Jump to content
Reborn fórum

Dorzen

Newbies
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Dorzen

 1. Jaký link jsi přesně myslel? ten v návodu na instalaci na webu?

   

  Každopádně jsem prozatím zaarchivoval svou starší hudbu z RO a uploadnul alespoň sem:

  http://czshare.com/5525794/BGM.rar

  Taky jsem zastánce toho, že RO bez originální hudby není ono :) .

   

  Jo jo, přesně ten.

  Já bych si to bez originální hudby neuměl představit Třeba Payon sem měl kdysi jako vyzvánění v mobilu. :) Jinak problém sem vyřešil instalací cizího klienta.

 2. a to souvisí s edeny... jak?

  Přijde mi že to základní nastavení edenů je na serveru kde hraje tak 30 lidí zbytečné, protože ten rozdíl v tom kolik tomu věnuješ času se tím pádem stává bezpředmětným. Pokud jde o mě tak by mi to bylo i jedno pokud by se tady dala složit plná parta ( vlastně vůbec nějaká parta) na expení, což je koření MMO. Takhle je to zase jen o bezduchém mlácení do mobů.

 3. důvod je jednoduchý, není to omezení, ale základní nastavení, které tu bylo nějakou dobu špatně nastavené

  edeny nemají být primární zdroj expení, ale spíše posílení

  navíc, pokud je řeč o 9x-99 edenech, lze dělat všechny, až je budeš mít oběhnuté pod tři hodiny a budeš žhavý na další kolo, řekni ...

   

  odpadá tím brekot hráčů nemám na to tolik času ale chci být OP jako oni - to pobavilo

  Díky za upřesnění edenů.

  A k tomu brekotu co tě tak pobavil. Kdybys tady hrál od založení serveru a chodil na GW a stál proti Shokey a Veselím pumprlíkům (SMDWQ) tak bys věděl o čem mluvím.

 4. ..takže pozitivum je že ti co doteď ignorovali edeny a byli spokojení, že jim to leze bez nich budou emovat, že se zas nutí do něčeho, co dělat nechtějí a je výhodnější... zvykej si, delay máš i později u renewal edenu a navíc nemůžeš brát dvakrát po sobě stejný

  Tak tos mi to moc nevysvětlil. Pokud edeny ignoruješ, tak co ti brání v tom nepokračovat. Spíš by mě zajímalo jaký je důvod k tomu omezení.

×
×
 • Create New...