Jump to content
Reborn fórum

Hunter-buildy


--FOX--

Recommended Posts

Tohlr je takovy GW obrany build:

 

str 1

agi 85

vit 11

int 31

luk 1

Edit: jsem ot ale lama Dex 99

 

Vetčina hunteru (beze me preferuje build ve kterem je vice vit (asi tak 48) a to na ukor intu a hlavne agi - tato kombinace je ale na dobyvabi empa mnohem horsi nez prvni proto preferuji muj GW obrany build).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

takze chtel bych se poradit ze zkusenyma huntrama na tomhle

gw buildu....je to pocitano bez equipu s improve conc..

str:4+4

agi:75+15

dex:99+34

vit:48+2

int:26+4

luck:1+4

chci to jet po [ /omg ]e takze si na equip chvilku pockam asi

 

predem dekuji za vsechny nazory a rady....

Link to comment
Share on other sites

Tohlr je takovy GW obrany build:

 

str 1

agi 85

vit 11

int 31

luk 1

 

Vetčina hunteru (beze me preferuje build ve kterem je vice vit (asi tak 48) a to na ukor intu a hlavne agi - tato kombinace je ale na dobyvabi empa mnohem horsi nez prvni proto preferuji muj GW obrany build).

1384[/snapback]

 

Ehm, stun ta ownuje. 1 dancerka a nespravis absolutne nic. Ked chces dobyvat empo tak chod 99 agi a menej dex a mozno naky luk :) (alebo sa na empo vykasli a nechaj ho sinom / knightom ...)

Link to comment
Share on other sites

Tohlr je takovy GW obrany build:

 

str 1

agi 85

vit 11

int 31

luk 1

Edit: jsem ot ale lama Dex 99

 

Vetčina hunteru (beze me preferuje build ve kterem je vice vit (asi tak 48) a to na ukor intu a hlavne agi - tato kombinace je ale na dobyvabi empa mnohem horsi nez prvni proto preferuji muj GW obrany build).

 

B) jak uz bylo recenoi predtim ..dex bych nechal 99 si muzes dovolit pokud budes expit.agi je na me trochu moc s bonusama a IQ bude urcite pred 100 ne li vic dal bych ho niz a na ukor vit protoze s timhle vitem toho na gw moc nevydrzis ...

Link to comment
Share on other sites

ok....pridam tu moj build pvm falconera aj s equipom...je nenarocny a velmi lahky na expenie(by som povedal ze lahsi nez DS-kar)....nevyhoda nemoze ist na stingy a mala dmg voci ghostom...ale da sa to prezit hlavne koli HIGH DEF priseram)....samozrejme ak mate priesta za zadkom tak na rydrikoch ste majster zabijak2guns.gif

 

staty su s gloriou+bless+agi:

str:2+14

agi:99+36

vit:1+2

int:26+14

dex:65+45

luck:61+39

hit:219 flee:254 crit:31% atk falcona:1010 sanca na vyletenie:30% aspd:182.1afro.gif

 

bez bles agi a glorie:

hit:209 flee:242 crit:22% atk falcona:950 sanca na vyletenie:21% aspd:179.1

 

velmi schopny build....vhodny do zaciatku servra(malokto vas trafi,malo VS zbrani a slabsi equip)gunsmilie.gif

Edit: skilly necham na kazdeho rozhodnuti ...zalezi ci s nim nakuknete aj do radov GW alebo nie :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ok....pridam tu moj build pvm falconera aj s equipom...je nenarocny a velmi lahky na expenie(by som povedal ze lahsi nez DS-kar)....nevyhoda nemoze ist na stingy a mala dmg voci ghostom...ale da sa to prezit hlavne koli HIGH DEF priseram)....samozrejme ak mate priesta za zadkom tak na rydrikoch ste majster zabijak

 

staty su s gloriou+bless+agi:

str:2+14

agi:99+36

vit:1+2

int:26+14

dex:65+45

luck:61+39

hit:219 flee:254 crit:31% atk falcona:1010 sanca na vyletenie:30% aspd:182.1

 

bez bles agi a glorie:

hit:209 flee:242 crit:22% atk falcona:950 sanca na vyletenie:21% aspd:179.1

 

velmi schopny build....vhodny do zaciatku servra(malokto vas trafi,malo VS zbrani a slabsi equip)

Edit: skilly necham na kazdeho rozhodnuti ...zalezi ci s nim nakuknete aj do radov GW alebo nie

 

velice zajimave tenhle falconer build.... :rolleyes:

mozna si to zkusim dokud tu sou tyhle rate a nez bude [ /omg ]e pak ti reknu cerstve poznatky :blink:

Link to comment
Share on other sites

no akoze na falcon build mas prilis mali int

 

no moj build je

str- 1

Agi- 99

dex- 99

int- 10

vit- 15

luk- 1

na sp mame predsa Bluepotion

 

mno takze pokud se nemylim takze zadnych 10 int ani 15 vit pokud mas 2 staty na 99 tak vic ani tuk tohle sou hunter buildy ne sniper... :D

kdyz uz pure build dex/agi tak 9 int B) nic vic

k tomu intu u reloadova buildu je to auto cast blitz beat build(rychle strili a lita mu falco ktery dava rany okolo 1,5k+-) ne build kterym by nicil v pvp nebo pri expeni

tim ze by daval blitz beat jako skill to je u huntra na nic si myslim az u snipera kdyz je falconer assault to je neco jineho... B)

Link to comment
Share on other sites

Mno moj build na Huntera je takyto je to PvM build

STR 1

AGI 82

VIT 1

INT 50

DEX 99

LUK 1

 

Equip: CoM ,Tights + roda frog, Sohee do bot, Whispera do Muflera, 2xBow thimble

alebo AoA , Tights + roda frog, Sohee do bot, Whispera do Muflera 1xBow thimble a jedna rukavica so zeromom.

