Jump to content
Reborn fórum

WOE TOURNAMENT 2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Jen par veci k videu..v tom SE hradu sem mel pri zapnutym nataceni 7 fps coz bylo naprosto nehratelny. A na konci ten text bohuzel nejde moc precist protoze sem nahraval v half-size.na notasu nemam na hadru tolik mista aby se me tam vlezly 2 hodiny. S videem sem si puvodne vubec nechtel hrat ale nakonec preci neco. Predpokladam ze nejkvalitnejsi video bude mit vesper :)

 

https://ssl.jirkan.cz/jirkan.cz/ro/mirror/dw/tournament.avi

 

 

Pokud to budete nekdo z czechra davat k vam na forum tak bych rad aby se tam ocitly i tyto radky :

 

Nechapu co se furt navazite do Rebornu.Na to kolik tu aktivne hraje lidi na gw jsme odvedli vynikajici praci.Neni pravda ze sme v 60 kempili prazdnej hrad.Potom co jsme ho dobyli tak 1 parta + vsechny LK a sinxove sli zkouset jiny hrady. Tzn. 40 branilo alde a zbytek nekde utocil.Neminim resit kdo byl lepsi nebo horsi.Proste v tom jejich systemu jsme my zkoncili na 3. miste, vy na 5. K tomu vam gratuluju protoze mezi 80 gildama je to uspech kdyz se cesky hraci dostali tak vysoko. A jestli jsme meli stesti, co na tom? Vam prece nic nebranilo jit si zabrat jeden FE hrad a pak zkouset dobyt dalsi, tak jak jsme to zkusili my.

Link to comment
Share on other sites

pokud se nekdo navazel, pak jako reakce na provokace od destra :o) on vi :o)

a to partilo spis na tu nasi gildu, ktera se podle pravidel neumistila ani v top8 :o) protoze nemela hrad na konci gw :o)

ta gratulace spis patri druhe gilde z czechra :o) a neboj hodim to tam cele :o)

Link to comment
Share on other sites

pokud se nekdo navazel, pak jako reakce na provokace od destra :)) on vi :))

a to partilo spis na tu nasi gildu, ktera se podle pravidel neumistila ani v top8 :o) protoze nemela hrad na konci gw :o)

ta gratulace spis patri druhe gilde z czechra :o) a neboj hodim to tam cele :o)

 

No ted jsem docetl tu posledni stranku u vas na foru (12.) a vypada to ze sme se nejak shodli ze dohadovat se nema smysl:) to je fajn :)

Link to comment
Share on other sites

tak uz stahujem. jsem zvedavi:). moje videjko bude az rano

 

 

jinak: nevim co resite. at uz czechro nebo reborn si muzou rict, ze jsme mezi "elitou". ostatni vyhrali iba podle poctu. Jak psal nekdo na czechro forum-- "nas mnogo". Byt nas tolik tak nemaju sanci. To my jsme ti lepsi... Nereste jestli czRO nebo reborn. Vsak ty servery jsou skoro bratri ne?:) rodina by se mela podporovat (tak za tuto vetu budu urcite ukamenovan). Proste cesi jsou nejlepsi. kdo neskace neni cech, hop hop hop:).

Link to comment
Share on other sites

Tak ja postnu tez me prvni video z FeelRO Tournamentu.Ak mate nejake pripomienky alebo nejak mi poradit s natacanim tak by som bol rad ked to sem postnete.Vcelku neviem co robit s tou velikostou 799MB je dost na 17:50 casu videa.A to nahravam v half size cez fraps a 29fps...A este by som bol rad kebyze mi poviete na co to mam uploadovat.

 

FeelRO Tournament 26.7.2009>

 

http://uloz.to/2188071/tournament.feelro-joes-.avi

 

 

Edit>hral som za HW hlavne na LoVko na hitlock

 

EDIT2>Jimbo ja som si to praveze nastavil podla wiki...

Edited by Joes
Link to comment
Share on other sites

Vsak ty servery jsou skoro bratri ne?:) rodina by se mela podporovat (tak za tuto vetu budu urcite ukamenovan). Proste cesi ehm a slovaci! :) jsou nejlepsi.

