Jump to content

Photo

Připojení a poskytovatelé internetu

• Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 Sakashima

Sakashima

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 166 posts

Posted 07 March 2008 - 05:58 PM

Kubo presne tenhle net od O2 mam ted po prestehovani..nebyla tu pevna..tak sem to musel vsechno zridit a na rychlejsi uz nezbyli prasule...2M ti bohate staci..blbej je ten upload pokud neco stahujes...proste 512+ je lepsi:)
Jinak k veci...v pohode s tim das 5 oken v RO bez lagu a pokud mas net limiter tak muzes i stahovat u toho...nastavis tam upload na torent 5k a vesele paris...nemam s tim zadny problemy..zadny vypadky..a kdyz joo tak zavolam..servu je ze sem chcipl a ze to 1% budu ted delat hodinu a at me neserou a je to co by dup ok :bruce_h4h:
  • 0
Sakashima-stalker
Higuro-stalker Friends

ssdd

#22 Ivik30

Ivik30

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 355 posts

Posted 06 October 2008 - 09:21 AM

Tak uz mi dosla trpelivost a rozhodl jsem se poridit si novy pripojeni,proto se na Vas obracim se zadosti o pomoc vybrat co nejlepsi zpusob a kvalitu.
Prosim berte ohled ze jsem v soucasne dobe financne limitovan (hypo,mrnous apod.).
Nejsem v tomhle smeru odbornik,pred timto poskytovatelem jsem mel UPC a tam nikdy nic jako ztrata a ruseni nebyli.
Nachazim se ted v okresu Praha-Vychod,konkretne Brandys nad Labem / Stara Boleslav,ulice Kralupska.
Uvitam jakekoliv "odborne" rady,jaky druh pripojeni bych mel v dane lokalite volit (nerad bych znovu ucinil spatne rozhodnuti).Jen dodam ze UPC neni mozne.

Diky Kuba

? wifi ?

? ADSL ?
  • 0

#23 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 06 October 2008 - 11:39 AM

Tak uz mi dosla trpelivost a rozhodl jsem se poridit si novy pripojeni,proto se na Vas obracim se zadosti o pomoc vybrat co nejlepsi zpusob a kvalitu.
Prosim berte ohled ze jsem v soucasne dobe financne limitovan (hypo,mrnous apod.).
Nejsem v tomhle smeru odbornik,pred timto poskytovatelem jsem mel UPC a tam nikdy nic jako ztrata a ruseni nebyli.
Nachazim se ted v okresu Praha-Vychod,konkretne Brandys nad Labem / Stara Boleslav,ulice Kralupska.
Uvitam jakekoliv "odborne" rady,jaky druh pripojeni bych mel v dane lokalite volit (nerad bych znovu ucinil spatne rozhodnuti).Jen dodam ze UPC neni mozne.

Diky Kuba

? wifi ?
? ADSL ?

No ja bych sel jednoznacne do ADSL kabelovyho modemu. Ale vyzadej si at dostanes modem s ethernetovym ne USB rozhranim.
Wifi - osobne si myslim ze ty bezdratovy pojitka nejsou 2x zdrave, studii o vlivu na cloveka je malo ale psst. :rolleyes:
  • 0
...jeden z těch před kterými vás rodiče varovali...

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#24 joechip

joechip

Deviruchi

• Supporters
  • 171 posts
  • Interests:EMA

Posted 06 October 2008 - 02:48 PM

Diky Kuba

? wifi ?

? ADSL ?