Na zvysenie dmg sa da pouzit aj Tights + Picky.

 

Build na Snipera PvM build

STR 1

AGI 93

VIT 1

INT 40

DEX 99

LUK 1

 

Equip ten isty

Link to comment
Share on other sites

Equip: CoM ,Tights + roda frog, Sohee do bot, Whispera do Muflera, 2xBow thimble

alebo  AoA , Tights + roda frog, Sohee do bot, Whispera do Muflera 1xBow thimble a jedna rukavica so zeromom.

Na zvysenie dmg sa da pouzit aj Tights + Picky.

z tou shoee vela hp neziskas a vela ides na int to nema zmisel falcon vela krat ajtak nezautoci ked ides DS a manu mas predsa BP radsej 40vit a do bot Verita si daj da SP aj HP

Link to comment
Share on other sites

z tou shoee vela hp neziskas a vela ides na int to nema zmisel falcon vela krat ajtak nezautoci ked ides DS a manu mas predsa BP radsej 40vit a do bot Verita si daj da SP aj HP

2093[/snapback]

Ehm ... PvM build ... Int ide pre Dskovanie nie pre falcona a Vit 40 pre Pvm nema zmysel. :D

Link to comment
Share on other sites

Ty si asi nehral na rate 1 ze?

A naco mi bude HP ja som ho vobec nepotrebovala.

A este k int zvysuje mnostvo sp kolko dava BP.

A len tak mimochodom ja nepotujem moc zda sa mi to ako podvod :P Bp som pouzivala na czechro iba na MvP a ked som dorazala 99 ;) (Bola som uz zufala :D )

Link to comment
Share on other sites

No vobec hraval som Czechero Final Ro LegacyRo FoxRO a tak dalej ale ziadni hrac co to vie hrat si neda int 40 na ziadnom serveri som take nevidel to nema zmisel.

2100[/snapback]

Zaujimave ze na Reloadovho falconera si napisal ze ma malo INT (mal 40) a teraz pises ze 40 int si ziadny hunter neda ... mam taky pocit ze v tom mas nejaky zmetok :P

 

40 int pre PvM Dskara je velmi uzitocne.

 

Zmisel to mozno nema ale Zmysel to urcite ma :D

Link to comment
Share on other sites

no akoze na falcon build mas prilis mali int

 

no moj build je

str- 1

Agi- 99

dex- 99

int- 10

vit- 15

luk- 1

na sp mame predsa Bluepotion 

 

 

omg v calcu mas agi 97 a napsal si agi 99

a navic tam mas pri agi 97 int a vit 10 takze se nehadej priste :D ...

s tim intem mas fakt zmatek ...pvp gw hunt ci sniper si 40 int neda protoze dava vit radsi kdezto PvM ds build dava int aby mohl dat co nejvic DS

poty stoji penize...kterych na low rate nikdy nebude dost... B)

Link to comment
Share on other sites

Mno moj build na Huntera je takyto je to PvM build

STR 1

AGI 82

VIT 1

INT 50

DEX 99

LUK 1

 

Equip: CoM ,Tights + roda frog, Sohee do bot, Whispera do Muflera, 2xBow thimble

alebo AoA , Tights + roda frog, Sohee do bot, Whispera do Muflera 1xBow thimble a jedna rukavica so zeromom.

Na zvysenie dmg sa da pouzit aj Tights + Picky.

 

Build na Snipera PvM build

STR 1

AGI 93

VIT 1

INT 40

DEX 99

LUK 1

 

Equip ten isty

moje odpoved k buildu od PaDre je na minule strane :D

Sinarra:je to bych rekl idelani PvM build nemam zadne vyhrady B)

diky vysokemu int se rychle regeneruje sp a je ji dost rekl bych tak700+-s equipem (kdyby vic ci min tak me prosim oprav :P )

Link to comment
Share on other sites

SP je u hunta s equipom a bez blesu presne 902 a sp regen je presne akurat pre tento equip (CoM sohee roda frog) a pri int 50 19 per tick.

Ono som zabudla este k equipu na sunglasses + willow ale tento build s tim nepocital inak by stacilo 48 int pri sp regene 19 alebo 52 int pri sp regene 20 :D

Link to comment
Share on other sites

SP je u hunta s equipom a bez blesu presne 902 a sp regen je presne akurat pre tento equip (CoM sohee roda frog) a pri int 50 19 per tick.

Ono som zabudla este k equipu na sunglasses + willow ale tento build s tim nepocital inak by stacilo 48 int pri sp regene 19 alebo 52 int pri sp regene 20

 

na CoM sem zapomnel ale 900sp+ to uz je sila B)

sp regen 19 bohate staci ten rozdil 4 int na 1up v regenu je zanedbatelny

a za ty 4 int to podle mne nestoji

jinak no1 v PvM

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...