Jump to content
Reborn fórum

Lord Knight - Buildy


Guest Maul

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Uvažuju o LK s aspd 190 a mám dvÄ možnosti:

 

1) vysoká agi + 2h quicken + muramasa + berserk pot dají­ cca aspd 185 (vit 54+11)

 

2) minimální­ agi + 2h quicken + muramasa + berserk pot + berserk skill dají­ aspd 190 (vit 89+11)

 

Otázka zní­, která varianta je lepÄí­ a v pří­padÄ varianty druhé jestli je možnost expit jen s berserkem (koleÄko berserk - mlátí­m moby - doplřuju)

 

DÄkuji za odpovÄÄ.

Link to comment
Share on other sites

No ja mam v planu mit s LK ASPD 190 porad - agi 99,barsek pot,muramasa,agi equip + agijidlo malyho lvlu /gg

 

Ale realne na GW se to asi moc nehodi,tak max na empo,ale s tam malou vit bude zazrak kdyz se k nemu dostanes.Ono s muramasou stejne nikoho nezabijes :)

Link to comment
Share on other sites

65 vit není­ až tak málo, kdyby se to trochu upravilo tak na 70-74-80 vit a "vysoká agi - 99?" sní­žila na něco kolem 80, může z toho bejt dobrej hybrid (samozřejmÄ s kopí­m, ne s 2h meÄem) :)

Link to comment
Share on other sites

Když kopí­ mÄ nějak nejedou :)

 

OhlednÄ té druhé varianty, která se na gw hodí­, myslí­te, že se teda dá expit neustále v berserkeru?

 

Equip: Helm s grand peco, fin helm, iron cain, full plate s peco peco, manteau s whisperem, greaves s matyrem, 2x ring s mantisama, muramasa.

 

Varianta 1 --- Varianta 2

 

str 97+23 --- 97+23

agi 68+9 --- 2+9

vit 54+11 --- 89+11

int 11+2 --- 3+2

dex 41+9 --- 39+9

luk 7+3 --- 24+3

 

hp 19743 --- 23932

sp 432 --- 402

hit 149 --- 147

flee 196 --- 130

crit 34 --- 39

aspd základní­ 167 --- 154

(185 bez berserkeru) --- (179 bez berserkeru)

Link to comment
Share on other sites

Jelikož nemám skoro co dÄlat ^^, tak jsem si trochu hrál a vyplodil tohle:

 

knight:

str 93+27

agi 67+15

vit 60+10

int 8+10

dex 34+16

luk 6+4

1 stat point left-over, 14918 hp, 170 aspd s kopí­m

 

LK:

str 86+34 (imo při 130 str se ví­c ztratí­ než zí­ská)

agi 71+21

vit 72+8

int 12+12

dex 31+19

luk 7+3

1 stat point left-over :) , 19740 hp, aspd 172

 

equip u obou: uči +1 str, 2x ring s mantisem +8 str, matyr +1 agi

 

Spí­Ä než nějakej mastodont, kterej ustojí­ asuru od kohokoli, by to byl dmg dealer. Skilly klasicky pro spear a nebo jako omnimastery knight s 2hq, popří­padÄ i bowling bash nebo parry.

 

edit: S full adrenaline rush aspd s kopí­m 175+, s dýkou/meÄem a 1h quicken asi 183 s knightem, 185 s LK :wall:

Link to comment
Share on other sites

 

Co máÄ přesnÄ za equip, že máÄ tak vysoké bonusy? Já mám mnohem menÄí­, viz výÄe.

 

Edit: aha, tak to jo, já to poÄí­tám vždy bez toho, protože priest není­ vždy k dispozici.

 

Co ří­káÄ na ty dva buildy výÄe uvedené?

Link to comment
Share on other sites

Co máÄ přesnÄ za equip, že máÄ tak vysoké bonusy? Já mám mnohem menÄí­, viz výÄe.

