Jump to content
Reborn fórum

Hunter-kde Expit?


--FOX--

Recommended Posts

Vezmeme to jeste od archera na wilowech si udelejte tak 1-5 jobu na ds a dete na chvili do payon cave az budete mizt rekneme tak 15 job dete na houbicky do geffen 1f az bude jo tak 25 skocte do 2f (nezapomente silver a spirit(inmaterial) sipy) az bude job 40 a vam to ve 2f poleze ale uz jen malo dete do 3f kde naexpite 50 job a tadaa na huntera . Huntera expete v geffenu 3f a obcas zajdete na nejakeho bosse . az vam to moc nepoleze zacnete chodí­t na stingy v GH. Na lvlech 95+ uz nezbyde nez vyzirat mvp 3x dene jako expeni. Ma-li nekdo jiny nazor napiste .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

ja bude expit nasledovne :

archer

lvl 10-30-- payon cave 1f

lvl 30-40-- gefen tower 1f (houby)

lvl 40-55-- GH s acolytou az do jobu 41 s ktereho asi pujdu... :rolleyes:

hunter

lvl 55-60/65-- Orc dungeon 2f(zen orc)

lvl 60/65--70/75--geff 3f,gefenie(hned doleva po warpu-Nightmare, myst)

lvl 75-XX-- sting...

Link to comment
Share on other sites

Miesta pre falconera:

Do takeho 60-70 lvlu rovnake ako klasicky hunter a potom:

 

> niffleheim

> prison 1

> prison 2

> turtle dungeon 1 2 3

 

Celkom dobre to ide este

> chivalry 2

> yuno fieldy > goat

 

A kdo je vazne dobry moze skusit magmu 2 :rolleyes: Ale to asi skor az so sniperom.

 

(Pre vsetky dungy plati ze nie je na skodu brat so sebou priesta s gloriou ale falconer moze skoro vsade solo .. zalezi od lvlu)

Link to comment
Share on other sites

<_< .... 50 job u archera udelat neni vubec zadny problem mas ho za 1 den v geff 3f

s aco nebo solo(to bude asi trvat dele) mam presne vypocitane skill pointy tak ze pujdu u archera s 41 jobu mozna to este prekopu ale nevidim duvod to tahat dal.s 50 jobu urcite nepujdu jestli pujdu tak s 46 kvuli arow shower .Na zenorich se da vphode expit do lvl 70 s 2 class mam testle na czechro... :rolleyes: mam tam napsane do 60 protoze je tady gefenie... B)

Link to comment
Share on other sites

ako by som expil archera ja:

ak bude po [ /omg ]e moznost akupovat elementarne sipy ako teraz tak velmi dobre sa expy na poporingoch(v pyramide 1F alebo 3x dolava z prontery kde su aj roda frog) uz od 12 lvlu(alebo kedy sa prestupi na archera :))

potom tak od 20-25lvlu poison spore a od 30-35 na greatest generaloch(dole a dolava z payonu) nemam to odskusane na nizkom rate takze neviem do akeho lvlu to polezie(na vyssom rate sa tam da spravit job 50 do 2 hodin)

ak by mi to uz neliezlo tak posledne joby je dobre dorobit bud na gargoch v gh alebo geffene/nii na nightmaroch

huter moze expit vpodstate kdekolvek ak uz ma ankle snare

Link to comment
Share on other sites

No hram uz dost dlho za hunta a naj sa expi

 

lvl10-lvl25 payon cave f1

lvl25-40 na GG

lvl40-60 napriklad v payon cave 2f az 4f a geffen 3f s partou ved treba aj nejaky equip :P

lvl 60 - lvl 80 Gonryu 2f ;)

a dalej sa len trapit s partou :D

Link to comment
Share on other sites

Sice tu neni kde expit Dancerku ale to je sumafuk ziadny rozdiel v tom nieje (Strafe Arow na lvl 10 :) )

 

No takto na job do 20 payon cave F1

A potom je podla mna najlahsie pre archera zajit z yuna 3x dole tam su flory (imobilne malo odolne na fyzicky aj magicky utok s flame arowama z nich spravy hromadky popela) potom o kusek vedla su hned geogrpahers najlepsie je ze tam nieje nic agresivne takze to je vlastne bezpecne miesto na expovanie skoro kazdej postavy.

