestli se k tomu může někdo kdo má s tim praxi vyjádřit.. díky =)
ToXiC - asura mrte dex low int champ lvl92 -> DEAD
Dragoun - sinX 70+ -> DEAD
Moon - GCcruse 98lvl (svěřen do permanentní správy =) -> čeká na auru) -> DEAD
Great - sin 91lvl -> DEAD
+ spoooousta dalších postav co maj kolem 75.lvlu

Už nehraju na Rebornu, prožil jsem tu svoje krásná léta, ale odchod byl bezodkladný....
....sem tam se objevím na free serveru Profi-RO, zkuste taky =)
http://www.profiro.net

#80 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 31 August 2007 - 08:20 AM

Zdravim příznivci LKček.. chci se zeptat na jednu pikantnost=) zajímá mě jestli u SVD LK hodně rozhoduje dex, když pominu casting time spiralu, mám na mysli co se týče hitu.. nvm jak je moc použitelnej skill concentration, ale k takovýmu hitu co vznikne z 20dex si myslim po použití skiillu přidá dostatečné číslo do hitu aby nemissoval (aspoň na gw aby trefil siny) .. ale právě je to jen doměnka (úvaha) tak jestli se k tomu může někdo kdo má s tim praxi vyjádřit.. díky =)

SinX s GW equipem nemá flee víc než 240, po GW redukci 192, na 100% hit potřebuješ 212. Bash má +50 hit, pierce +20, spiral pierce nevím, magnum break ti dá na příštích deset vteřin +20% atk s fire elementem a autohitem, takže asi tak.