Jump to content
Reborn fórum

High Wizard Buildy


Thror

Recommended Posts

Guest Miltank
Ked dva plosnaky tak v dnesnej dobe SG+LoV.

Violenboi, ktoreho hravam na GW ma MS, nema LoV a keby mi niekto povedal, ze mi tych 12 jobov z MS vymeni za 10 v LoVe, tak ho nosim na rukach snad tyzden.

 

MS je dobry skill ale pri aktualnom hitlocku, SEGW a ISkempoch je LoV neporovnatelne lepsi.

V ISku hituje, zatial co MS ee.

Dava oproti MSku dost velky hitlock.

A najma sa da vyuzit aj inak ako na warpcamp.

 

Ja dal MS a SG, protoze jsem myslel, ze MS uz ma naklikane. Sam moc dobre vis, ze mam u HW Lova+SG a MS ne(ale uznavam, ze jsem mel spis napsat kdybys, nez kdybych, takdle to vypadalo, ze je to muj nazor, muj nazor byl ten prvni build, ale ten u HW uz mit bohuzel nemuzu).

 

Citaj pozorne rodix...uz som hw 82 takze sw mozem vylucit...

Tak ten water ball ste mi vyhovorili >>pojdem to takto : http://web.hc.keio.ac.jp/~fk061999/himeyas...xdDabfWHXgAfNqK

 

miltank :laughing1: ty si dobry o stranu pred tym mi das ze 150 dex je v pohode :DDD a pak mi tu das toto ohladom tych jedal xDD Zohnat niekoho na varenie nemoze byt predsa problem xD (jak ratam tak ratam lvl +10 dex jedlo nieje problem (staci mat 99dex 99luck(marionetka) a ktomu pridat set a je sanca okolo 60-75 percent ) co je dost vysoka sanca (akurat tie bery mno )

 

FW jen na 5 je malo, Frost diver 5 je docela lol, ten gravi field pri trech plosnakach skoro nevyuzijes a skoda ze nemas SW. :wub:

 

Ja ti napsal, ze 150 dex neni vubec od veci, ale nikde jsem nic nepsal o tom, ze jsou lvl 10 dex jidla easy na vareni.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

ach rodix..sak klud omg :laughing1: a hned neryp..ten str som tam daval pretoze mi neostalo do nic ineho a chcel som viac na vacsiu nosnost ...

tak co toto je uz lepsie?

STR>3+14

AGI>1+9

VIT>43+7

INT>91+27

DEX>99+ 51 = job(9) 4xdrops(4) orleans glove+zerom(10) rocker(1) box of gloom(3) ramen hat(4) bles(10) dexjedlo(10)

LUK>1+4

 

je to bez mvp karty a ta str 3 tam proste musela ist pretoze uz na 44 vit nejde dat :]

 

Toto je co sa tyka dex eq plus k tomu pribudne bud valky armor(Ed marc..) valk stit/orleans server (thara)+bukleri s redukciami premyslam nad surv mantakom/wool scarf a tidal shoes/varian shoes.

 

co sa tyka jedla je dost vysoka sanca na varenie takze zhananiu veci sa nebojim, nebude to problem (az na illusion flower ale aj to pada)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
tak co toto je uz lepsie?

INT>91+27

DEX>99+ 60 = job(9) 4xdrops(4) orleans glove+zerom(10) rocker(1) box of gloom(3) ramen hat(4) bles(10) dexjedlo(10)

 

Toto je co sa tyka dex eq plus k tomu pribudne bud valky armor(Ed marc..) valk stit/orleans server (thara)+bukleri s redukciami premyslam nad surv mantakom/wool scarf a tidal shoes/varian shoes.

 

co sa tyka jedla je dost vysoka sanca na varenie takze zhananiu veci sa nebojim, nebude to problem (az na illusion flower ale aj to pada)

 

Nejlepsi je zaokrouhlovat intu na breaky 105, 120, 140(deleno 5 i 7 beze zbytku, nebo s co nejmensim zbytkem). Tzn vemes issilu do bryli, pripadne dalsi na hlavu(tu bud do dex nebo int kafra dolky, pripadne ullesky, ale ty kafra dolky davaji alespon 5% resist narozdil od ullesky)a podle toho si snizis intu, nebo naopak navysis na co nejvyhodnejsi break.

