Jump to content

Photo

Hunter-kde Expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
81 replies to this topic

#21 Terezka

Terezka

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 30 posts

Posted 14 August 2005 - 11:27 PM

Aaaale v poho stingy !! sice par wingu navic sebou se hodi taky se hodi -> 5 toulcu fire sipu (i vic :P) awaky a nejake poty (kdyz mas zeny navic) jinak tam to leze az do 99 vrely pripad je fejk ktery se stingama snad i spi :)

View Post

Jo, to jsem viděla .))
Fejk a jeho parta Stingmaster, nebo co .) Jsou tam i gargy, škoda těch krys, ale byly jsme tam s Priestkou a pohoda .)

Jen ta cesta tam :)
Julie Dancerka, která je bezmezně zamilována do Romea.

#22 Yenifer

Yenifer

Hyegun

• Supporters
  • 560 posts

Posted 26 September 2005 - 08:51 PM

Zdravim . chci zacit  PvM falconnera, ale nevyznam se v nem moc  :) mohli byste mi prosim poradit kde a jak ho postupne expit a jak vzhledem k tem exp. mistum rozdelovat skilly/staty  predem dekuj jestli nekdo odepise :P

View Post

mam ted zatim jen 7x falconera.... dex 40+boosty, int 9+b, agi 7x+boost(26), luk 41+9.... muzu ti rict ze uz priste falconera jako 2nd nikdy nedam, protoze jeho vyuziti/pouziti je temer nula... jako advanced ma podle me smysl.. do advanced to dostat pomoci klasickyho DSka.... nejlepe pres barda, paklize to de ;) ja sem nikdy na prechodu class nemenil.. nevim jestli to de i ted... predtim to slo tusim....

add expy... ja jel zacatek po huntera jako archer normalne - pay cave 1,2 - pak na florach a geographerech a pak leaf cats na poslednich par jobu a hura na huntera... potom jsem expil v pay 2, pak pod payonem na eggyrach, elderech/hunt a docela to tam pred lvl 60 i lezlo a ted pobiham s priestem s glorii na zenorkach od lvlu 6x. nejdriv jsem daval dex + agi. pak jsem si chtel uzit falca tak jsem jako hunter zvednul luk a ted zase jedu jen agi. az bude agi 9x tak uz jen luk a neco malo do int...

Edited by Yenifer, 26 September 2005 - 09:43 PM.

Shinsengumi forever
Yenifer/Lolitka Priestess - Support
Xanta Clown - Ice Age... Proud member of Shinsengumi
Mustrifesinka - new project

#23 jump

jump

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 130 posts

Posted 27 September 2005 - 10:35 AM

Jo, to jsem viděla .))
Fejk a jeho parta Stingmaster, nebo co .) Jsou tam i gargy, škoda těch krys, ale byly jsme tam s Priestkou a pohoda .)

Jen ta cesta tam :P

View Post

Hm chodis na blby stingy,.. kdyz na te mape jak rikas ze jsou i gargy a ty krysy,.. zkus jit warpem dole vlevo a pak na dalsi mape warp uprostred jak se tam toci cesta. Dostanes se na misto kde sou jen stingy a arcolousy.
Stingy jsou pomaly a da se to, arcolousy jsou ale rychly na ty se musi davat pozor :)
EhIanka - 3x merchant, bez guildy :)

Skill simulator, Skill and stat simulator Forum about SN

#24 Kya

Kya

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 332 posts

Posted 27 September 2005 - 10:55 AM

Zdravim . chci zacit  PvM falconnera, ale nevyznam se v nem moc  :) mohli byste mi prosim poradit kde a jak ho postupne expit a jak vzhledem k tem exp. mistum rozdelovat skilly/staty predem dekuj jestli nekdo odepise :P

View Post

Falconer tak do 60-70 lvlu expi rovnako ako obyc. hunter, na zaciatku davaj Dex a agi. Dex az do maximalnej hodnoty .. imho idealne nieco medzi 60 - 70 .. da sa aj falconer s menej dex ale aby si potom neskoncil ako Yenifer ;)

Potom od toho 60- 70 lvlu mozes pridavat Luk (zalezi kolko ti vyjdu body tak 50-60+- sa da).

Agi 95+ to je pre falconera najdolezitejsi stat.

Int moc nepotebujes .. staci tak 12-24

A miesta na expenie som uz niekde pisal na zaciatku. ;)

Edited by Kya, 27 September 2005 - 10:56 AM.

