Jump to content
Reborn fórum

GW 18.4.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Nvm, ale porovnavat tyhle 3 LK je celkem scestne. Era hral v case kdy nefungoval (timhle si nejsu jist dyztak me opravte) charge attack a nejlepsi vyuziti LK byl tank a prudic. Koca hral v case kdy 30k HP empo (do 8.5.2007) + charge attack nahravali taktice

 

1. hop za pasti / zabit pastice

2. emblem, speed pot

3. klickovat hradem k empu

4. udelat takovej ten efektni piano trik po jedny liste s boostama / equipem

5. najit kurzorem empo

6. drzet a modlit se aby nebyl u empa sinx

 

V poslednim videu od koci je celkem videt jak tenhle styl trpel na SE GW (a po zmene charge attacku) kde je vyse uvedena taktika (a potazmo i clovek zvyklej takhle hrat) k nicemu a jak je pak dany hrac spis jenom "drubezi do polevky". (no offense)

 

A pak CrObs hral v dobe 200k empa a charge attacku (dokud mu ho neupravili), ale hral spis stylem prudice / tanka nez emp runnera (ikdyz i to asi delal). Takze je jen na osobnich preferencich kdo mel "skill" a kdo jenom behal jak splasene kure :laughing1:

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

A pak CrObs hral v dobe 200k empa a charge attacku (dokud mu ho neupravili), ale hral spis stylem prudice / tanka nez emp runnera (ikdyz i to asi delal). Takze je jen na osobnich preferencich kdo mel "skill" a kdo jenom behal jak splasene kure :)

 

a prave proto rikam ze jsem ho nikdy nepocitil ani jako prudice ani jako empo bijce,takze nechapu co mel "navic" od uvedenych LK,to bych uz rekl ze Rodixuv LK byl daleko lepsi.

Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-
a prave proto rikam ze jsem ho nikdy nepocitil ani jako prudice ani jako empo bijce,takze nechapu co mel "navic" od uvedenych LK,to bych uz rekl ze Rodixuv LK byl daleko lepsi.

Najlepsi...

 

Ale ne...ked to mam hodnotit ako "kolegov z jobu", tak pre mna je stale najlepsi Erasto. Po nom Crobs, a az pak Koca. Ale tj nazor cloveka, komu sa paci aky styl hry. Ci prudic, alebo emprunner. Ja som prave preferoval styl ala Era/Crobs. Jo a este taka basnicka otazka? Preco Koca v tej dobe vys...al len PFT? :) Lebo boli nooby. Milt je lama doteraz. To iste by bolo keby ste teraz nastavili empo na 70k a na niektore guildy vypustali LKcka s ghostami a aspon trochu skillom.

 

Jo a mozno to bude tym, ze kazdy z nich mal ghosta. To by bol hukot, keby som toho ghosta mal ja /gg

Edited by -Dragon-
Link to comment
Share on other sites

Ted jsi to trefil presne... ghost dela LK.

 

 

No je to smutny no.

Kdyz jeste nebydly advanced chary tak Kazdej chtel hrat na gw za Knechta.

A dokud fungovalo Endure postaru tak to i lidi hravaly.

Ale Namasteny AD a neschopnost LK dat na gw ranu za 15k z nich udelalo stare zelezo...

 

 

 

 

Jo a ohlende LK, dejte mi jeste par tipu, at muzu lognout Knechta. :)

Link to comment
Share on other sites

No je to smutny no.

Kdyz jeste nebydly advanced chary tak Kazdej chtel hrat na gw za Knechta.

A dokud fungovalo Endure postaru tak to i lidi hravaly.

Ale Namasteny AD a neschopnost LK dat na gw ranu za 15k z nich udelalo stare zelezo...

 

 

njn je to jako kdyz bezzubi starecci plakaji nad tim jake to bylo za prvni republiky pekne...

 

A champa dela incubus a mrte berry / bp.

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...