99+60 dex? To si se asi prepsal, ze? :shifty: Protoze i z tech hodnot, co si sam napsal(ty same co jsem uz tu jednou psal ja), ti 159 dex teda rozhodne nevyjde. :)

K equipu nechapu, proc pocitac tak drahe veci jako orleany, ale pritom tam mas nejakou fail rodku se ctyrma dropsama a ne dex surv rodku s dropsem. Ta ti da navic HP a v kombu se surv mantakem 10 vit+ dalsi HP, coz se wizne hodi jako sul. Rockera opravdu jedine na PvM, ale myslim, ze tam jsou rozhodne lepsi karty(at uz pupa/sucub na nejake HP, nebo agav na matk, atd). Jestli planujes instant cast, tak orlean plate nema cenu, jedine valk stit, tech 20% resist na fire/water element se fakt hodi. Variantama jen zvysujes dmg od siphonu a oproti Valk botam s green ferusem(pripadne dia botam :D )je nemuzes refinovat, takze nemaji zadnou def.

No jestli si na to veris, tak proc ne, jen se priprav, ze spotreba bude okolo 10 dex jidel za GW, takze to az takova sranda huntit neni.

Link to comment
Share on other sites

par krat jsem si blbnul jeste s wiznou na FE GW [pvm build, takze vazne 4fun] a me nejpouzivanejsi skilly byli: quag, FW, MS [s 133dex tam bylo stuno velkem prijatelne, LoVa obstaraval jiny HW], HD1, hide [i kdyz wizna stravi mnoho casu v delay]. v tomto poradi.

az nekdy dodelam HW, tak to bude to same, akorat pred seznam pribude gamba a na konec SC.

na tyhle skilly se zkus zamerit, SG prenechej na starosti nekomu kdo jede full int.

 

jo a ty dex jidla jsou spis utopie, pokud mas v planu chodit na GW casteji nez jednou za mesic, mebo mas v planu medzi GW i obcas spat, tak se spokoj s lv8 jidlem a ty alkoholy dej radeji creatorovy. jiste je vyuzije vic nez ty tech par bodiku dex.

 

jo a ke statum, no moc uz na tom asi nezmenis, ale stejne... co me na tom nejvic pali do oci je ten grav field. kdyby jsi tech 5 bodu dal radeji do FW na max, udelal by jsi lepe a urcite by jsi ho vyuzil casteji nez GF [ktery, jak rikal milt je dobry akorat tak na na mlaceni empa kdyz je nepritel na mile daleko, nejlepe v jinem hradu].

Link to comment
Share on other sites

Nejlepsi je zaokrouhlovat intu na breaky 105, 120, 140(deleno 5 i 7 beze zbytku, nebo s co nejmensim zbytkem). Tzn vemes issilu do bryli, pripadne dalsi na hlavu(tu bud do dex nebo int kafra dolky, pripadne ullesky, ale ty kafra dolky davaji alespon 5% resist narozdil od ullesky)a podle toho si snizis intu, nebo naopak navysis na co nejvyhodnejsi break.

99+60 dex? To si se asi prepsal, ze? :shifty: Protoze i z tech hodnot, co si sam napsal(ty same co jsem uz tu jednou psal ja), ti 159 dex teda rozhodne nevyjde. :)

K equipu nechapu, proc pocitac tak drahe veci jako orleany, ale pritom tam mas nejakou fail rodku se ctyrma dropsama a ne dex surv rodku s dropsem. Ta ti da navic HP a v kombu se surv mantakem 10 vit+ dalsi HP, coz se wizne hodi jako sul. Rockera opravdu jedine na PvM, ale myslim, ze tam jsou rozhodne lepsi karty(at uz pupa/sucub na nejake HP, nebo agav na matk, atd). Jestli planujes instant cast, tak orlean plate nema cenu, jedine valk stit, tech 20% resist na fire/water element se fakt hodi. Variantama jen zvysujes dmg od siphonu a oproti Valk botam s green ferusem(pripadne dia botam :D )je nemuzes refinovat, takze nemaji zadnou def.

No jestli si na to veris, tak proc ne, jen se priprav, ze spotreba bude okolo 10 dex jidel za GW, takze to az takova sranda huntit neni.

