Jump to content
Reborn fórum

High Wizard Buildy


Thror

Recommended Posts

tak jo já se tam pudu kouknout jak ho huntí­š max ve 3 lidech :P ...podotýkám efektivně :D

a hlavně dost dlouho a často abys to vyhuntil do konce roku :P:) neřikám že je to nemožný ale je to dost těžší­ :D

 

 

Pred nedavnem jsme tam byli. A da se.

Pokud ma Hunt k sobe sage tak to jde i ve 2. ;)

 

edit: ale nerikam ze je to snany, nase parta byla 5 mlaticu 1hunt a prist

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

No nejvetsi opruz je vyhuntit ve f1 dost Hard pieces of steelu pro celou partu a hura do f2...Pak uz je to sranda...Jinak bohate staci wizna a priest...hodi se k nim jeste nekdo na rozmrazovani...super je knecht nebo cruss s provoke...a pak to chce se jen modlit, at to padne...:D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Jelikož tu nejsou žádné pořádné HW buildy, tak sem jeden hodí­m :jump:

 

zde

 

heh ale čistÄ dex wiznu sem jel snad jako jedinej na rebornu :) tak nevim esli tohle nÄkdo pojede :jump: včichni ostatní­ si k tÄm 99 dex stejnÄ vzali int equip :) tak nevim .. ale nemá to WB :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bruky

heh ale čistÄ dex wiznu sem jel snad jako jedinej na rebornu :D tak nevim esli tohle nÄkdo pojede :) včichni ostatní­ si k tÄm 99 dex stejnÄ vzali int equip :) tak nevim .. ale nemá to WB :(

Cože? Dex wizna? Kde jsi tohle nabral?:-)

 

A waterball holt nebude :-)

Link to comment
Share on other sites

Jelikož tu nejsou žádné pořádné HW buildy, tak sem jeden hodí­m :jump:

 

zde

Nějak mi uniklo co je na ní­ pořádnýho..

 

FW -> využití­ tak minimální­, že bych mí­sto něj dal radeji Meteor Storm, nebo Water Ball.

LoV -> nejslabší­ skill co wizard má, Meteor Storm dává aspoň Stun.

 

Bruky, tohle není­ pořádnej build. :)

Link to comment
Share on other sites

Nějak mi uniklo co je na ní­ pořádnýho..

 

FW -> využití­ tak minimální­, že bych mí­sto nÄj dal radeji Meteor Storm, nebo Water Ball.

LoV -> nejslabÄí­ skill co wizard má, Meteor Storm dává aspoř Stun.

 

Bruky, tohle není­ pořádnej build. :)

FW - nejlepÄí­ skill co wizard má, nedat FW je na smazání­

LoV - je pravda že tady na rebornu je hroznÄ malej hitlock, takže ten skill postrádá trochu svůj efekt, nejslabÄí­ určitě není­, nedá se ří­ct že by byl nekterý skill slabÄí­, navzájem se doplřují­

Link to comment
Share on other sites

A na co je ten FW nejlepÄí­ skill?

Snad na expeni? No možná na levelu 50 za mága :)

Snad na GW? Každej druhej má Evil Druida...

 

Jinak máÄ Quagmaire, ten toho řeÄí­ ví­c jak nějakej FW (expení­).

Link to comment
Share on other sites

sw..lov..u int wizny ti sw moc nepomůže protože skoro určitě tÄ nÄkdo zasuruje dří­v .. a lov je taky lepÄí­ u dex wizny na lvlu 10..neřikám, že je to pravidlo, ale že je to výhodnÄjÄí­ u dex wizny krapet

Link to comment
Share on other sites

A na co je ten FW nejlepší­ skill?

Snad na expeni? No možná na levelu 50 za mága :jump:

Snad na GW? Každej druhej má Evil Druida...

 

Jinak máš Quagmaire, ten toho řeší­ ví­c jak nějakej FW (expení­).

