Jump to content
Reborn fórum

GW 15.4.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

ten rapid by fakt byt nemusel..

 

Tak si reknete kam to mam davat... Prosim taky Baalba jestli by nebyl tak hodny a opet to nehodil na ten skolni servr :laughing1:

 

Edit: tak diky Kocovi:) vyresil to driv nez sem stihl odpovedet :)

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

Guest a.ndre.w

Diky Koco..

 

no rozhodne se najdou lepsi, ja jsem napr vzdy byl spokojen s uloz.to bo czshare (da se skvele obejit), kazdopadne direct download je dycky best..

 

edit: videjko v pohode.. mrzi me ze jsem ty GW nestihl driv, vypada to ze byla sranda :-) uvidime co bude v sobotu

Edited by a.ndre.w
Link to comment
Share on other sites

darku ty videa by mohli byt graficky kvalitnejsi asi tak jako to prvni,osobne mam rychle stahovani a kdo ma trochu pomalejsi a chce to opravdu videt si pocka:) a priste bych to rozhodne nedaval na rapidshare a tyhle severy :P zkus treba czshare.cz nebo se domluv s jirkanem... a bude to super :P

Link to comment
Share on other sites

darku ty videa by mohli byt graficky kvalitnejsi asi tak jako to prvni,osobne mam rychle stahovani a kdo ma trochu pomalejsi a chce to opravdu videt si pocka:) a priste bych to rozhodne nedaval na rapidshare a tyhle severy :P zkus treba czshare.cz nebo se domluv s jirkanem... a bude to super :P

 

mno nekdo ma rychlejsi pripojeni,nekdo pomalejsi..nekdo ma premium account na rapid :P a nekdo zase nema..a nekomu sse muze chtit uploadovat pres 500MB otresnou rychlosti 50kb/s, ale me rozhodne ne :P takze asi tak :P

Link to comment
Share on other sites

Me to prijde vpohode. Kvalita je sice nizsi, ale PMka, obdrzene boosty nebo kolik presne mas u sebe potu snad nepotrebuje nikdo zjistovat. Pak by se ten objem dat splhal az k 1GB coz je zbytecne moc. Tak tech 300MB je ok. Ale s tim jirkanem bys to mohl dohokat :P

Link to comment
Share on other sites

A jinak...ta zhruba hodinova nahravka co vznikne zabira asi 30GB (a je to opravdu kvalitni :P ) pak je s tim tak hodina az dve prace se strihanim,ruzny hratky ve Vegasu atp., pak se to asi tak hodinu a pul renderuje.Vznikne z toho 20ti minutovy filmek s hudbou.A kdyz to ma 300MB tak to 2 hodiny uploaduju...tak si vemte ze bych to delal jako to prvni video okolo 600 MB to bych uploadoval 4 hodiny.Celkovy cas tim straveny se blizi 8mi hodinam...:P

Link to comment
Share on other sites

S tou kvalitou, jestli muzu poradit, tak vyraznyho zlepseni dosahnes pokud ve Fraps budes nahravat Full-size misto half-size a obraz zmensis az ve vegasu.

 

Duvod je ten, ze Fraps kvuli rychlosti provadi jen jednoduchou nenarocnou filtraci, a ve vysledku half-size vypada jakoby nahraval kazdej druhej pixel. proto treba chat nejde vubec precist. Vegas pouziva filtr pro zmenu velikosti, a tak to neosekne, ale propocita. Jeste vetsi kvality jde dosahnout pri pouziti MeGUI a x264, tam je vic nastaveni. Popsany to je na wiki v koutku hracu.

 

Nevyhody jsou jasny - nahravani klade vyssi naroky na procesor, na disku to sezere 2x tolik, renderovani se taky znacne prodlouzi. Otazka je jestli to za to stoji, vsecko dulezity na videu videt je :P A muzika, ta je paradni :P

Link to comment
Share on other sites

S tou kvalitou, jestli muzu poradit, tak vyraznyho zlepseni dosahnes pokud ve Fraps budes nahravat Full-size misto half-size a obraz zmensis az ve vegasu.

 

Duvod je ten, ze Fraps kvuli rychlosti provadi jen jednoduchou nenarocnou filtraci, a ve vysledku half-size vypada jakoby nahraval kazdej druhej pixel. proto treba chat nejde vubec precist. Vegas pouziva filtr pro zmenu velikosti, a tak to neosekne, ale propocita. Jeste vetsi kvality jde dosahnout pri pouziti MeGUI a x264, tam je vic nastaveni. Popsany to je na wiki v koutku hracu.

 

Nevyhody jsou jasny - nahravani klade vyssi naroky na procesor, na disku to sezere 2x tolik, renderovani se taky znacne prodlouzi. Otazka je jestli to za to stoji, vsecko dulezity na videu videt je :P A muzika, ta je paradni :P

 

No taky se me nezda ze ke kvalitnejsimu prozitku z videa je potreba precist zpravy v guild chatu apod. :P.Jenze kdyz bych to nahraval ve full-size tak nahravam 1440x900.A uz ted jak sem psal tak ta velikost nahravky je pres 30GB..takze by to bylo 60GB.Muzu to jednou zkusit, ale spis zustanu u toho jako to delam dosud.

Link to comment
Share on other sites

Ked som robil videa, som vzdy menil rozlisenie vo windows a v ro na 1024x768 (inak mavam monitor na 1280x1024). Nahravanie vo full size, z dovodu ako popisal Koca. Zmensenie vo vegase tusim na 2/3. A hlavne som nenahraval v kuse celu hodinu. Vo frapse si mozes zvolit tlacitko ktorym zastavujes/spustas nahravanie. Naco nahravat ked som v meste, alebo ked sa slape cesta k 3. warpu a nic sa na nej nedeje. Samozrejme potom je jediny problem nezabudnut spustit nahravanie nez sa pojde do akcie.

 

Edit: jo a este som chcel Jirkanova sajta je zvlastna tym, ze je omnoho rychlejsi upload nez download, teda aspon to tak byvalo. Nejak D/U -> 200Kbit/1Gbit

Edited by tyrex
Link to comment
Share on other sites

Ked som robil videa, som vzdy menil rozlisenie vo windows a v ro na 1024x768 (inak mavam monitor na 1280x1024). Nahravanie vo full size, z dovodu ako popisal Koca. Zmensenie vo vegase tusim na 2/3. A hlavne som nenahraval v kuse celu hodinu. Vo frapse si mozes zvolit tlacitko ktorym zastavujes/spustas nahravanie. Naco nahravat ked som v meste, alebo ked sa slape cesta k 3. warpu a nic sa na nej nedeje. Samozrejme potom je jediny problem nezabudnut spustit nahravanie nez sa pojde do akcie.

 

Edit: jo a este som chcel Jirkanova sajta je zvlastna tym, ze je omnoho rychlejsi upload nez download, teda aspon to tak byvalo. Nejak D/U -> 200Kbit/1Gbit

 

No jasny, vsak ja taky nenahravam kdyz sem ve meste :P No zkusim to nejak udelat dneska...

No to me nevytrhne protoze upload mi stejne moc rychleji nez 50kB/s nepujde :P

Link to comment
Share on other sites

Ty kocovi videjk sou fajn, hezky se na ne kouka, ale v tehle kvalite by to stacilo darku, dulezite je fakt videt :).

 

Btw darku kdyztak se koukni na videjko- 6.10.2007 moc utocniku, malo obrancu od Koci, pokud chces videt kvalitu, protoze to je asi nejkvalitnejsi videjko co sem kdy videl :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...