 

 

ano to som prepisal to mas pravdu ^^ tych +60 dex ..co sa tyka rockera, toho mozem hravo vyhodit az bude valk armor, je tam len docastne pokial sa nezozenie armor (+1dex)..dovtedy jedine preklikavat. Co sa tyka orleanov, viem su tazko zohnatelne ale proste su a su na vacsie percento ako karta (takze je to pre mna realne :)) k orlans serveru> tak isto docastne si kukni ze som pisal ze budem striedat s (valk stitom)a co sa tyka topanok to bol eq iba docastny, pokail sa nezozenu tvoje spominane veci :D..ja viem ze zohnat tento eq netrva den ani dva ^^ale mam prostredietky ako to zohnat :]// a do casu nez dorobim instant wiznu s full eq budem pouzivat ine postavy na gw :]

(illusion flower som zohnal cez 40 uz i ked to je tak na 20 jedal :D )

Link to comment
Share on other sites

docela me prekvapuje,ze hodne lidi stale vynechava FB lv10 potazmo FP,stale dost podcenovane skilly :shifty:

 

co se tyce jidla,tak kdo chce byt videt a citit na GW,ten si ho obstara.Fungujou vykupy,take padaji z MvP (INT,DEX).Ja z 90% varil pouze +9 jidla,jsou mene narocnejsi nez +10

Link to comment
Share on other sites

docela me prekvapuje,ze hodne lidi stale vynechava FB lv10 potazmo FP,stale dost podcenovane skilly :shifty:

ty vis o zpusobu jak vyuzit FP tak, aby ospravedlnil 10 skill pointu ktere budu muset pravdepodobne vzit z FW nebo SC?

co si pamatuju, tak za wiznu jsem FB pouzival vyjmecne, radeji jsem hazel meteory, na ty mam aspon salama. proto ted jedu SC, SW, FW a rozhodne nemam chut skilly z HW investovat jeste do boltu.

Link to comment
Share on other sites

ty vis o zpusobu jak vyuzit FP tak, aby ospravedlnil 10 skill pointu ktere budu muset pravdepodobne vzit z FW nebo SC?

co si pamatuju, tak za wiznu jsem FB pouzival vyjmecne, radeji jsem hazel meteory, na ty mam aspon salama. proto ted jedu SC, SW, FW a rozhodne nemam chut skilly z HW investovat jeste do boltu.

 

ano vim a proto jsem to taky napsal :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Co jsem vidÄl na jiných serverech, tak se FP použí­vá hojnÄ v takových tÄch kemp vs kemp situací­ch proti naspeedpotovaným champům/profům, popří­padÄ proti Äemukoli co chce probÄhnout :shifty: Jedna wizna v kempu s tí­m nemusí­ být Äpatná, ale nezařadil bych to zrovna mezi must-have skilly :D

Link to comment
Share on other sites

Co jsem vidÄl na jiných serverech, tak se FP použí­vá hojnÄ v takových tÄch kemp vs kemp situací­ch proti naspeedpotovaným champům/profům, popří­padÄ proti Äemukoli co chce probÄhnout :shifty: Jedna wizna v kempu s tí­m nemusí­ být Äpatná, ale nezařadil bych to zrovna mezi must-have skilly :)

 

a prave proto hrajes za WSko a ne za HW :D vzdy pisu,je to vec nazoru a kazdy ma svuj uhel pohledu,ja za sebe rikam,kdybych nekdy jeste delal novou GW wiznu tak bych FB a FP zaradil k tem dulezitejsim skillum (navic se da i s tim expit).

Link to comment
Share on other sites

a prave proto hrajes za WSko a ne za HW :shifty: vzdy pisu,je to vec nazoru a kazdy ma svuj uhel pohledu,ja za sebe rikam,kdybych nekdy jeste delal novou GW wiznu tak bych FB a FP zaradil k tem dulezitejsim skillum (navic se da i s tim expit).

to jsi napsal jako by se s jinyma skillama expit nedalo lepe. nvm asi te poprosim o vysvetleni toho vyuziti FP. je jasne ze o dmg se neda mluvit, vlastne da - zbytecne schazuje lexu. takze to bude v te spamovatelnosti [a to nvm jak dobre se da drzet s lv5 skillu, nebo myslis 10?] a zastaveni nepritele [coz dle meho zvladne i profa s fiber lockem, a to jeste mnohem lepe].

ostatne ma vubec HW cas hrat si pri boji s takovyma skillama? nemel by radeji jeden drzet plosak a druhej porad gambovat?