 

Tulpiku koukam ze zase poustis rozumy :)

 

protoze sem v dobrem rozmaru (a zrovna sem si to precetl na czechro foru, takze muzu poustet rozumy) vysvetlim ti proc je dobry FW

 

fw dobre a bezpecne rusi kaite

fw prerusuje kouzleni (pomale rozneni creatoru to je moje :) )

fw svym hitlokem zabranuje tomu aby nekdo nakoukl do portu a sel hned zpatky 3x fw za sebou na quagu dostatecne zpomaluje.

 

To aby lidi nasazovali ED je presne to co potrebujeme.

Link to comment
Share on other sites

Guest Bruky

sw..lov..u int wizny ti sw moc nepomůže protože skoro určitě tÄ nÄkdo zasuruje dří­v .. a lov je taky lepÄí­ u dex wizny na lvlu 10..neřikám, že je to pravidlo, ale že je to výhodnÄjÄí­ u dex wizny krapet

Pokud si budeÄ dávat SW až, když u tebe bude asurák a už ten skill bude natahovat, tak to ti doopravdy nepomůže. Na vÄechno ostatní­ je tady mastercard :>

 

Kdo nevidí­ využití­ v SW krom krytí­ asur, mÄl by pouvažovat o zmÄnÄ povolaní­ z wizny na něco jiného.

 

Pokud jde o Lord of Vermilion 10, tak bych spí­Ä řekl, že je výhodnÄjÄí­ pro wizny s vysokou inteligencí­, protože doba vykouzlení­ se s narůstají­cí­m levelem snižuje. A blind mi přijde taky jako pÄknej status efekt :-)

Link to comment
Share on other sites

Pokud jde o Lord of Vermilion 10, tak bych spí­Ä řekl, že je výhodnÄjÄí­ pro wizny s vysokou inteligencí­, protože doba vykouzlení­ se s narůstají­cí­m levelem snižuje. A blind mi přijde taky jako pÄknej status efekt :-)

 

 

Blind resi green pot. Navic vetsina "nebezpecnejch" lidi nosi blinker.

BTW co si myslite o Napalm Vulkanu - imho ten status Curse je znacne podcenovan...

Link to comment
Share on other sites

Pokud si budeÄ dávat SW až, když u tebe bude asurák a už ten skill bude natahovat, tak to ti doopravdy nepomůže. Na vÄechno ostatní­ je tady mastercard :>

 

Kdo nevidí­ využití­ v SW krom krytí­ asur, mÄl by pouvažovat o zmÄnÄ povolaní­ z wizny na něco jiného.

 

Pokud jde o Lord of Vermilion 10, tak bych spí­Ä řekl, že je výhodnÄjÄí­ pro wizny s vysokou inteligencí­, protože doba vykouzlení­ se s narůstají­cí­m levelem snižuje. A blind mi přijde taky jako pÄknej status efekt :-)

 

já vim, jak to myslí­Ä, ale když si vemu proti sobě int a dex wiznu ... třeba utí­káÄ hradem a za tebou 4 lidi .. když pude dex wizna a hodí­ lov za polovinu castu int wizny tak zí­ská vÄtÄí­ náskok :P .. na precastu je to úplně jedno i když asi se tam vyplatí­ ta vÄtÄí­ int, ale skoro každej má redukce na water+wind nebo marca a to mu to pak nic nedÄlá.. a s tou SW nevidim využití­ ani na krytí­ asur :D lepÄí­ je hide :P)) stejnÄ jako u ostatní­ch kouzel jako SB apod ... páÄ sini tu vůbec nenosej horonga takže zají­mavý :) a co jinýho ... hmm ritual ..radči Äoupnout quag a SC..bash..tam už záleží­, esli chytneÄ stun.. ale pořád tu je jedna základní­ vÄc...člověk si řiká jooo safe wall to bude super .. nebo hide clip to bude brutál a pak zjistí­, že 3/4 pří­padů má stejnÄ cast delay, takže žádnej brutál se nekoná :) na asuru je podle mÄ stejnÄ lepÄí­ quag a hide stejnÄ tak na vÄtčinu jinejch ataků..AD, GC, DS .. snižuje dex ... bash, ritual, ct..snižuje agi a shazuje agi up :) mÄl sem kdysi SW a myslel sem si.. ale vono to pak fakt vypadá o dost jinak :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bruky

Blind resi green pot. Navic vetsina "nebezpecnejch" lidi nosi blinker.

