Jump to content
Reborn fórum

GW 16.6.2008


tyrex

Recommended Posts

Video z pondelnajsich GW. Je to za High Wiznu. Sem tam to poskoci dost daleko v deji, bohuzial som nebol pritomny pri vsetkych znicenych barikadach a inych klucovych momentoch, holt wizna moc nevydrzi. Snazil som sa tam davat hlavne hromadne akcie, aby sa co najviac ludi videlo :vava:. Napriklad ako som sam ownil gumy som vysrihol :clap:. (joke)

 

GW Reborn 16.6.2008

Edited by tyrex
Link to comment
Share on other sites

Pekny video :vava:

Ale najednu stranu nechapu o cem je pak debata v GW topicu,nejak jsem nevidel zadny extra strasny problem s pastma ci barikadama,lidi mate taky dost,dokonce se ani nevejdou do guildy :)

A kdyby jste to nelamili tak by jste to i dali,ale mozna to spis okomentuje Elleshar ;)

Safra jak na to koukam asi si pujdu zase zahrat GW,ale kdyz jsem videl tu wiznu furt ve stunu a bez boostu tak me to desi :clap:

Link to comment
Share on other sites

bez boostu -> malo ludi, chcelo by to aspon dalsich dvoch Hpriestov

 

Vitej v mem svete :)

 

add barikady : je videt ze to jde i tak jak to je nastaveny,ber to tak ze ted je to vetsinou 1vs1,ale nedejboze "az" prijde dalsi aliance s cca 20-30 lidma,to pak ta obrana uz nema moc sanci ikdyby se rozsekala.Beru to tak,ze ted je pouze jeden hrad a ten musi celit napor vsech co si jdou zahrat a ze ten pocet utocniku je takovy jaky je,to uz je otazka jineho smeru.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Kdyže pří­de ta dalÄí­ ali? Jsem zase něco proÄvih, nebo se vrátí­ FF+Friendi a ty si se ani nezmí­nil Kubo? :)

Link to comment
Share on other sites

nestras jeste aby se vratili ... hrat se mi to zase nechce :)(a bezeme by byli polovicni:P:D) takze doufam ze se nevrati ... nahodou tak jak to je ted je to pohoda aspon se nehadate ze na nekoho museli jit 2 a vice alianci ;-)

no a po shlednuti videjka muzu rict ze knighti sou uz asi odepsani ze je nikdo nehraje:D skoda no:)

.... a jinak jake property maji ty barikady? a ty sstony?

Edited by Erasto
Link to comment
Share on other sites

za to ty si moc aktivni ze ti to za to stalo sem vubec psat;-)

 

Já jsem lí­nej nají­t si to pro sebe, a nevidí­m důvod to hledat tobě :)

 

Momentálně mě barikády moc nezají­mají­...

 

EDIT: Vzhledem k počtu tvých high postav bych tipoval, že v databázi hledat umí­š, takže ti to moc času snad ani nezabere :)

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

BTW ten navod na GW SE bol prekladany, mozno aj upraveny pre GW SE na czechre. Je mozne, ze tu u vas na reborne budu nejake odchylky.

To je myslim kazdemu jasne. Nejake odchylky tam su (napr. barikada nema 600k HP), no podstata je rovnaka.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...