Jump to content

Photo

Monk, Champion - Kde Expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
71 replies to this topic

#1 frostsilenec

frostsilenec

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 posts

Posted 17 July 2005 - 01:58 PM

Ridil jsem se podle nanker buildu na combo monk - a tim nemam pneuma, takze kde jsou ty mista kde expit bez pneumi? ( sem aco lvl 50 )
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#2 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 17 July 2005 - 02:37 PM

Moje oblibena lokace na zacatku expeni monka byla na jih od aldebaranu - lov stem wormu. Ze zacatku to bylo trochu hardcore, ale jakmile jsem ziskal comba, hned byl zivot lehci.

Jeste se da celkem rozumne expit na raydric archerech v GH Stairs, ale mimici jsou zejmena na nizsich levelech pekne nechutni - lepsi je proskakat do exitu v tom levelu a dal jsou gargy a par crampu (tady si clovek zaradi i jako acolyta).

Zajimava lokace na expeni je kousek na jih od Juna - jsou tam kozy (Goat) a nemaji rady OI (takze kdo ma zde OI 3 a vic, tak celkem v poho). Navic jsou ty kozy trochu zbugovany, protoze si nepomahaj :D Takze je to fakt celkem v klidu (navic jsou tam i takove nehybne kytky, ktere na OI celkem rychle umiraji.

Na vyssich levelech bych to videl na HO, geffen lvl2 (je tam jedna potvora, co vypada podobne jako hrac a zere celkem na dalku dost hp - ale kdyz se stihne asura, tak je po problemu :D ).

Mate nekdo nejake lepsi tipy?

Edited by Gwaihir, 17 July 2005 - 08:00 PM.

Gwaihir - monk 8x
Elric of Melnibone - bard lvl 7x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#3 Neural

Neural

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 47 posts

Posted 17 July 2005 - 08:49 PM

Ridil jsem se podle nanker buildu na combo monk - a tim nemam pneuma, takze kde jsou ty mista kde expit bez pneumi? ( sem aco lvl 50 )

View Post

Vcelku muzes expit vsude kde nejsou archery. Zkus orc dungeon, Bayland Island.
Pri tomhle ratu budes monkem co nevidet

Edited by Neural, 17 July 2005 - 08:54 PM.

---------------------------------------------
Neuralek II: Champion, občas se ukáže
Jadro: Stalker, člen guildy Silezio en ordo
Jadro II: snad někdy Lord Knight
Whiteneu: blacksmith, pouze k prodeji
a další ale nestojí za to je tady psát...

#4 KatarTwister

KatarTwister

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 138 posts

Posted 19 July 2005 - 12:15 AM

Mno ja som siel asuru takze som moc kombo nemal, ale expil som takto podla toho ako mi isly expi :
- payon cave 1f
- geffen tower 1f
- orc dungeon 2f
- GH (gargoyl)
- GH dung -nepamatam si presne nazov ale je vlavo dole- (raydrick archer)
- a potom v podstate uz asi len geffen tower 3f

to som expil solo, ale zohnat wiza napr do party tak ten geff je super tak isto aj geffenia (hned prvy warp), kde je dost nightmare
Sú slova, ktoré nikdy nepovieme. Sú lásky, ktoré nikdy nezískame. Sú časy, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nikdy nezabúdame....Anonym

#5 Guest_Muf_*

Guest_Muf_*
  • Guests

Posted 19 July 2005 - 11:47 AM

Na tohle ratu das monka na 50 job behem chvile v orc dungeonu zabijenim zenorcu ....je to fakt nadhera jak to leze

#6 frostsilenec

frostsilenec

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 414 posts

Posted 19 July 2005 - 01:45 PM

Jak jsem pred njakou dobou napsal post kde mam expit s ACO tak jsem behem cca 2,5h se stal monkem........ :) ja jsem teda sel do AV do caves do f2 na Solider Skeletony ( karty karty karticky...) a pak na bon guny v f3....
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#7 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 20 July 2005 - 11:11 AM

Jak jsem pred njakou dobou napsal post kde mam expit s ACO tak jsem behem cca 2,5h se stal monkem........  :( ja jsem teda sel do AV do caves do f2 na Solider Skeletony ( karty karty karticky...) a pak na bon guny v f3....