 

Potom sa oplati it z umbaly hore do toho dungu teda ak idete agi bulid (s evade 200+ vas tam nic netrafy a expy su dobre)

 

Popripade hned v prvom prispevku ten system sa mi zda tiez velmy dobry (a je narozdiel od toho mojho presne prepracovany :) )

Link to comment
Share on other sites

Coopere maly detail mas to spatne do orc dungu 2f se chodi za 1st classy takze za hunta zapomen . (Ty nedokazes udelat 50 job?) no toto takovy profik a de ze 41 jobu :mellow:

1675[/snapback]

 

Myslim že na zenorkach se da udÄlat 60+ lvl u hunta uplnÄ v poho... A taky si myslim že v pohodÄ stači 41job(vÄe na 10krom arrow shower)

Link to comment
Share on other sites

Myslim že na zenorkach se da udÄlat 60+ lvl u hunta uplnÄ v poho... A taky si myslim že v pohodÄ stači 41job(vÄe na 10krom arrow shower)

3569[/snapback]

 

 

To ja tedy sprchu jedu, aÄkoliv jsem už nÄkolikráte zjistila, že ji nikdo nepouží­vá, stejnÄ jako repel, což mÄ dost překvapilo...

Link to comment
Share on other sites

To ja tedy sprchu jedu, aÄkoliv jsem už nÄkolikráte zjistila, že ji nikdo nepouží­vá, stejnÄ jako repel, což mÄ dost překvapilo...

3581[/snapback]

 

No repel se nepouživá (protože nejde na GW, jako nic co odhazuje a taky proto, že na czechru je repel bug nevimjak je to tady) Shower jedu taky ale asi jen 5lvl ze skillu od huntera

Link to comment
Share on other sites

Repel nefunguje v GW? ProÄ?

 

Jinka žádnej bug na czechru nebyl, jediné co ví­m, bylo to, že se muselo zí­skat 41 tÄch ocásků ze silnÄjÄí­ch wormatailů .))

4088[/snapback]

Nefunguje právÄ proto že odhazuje, na GW nefungují­ žádné skilly co odhazují­, respektive fungují­, ale neodhazují­.

Bug je myslí­m v tom, že když nÄkoho repelujeÄ v PvP tak ho repelem odhodí­Ä pryÄ, ale ten dotyÄný zůstane zobrazenej stále na tom mí­stÄ kde stál, ty do nÄj můžeÄ stále stří­let a on se sekne.

Link to comment
Share on other sites

Na czru byl repel buglej a proto se rikalo ze jde o nejlepsi skill !! huntr s 99+5x dex mel repel instant (LARA test) a bug spocival v tom ze kdyz sem te odhodil za muj dohled tak sem te videl porad na okraji takze sem mohl repelovat klidne pres cele pvp a ty si mi nemohla udelat vubec nic mila terezko :) tady tento bug chybi a taky ma repel min. casting 1sec takze se moc nejezdi neni nad instant ale i pres to ho pojedu na lvl 9x se snim daji solovat MVP

Link to comment
Share on other sites

Na czru byl repel buglej a proto se rikalo ze jde o nejlepsi skill !! huntr s 99+5x dex mel repel instant (LARA  test) a bug spocival v tom ze kdyz sem te odhodil za muj dohled tak sem te videl porad na okraji takze sem mohl repelovat klidne pres cele pvp a ty si mi nemohla udelat vubec nic mila terezko :) tady tento bug chybi a taky ma repel min. casting 1sec takze se moc nejezdi neni nad instant ale i pres to ho pojedu na lvl 9x se snim daji solovat MVP

4276[/snapback]

 

Tak to je sí­la, repel přes celou PvP arénu .)

 

Sprcha je dobrá i do pyramidy úplně dolejk, vyčistí­ Isis a pak už jen naÄe oblí­bené mummy.

 

Jinka také skvÄlá kombinace DS + Repel na silné, ale pomalé monstra .) ( Lava Golem, Ungoliath )

Link to comment
Share on other sites

Aaaale v poho stingy !! sice par wingu navic sebou se hodi taky se hodi -> 5 toulcu fire sipu (i vic :P) awaky a nejake poty (kdyz mas zeny navic) jinak tam to leze az do 99 vrely pripad je fejk ktery se stingama snad i spi :)

4448[/snapback]

 

Jo, to jsem vidÄla .))

