Jump to content
Reborn fórum

GW 23.7.2008


Guest RODIX

Recommended Posts

Guest RODIX

Trosku mi to trvalo (ludia co boli so mnou na VT za posledne dni vedia o co ide :X) ale konecne video zo stredy za stalkera. Na zaciatku nejake nabehy, potom schovavacka po hrade, dobytie, dobytie hradu RNRkami a este nas spatny pokus o utok.

Proste zostrih toho naj zo stredy, aj ked tam neni nejak extra vela bojov. Tocene znova v half-size, koli plynulosti hry a nedostatku miesta na disku. Soundtrack...no to posudte sami :) .

 

http://rapidshare.com/files/132246100/GW_230708.mp4.html

 

Rapid po upravach neni nic strasne tak nebrekocte :)

Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w

Nejlepsi video za posledni dobu, megamonstrozni OST :-D

 

Chapu proc to padlo.. nase princezna se nam spatne vyspinkala a spletla si kde je empo tak pastila pred stalkerem a ne za nim...

 

pak jsem nepochopil na co je tam Matt.. me tam prijde spis jako maskot nez clovek kterej neco udela..

 

diky rodix =)

Link to comment
Share on other sites

Rodi náhodou moc hezký videjko, normálnÄ bych si ani neuvÄdomil jak často nemám converter :) Elfinka nedá redukce z ruky (a jsme jí­ za to vdÄÄní­), tak proto nejspí­Ä nebyl arrow shower :) Dost se mi lí­bilo přehazováni CHW se stalkem, pÄkná práce nohou :)

 

Reito: doexpi crosse, proklouzni s ní­m do empa a uvidí­Ä, že tam matt není­ zbyteÄný :) I rodi nadával, že mu flying kick shazuje berserk potik :)

 

btw. koupí­m marine sphere a horong card xD

Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w
Rodi náhodou moc hezký videjko, normálnÄ bych si ani neuvÄdomil jak často nemám converter :) Elfinka nedá redukce z ruky (a jsme jí­ za to vdÄÄní­), tak proto nejspí­Ä nebyl arrow shower :) Dost se mi lí­bilo přehazováni CHW se stalkem, pÄkná práce nohou :)

 

Reito: doexpi crosse, proklouzni s ní­m do empa a uvidí­Ä, že tam matt není­ zbyteÄný :) I rodi nadával, že mu flying kick shazuje berserk potik :)

 

btw. koupí­m marine sphere a horong card xD

stalker to ma o hodne lepsi se do empa dostat.. btw ja za crosse uz nehraju a ani neplanuju :) a z TKcka se da vytahnout o hodne vic..

Link to comment
Share on other sites

Guest RODIX
Video z pohledu stalkera je fakt velka nuda :) Ale lepsi nez zadny video,jen nechapu proc se v obrane schovavas ? :)

Tak zaznam nasej obrany je len ten, kde sa horda RNR vali do empa a keby som sa neschoval, tak som asi okamzite mrtvy. A chcel som natocit aj vase dobytie, nech tam mate aspon jeden svetly okamzik :)

Link to comment
Share on other sites

Tak zaznam nasej obrany je len ten, kde sa horda RNR vali do empa a keby som sa neschoval, tak som asi okamzite mrtvy. A chcel som natocit aj vase dobytie, nech tam mate aspon jeden svetly okamzik :)

 

Ja bych divestoval nez bych padnul (do posledniho potiku) :)

A priste az budes teda chtit neco tocit,tak nelez do empa a drz se kempu :)

Link to comment
Share on other sites

Vertol, LuKe: mno do empa sem proklouzl, potkal Matta, 2-3 sb dead, empo moje ...

 

nebo kdyz hlidal guardian stone, kterej sem sam usonikoval, coz mi chvili trvalo, tak teda stun nic moc, dmg s katarem v ruce skoro zadnej, az ten stone padl, tak sem mu hodil smajla a sel jsem pryc ... tak nevim no ... sice zase je pravda, ze v nekterych situacich se ten jeho stun/hit lock hodi, ale aby sam uhlidal empo pred sinxem zrovna moc nehrozi :megalol:

Link to comment
Share on other sites

Vertol, LuKe: mno do empa sem proklouzl, potkal Matta, 2-3 sb dead, empo moje ...

 

nebo kdyz hlidal guardian stone, kterej sem sam usonikoval, coz mi chvili trvalo, tak teda stun nic moc, dmg s katarem v ruce skoro zadnej, az ten stone padl, tak sem mu hodil smajla a sel jsem pryc ... tak nevim no ... sice zase je pravda, ze v nekterych situacich se ten jeho stun/hit lock hodi, ale aby sam uhlidal empo pred sinxem zrovna moc nehrozi :megalol:

Tak kdyz mas vit 40+ a valk armor, tak uz to neni tak hrozny. Ale na chary s malo vit nebo bez valk armoru/bonusu z valk armoru je to docela neprijemne. Treba wizna si neskrtne(ikdyz kdy si wizna 1v1 skrtne? :()

Link to comment
Share on other sites

Tak kdyz mas vit 40+ a valk armor, tak uz to neni tak hrozny. Ale na chary s malo vit nebo bez valk armoru/bonusu z valk armoru je to docela neprijemne. Treba wizna si neskrtne(ikdyz kdy si wizna 1v1 skrtne? :megalol:)

tak tak, wizna zvecsa konci. To je taky nenarocny char, potrebuje len stringy, boosty, sacri a kopec dalsich charov okolo aby mohla nieco robit ;-)

Link to comment
Share on other sites

tak tak, wizna zvecsa konci. To je taky nenarocny char, potrebuje len stringy, boosty, sacri a kopec dalsich charov okolo aby mohla nieco robit ;-)

Nejsmutnejsi ale je, ze to bez ni nejde, nebo jde o dost hur nez s ni... :megalol:

Link to comment
Share on other sites

V 1:20 byla linka shozená flying kickem, nebo to byla extrémní­ náhoda, že zrovna skončila?

 

http://irowiki.org/wiki/Flying_Kick :

# Stalkers can become immune to the dispelling effects of the kick by casting Preserve.

 

Doufám, že to není­ zas nějaký "custom" nastavení­.

 

edit:

12:02 zas, takže to asi náhody nebyly :megalol:

Koco mohlo by se to teda customupravit tak, jak to má bejt? :(

Edited by Gell
Link to comment
Share on other sites

Spis to jeste neni v eAthene nebo je na to nikdo neupozornil nebo neveri irowiki (prece jen to je wiki a sem tam se stane, ze tam nekdo napise blabol). Tohle jsme fakt neupravovali, na custom upravy vas upozornujeme v novinkach

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...