Jump to content
Reborn fórum

GW 2.7.2008


Leo235

Recommended Posts

Guest Baalberith
hod to prosim nekde jinde. rapidshare neni zrovna muj vkus:) cekat hodku nez si to muzu stahnout ;)

tu

A btw, spakovávaÂť GW videá je blbosÂť ;)

Link to comment
Share on other sites

A btw, spakovávaÂť GW videá je blbosÂť ;)

 

To co jsi napsal neni zcela pravda. Napriklad nase pripojeni (prace) filtruje *.avi takze tohle je jedinej realnej zpusob jak to sosnout.

Nehlede na to ze kdyz to hodis do raru vybavenyho opravnym kodem, tak nemusis sosat kvuli par spatnejm datum cely video znova.

 

Takze nebojte se a balte videa nulovou kompresi. ;) Nebo to aspon prejmenovavejte. :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith
Ja som si to myslel tiez, ale on pouzil nejaky vadny codec -> winrar na to pise size=46500864, packed=40113197. Nechapem ako je to mozne, ale je to tak :-)

J, to som si všimol tiež, viac ma hnevá, keÄ niekto zbalí­ 250MB video a má potom eÄte viac nehovoriac o nutnom Äase na rozbalenie. Si to potom ví¤Äčinou rozmyslí­m eÄte pred sÂťahovaní­m :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

J, to som si všimol tiež, viac ma hnevá, keÄ niekto zbalí­ 250MB video a má potom eÄte viac nehovoriac o nutnom Äase na rozbalenie. Si to potom ví¤Äčinou rozmyslí­m eÄte pred sÂťahovaní­m :air_kiss:

 

 

Nesmi to compresovat, kdyz da level comprese 0, +recovery code tak to ma sice trosku vic ale v porovnani s velikosti videa je to zanendbatelne...

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan
Nesmi to compresovat, kdyz da level comprese 0, +recovery code tak to ma sice trosku vic ale v porovnani s velikosti videa je to zanendbatelne...

Hmm a kolikrat se ti stalo ze video bylo nakople a ne pouze uriznute (kde staci jakykoli stahovac co umi HTTP/1.1 a Range: header) ze to stoji za

takovou neskutecnou pakarnu? V takovem pripade bych se spis nez na nejaky RAR zameril na pameti a vetraky v PCcku :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Hmm a kolikrat se ti stalo ze video bylo nakople a ne pouze uriznute (kde staci jakykoli stahovac co umi HTTP/1.1 a Range: header) ze to stoji za

takovou neskutecnou pakarnu? V takovem pripade bych se spis nez na nejaky RAR zameril na pameti a vetraky v PCcku :air_kiss:

 

No moc casto se to nestava.

Praxe baleni videa do zaheslovanych raru mensi velikosti a spolu s vyzobanymi thumbnaily s 0 kompresi je u normalnich filmu bezna.

Uznavam ze je to spis uptimalizace pro torent a ochrana pred injektovanim oskliveho kodu cestou nez nejaka uspora.

Link to comment
Share on other sites

No moc casto se to nestava.

Praxe baleni videa do zaheslovanych raru mensi velikosti a spolu s vyzobanymi thumbnaily s 0 kompresi je u normalnich filmu bezna.

Uznavam ze je to spis uptimalizace pro torent a ochrana pred injektovanim oskliveho kodu cestou nez nejaka uspora.

Skor deoptimalizacia. Treba stiahnut vsetky subory, nez sa bude dat film pozerat, nehovoriac o tom, ze ked nieco taketo stiahnes, skor si budes na disku skladovat film, nez film+rar.

 

Este pochopim delenie na nejake rozumne casti, napriklad 100MB, nech sa to da napr poslat na rapidshare... Ale napriklad aky vyznam ma delenie na 14MB subory?

Link to comment
Share on other sites

Tohle je snad jeÄtÄ horÄí­ než noob GW v Geffenu .. nevim, jestli radči žádný videa nebo takovýhle videa :D

 

Gelliku dneska by mohlo byt, zalamení­ na obou stranách, na to se vždycky dí­vá dobře, snad tam moc nebudu vidÄt :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...