Jump to content
Reborn fórum

GW 8.7.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Podle me docela pekny gw :). A ze delam videa jen z gw kdy to "poserete" ... Jako promin, ale video o tom jak nas par nabiha do precastu s cpckem uz delat nebudu :teehee: A toho pobihani po hradu tentokrat ani moc nebylo takze sem tam nemel co dat :P . jestli chces udelam zvlastni video jen pro tebe, kde budu jen pobihat po hradu ;)

 

edit: vsimnete si krasne prace Marwela :) s jakou dovednosti a umem kolem sebe siri zkazu a paniku :)

Edited by Dark Warrior
Link to comment
Share on other sites

Guest betr

Moc pekny video, ale na tolik strihu nejsem u tebe zvyklej.

Btw. 4:07 - kolik myslite ze mi zbylo hp? (a nebylo to jedinkrat tyhle gw) :).

Skoda ze tam neni jak jsem na prvnim warpu 3x po sobe hidnul na jednom miste asuru a pritom na me porad litaly ad (vsechny do pneumy).

Nekteri si to fakt davali :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Moc pekny video, ale na tolik strihu nejsem u tebe zvyklej.

Btw. 4:07 - kolik myslite ze mi zbylo hp? (a nebylo to jedinkrat tyhle gw) :).

Skoda ze tam neni jak jsem na prvnim warpu 3x po sobe hidnul na jednom miste asuru a pritom na me porad litaly ad (vsechny do pneumy).

Nekteri si to fakt davali :teehee:

 

Ty nas nezajimas:D

Link to comment
Share on other sites

Moc pekny video, ale na tolik strihu nejsem u tebe zvyklej.

Btw. 4:07 - kolik myslite ze mi zbylo hp? (a nebylo to jedinkrat tyhle gw) :P.

Skoda ze tam neni jak jsem na prvnim warpu 3x po sobe hidnul na jednom miste asuru a pritom na me porad litaly ad (vsechny do pneumy).

Nekteri si to fakt davali :teehee:

 

Tak snazim se aby video bylo "akcni", proto strihy, ale neprislo me to ze by jich bylo nejak moc ;) dokonce bych rekl ze tam byly kupodivu docela dlouhy sekvence bez jakyhokoliv strihani, coz povazuji za osobni uspeh ze sem nechcipl :) taky bych vyzdvihnul spolupraci se subbknightem :) nadherna ukazka zastunovani a sejmuti bb :). Tohle video se me libi asi nejvic ze vsech co sem zatim mel tu moznost natocit :P at uz akce nebo i hudba ;) .Jeste jednou bych chtel podekovat vsem zucastnenym za moznost zahrat si pekne gw :)

Link to comment
Share on other sites

Zdravim :teehee:

Jeden nejmenovany kamarad mi rekl at se ppodivam video z GW pak sem si ho pustil a je to fak bida,ta nesouhra utocniku,sice par akci tam bylo videt ale strany RNR a RiC jak FOE Ordo vzdy v klidu vytlacily.Je videt ze pokud se zas nekdy nejsejsou hraci co uz nehrajou,tak na RNR a RiC nikdo nema.

Ale ta hudba je fakt skvela kdyz uz to co se odehrava na videu je horsi,ale je mozny ze to byli pro vas po delsi dobe dobry GW.

Tak a ted me muzete kamenovat ale to mi je jedno,pac na forum chodim tak jednou za mesic.

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
irc zas grat k trapasu, hrubky se tu casto nevyskytuji :teehee:

to vis .. delsi pobyt v gilde s Fischem zanecha nasledky .. tak jste se aspon dobre pobavili na minitu na irc .. ja se radsi pobavim hodku na gw .. kazdej ma hold jiny priority :)

Link to comment
Share on other sites

Guest betr
Holt Ti to s Fischem prospelo :)

O pozor, mame tu ucitelku cestiny .. az neco budu potrebovat skontrolovat tak to sem postnu a pocitam s tebou :teehee:

ps: sry za ot

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...