Link to comment
Share on other sites

 

FP se nahází­ na zem mezi dva kempy, každý jednotlivec, který chce probÄhnout z enemy kempu do druhého dostane hitlock- pak fiberlock nebo ho hned nÄkdo vydemuje. Samotným fiberlockem musí­Ä člověka targetnout. FP vyhazuje lidi i z cloaku (tuÄí­m i z chasewalku)

 

EDIT: snad nechceš kubo sázet houby na GW? :shifty:

Link to comment
Share on other sites

to jsi napsal jako by se s jinyma skillama expit nedalo lepe. nvm asi te poprosim o vysvetleni toho vyuziti FP. je jasne ze o dmg se neda mluvit, vlastne da - zbytecne schazuje lexu. takze to bude v te spamovatelnosti [a to nvm jak dobre se da drzet s lv5 skillu, nebo myslis 10?] a zastaveni nepritele [coz dle meho zvladne i profa s fiber lockem, a to jeste mnohem lepe].

ostatne ma vubec HW cas hrat si pri boji s takovyma skillama? nemel by radeji jeden drzet plosak a druhej porad gambovat?

 

kdyz budes chtit muzem o tom pokecat ve hre ci po PM,ale radeji tu nebudu prezentovat svoje napady nebot se opet setkam s velkou kritikou a zkonci to u hadek :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
kdyz budes chtit muzem o tom pokecat ve hre ci po PM,ale radeji tu nebudu prezentovat svoje napady nebot se opet setkam s velkou kritikou a zkonci to u hadek :shifty:

 

Ten FP urcite neni spatnej skill, ale jak psal Marwel je to na vetsi GW, kde je vic HW, takze si jedna z nich muze dovolit hazet to. Ale kdyz uz bych tenhle skill mel, tak urcite u ganba wizny. U normalniho buildu asi ne.

Ale vuyziti fire boltu mi porad unika. Single target spell, ktery dava vetsi dmg pouze do cloveka ve stone cursu(cloveka ve stone cursu uz je imo lepsi nechat byt, at ho nekdo bud skoci, nebo zabije sonicem, ale zrusit mu to fire boltem je zbytecne), nebo s EDckem. Kazda HW za kterou jsem zatim hral na GW mela lvl 10 fire bolt, ale pouzival jsem ho naprosto minimalne. To uz radsi to jtcko do nekoho zmrzleho, nez FB do nekoho ve stone cursu.

Link to comment
Share on other sites

Ten FP urcite neni spatnej skill, ale jak psal Marwel je to na vetsi GW, kde je vic HW, takze si jedna z nich muze dovolit hazet to. Ale kdyz uz bych tenhle skill mel, tak urcite u ganba wizny. U normalniho buildu asi ne.

Ale vuyziti fire boltu mi porad unika. Single target spell, ktery dava vetsi dmg pouze do cloveka ve stone cursu(cloveka ve stone cursu uz je imo lepsi nechat byt, at ho nekdo bud skoci, nebo zabije sonicem, ale zrusit mu to fire boltem je zbytecne), nebo s EDckem. Kazda HW za kterou jsem zatim hral na GW mela lvl 10 fire bolt, ale pouzival jsem ho naprosto minimalne. To uz radsi to jtcko do nekoho zmrzleho, nez FB do nekoho ve stone cursu.

 

FB s impama do pavuciny,beru v potaz ze dnes/v soucasne dobe snad nikdo uz na GW nemrzne ne,navic snad pouzivaji sniperi SC ne ?

 

btw nic ve zlem kluci,ale vase disciplina je v jinem topicu :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
FB s impama do pavuciny,beru v potaz ze dnes/v soucasne dobe snad nikdo uz na GW nemrzne ne,navic snad pouzivaji sniperi SC ne ?