#25 smash

smash

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 306 posts

Posted 13 November 2005 - 07:26 PM

Vezmeme to jeste od archera na wilowech si udelejte tak 1-5 jobu na ds a dete na chvili do payon cave az budete mizt rekneme tak 15 job dete na houbicky do geffen 1f az bude jo tak 25 skocte do 2f (nezapomente silver a spirit(inmaterial) sipy) az bude job 40 a vam to ve 2f poleze ale uz jen malo dete do 3f kde naexpite 50 job a tadaa na huntera . Huntera expete v geffenu 3f a obcas zajdete na nejakeho bosse . az vam to moc nepoleze zacnete chodít na stingy v GH. Na lvlech 95+ uz nezbyde nez vyzirat mvp 3x dene jako expeni. Ma-li nekdo jiny nazor napiste .

View Post

no ja bych to videlna ze zacatku 4 joby lde chcete treba willow dejte hned vultur eye potm mandragory pronta nahoru potom flory potom Greatest Generel(GG)no a kdo si to chce zkazit nebo specha tak leaf cat jinak drina na GG co gargach s priestem ale rozhodne ne geff tower mozna este houby ale takhle se expi bez potu levne a rychle :-) :D

Reborn:

ukaz_emblem_php.png
SlayerOfDarknes- Ranger...Phoenix Furry ukazemblem.png 4ever

Slayer's Queen -Arc Bishopka, DPSlayer - Genetic, Chicker - Rune Knight, YourDevotedHusband -   Royal Guard

Eric Clapton - clown, Niela - HP
a par dalsich slayeru...
Non-advanced grupa:
Ummagumma -Hunter, RED HEAD - dancka
Moje K/P/V

#26 ErikDS

ErikDS

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 11 January 2006 - 08:48 PM

mno ja podle nalady... nejsem z tech (mno presne receno sem uchyl vecleneny z kolektivu) kteri maji radi rychle ale nebezpecne expeni... ja se radsi expim pomalicku ale 100% bezpecne... sem 56 hunt (bdu falconer) a expim comodo prava jeskyne... sou tam slabe prisery ktere davaj 0,1-0,3 a to mi staci. je tam taky dobrej drop na emvertarcony na upovani lvl 2 zbrani, mas a nejdulezitejsi vybavy hunta hydra karet (i kdyz bybaland a payon f3 (aspon na finalu) jich je vice) <_< wim ze je to pomale ale docela dobre se i vydelava... kdyz se vratite do mesta s lootem pres 50% vahy tak to tak 100k trhne :) wim ze to neni zrovna nejvic, je to tu pomale a neni drop eqipu ale podle me to tu de... :( sel bych na neco silnejsiho kdybych vedel kde... mam agi 40 a dex 63 (bez bonusu) kdyztak poradte kde to de rychle jednoduse s dropem eqipu a nejakych vecicek na NPC prodej (zeme zaslibena :( )
Vrátil jsem se a jsem lamka. Větší než dříve.
SomaCruz-battleacolyte lvl 37
6Postrach6-rifle gunslinger.. lvl jde rychle nahoru
PRODÁM ELDER WILLOW CARD!!
SHÁNÍM MATERIÁLY NA GARRISON!!

#27 Moon

Moon

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 849 posts

Posted 11 January 2006 - 09:20 PM

....

No pokud ti padne thara karta, tak ses v baliku :(

Zkus jit expit na Increase Soily do Louyangu, popripade s Priestem na Stingy, predmety nic moc, ale expy vic nez slusny.
Reborn:
Naab - Hunter
Melody - lvl 93/61 Gypsy

CzRO:
Zoya - lvl 85/51 SinX

Nejdulezitejsi? Samozrejme ze wizna. Vsechno kolem gw se toci kolem wizen.)

Priest a minstrel je tu pro wizny aby je boostovali. Gypsy je tu na stunovani wizen. Wsko je tu aby pres stun nedovolil wizne kouzlit. Pala je tu na sacri pro wiznu. Creator a champ je tu na vyndavani sacri co drzi wizny. Proff je tu na chraneni wizen pred nepratelskymi wiznami. Stalker je tu na svlikani wizen, protoze jsou desne sexy. Sniper je na zastavovani wizen pres curse a pasti. Mno a LK se sinXem jsou tu na podporu gravity fieldu pri rozbijeni emperka :-)

#28 Alzheimer

Alzheimer

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 11 posts

Posted 28 January 2006 - 06:58 PM

Na stingy by to chtelo jak bylo receno priesta,ale mozna bych dodal este jednoho huntera pac na stingach v 1.patre(myslim patro kde sou stingy poprve ;) ) to poleze pomalu(mno moc jich tam neni ;) ) a v patre nad majo to sami s priestem nedate -- proto aspon este jednoho hunta :P :)

--------------------------------

Alzheimer-9x/50 FS Priest-Kazatel Domu Assagy

#29 Loannes

Loannes

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 20 posts

Posted 01 February 2006 - 06:47 PM

Huntera sem expil na zenorc asi do lvl 63 a potom sem se tak toulal všude možně až sem narazil na niff a pak už jenom jupe.