Po financni strance je asi lepsi nejaky to wifi, kdyz clovek nepotrebuje nejakou tu extremni rychlost,
ja jedu http://coprosys.idum...cms/kolin-cenik tarif WiFi 1024 1:10
a zatim staci, ma to vyhodu ze pendluji mezi dvema vesnicemi a staci mi se jenom prehlasit na jiny vysilac a nebo se
uplne vypnout a nic neplatit
  • 0
iro 99'

#25 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 06 October 2008 - 05:09 PM

Po financni strance je asi lepsi nejaky to wifi, kdyz clovek nepotrebuje nejakou tu extremni rychlost,
ja jedu http://coprosys.idum...cms/kolin-cenik tarif WiFi 1024 1:10
a zatim staci, ma to vyhodu ze pendluji mezi dvema vesnicemi a staci mi se jenom prehlasit na jiny vysilac a nebo se
uplne vypnout a nic neplatit

No on tam ma signal dost jakoze na H...O;
Byla by jeste alternativa koupit si od O2 opravdu tlustou linku a udelat konkurenci tem smejdum co chudaka kubu tocej tim svym internetem uz rok.
Aneb sam zacit poskytovat internet pres wifi.
(Chce to nejakej starsi komp, 2 trosku drazsi karty, vsesmerovou antenu a lahev rumu na uplaceni kostelnika az budes pridelavat antenu na vez vesnickeho kostela. :rolleyes:
  • 0

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#26 tulpik

tulpik

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 743 posts
  • Interests:Programming: <br /> C++,<br /> Python,<br /> Bash.<br /><br />And more other activity.

Posted 08 October 2008 - 03:10 PM

Jak Wifi tak ADSL sux, kabel prostě ruluje a O2 je monopol.
Ale volil bych ADSL(od O2, ostatním bych za službu která je v západním světě zadarmo nedal ani halíř).

Edited by tulpik, 08 October 2008 - 03:13 PM.

• 0
Smrdíš...

#27 joechip

joechip

Deviruchi

• Supporters
  • 171 posts
  • Interests:EMA

Posted 08 October 2008 - 03:26 PM

Diky Kuba

? wifi ?

? ADSL ?

Mno jak koukam na ty ceny v tom Brandyse tak rychlostne je na tom lepe O2,
za ty prachy, 12set za 4mega je docela dost a to mega za 500 je taky dost, v porovnani s tema mima 250kc.
(poznamka: hral sem si tak s antenou a nasel jsem sit s nazvem default.. tak jsem se jen tak pripojil bez jakehokoliv nastavovani a helemese 4m o2 pripojeni! :rolleyes: )
  • 0
iro 99'

#28 trouble

trouble

Baphomet

• Supporters
  • 1,151 posts

Posted 08 October 2008 - 06:15 PM

Jak Wifi tak ADSL sux, kabel prostě ruluje a O2 je monopol.
Ale volil bych ADSL(od O2, ostatním bych za službu která je v západním světě zadarmo nedal ani halíř).

Hehe, tulpiku - a jak se v Cechach lisi ADSL a kabel? To by me moc zajimalo. Mas nejake srovnani?
:rolleyes:
  • 0

jupýýý
Vertical Firewall
Reborn DB - Mapa sveta

#29 Coud

Coud

Deviling

• Supporters
  • 372 posts

Posted 15 January 2009 - 10:01 AM

Prosim o tip na poskytovatele internetu v Brne.
Lokace - Kohoutovice :D
Jestli nekdo jede v Brne na necem jinem, nez kolejnet :), dejte mi prosim vedet.
Dik
  • 0
the End

#30 tyrex

tyrex

Hyegun

• Supporters
  • 544 posts

Posted 15 January 2009 - 11:54 AM

Prosim o tip na poskytovatele internetu v Brne.
Lokace - Kohoutovice :D
Jestli nekdo jede v Brne na necem jinem, nez kolejnet :), dejte mi prosim vedet.
Dik

Ak si v panelaku tak bud UPC alebo Netbox, si vyber.
  • 0
teraz uz Phoenix Fury
tyrex
spona

#31 Destroyer

Destroyer

Deviling

• Supporters
  • 382 posts

Posted 18 January 2009 - 10:11 PM

Mapa pokryti netboxu - Pokud mas moznost Netbox.. tak rozhodne to. Ty ceny jsou k smichu
  • 0
Posted Image Loading signature

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users