Jump to content
Reborn fórum

Hunter-kde Expit?


--FOX--

Recommended Posts

mno ja podle nalady... nejsem z tech (mno presne receno sem uchyl vecleneny z kolektivu) kteri maji radi rychle ale nebezpecne expeni... ja se radsi expim pomalicku ale 100% bezpecne... sem 56 hunt (bdu falconer) a expim comodo prava jeskyne... sou tam slabe prisery ktere davaj 0,1-0,3 a to mi staci. je tam taky dobrej drop na emvertarcony na upovani lvl 2 zbrani, mas a nejdulezitejsi vybavy hunta hydra karet (i kdyz bybaland a payon f3 (aspon na finalu) jich je vice) <_< wim ze je to pomale ale docela dobre se i vydelava... kdyz se vratite do mesta s lootem pres 50% vahy tak to tak 100k trhne :) wim ze to neni zrovna nejvic, je to tu pomale a neni drop eqipu ale podle me to tu de... :( sel bych na neco silnejsiho kdybych vedel kde... mam agi 40 a dex 63 (bez bonusu) kdyztak poradte kde to de rychle jednoduse s dropem eqipu a nejakych vecicek na NPC prodej (zeme zaslibena :( )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Na stingy by to chtelo jak bylo receno priesta,ale mozna bych dodal este jednoho huntera pac na stingach v 1.patre(myslim patro kde sou stingy poprve ;) ) to poleze pomalu(mno moc jich tam neni ;) ) a v patre nad majo to sami s priestem nedate -- proto aspon este jednoho hunta :P:)

 

 

 

--------------------------------

 

 

Alzheimer-9x/50 FS Priest-Kazatel Domu Assagy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja si solujem stingy, gargov, a jup lvl1.

 

Stingy=dobre expy, sanca na anciglove. Dost nebezpecne sam.

Gargy=Super bezpecne uz na 20 agi nemaju gargy sancu aby som ich nezostrelil z koraju mapy aby sa ma suchli. Jo a sanca na bow thimble :thumsup4:.

Jup=Dobre expy + 2500 zenov za kazdy emblem. Super. Pasce nevyhnutne. Vysoke nebezpecie :flirt:.

Link to comment
Share on other sites

mno louyang omrzel jedu sealy comodo plaz... davaj asi jen o 5k min expu nez stingove a nejsou zasiti nekde v... toje jedno.... kazdopadne da se na nich v klidu udelat 3-5 lvl denne kdyz mate aspon tak 3-5 hodek casu loot maj cool zargon=250z a cyfar (ale jen na 33% drop)=okolo 330z. jedina nevyhoda je spotreba pasti a /hmm a wind sipu /sob :D

Link to comment
Share on other sites

mno louyang omrzel jedu sealy comodo plaz... davaj asi jen o 5k min expu nez stingove a nejsou zasiti nekde v... toje jedno.... kazdopadne da se na nich v klidu udelat 3-5 lvl denne kdyz mate aspon tak 3-5 hodek casu loot maj cool zargon=250z a cyfar (ale jen na 33% drop)=okolo 330z. jedina nevyhoda je spotreba pasti a  /hmm  a  wind sipu  /sob :D

20811[/snapback]

hunt na sealech expí­ jinak než zabí­jení­m po jednom

UdÄlá si z nich vláÄek a zabí­jí­ pomocí­ arrow showeru

Link to comment
Share on other sites

No, sealove jsou neskutecne proflakla lokace (alespon na Rebornu) :D

Pořád je tam tak 3-6 dalÄí­ch lidí­, kteří­ vÄtčinou vláÄkujou (samozřejmÄ sealy), takže pomalu o seala nezavadí­Ä. HlavnÄ mÄ dostává, když je tam pÄt lidí­, každej si natáhne pár sealů a dvacet minut s tí­m vláÄkem bÄhají­ po mapÄ a hledají­ dalÄí­ (ty už si ale tahá nÄkdo jinej).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ty sealove sou fakt moc proflakly...a rad bych nasel nejaky obdobny misto..ale asi tu neni.Na stigach to jde pomaleji nez se pretahovat s 6 lidma o sealy :mega_shok: Pomohlo by,kdyby na ty mape bylo vic stingu a min agiopu.Neznate nejaky mistecko kde se jeste da expit na lvl 94 a vic?