29446[/snapback]

agi up a bless :) jinek jen to, co jsem psal, tedy evil/angel wing ears/deviruchi v brejlí­ch/whatever, 2x ring s mantisem, matyr

Link to comment
Share on other sites

greaves s matyrem

29442[/snapback]

HodnÄ ÄtÄsti při porážení­ Thanatose a Lord Knighta Seyrena :)

 

Jinak ten equip je na GW ? Jestli, tak si nejsem jistý tí­m Whisperem, Flee je jak známo redukované, a hlavnÄ - pokud tÄ nÄkdo bude chtí­t trefit, udÄlá to... Taky bych možná přidal nějaky MDEF, to se vždycky hodí­...

Link to comment
Share on other sites

 

njn :-) Alternativní­ výbava jsou boots a chainmail, na gw samozřejmÄ marc a raydric. Spí­Ä si ten build připravuju dopředu, až zase povolám knechta z důchodu :)

 

Použití­ jako tank při huntÄní­ i na gw. Jen se nemůžu rozhodnout mezi tÄma variantama.

 

JedniÄka je samostatná při expení­, má solidní­ flee a lecÄemu se vyhne, má vysoké aspd i bez berserkeru, ovÄem na gw je to slabÄí­ dí­ky vit. Dvojka přesnÄ naopak a na berserkeru je pří­mo závislá.

Link to comment
Share on other sites

Co ří­káš na ty dva buildy výše uvedené?

29446[/snapback]

Co na to Jí ří­kám? :wall: Já jsem lama, na mě nesmí­š dát :)

Ale jestli to fakt chceš vědět, tak ten první­ se lehce blí­ží­ tomu, co jsem psal já. Možná stačí­ mí­ň dex, já jsem bral v íşvahu concentrate (spear dynamo) s +50 hit, ve výsledku teda 199 hit, 219 piercem, 249 bashem. Bash trefí­ na GW prakticky cokoli, pierce missne maximálně jednou ze čtyř ran. Int 11+2 upravit na 24 s blessem, 12 bez blessu nebo tak nějak podobně, nejspí­š přidat vit, 65 je imo na hranici.

No a u druhýho buildu se mi vůbec nelí­bí­ 100 vit :) Já vim, že se opakuju, psal jsem to už u priesta, cruse a kdo ví­ kde ještě, ale fakt bych nedával nad 90, ideálně nějakou z hodnot 76-80-84. Z toho druhýho by teda byl nějakej SVD (třeba s:87+33, v: 82+8, d:71+19, i:12+12 nebo s: 97+33, v: 72+8, d:71+19, i:6+12), u kterýho nemá smysl brát do ruky meč (jedině v berserku), protože kopí­ vyjde na dmg/sp a dmg/čas lí­p.

 

Expení­ knighta je celkem pohoda, silnější­ large potvory po jedný piercem, hejna slabší­ch stáhnout dohromady a brandish. S dobrou výbavou, redukční­m ští­tem a kartovanou / element zbraní­ si to dáváš nádherně, když sedí­š, jedině na sp, protože dojdou dří­v než hp. Expení­ s mečem je trochu něco jinýho, žádný knight nemá flee na to, aby ho potvory trefily jen občas, takže dmg budeš dostávat často a bez ští­tu to bude bolet, naví­c mlácení­ bez aktivní­ho skillu dává málo a když bashuješ, dojdou ti sp velmi rychle. Vláčkovat na bowling bash snad ani nemá moc smysl, nejspí­š by tě větší­ vláček ukousal.

No a závěrem expení­ v berserku: Z toho, co sem pochopil od mitara, stačí­ "jen" mí­t zbraň, která při zabití­ rasy přidá sp. Nahodí­š quicken, berserk, dostaneš full hp, mlátí­š, když máš málo hp, relogneš, tí­m se shodí­ berserk, dí­ky vysátým sp bys měl mí­t dost na nahození­ další­ho, čí­mž si opět doplní­š hp na max a jedeš dál.