 

btw nic ve zlem kluci,ale vase disciplina je v jinem topicu :D

 

U wizny jedine dex accka, kazda dex je dobra, ne abych tahal impy. :D A kdyz uz bych chtel davat s HW IK, tak si spis lognu sinX nebo champa ne?

No nekdo muze dostat divest, nekomu rozbijou armor demem, nekdo ma ghosta. :shifty: Jako ja nerikam, ze bych behal a hazel do zmrzlejch lidi jtcka(popravde ten skill je vetsinou spis o zaseknuti jednotlivce, co se snazi probehnout nez o dmg), ale radsi tohle nez utapet 6 bodu navic do FB.

A ano pouzivaji SC, ale kdyz sharpshootujou, tak te dalsi ranou hned roztvrdne. Nebo jako, ze da sharpshoot, nekomu v enemy campu da SC, prestane SSkovat, ty tam dobehnes a das mu FB? :D

 

Nic ve zlem, ale moje disciplina je vsude. :) Lepe receno, kdyz clovek hraje casem skoro vsechny chary na GW, tak uz ma docela prehled. Asi bych si netrouf nejak moc kecat do gypsin, stalkeru a WSek, protoze ty jsem hral na GW asi max 10 krat, ale wiznu jsem hral nedavno dost pravidelne i kdyz treba zrovna ne na rebornu. :)

Link to comment
Share on other sites

U wizny jedine dex accka, kazda dex je dobra, ne abych tahal impy. :D A kdyz uz bych chtel davat s HW IK, tak si spis lognu sinX nebo champa ne?

No nekdo muze dostat divest, nekomu rozbijou armor demem, nekdo ma ghosta. :shifty: Jako ja nerikam, ze bych behal a hazel do zmrzlejch lidi jtcka(popravde ten skill je vetsinou spis o zaseknuti jednotlivce, co se snazi probehnout nez o dmg), ale radsi tohle nez utapet 6 bodu navic do FB.

A ano pouzivaji SC, ale kdyz sharpshootujou, tak te dalsi ranou hned roztvrdne. Nebo jako, ze da sharpshoot, nekomu v enemy campu da SC, prestane SSkovat, ty tam dobehnes a das mu FB? :D

 

Nic ve zlem, ale moje disciplina je vsude. :) Lepe receno, kdyz clovek hraje casem skoro vsechny chary na GW, tak uz ma docela prehled. Asi bych si netrouf nejak moc kecat do gypsin, stalkeru a WSek, protoze ty jsem hral na GW asi max 10 krat, ale wiznu jsem hral nedavno dost pravidelne i kdyz treba zrovna ne na rebornu. :D

 

slovickaris :) nemam chut se tu o necem s tebou prit,rikam jen ze je to podcenovany skill a me kolikrat chybel,kdyz jsem ho potreboval.Kdo chce,jeho vyuziti si najde.A kdyz se bavis o utapeni 6ti bodu,tak co potom ten tvuj lv10 LoV ? :) Myslim ze by se ta diskuze mohla vest jeste dlouho,takze to vzdavam a radeji si budu hrat svoje a obcas napisu svuj nazor,ale vnucovat ho nehodlam.

Link to comment
Share on other sites

takze odskusane na test serveri ...zo string je to asi so stvrt sekudonovim delay a stale to len sipe dokonca sa da pekne striedat sg lov ms v naozaj kratkom case ..rozmyslam ze radsej potiahnem int na 99...hm xD...radsej 99 int alebo 43 vit :D?

Link to comment
Share on other sites

takze odskusane na test serveri ...zo string je to asi so stvrt sekudonovim delay a stale to len sipe dokonca sa da pekne striedat sg lov ms v naozaj kratkom case ..rozmyslam ze radsej potiahnem int na 99...hm xD...radsej 99 int alebo 43 vit :D?

podle toho jakou ulohu chces v guilde plnit. urcite se nestrati jedna high int wizna. ale taky muzes prohazovat quag, gamba, FW, LoV klidne i lv1 kdyz hitujes, pripadne ten FP jak psali kluci vyse. to se pak k nejakemu dmg skillu ani poradne nedostanes, ale uzitecnost takove wizny to ani trochu nesnizuje, ba naopak.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
slovickaris :D nemam chut se tu o necem s tebou prit,rikam jen ze je to podcenovany skill a me kolikrat chybel,kdyz jsem ho potreboval.Kdo chce,jeho vyuziti si najde.A kdyz se bavis o utapeni 6ti bodu,tak co potom ten tvuj lv10 LoV ? :D Myslim ze by se ta diskuze mohla vest jeste dlouho,takze to vzdavam a radeji si budu hrat svoje a obcas napisu svuj nazor,ale vnucovat ho nehodlam.