Link to comment
Share on other sites

jinak ja je zabijim po jednom pac mam jen 2,8k hp a nechat se zabit jednim sealem z vlacku jen kvuli tomu ze ostatni nestihaj skupinku se mi opravdu nechce sry :rip:  jinak drtit vlacek po 500 dmg to taky ne, to uz je mam lepsi vlackovat pomoci blitz beatu to rozhodne mam :)  :)

20815[/snapback]

 

hmmm /hmm sealov som vlackoval uz ked som mal okolo 2k HP :P bolo to zivot alebo smrt, bud alebo, bud si das pozor a nebudes mat lag alebo si mrtvy :D ono to ide ked mas arrow shower, wind sipy a niake poty, akurat lag=smrt :) takze ja zatial ziadne lepsie miesto nepoznam, ked tam nieje "moc" ludi tak to lieta...a potom alternativa skor uz niaka parta na niake atraktivne miesto...

Link to comment
Share on other sites

hmmm  /hmm  sealov som vlackoval uz ked som mal okolo 2k HP :D bolo to zivot alebo smrt, bud alebo, bud si das pozor a nebudes mat lag alebo si mrtvy :) ono to ide ked mas arrow shower, wind sipy a niake poty, akurat lag=smrt :) takze ja zatial ziadne lepsie miesto nepoznam, ked tam nieje "moc" ludi tak to lieta...a potom alternativa skor uz niaka parta na niake atraktivne miesto...

22367[/snapback]

No jeÄtÄ to jde na minorousech, akorát jestli umí­ráÄ i na sealech (což si myslí­m, že je naprosto pohodová lokace), tak na minorousech nemáÄ Äanci :) Nejsou z nich takový expy sice, ale zato jsem tam jeÄtÄ nikdy nikoho nepotkal, takže je to tak srovnatelný s tí­m, když jsi na sealech ve 2 (teda tak nějak myslí­m) :rip:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
No jeÄtÄ to jde na minorousech, akorát jestli umí­ráÄ i na sealech (což si myslí­m, že je naprosto pohodová lokace), tak na minorousech nemáÄ Äanci ;) Nejsou z nich takový expy sice, ale zato jsem tam jeÄtÄ nikdy nikoho nepotkal, takže je to tak srovnatelný s tí­m, když jsi na sealech ve 2 (teda tak nějak myslí­m) :D

22417[/snapback]

Co se minorousu tyce, skvele se zabijeji s pastma. Zabere, bezis, polozis Ankle, pasticka sklapne a je tvuj. /gawi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vezmeme to jeste od archera na wilowech si udelejte tak 1-5 jobu na ds a dete na chvili do payon cave az budete mizt rekneme tak 15 job dete na houbicky do geffen 1f az bude jo tak 25 skocte do 2f (nezapomente silver a spirit(inmaterial) sipy) az bude job 40 a vam to ve 2f poleze ale uz jen malo dete do 3f kde naexpite 50 job a tadaa na huntera . Huntera expete v geffenu 3f a obcas zajdete na nejakeho bosse . az vam to moc nepoleze zacnete chodí­t na stingy v GH. Na lvlech 95+ uz nezbyde nez vyzirat mvp 3x dene jako expeni. Ma-li nekdo jiny nazor napiste .

 

 

A co zajit na mandragory? Ja sem sice totalni lama ale sem tam od ty doby co sem archerkou a leze to pekne :) Tak do toho 20-25 lvl..... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ahoj mam hodne asi hloupej dotaz: kde se stanu hunterem? nekdo rika ze v hugelu nekdo ze nekde pod Payonem... :) tak prosim prosim kde? :) a kde na te mape bude ten chlapik?

Driv to bylo v Payonu v lese u generalu, ale uz davno neni.

 

Bez do Hugelu a vpravo nahore to mas. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Prosim vás kde mám expit falconera na lvl 71?

 

dí­ky moc za radu

 

Ja jsem lvl 70 - 80 delal na Minorousech. Narocny na pasti (jeden bejk = jeden pasticka) a chce to water sipy ale od ty doby mam slusnou zasobicku zargonu na silver sipy a padnul mi tam verit :angel_not: . Potom isis a tam to leze slusne i na 95tym lvlu.