Váš Indián Abahachi! /bo
Divest bow rogue
lvl 6x/4x.. /omg
DaRiO - Hunter lvl 89
Hubert - thief budouci lama dagger rogue
Dirty Harry - GC lvl 76
Abahachi - Divest Rogue lvl 79
Pooh - blacksmith lvl 79
P00ka - swordman lvl 51
D4r10 - TK lvl 49
Rickie - Acolyte lvl 41
MiniAngel - archer lvl 32
Dirty Wolfenstein - GS lvl 49
Hugo - assassin lvl 83
Hug0 - bard lvl 63
je jich malo, ja vim :(

#30 frostsilenec

frostsilenec

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 posts

Posted 03 February 2006 - 03:15 PM

Ja sem tedka od lvlu 12 do lvlu 61 s archer high expil na Increase Soilech, a potom se Sniperem na sealech... okolo toho lvlu 70 uz sezenete partu do nifu, a u lvl80 uz mozna do jupu.

//Ja nevidim zas tak extremni rozdil mezi huntem a snipem....
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#31 Genie

Genie

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 13 February 2006 - 05:44 PM

Huntera sem ze zacatku expil v OV (ork lady, ork warrior). Pak rovnou na Hight orky s použitím pastí. Je to mega rychlé.
Myslim ze nikde mi to nešlo lepšejc.

Existuje vubec jeste najake podobne super místo? Myslim ze ne. :)

#32 Vile!

Vile!

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 1 posts

Posted 21 February 2006 - 07:44 PM

Ja si solujem stingy, gargov, a jup lvl1.

Stingy=dobre expy, sanca na anciglove. Dost nebezpecne sam.
Gargy=Super bezpecne uz na 20 agi nemaju gargy sancu aby som ich nezostrelil z koraju mapy aby sa ma suchli. Jo a sanca na bow thimble :thumsup4:.
Jup=Dobre expy + 2500 zenov za kazdy emblem. Super. Pasce nevyhnutne. Vysoke nebezpecie :flirt:.

#33 ErikDS

ErikDS

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 26 February 2006 - 02:40 PM

mno louyang omrzel jedu sealy comodo plaz... davaj asi jen o 5k min expu nez stingove a nejsou zasiti nekde v... toje jedno.... kazdopadne da se na nich v klidu udelat 3-5 lvl denne kdyz mate aspon tak 3-5 hodek casu loot maj cool zargon=250z a cyfar (ale jen na 33% drop)=okolo 330z. jedina nevyhoda je spotreba pasti a /hmm a wind sipu /sob :D

#34 jahy

jahy

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 470 posts

Posted 26 February 2006 - 03:05 PM

mno louyang omrzel jedu sealy comodo plaz... davaj asi jen o 5k min expu nez stingove a nejsou zasiti nekde v... toje jedno.... kazdopadne da se na nich v klidu udelat 3-5 lvl denne kdyz mate aspon tak 3-5 hodek casu loot maj cool zargon=250z a cyfar (ale jen na 33% drop)=okolo 330z. jedina nevyhoda je spotreba pasti a  /hmm  a  wind sipu  /sob :D

View Post

hunt na sealech expí jinak než zabíjením po jednom
Udělá si z nich vláček a zabíjí pomocí arrow showeru
Reborn
Persefone - h. priest xx/xx (Lovely Warriors)
CzechRO
Belga - DEX/VIT/str sage 99-->FS DEX/VIT/INT Proffessor 99/70

#35 Meldon

Meldon

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 151 posts

Posted 26 February 2006 - 03:09 PM

No, sealove jsou neskutecne proflakla lokace (alespon na Rebornu) :D
Pořád je tam tak 3-6 dalších lidí, kteří většinou vláčkujou (samozřejmě sealy), takže pomalu o seala nezavadíš. Hlavně mě dostává, když je tam pět lidí, každej si natáhne pár sealů a dvacet minut s tím vláčkem běhají po mapě a hledají další (ty už si ale tahá někdo jinej).

Edited by Meldon, 26 February 2006 - 03:10 PM.