BTW co si myslite o Napalm Vulkanu - imho ten status Curse je znacne podcenovan...

A já mÄl vždycky zato, že nebezpeÄní­ lidé nosí­ slotované brejle, maÄkarádu nebo wind earsy :-)

A to, že jde blind zručit green potem je taky důvod, proÄ je ten blind tak super :-)

 

Pokud jde o napalm, tak je podle mÄ málo použitelný, jelikož tu na gw nehraje dostatek lidí­, aby to mÄlo nějaký vÄtÄí­ význam a házet ho na jednoho člověk, tak to si můžeÄ rovnou udÄlat 4x magnolia zbrař a dát si stave crasher a uÄetří­Ä tři skilly:-)

 

Naví­c se prodává panacea, takže jakmile to parkrát použijeÄ na gw, hodnÄ lidi přejde z green potu na panaceu.

 

 

...

Kdo nevidí­ využití­ v SW krom krytí­ asur, mÄl by pouvažovat o zmÄnÄ povolaní­ z wizny na něco jiného.

Link to comment
Share on other sites

Si myslim, že panaceu už nosí­ každej, kdo nosil green poty, při tÄch x vychlastanejch white potech na cenÄ asi nesejde. Ale najde se pár takovejch, který chlastaj a chlastaj a pak dostanou curse a chlastaj a plazej se :D

Link to comment
Share on other sites

Si myslim, že panaceu už nosí­ každej, kdo nosil green poty, při tÄch x vychlastanejch white potech na cenÄ asi nesejde. Ale najde se pár takovejch, který chlastaj a chlastaj a pak dostanou curse a chlastaj a plazej se :D

 

 

A co element?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Skilly

 

Zbyly mi 2 body tak jsem je dal do SP recovery, ale stejnÄ dobře by mohly jí­t do earth spike nebo heaven's drive.

Objektivní­ kritika ví­tána. :listen:

 

napalm vulcan podle me zbytecnej..kdyz uz mas ten napalm beat tak dodej soul strike a SW .. ovsem u wizny je SW osemetna vec.. bud mas porad cast delay a nebo si hodis SW, ale stejne te sejme neco jinyho .. jak kdy :D

gravitation se hodi spis jenom u empa ale to je kazdyho vec ... obcas i do precastu kdyz ma kazdej redukce na water a wind a ty mu gravem das neutral dmg a kdyz to hazis na nekoho kdo chce rozmlatit CP tak mu snizujes aspd o 25%.. horsi je to s tema prereq .. ty sezerou hodne

ganbentein urcite dobrej skill .. hlavne na pasti

quag fw sg jasny :D

Link to comment
Share on other sites

Skilly

 

Zbyly mi 2 body tak jsem je dal do SP recovery, ale stejnÄ dobře by mohly jí­t do earth spike nebo heaven's drive.

Objektivní­ kritika ví­tána. :)

No, v žádném pří­padÄ bych nedával Frost Diver. Ten skil se dá "přehlédnout" u wizarda, ale u HW to je už skoro k smí­chu :-) To je skill který najde využití­ maximálnÄ při expení­ mága, ale mrčit si s tí­m build je nesmysl.

Napalm Vulcan není­ tak Äpatný skill, ale na podmí­nky rebornu není­ tak moc vhodný, protože se tu plnÄ nevyužije jeho potenciál (dí­ky menÄí­mu poÄtu hráÄů)

Takže bych zručil FD (na level 1), NV úplně a Äoupnul bych to do SW (minimálnÄ level 7)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...