Tak, za tu vetu ty mozno nebudes ukamenovany, mna by posielali za sestrou :) , ...

Link to comment
Share on other sites

joesi jestli to bylo prvni video tak se moc povedlo =) az na velikost to bylo suprove!

 

edit: dokoukal jsem i darkovo a taky musim pochvalit.. ono bylo vcelku tezke vybrat nejake dobre zabery to verim.. kazdopadne by to bylo zajimave kdyby jsme zustali na SEckach =) co uz.. takhle aspon mame treti misto

Edited by Andrew.s
Link to comment
Share on other sites

Darku diky moc za videjko.

 

Damy a panove, rebornaci, czechraci, slovaci, cesi este jednou fakt hrozne dekuju, sem na vas vsechny hrdej, koukejte se zlepsovat, at muzem priste nakopat daleko vic ruskejch zadku, pac tech tam bylo 3/4 na serveru co sem koukal na registrace, hlavne freestylum, ktery byli 1., ja si myslim ze by sme na priste mohli udelat taky MEGA ALLY s czechro, pak by sme byli kingove i na SE, ja budu taky delat maximum abych mohl dat zase za rok ze sebe to nejlepsi. Diky Vespi za organizaci a trpelivost s nama se vsema.

 

Special THX Ganjovi a Arekovi, za inspiraci pri staveni eq a buildu na turnaj, pac sem byl spokojenej uplne nejvic

Link to comment
Share on other sites

"nas mnogo". Byt nas tolik tak nemaju sanci.

 

Jako taktika ala "Nas mnogo" je zajiste nejlepÄí­ taktika. Co nezvladá skill, zvládá poÄet. A proto doufám že za rok budeme lépe připravení­ a ukážeme i komunistickým bratrům že "nas vela hodnÄ". A docela bych byl i rád kdyby za rok vznikla jak zde bylo řeÄeno [CzechRO & Reborn Aliance]. UrčitÄ by byl pak výsledek jiný a mi bychom se možná i mohli tÄčit z pří­vÄÄků a podobných chuj**in :) . Takže za rok snad znova, v lepÄí­ sestavÄ a já du koukat na videjko :)

 

Doukoukal jsem video a celkem se mi hodnÄ lí­bilo :) PÄkný zábÄry, dobře zvolená hudba prostě moc fajn :o S napÄtí­m Äekám na ostatní­ :o

Edited by Frozt
Link to comment
Share on other sites

Mno, pokud vesper nevytahne z klobouku hodne epicke kraliky tak reborn hral druhou, ne-li treti ligu (staci se podivat na belgovo video z czra a soudnej clovek to uzna). Ale taktika byla uspesna a na treti misto to stacilo, takze asi grat k uspechum, snad to zopakujete i priste.

Edited by halikarnas
Link to comment
Share on other sites

Též bych byl pro pří­ÄtÄ pro spojení­ z Czechrem...preci jen jak muzeme videt na BalgovÄ videu,ze my Äeči a Slováci máme skill narozdí­l od Rusáku,kteří­ aby zamaskovali svuj antiskill,si sestavili 3 nebo dokonce ví­ce guild....takže už se tÄÄí­m až jim pří­ÄtÄ natrhneme prdel<s prominutí­m GM >....

DÄkuji za za uÄast na ninejÄí­m WoE a tÄÄme se na pří­Ätí­... :teehee:)

Link to comment
Share on other sites

Mám dojem, že to odtud zmizelo.

(v adresáři jsou jen poslední­ tři warriho GW videa, na vÄechny ostatní­ videa od jiných lidí­, se bez problémů dostanu, možná by nebylo od vÄci to znovu uploadnout)

 

Pri uploadovani videa z pondelnich gw sem prekrocil limit co mam u jirkana (coz me vylozene potesilo, protoze sem mel uploadnutych 282 z 299 mb) , takze sem musel smazat stary videa a jaksi sem se uklikl a smazal i to video z woe tournamnetu :teehee: coz me potesilo jeste vic. Tak ze tedka sem nasr... ze musim znova uploadovat pres 700mb. a nejde poradne net takze nevim kdy to bude...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...