 

edit: uteklo mi jedno čí­slí­čko - 97+33 str, ne 97+3 :)

Link to comment
Share on other sites

No a závěrem expení­ v berserku: Z toho, co sem pochopil od mitara, stačí­ "jen" mí­t zbraň, která při zabití­ rasy přidá sp. Nahodí­š quicken, berserk, dostaneš full hp, mlátí­š, když máš málo hp, relogneš, tí­m se shodí­ berserk, dí­ky vysátým sp bys měl mí­t dost na nahození­ další­ho, čí­mž si opět doplní­š hp na max a jedeš dál.

 

nebo jeste earth deletera, pak muzes mit jakoukoliv zbran + endow a to je uz potom solidni dmg

 

jinak u nekteryho buildu bylo 31 dex, to je moooooc malo, rozhodne vic. Concentration snizuje def, takze to imo neni fajn mit na sobe porad.

 

edit:sky -> earth, sem se vcera blbe dival xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

sem se chtěl zeptat esli u l.knechta (se specializací­ na 1/2hq a meče celkově...co nejví­c bez použití­ spearu) má smysl crit 18 .. vim že je to málo ale už je to aspoň něco.. a když náhodou člověk třeba zrovna bude na kempu a dostane glo tak už je to crit 27 a to jde :sorcerer:

 

a taky esli trauma blow (300% atk, 50% šance na bleed) je dobrej či ne - jako bleed je prej docela dobrej a nedá se schodit ničim (?) a jako třeba spamm ze stringů je docela pěkný přiví­tání­ hned na warpu..

 

a jestli se vyplatí­ dávat do int _ví­c_ jak např. 6+12 nebo je regen oprafdu mizernej a je to fuk..

 

mno a zatim poslední­ otázka esli s aspd 178 se vyplatí­ spam bashem (SP hrajou 10% "váhy" hodnocení­) nebo jinym skillem (non spear type prosim :) ) ?:air_kiss:

vim že beru idéální­ pří­pady apod ale neřešte jenom odpovězte prosí­m ...esli se vám chce :):flirt:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mno trosku sem si hral s kalkulackou a vyletlo ze me asi tohle. :)

 

 

96+34 str

64+21 agi

61+19 dex

11+13 int

42+8 vit

1+3 luk

 

S evil druidem/marcem to ma 16,5k hipiikuuu,184 aspd s THS.

AD naklada pres assu bez gw redukci cca 7k coz se da prezit.

Melo by to fungovat na bashovani a bowling bashovani.Expi se to pekne treba na HO..(204 flee s whisperem).

Link to comment
Share on other sites

....

Sel bych na 140 STR(+7 jidlo s The Sign, Tarou+Cramp, Angel/Devil wing ears, Firelock), 70 VIT(rozhodne bych nesel pod 60 VIT, pak si te poda kazdy WS), snizil AGI a DEX bych asi nechal.

 

Ubral bych INT na minimum, pokud to planujes jako GW build - STR na poty mas hafo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

De nejak dosahnout s SVD LKcka 130 str a 100 vit bez firelocka? :)

no pokud chces byt blazen jako ja :) tak jde z te potvurky vytahnout i 150str

 

99base + 15job bonus +10 bless +10str jidlo +10str = kombo {+1str alice doll(cramp card) +4str ring(mantis card)+3str ring(tarou card)}+ 2 str skeleton manteau +2str boots(firelock) +1str evil wing earsy +1str valkiria armor(marc card nebo evil druid card) == a tohle vsechno ti da dohromady 99+51 str:D

....doufam ze sem se nekde nesek docela mi to dalo zabrat:))

 

 

akurat je tam ten firelock no bez toho to nepujde:(( ale jinak se da pekne huntit takze neni problem:))

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX

no pokud chces byt blazen jako ja :P tak jde z te potvurky vytahnout i 150str

 

