Jump to content
Reborn fórum

Ergroilnin

Hráči
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

About Ergroilnin

 • Birthday 20.7.1993

Contact Methods

 • ICQ
  460483991

Profile Information

 • Gender
  Male

Ergroilnin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Volí­m Tomoka. Ta kresba je vážnÄ nádherná, ten manga styl prostě miluju Krom toho assassin cross je můj oblí­benej char
 2. Ergroilnin

  Tatami

  Äaute. Potřeboval bych radu. Cca do půl roku se budu stÄhovat a chtÄl bych si po celém pokoji dát tatami. Na netu se mi podařilo nají­t pouze buÄ takový ty puzzloidní­ pro sporty nebo pravý tatami ale pouze ve velikostech 180x90 a 90x90, se kterýma nevyplní­m kompletnÄ podlahu. Nevěděli byste nÄkdo o nějakých dalÄí­ch v Äesku sehnatelných (pří­padnÄ ze zahraniÄí­ za rozumnou cenu) rozmÄrech nebo pří­mo rozmÄrech na mí­ru?
 3. Ergroilnin

  TODO

  Já bych teda byl mnohem radči pro zruÄení­ tÄch vÄcí­ u npc a povolení­ tÄch dodateÄných questů.
 4. Ergroilnin

  TODO

  Můžu se jen zeptat proÄ není­ zavedený opakovatelný quest na Goaty a Antelope Horny?
 5. To je jednoduÄe proto, že skiny který stahujeÄ byly dÄlaný na starý equip a skill okno (tzn. equip bez té spodní­ liÄty s otevření­m equipu ostatní­m a skilly úplně), proto to použije default. Musel by sis to nějak sám upravit (s Äí­mž ti neporadí­m, neboÂť sám neví­m jak) nebo stáhnout nějakej skin dÄlanej už pro tyhle nový okna.
 6. Ergroilnin

  TODO

  MÄ nový exe při pokusu o zapnutí­ nahlásilo chybovou hláÄku odkazují­cí­ se do složky data. Přitom jsem nic nemÄnil, před třema dnama jsem mÄl reinstal na čisto.
 7. Já zatím mám na kontě 2x mummy card, 2x marina card, 1x orc warrior card a 1x orc lady card Ale taky mám z orc lady wedding veil a dress což sou taky 0.02 dropy EDIT: Tak dnes 11.9. Zipper Bear card :> EDIT2: 16.9. Aster Card... DVAKRAT EDIT3: 18.9. Thara Frog Card :> EDIT4: 26.9. Savage Card... 2x... EDIT5: 28.9. Cookie Card; 1.10. Darkgreen Dyestuff (0.02 z cookieho /facepalm) EDIT6: 4.10. OAB /gg EDIT7: 5.10. 2. OAB
 8. Taky vám teÄ hází­ patcher nějakou chybu s GRF?
×
×
 • Create New...