Jump to content
Reborn fórum

GW 27.4.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Hektolitry krve strikaji z obrazovky, stovky fragu, tisice zbytecne vyplytvanych wp,cwp... Cekate nejakou akcni strilecku? Tak to jste na omylu, staci par blaznu co nabiha

na Geffen :bruce_h4h: .Je libo shlednout ego boost video pro FOE a VBR? Pak smele stahujte a koukejte, ze strany priznivcu R.N.R. a RIC doporucuji tento snimek jen otrlejsim jedincum :teehee:

 

Videjko: http://rapidshare.com/files/226739954/27.4..zip

 

PS:nekdy si rikam: "Ma tohle vsechno vubec nejaky smysl? :shifty: "

 

Prijemnou zabavu :P

 

Edit: chybela mi tecka za R.N.R. :mellow:

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

PÄknÄ jsme se zbavili proÄlých potů v kafře :bruce_h4h: A je vidÄt, že FOA+VBR pracují­ na obranÄ. Minule co jsem se tam Äel podí­vat tak jsem ubodal barda v CP ctrlclickem, když jsem mu chtÄl rozbí­t zbrař. Jen tak dál :teehee:

 

Dí­ky za GW :shifty:

 

EDIT: no dostal jsem se z nÄj vÄtčinou, akorát to nenatočil vÄecko nebo skapal než jsem přestal mlátit CP a Äel taky dopředu... a rodi, Äli jsme se tam "podí­vat" :mellow:

Edited by Vertol
Link to comment
Share on other sites

Guest -Dragon-

Taky dotaz.

To ste tam sli len potovat a hidovat, s tym, ze nebudete pouzivat ziadne ine skilly? Alebo len ja som nepochopil podstatu? A tym CP to nebolo. Ty sam si sa z neho nedostal iba raz. :bruce_h4h:

Link to comment
Share on other sites

Taky dotaz.

To ste tam sli len potovat a hidovat, s tym, ze nebudete pouzivat ziadne ine skilly? Alebo len ja som nepochopil podstatu? A tym CP to nebolo. Ty sam si sa z neho nedostal iba raz. ;)

Nějakému crea křivdí­Ä, pár dem tam lí­talo ;)

 

Jinak mi to připadalo jako nábÄh --> proÄlapávání­ pastí­ + potování­oživot --> smrt

Doufám, že to svěděí­ o naÄem zlepÄení­ ;)

Link to comment
Share on other sites

Nějakému crea křivdí­Ä, pár dem tam lí­talo ;)

 

Jinak mi to připadalo jako nábÄh --> proÄlapávání­ pastí­ + potování­oživot --> smrt

Doufám, že to svěděí­ o naÄem zlepÄení­ ;)

 

No nvm o cem to svedci kdyz nas nabihalo asi 10.To prece s cp a tolika pastma musite zvladat ;)

Link to comment
Share on other sites

No nvm o cem to svedci kdyz nas nabihalo asi 10.To prece s cp a tolika pastma musite zvladat ;)
že to svěděí­ o naÄem zlepÄení­ ;)

Nikdo vám nebrání­ chodit ve ví­c lidech žejo ;)

 

FKO : Kushi takhle:

 

quote name='Dark Warrior' date='29.4 2009, 16:50' post='71940'

No nvm o cem to svedci kdyz nas nabihalo asi 10.To prece s cp a tolika pastma musite zvladat ;)

/quote

quote name='Dweep' date='29.4 2009, 16:16' post='71937'

že to svěděí­ o naÄem zlepÄení­ ;)

/quote

 

jen u každého quote...post... musí­ být hranatý závorky a každý /quote musí­ být ozávorkovaný.

Edited by Dweep
Link to comment
Share on other sites

10-15 utocniku, 35-40 obrancu .. to by bylo trapny kdybychom tam udelali neco vic ..

k tomu potovani .. nekteri se dozvedeli ze za 10k vychlastanejch WP je prej Ucko, tak to mozna chteli za tu hodku stihnout ;)

Link to comment
Share on other sites

Nikdo vám nebrání­ chodit ve ví­c lidech žejo ;)

 

FKO : Kushi takhle:

 

quote name='Dark Warrior' date='29.4 2009, 16:50' post='71940'

No nvm o cem to svedci kdyz nas nabihalo asi 10.To prece s cp a tolika pastma musite zvladat ;)

/quote

quote name='Dweep' date='29.4 2009, 16:16' post='71937'

že to svěděí­ o naÄem zlepÄení­ ;)

/quote

 

jen u každého quote...post... musí­ být hranatý závorky a každý /quote musí­ být ozávorkovaný.

.. Ahh.. dÄkuji ti skří­tku Ví­ttku ;p .. zlepÄení­ jak v Äem .. kdyby tam nabÄhla alespoř polovina hráÄů R.N.R. či RiC, tak by bylo možná tak BOOM BOOM~BANG BANG a Äus, ale proÄ by to mÄli dÄlat? ;)

 

Edit: A co jsem slyÄela, tak v Alde zlobili DA =;)=

Edited by Tsuyu
Link to comment
Share on other sites

Nějakému crea křivdí­Ä, pár dem tam lí­talo ;)

 

Jinak mi to připadalo jako nábÄh --> proÄlapávání­ pastí­ + potování­oživot --> smrt

Doufám, že to svěděí­ o naÄem zlepÄení­ ;)

nwm jestly tomu lamingu v gefenu se da rikat zlepseni. Kdyz dava 20 lidi Gabi 5min a z toho si este sunda 3 obrance.

Link to comment
Share on other sites

wari první­ videjko s dobrou hudbou :D

 

:) tak jako sem rad ze se ti hudba libila, ale pro spoustu dalsich lidi to zase byla hudba nevyhovujici :D .Jak sem psal uz driv, budu se snazit aby u videi melo zastoupeni vic hudebnich smeru ;) .Pokud teda video bude dostatecne dlouhe a vejdou se tam aspon 2 pisnicky.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...