+10str = kombo {+1str alice doll(cramp card) +4str ring(mantis card)+3str ring(tarou card)}

to mas 11 a ne 10...4+3 za ringy +3 za crampa +1 z alicky ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

troÄku jsem si pohrál s kalkulaÄkou a vypadl mi build který bych chtÄl jet po přestupu

 

STR 96+24

AGI 5+9

VIT 82+8

INT 1+2

DEX 61+9

LUK 2+3

 

poÄí­táno s equipem bez boostů

 

Helm s nÄÄí­m [jeÄtÄ jsem se nerozhodl] / na GW redukÄní­ Äapka

Angel/Evil wing ears

Iron Cain

Full plate s Peco Peco /na GW silka s marcem popř. ED

Manteau s Raydricem

Boots s Matyrem

2x Ring s Mantiskou

 

refine rate podle nálady

 

+10 triple bloody booned pike + cranial mirror shield na GW

sada elementární­ch lance na expení­

katana s 4x desert wolfem na empbreak

a možná jednou bloody pole axe

 

a Skilly

H. Sword 50 job

 

10 Bash

10 HP recovery

10 provoke

1 Sword mastery

10 2h sword mastery

8 endure

 

Lord Knight

 

5 2h quicken

6 peco+mastery

10 spear mastery

10 pierce

5 spear stab

5 spear boomerang

5 spiral pierce

10 brandish spear

1 berserk

5 concentration

7 parrying

 

uvažoval jsem že ořežu concentration a dotáhnu na max parry vzhledem k tomu že bude vysoká dex tak že bych sluÄnÄ trefoval i bez concentration

 

tak jsem snad na nic nezapomÄl a teÄ mÄ ztrhejte ^^

Link to comment
Share on other sites

z agi a luk bych to přesunul do int, s blessem 18 int (aspoň něco)

4x desert wolf je tak trochu april :D když už tak 4x orc skel .. ale ani to ne..normálně klasicky 3+1

pakliže počí­táš s tim že budeš empo mlátit pokaždý s 2h tak to parry je dobrej nápad proti assuře atd okorát s nynější­m nastavení­m ten čas bude znát o hodně ví­c (menší­ dmg od concentration) ... možná bych ubral z 2h mastery a dal do endure ale ono je to docela jedno .. ale ten parry když už tak rozhodně 10 a concentration taky na max protože v berserku máš stejně 0 def :)

a udělal bych to takto: bowling bash 10 na dmg (gw i expení­ vláčkování­m).. brandish 1-3 na statusy na warpu .. všechno co sem řikal na max bych na max měl .. plus prereq a relax..až si seženeš bapho kartu tak vemeš jednu do zbraně a bude se ti hodit 2hq lvl 10 :blink: endure i 2h mastery 10 ... i když nepočí­tám že to takto asi pojedeš ;) taky možnost vynechat parry a měl bych i spiral ;) ale mí­sto spiralu "mám" BB takže potom otázka ;) na BB nemusí­š mí­t pole axe což docela usnaďnuje použití­ ale nejsem si teď jistej kolik co dává dmg .

Link to comment
Share on other sites

s tou int je to fakt, to jsem si neuvědomil

právě že bych tam chtěl mí­t spiral i brandish na max...

no, a pokud tak, tak by mě zají­malo kde bych ty tři body naví­c vzal bez ořezání­ concentration, 2hq se mi už snižovat nechce prottože i tak trvá zatraceně krátko

empo asi u mě nemá cenu mlátit jinak než s berserkrem + potem + 2hq, s tí­m počí­tam...

jo a ten spiral, i bez pole axe by se imho dal využí­t, třeba s fire lance na někoho ve stone cursu (a že takových lidí­ bývá dost :blink: ) tak by to hádám mohlo docela bolet

Link to comment
Share on other sites

no to nevim kde ty body sebrat :D ale kdybys chtÄl na max takhle tak bych asi vynechal to parry a mÄl bych jak řikám BB i spiral a brandish jenom na staty na warpu :) a ten fire lance do SC ... neni lepÄí­ mí­t endow s pole axe :blink: ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...