View Post

Kdyz se podivas do topicu aco - Kde expit? - tak sem ti tam odpovedel a psal sem tam enco o 2-4 hodinach :)

Edited by Gwaihir, 20 July 2005 - 11:11 AM.

Gwaihir - monk 8x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#8 Typhoon

Typhoon

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 24 posts

Posted 17 August 2005 - 05:17 PM

Ja dlouhe casy expil monka v Payon F4-F5 ... je tam i docela slusny drop. Postupne jsem presel na Minorousy a HO ( ice ele ). Od lvlu 80+ mi pripadalo nejlepsi reseni Niflheim ( solo F1 ) a s priestem F2 ... Ale vetsina monku je hl. solo, tak se da chodit expit na ruzna mistecka :) A ohledne "čerstvyho" monka, možno Cruisery ( pneuma ) bo Amatsu či Raydric A. v gh.... byl by nejakej lepsi napad ?? :)

Edited by Typhoon, 17 August 2005 - 05:17 PM.

#9 halikarnas

halikarnas

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 187 posts

Posted 29 August 2005 - 05:34 PM

nevi nekdo kde se da expit snap monk s quad na 3 thrust 2 OI 3 a TSS 3....sem zatim na gargach ale pomalu a jiste musim shanet novy mistecka samozrejme pri aktualnim ratu coz je 2/2/2
Rithvariel ... Champion
Alastor ... Champion

"In the mansion on top of a hill, live two witches"

“Ye first, O silver, O iron. O stone of the foundation, O Archduke of the Contract. Hear me in
the name of our great teacher, the Archmagus Schweinorg.
Let the descending winds be as a wall. Let the gates in all directions be shut, rising above the
crown, and let the three-forked roads to the Kingdom revolve.”

#10 Rogi

Rogi

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 121 posts

Posted 29 August 2005 - 09:42 PM

No ja jedu snapa a nej expy jsou samozrejme z guldou na stingach :lol: , ale jinak solo expim Amatsu.
Rogi - kazdy vi o koho jde a ty co ne, maji stesti:-P. Uz nehraju. Kdyz sem ve hre, nejsem to ja, ale na forum obcas juknu:o).

Buh stvoril cloveka, ale nedal si to patentovat a tak to po nem muze delat kazdej blbec:o)

;-)

#11 Ralok

Ralok

Deviruchi

• Supporters
  • 170 posts

Posted 02 February 2006 - 08:33 PM

chvili po tom co se stanete monkem bych doporucoval expit na raidric archerech a pak niff/jup
Posted Image
Creator/Champion player

#12 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 02 February 2006 - 08:38 PM

nevi nekdo kde se da expit snap monk s quad na 3 thrust 2 OI 3 a TSS 3....sem zatim na gargach ale pomalu a jiste musim shanet novy mistecka samozrejme pri aktualnim ratu coz je 2/2/2

View Post

Raging Thrust mas na 2 mas snap? No doufam, ze ses jen prepsal...
Zkousel si Isis nebo treba i petite? Za pokus stoji i GH prison.
Gwaihir - monk 8x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#13 Shademaster

Shademaster

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 02 February 2006 - 08:42 PM

Kdo ma 5 OI tak po dlouhe dobe poradim, ze muze jit na sleepery, je za ne jako za stingy a padaj z nich veci za 1500 a to skoro porad. Takze se tam da vydelat i naexpit krasne.
Thoeris Champion lv.93 - INACTIVE Korikatamari
KeiraMetz rogue 97/50
Shade bard 87/50
Momentalne me uvidite ve free mmorpg Lineage 2 server: darkangels:

#14 Gwaihir

Gwaihir

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 367 posts

Posted 02 February 2006 - 08:58 PM

Kdo ma 5 OI tak po dlouhe dobe poradim, ze muze jit na sleepery, je za ne jako za stingy a padaj z nich veci za 1500 a to skoro porad. Takze se tam da vydelat i naexpit krasne.