Link to comment
Share on other sites

Prosim vás kde mám expit falconera na lvl 71?

 

dí­ky moc za radu

JeÄtÄ doplní­m a upřesní­m tohle:
S pastÄma možná niff 2, jestli to zvládneÄ, jinak želvy a mino+pasany, taky přes pasti, nebo turtle island vrÄek (králí­ci a vážky) bez pastí­, ale tam to chce priesta nebo vyÄÄí­ lvl.
Od poslední­ SVN se mí­rnÄ zvýčil hitlock potvor, takže můžeÄ jí­t na cokoli, co je aspoř trochu pomalejÄí­ než ty. S nějakým monkem nebo lépe priestem (nejlépe s glorií­ :) ) a agi up můžeÄ popří­padÄ kitovat (od kite :) ), když se to už k tobÄ doplazí­ :)

Na nižÄí­ch lvlech nebo jen tak ze srandy, když neni co dÄlat, můžeÄ geo nebo soily .. obvykle vÄude tuna lidí­. Zají­mavÄjÄí­ jsou hill windové, geo a drosery (hugel field .. asi 05). Vrabci jsou ok, ale ty mrchy kytky straÄnÄ nakládaj, pierce, sucking blood atd, sólo je to prostě o hubu :laughing1: Ale leze to tam ví­c :)

Minorousové + pasany + mardukové ve sfinze 4f - vÄechno stejnej element, takže luk na fire (vadon, velmi tÄžko sehnatelnej), přes pasti celkem v klidu, jen pozor na pasany a sonic blow, při zásahu ti dá možná instant.

Na huntÄní­ elu a karet je zají­mavý GH chivalry (ray, khalitzové, abyssové). Samý nemrtvý a demoni. S glorií­ obvykle dokážu zabí­t abysse dří­v, než se ke mnÄ dostane (khalitze úplně na pohodu, akorát ray bÄhaj rychle). Výhodnou zbraní­ můžou bejt skeleton soldieři, protože tu má vÄechno celkem dost def. Priest asi nutností­, jak na heal, tak proti stunu.

Turtle island uvnitř jedinÄ první­ patro, agresivní­ch mobů málo, pár pastí­ kdyby něco, s priestem úplně na pohodu, trochu pomalejÄí­ expy než jinde; luk na brute.

Turtle island venku potřebuje flee 190+ (přes pasti to je trochu nepohodlný), univerzální­ luk (archer skeletoni, andre, overupovaný hunter bow a podobnÄ), fire a earth Äí­py, expy srovnatelný s DSkování­m stingů.

Dost dobrý expení­ s priestem (status recovery) je v niffu 1f (pokud tam není­ parta, která tÄ válcuje), univerzální­ luk, silver a fire Äí­py, flee 190+, akorát tam za advanced málo leze job :) Pozor na shluky potvor, ty můžou bejt nepří­jemný. Jinak výborný exp i loot.

Niff 2 s priestem a přes pasti, pokud nedokáže utankovat lolinky a murderery. Trochu nepopulární­ lokace, ale může to jí­t lí­p než v 1f.

S priestem, flee +-200 a se zbraní­ na water (drainliar) to asi jeÄtÄ lí­p leze na mermanech (izlude dung 4), spousta mobů, nonstop akce, jen pozor na waterball od stroufů :)

 

Pak je jeÄtÄ pár mí­st, kam bych chtÄl jí­t a kde jsem to zatí­m jeÄtÄ nezkouÄel ..

Mno a s high priestem a asumptiem (flee už moc nepomůže, 260 se jen tak lehce nedá) by se mohlo jí­t do thanatosu, kde je sice každej pes jiná ves, ale padá tam pár zají­mavejch vÄcí­.

 

Jinak berte to s rezervou, sniper má k dobru windwalker (+5 flee), true sight (+5 staty a 30% ranged dmg) a vÄtÄí­ job bonusy, ale pro huntera by to snad mohlo fungovat podobnÄ. Pro pure falconera jsou možná lepÄí­ mí­sta, já to beru z pohledu crit/falconera. FYI mám 120 dex, 208 flee, aspd 176, crit 45% (s glorií­), crit dmg s kartovanou zbraní­ 1450+.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...