Malvin
Nehraju, moje chary znasilnuje Crowley ..

Phoenix Fury > Templars (věčná béčka)

#36 Robinson

Robinson

Chonchon

• Supporters
  • 36 posts

Posted 10 March 2006 - 12:09 PM

Ty sealove sou fakt moc proflakly...a rad bych nasel nejaky obdobny misto..ale asi tu neni.Na stigach to jde pomaleji nez se pretahovat s 6 lidma o sealy :mega_shok: Pomohlo by,kdyby na ty mape bylo vic stingu a min agiopu.Neznate nejaky mistecko kde se jeste da expit na lvl 94 a vic?
Sniper->Robinson lvl 9x/6x

#37 Adones

Adones

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 154 posts

Posted 11 March 2006 - 12:08 AM

jinak ja je zabijim po jednom pac mam jen 2,8k hp a nechat se zabit jednim sealem z vlacku jen kvuli tomu ze ostatni nestihaj skupinku se mi opravdu nechce sry :rip:  jinak drtit vlacek po 500 dmg to taky ne, to uz je mam lepsi vlackovat pomoci blitz beatu to rozhodne mam :)  :)

View Post

hmmm /hmm sealov som vlackoval uz ked som mal okolo 2k HP :P bolo to zivot alebo smrt, bud alebo, bud si das pozor a nebudes mat lag alebo si mrtvy :D ono to ide ked mas arrow shower, wind sipy a niake poty, akurat lag=smrt :) takze ja zatial ziadne lepsie miesto nepoznam, ked tam nieje "moc" ludi tak to lieta...a potom alternativa skor uz niaka parta na niake atraktivne miesto...

Edited by Adones, 11 March 2006 - 12:18 AM.

Posted Image
Na Reborne som skoncil pretoze je to tu tak ako to je, kazdy z Vas vie o com hovorim. Nebudem hovorit kam som siel, kazdy si najde svoje miesto...
[Reborn]
Gotik - acolyte 5x/3x [OFF]
Narian - hunter 7x/4x [OFF]
Satoru - crit sin 6x/3x [OFF]
Ratsumi - combo aco 5x/3x [OFF]
Adones - merchant 4x/3x [OFF]
[CzechRO]
Adones - mage 5x/4x
[OFF]

Posted Image Posted Image
Ak máte čas, kliknite mi na každý link (sú to fajn web hry a ten klik mi pomôže :) ) : MonsterGame World 2 X MonsterGame World 3 X TechWarrior Server 1

#38 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 11 March 2006 - 07:55 PM

hmmm  /hmm  sealov som vlackoval uz ked som mal okolo 2k HP :D bolo to zivot alebo smrt, bud alebo, bud si das pozor a nebudes mat lag alebo si mrtvy :) ono to ide ked mas arrow shower, wind sipy a niake poty, akurat lag=smrt :) takze ja zatial ziadne lepsie miesto nepoznam, ked tam nieje "moc" ludi tak to lieta...a potom alternativa skor uz niaka parta na niake atraktivne miesto...

View Post

No ještě to jde na minorousech, akorát jestli umíráš i na sealech (což si myslím, že je naprosto pohodová lokace), tak na minorousech nemáš šanci :) Nejsou z nich takový expy sice, ale zato jsem tam ještě nikdy nikoho nepotkal, takže je to tak srovnatelný s tím, když jsi na sealech ve 2 (teda tak nějak myslím) :rip:
the End

#39 ErikDS

ErikDS

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 61 posts

Posted 02 April 2006 - 11:40 AM

kde se da dobre expit Pure Solo 99dex 96 agi 21 int?
dik za rady

#40 mkadlec

mkadlec

Deviruchi

• Supporters
  • 108 posts

Posted 02 April 2006 - 04:41 PM

No ještě to jde na minorousech, akorát jestli umíráš i na sealech (což si myslím, že je naprosto pohodová lokace), tak na minorousech nemáš šanci ;) Nejsou z nich takový expy sice, ale zato jsem tam ještě nikdy nikoho nepotkal, takže je to tak srovnatelný s tím, když jsi na sealech ve 2 (teda tak nějak myslím) :D

View Post

Co se minorousu tyce, skvele se zabijeji s pastma. Zabere, bezis, polozis Ankle, pasticka sklapne a je tvuj. /gawi
Moje Reborn postavy
:Herne, ___:Tamasaburu:_:BoloYeoung: :doktor Vonasek :
:Hunter:___:Assassin:____:Star Gladiator::Super Novice:
Jeste taky Ninja Kenpachi ale nemam obrazek, desne nerad se foti :-)