View Post

Kdo ma OI 5, tak muze expit krasne treba i v severni jeskyni comodo - nadhernej drop na elu - minimalne rough e. pada ze vseho - 2 monkove s OI 5 tam musi uradovat uplne nechutne - pro ostatni classy to moc neni - samy high def zrudy, porti se a nedaji se moc vlackovat.
Gwaihir - monk 8x
ElTrader - merch
Gerana - TU priestka

#15 Guj1n

Guj1n

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 12 posts

Posted 31 October 2006 - 06:57 AM

Newite kde expit Monka 70 bez healu(kombo) a kde nemusim kazdych pet minut sedet? Ty ovce v yunu jsem este nedal takze si pockam.... jinak ty stemy na ne potrebuju heal(sezeni)...
Posted Image
Guj1n - DD/Katar Sin 9x
Grim - Kombo/Spirit s MS Monk 7x
Gujin - Mage 5x
GRIM - Vietnam Kvalita Trh:)

www.shadowwar.tym.cz - gildovni web by ja:)
www.nintendods.own.cz - moje fan site o NDS(lite)

#16 Guest_Reinard_*

Guest_Reinard_*
  • Guests

Posted 02 November 2006 - 11:30 AM

Mas tezky bez equipu :) Ale zkus treba soily ^^ uz to asi nebdue jako za mlada ale aspon ti treba casem padne i mantis :)

#17 Guest_jirkan_*

Guest_jirkan_*
  • Guests

Posted 02 November 2006 - 05:57 PM

Newite kde expit Monka 70 bez healu(kombo) a kde nemusim kazdych pet minut sedet? Ty ovce v yunu jsem este nedal takze si pockam.... jinak ty stemy na ne potrebuju heal(sezeni)...

No mozna bych sel na vitaty do Ant Hellu, sice ti to nepoleze ale i ta heal jednicka proti nicemu pomaha dost...

Mam divneho komba s healem 3, a kolem 70 dolecuju jen malokdy, ta jednicka by me IMHO stacila. S heal klipem pak se mi osvedcuje treba Geffen2 (Jakk, Whisper), zajimave jsou malo-exp lokace na hunteni (Byalan 3, na 4 to jeste neni, mozna s whisperem)

#18 Gohan

Gohan

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 18 November 2006 - 01:20 PM

Jak jsem pred njakou dobou napsal post kde mam expit s ACO tak jsem behem cca 2,5h se stal monkem........ :P ja jsem teda sel do AV do caves do f2 na Solider Skeletony ( karty karty karticky...) a pak na bon guny v f3....

No já xpim dual na geo takže mám nějaké 2k job XP...ty jsi měl za skeleta 452 tak by mě zajímalo jak jsi to za 2.5 h stihnul :P jo a taky záleží ze kterého Jobu jsi šel ;)
Posted Image
Tady je no

#19 Nanaki

Nanaki

Cholerik

• Supporters
  • 447 posts

Posted 18 November 2006 - 05:45 PM

No já xpim dual na geo takže mám nějaké 2k job XP...ty jsi měl za skeleta 452 tak by mě zajímalo jak jsi to za 2.5 h stihnul :P jo a taky záleží ze kterého Jobu jsi šel :P

Možná by nebylo od věci podívat se, kdy to napsal. Bylo to samozřejmě před wipem, kdy byl z důvodů testování vyšší rate.
The End

#20 Gohan

Gohan

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 32 posts

Posted 18 November 2006 - 09:06 PM

To já nevím..ja jsem pred wipem nehrál..
Posted Image
Tady je no