Fejk a jeho parta Stingmaster, nebo co .) Jsou tam i gargy, Äkoda tÄch krys, ale byly jsme tam s Priestkou a pohoda .)

 

Jen ta cesta tam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Zdravim . chci zacit  PvM falconnera, ale nevyznam se v nem moc  :) mohli byste mi prosim poradit kde a jak ho postupne expit a jak vzhledem k tem exp. mistum rozdelovat skilly/staty  predem dekuj jestli nekdo odepise :P

8485[/snapback]

 

mam ted zatim jen 7x falconera.... dex 40+boosty, int 9+b, agi 7x+boost(26), luk 41+9.... muzu ti rict ze uz priste falconera jako 2nd nikdy nedam, protoze jeho vyuziti/pouziti je temer nula... jako advanced ma podle me smysl.. do advanced to dostat pomoci klasickyho DSka.... nejlepe pres barda, paklize to de ;) ja sem nikdy na prechodu class nemenil.. nevim jestli to de i ted... predtim to slo tusim....

 

add expy... ja jel zacatek po huntera jako archer normalne - pay cave 1,2 - pak na florach a geographerech a pak leaf cats na poslednich par jobu a hura na huntera... potom jsem expil v pay 2, pak pod payonem na eggyrach, elderech/hunt a docela to tam pred lvl 60 i lezlo a ted pobiham s priestem s glorii na zenorkach od lvlu 6x. nejdriv jsem daval dex + agi. pak jsem si chtel uzit falca tak jsem jako hunter zvednul luk a ted zase jedu jen agi. az bude agi 9x tak uz jen luk a neco malo do int...

Link to comment
Share on other sites

Jo, to jsem vidÄla .))

Fejk a jeho parta Stingmaster, nebo co .) Jsou tam i gargy, Äkoda tÄch krys, ale byly jsme tam s Priestkou a pohoda .)

 

Jen ta cesta tam :P

4480[/snapback]

 

Hm chodis na blby stingy,.. kdyz na te mape jak rikas ze jsou i gargy a ty krysy,.. zkus jit warpem dole vlevo a pak na dalsi mape warp uprostred jak se tam toci cesta. Dostanes se na misto kde sou jen stingy a arcolousy.

Stingy jsou pomaly a da se to, arcolousy jsou ale rychly na ty se musi davat pozor :)

Link to comment
Share on other sites

Zdravim . chci zacit  PvM falconnera, ale nevyznam se v nem moc  :) mohli byste mi prosim poradit kde a jak ho postupne expit a jak vzhledem k tem exp. mistum rozdelovat skilly/staty predem dekuj jestli nekdo odepise :P

8485[/snapback]

Falconer tak do 60-70 lvlu expi rovnako ako obyc. hunter, na zaciatku davaj Dex a agi. Dex az do maximalnej hodnoty .. imho idealne nieco medzi 60 - 70 .. da sa aj falconer s menej dex ale aby si potom neskoncil ako Yenifer ;)

 

Potom od toho 60- 70 lvlu mozes pridavat Luk (zalezi kolko ti vyjdu body tak 50-60+- sa da).

 

Agi 95+ to je pre falconera najdolezitejsi stat.

 

Int moc nepotebujes .. staci tak 12-24

 

A miesta na expenie som uz niekde pisal na zaciatku. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Vezmeme to jeste od archera na wilowech si udelejte tak 1-5 jobu na ds a dete na chvili do payon cave az budete mizt rekneme tak 15 job dete na houbicky do geffen 1f az bude jo tak 25 skocte do 2f (nezapomente silver a spirit(inmaterial) sipy) az bude job 40 a vam to ve 2f poleze ale uz jen malo dete do 3f kde naexpite 50 job a tadaa na huntera . Huntera expete v geffenu 3f a obcas zajdete na nejakeho bosse . az vam to moc nepoleze zacnete chodí­t na stingy v GH. Na lvlech 95+ uz nezbyde nez vyzirat mvp 3x dene jako expeni. Ma-li nekdo jiny nazor napiste .

1387[/snapback]

no ja bych to videlna ze zacatku 4 joby lde chcete treba willow dejte hned vultur eye potm mandragory pronta nahoru potom flory potom Greatest Generel(GG)no a kdo si to chce zkazit nebo specha tak leaf cat jinak drina na GG co gargach s priestem ale rozhodne ne geff tower mozna este houby ale takhle se expi bez potu levne a rychle :-) :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...