Jump to content
Reborn fórum

Alchemist - Kde Expit?


Guest Maul

Recommended Posts

Tak sem piste postrehy kde se vam dobre expi, s jakou partou a taky pripiste build. Preci jen je rozdil treba mezi vit a agi buildem :lol:

Uvazujte situaci po [ /omg ]u, ted se da chodit skoro vsude, protoze to naklady na poty vetsinou zaplati.

Jako str/vit build:

Na malym lvlu solo houbicky v geff 1, dobre se to vlackuje a to co pada se bude hodit :lol:

Pak zenorci, tady se da taky solovat, ale je to uz narocnejsi na equip. 75+-

HO v baranu - dobra je sestava priest+bs+alch. 85+-

Geff 3 - Hunt+alch. Tady zalezi hodne na huntoj. Alch je jen na lootovani a udrzovani hladiny hp a sp. Po [ /omg ]u to nebude nejspis moc vydelecne.

Stingy - Hunt+alch. Opet zalezi na huntoj, alch je jen support a na lootovani. Po [ /omg ]u mozna lehce prodelecne.

 

Celkem vzato se alch vyrovna v supportovani priestoj. Jen to stoji prachy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To moje je asi battle bulid co :)

 

No ja rozmyslam ze po [ /omg ]e by som isiel zozaciatku expit do payonu (do lvl 20 to je docela v pohode tam :) )

 

Ale taky sem my zda super to uzemy pri yune (dole , dole , a vlastne vsade) sou tam ti mechanicky poringove a tak pekny docela expy a nic moc agresivniho :)

 

V tom geffenu mel sem tam na urovni 25 co se ohanet abych prezil kdiz se na mne vrhly 4 houbicky najednou a i kdiz je tam ta hunter fly iba jedna akurat sa spawnula vedle mne :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Kde kdo uz vi,ze alch se nejlip expi s oddanym pritelem-at dual nebo kolega ve hre.Sou ruzne strategie,at je to s BS,priest,tankem..a podobne.Popisu historii sveho alchymisty.Dnes bych vsak uz nektere veci delal jinak-povetsinou diky tomu,ze mi jsou znamy dalsi skutecnosti oproti dobe kdy sel vzhuru.

Sunflower vznikl pro jediny ucel-ziskat cepicku od Slunecnice v Hugelu.Merch s 70+ baze luck byl hotovej behem vikendu,tchif tankoval s vybavou na lucky/flee mantisy a soily,merch zabijel s fire axe+krit vybava{tenkrat jsem o necem jako cart revo ani nevedel :D }

Cepka byla..ale co s buildem s 20 STR, 10 AGI, 75 LUCK.10 DEX,1 VIT,1 INT?

Vyborne udelame si michaciho alchymistu.S pomoci rad sem dosplhal pres qestiky az na alchymistu,zjistil ze existuje cart revo{a dalsi}.

Kolem 65-70 lvl jiz zabijeni soilu po 1 bylo silne neefektivni,takze s assem natahl 4-6 a nakej mantis k nejblizzsi zdi,stromu,skale,konci mapy,sikovne si stoupl a utloukl cart revo.V te dobe jeste nemel LE{Light Epsilon-sekera umoznujici heal 3 lvl},takze tchifa nutne pitchoval-docela drahy.Neprijemne bylo i to,ze soilstvo se sem tam spavlo na tom kopci s klukem..a pokud nas tam takle pobihalo vic kolem pulnoci sehnat 5 soilu bylo umeni{teda,s trpelivosti slo pouzivat teleport clip a jednou se tam clovek musel trefit}.

Asi kolem 75-80 LvL uz to lezlo prilis prilis pomalu.Dik par vypravam s dobrodinci do niffu se povedlo cca 85lvl- s assem jako tahacem na duale mimo partu a alch v parte.Zhruba v te dobe{75-85 lvl} prisla zmena SVN a vlackovani se stalo tezzsi,plosna kouzla a shower byla pozmenena,a uchytnout se v nejake expici parte byl vylozene luck-a vyssi umrtnost.