 

Ja se tu jen snazim vysvetlit, co ma spravna HW na GW delat. A to je hlavne ground control, ganba, quag. Na boltovani proste neni cas, ale ten skill ma urcite v PvM vyuziti, hlavne diky tebou zminovanym impum. Jen na GW proste nepatri.

No LoV vetsinou hazu, kdyz ustupuju, takze se hodi mit snizenej cast time, co nejvic to jde.

Link to comment
Share on other sites

Ja se tu jen snazim vysvetlit, co ma spravna HW na GW delat. A to je hlavne ground control, ganba, quag. Na boltovani proste neni cas, ale ten skill ma urcite v PvM vyuziti, hlavne diky tebou zminovanym impum. Jen na GW proste nepatri.

No LoV vetsinou hazu, kdyz ustupuju, takze se hodi mit snizenej cast time, co nejvic to jde.

 

Vejce radí­ slepici o tom jak se snasi vejce... :D

 

A to je presne taky duvod proc tu vsechny hw maj priblizne ten samej !trapnej! build se trema plosnakama.

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
Vejce radí­ slepici o tom jak se snasi vejce... :D

To mi chces povedat, ze je normalne, aby skiller roku pouzival na GW Firebolt?

 

Wiznu hram na GW fakt dlho a fakt hodne. Ludia si moje vykony pochvaluju, ci uz reborn, alebo czechro a Firebolt som naposledy na GW pouzil tak davno, ze si ani nepamatam, ze som ho vobec pouzil. To vlastne asi aj odpoveda tomu, ze na BM je niekde medzi U a K, cize pointless 4f skilly.

 

Trapnej build s 3 plosnakama? A co jako chces ist na dmg Hwizne? Na gamba wizne je ten skill build samozrejme iny, ale wizna so 120+ int nikdy nevyuzije WB, GF, Napalm ani Pilar. Tak co chces na tej wizne klikat? Bolty? Mighty single target skill? Yes. Ftw!

A este aby som to zobral z tej opacnej strany, preco plosnaky klikat...SG - najlepsi ground control, LoV - s novym hitlockom skoro povinnost, MS - stun (one word enough), Gamba - druhy najlepsi ground control, Quag - treti najlepsi ground control.

 

Wizna bez SG, gambu a quagu je failwizna (sry rulezz).

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
rodix...porad teda ...proste ten instant idem ,..uz mam aj veci pozhanane na to okrem valk stitu ale aj to bude do par tyzdnov...mam ist radsej s 99 int a 25vit alebo 91 int a 43 vit?

Niekde si tu pisal/a, ze mas uz lvl 80+, napis sem, co mas uz naklikane, aky equip mas k dispozicii...

 

A este raz...na ten instant sa nespoliehaj. Priemerna umrtnost lepsich wizien na GW je tak 6-8 smrti. Tzn tak 7-9 +10 dex zradiel na GW. To mas 30-40 illusion flowerov + haldy bordelu do tyzdna. Ak chces spat, jest, chodit do skoly/roboty a vseobecne zit aj iny zivot ako grind veci na zradla, tak sa uspokoj so 135+ dex. Radim ti dobre.

10dex zradla pouzivam aj ja, ale vylucne na top GW, kedy je to fakt nevyhnutnost. (obrana over investu,...)

 

Instant je pekny, ale nestoji to za to. Uz so 133 dex, co nosim na GW ja so stringami nemas problem nieco pretlacit. Dobra wizna v dobrej guilde ma navyse stale sacri, takze fakt s cast timom si nerob hlavu. Skor by som sa pozrel na iny faktor, co ta moze na wizne sr...hnevat. Stun. 25vit neni v dnesnej dobe dobry napad, trust.

 

se 43 vit budeÄ ve stunu furt, s 25 vit budeÄ ve stunu furt... není­ to jedno? :D

I don't think so...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...