Nekdy v dobe kolem 85 lvl sem ze dozvedel,ze na michani potu ma vliv i INT-nekde na foru z michaci kalkulacky tusim,ve skilu prepare potion bud v te dobe nebyl,nebo sem ho ostudne prehledl{nebyla to ale jedina vec co je v popisech spatne ci neni}.

A ted pritomnost.Jak sem se prehoupl na 89,uz nebyl velikej problem s assem zabijet a defakto tak alcha v parte expit,prevazne sleepery,s fajn vybavou i goaty a samo sealy.

LvL 95-Max LUCK,vysoka DEX,prumerna INT.Zjistil jsem,ze cart revo prenasi statusy ze zbrane,to same magnum break LvL 3 z Marine sphere karty v clipu-a nemisnou.Podarilo se mi ziskat Sky Deleter kartu{+100 HP za zabiti v melee ataku,kam se pocita i cart revo}.

jak bych to resil dnes?Uz jako mercha bych mu daval int a dex kolem 50,pokud by byl bojovej,tak STR a mene dex/int.V ruce by mel fireblend+stit,Sohee,wise,sampion,gargament bud whisper nebo redukce na prislusne mrsky.Cart revo je dostupne od cca 35? lvl.Trebas nalakat na sebe par mantisu neni problem,jak cart revo,tak magnum break maji sanci spustit firebolt{s int 40 to uz nakou stovku ubere}.Pokud bych navlekl brneni se Sky Deleterem,defakto se lecim zdarma.Zkousel jsem to v orc dungu,i Sun jako michaci chcipacek :P s 4k HP a 100 flee slusne preziva,hromadne zabiji,pokud je zranenej vic doleci LE..Na 95 to rozhodne nejsou buh vi jake expy sotva 2-3% za hodku,ale zase ma nake mapky pobije WH a mochomurky.

Pro bojovyho alcha by mozna staly za uvahu sandmani-nebo s ice falchionem mozna i goati-mel by na ne mit dost vit{stun} i flee,navic goati jsou jen asistenti,po boku BS/WS je Ach slusny ranar :)

Jinak je samozrejme nejlepsi si takovouto postavu pestovat zaroven se svou hlavni{ci gildovni},pak je ale omezen pocet lokaci kde lze bez vetsiho rizika expit.

Vsechno je to hlavne o tom,jakou vlastne mate vybavu.

A jedna rada-nezkousejte jet pure{tj vyrobni BS/Alch} solo.Budete bez penez,bez nervu a buh vi ceho jeste :)

Pokud jste blazni do RO,s chuti do toho.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
S homunem v Prontera Maze.

Široký výbÄr mobů, malé mapy a rychlý respawn.

 

Neví­te nÄkdo o dalÄí­ch mí­stech pro Alchu (brewer build) s homunem?

 

Najdi si vhodna mista podle db rebornu - potrebujes lokalni respawn.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

DalÄí­ skvÄlá lokace na expení­ pomocí­ homuna Moscovia dung F1, kde dí­ky Mir AI si vyfiltrujete pouze monstrum "Lesavka".

Můžu doporučit i pro homuny "Amistr" od +- 35lvl (level homuna)

 

Dí­ky dvÄma mí­stům respawnům o velmi malé rozloze (cca 10*10 polí­Äek) o poÄtu 2* Lesavka (s témÄr okamžitým respawnem)

je zde expení­ témÄř dokonalé.

 

(Akorát bacha na nová GMka, rádi tyta mí­sta kontrolují­ :shifty: tak při expení­ nechoÄte na obÄd :jump: )

 

Tak doufám stranÄ hráÄů pomohl a stranÄ GM aspoř trochu pomohl s hodinovými

AFK alchů :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Tak aspoř jsem teda uvedl tu lokaci :)

KaždopádnÄ v Prt Maze je hodnÄ "spí­cí­ch" alchů /meh

 

 

Já nespim, jen si Ätu na Reborn foru hodnÄ, takže se může stát, že nejsem momentálnÄ duÄevnÄ pří­tomen ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Prosim vas poradte mi kde bych mohl solo expit alcha 58 a homuna 32 (vanila) sedim ted na wolfech ale uz to tam moc neleze a houbicky to uz taky neni tolik zábavne tak bych prosil nejakou radu dekuju

Savage v prt maze, Argiope tamtez

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...