Jump to content
Reborn fórum

GW 30.9.2009


Dark Warrior

Recommended Posts

Guest rodix-
Posledni stesk na foru, udelejte neco at se da hrat za LKcko :thumbup:

Nahodou...ani by si neveril, jak ma tie tvoje vcerajsie stringovane klacky srali ked som zrovna nemal stringy ja :) Noway vytiahnut demo s tym vit creatorom ;)

Link to comment
Share on other sites

Nahodou...ani by si neveril, jak ma tie tvoje vcerajsie stringovane klacky srali ked som zrovna nemal stringy ja :thumbup: Noway vytiahnut demo s tym vit creatorom :)

 

Jo, stringovane klaciky jsou fajn ;) ale to je tak asi vsechno bohuzel ;), budu muset prejit na povolani, ktery bude na gw vetsim prinosem nez lk

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Jo, stringovane klaciky jsou fajn :thumbup: ale to je tak asi vsechno bohuzel :), budu muset prejit na povolani, ktery bude na gw vetsim prinosem nez lk

 

Ja bych teda asi LK bez ghosta taky nehral, ale ja nehraju v ali co ma +/- 10 ghostu. Tak nekomu z nich rekni, at nejsou socky a jednoho ti puci. ;) Krom toho knecht je ta popelnice, co ma delat chvili bordel, aby mezitim stihnul jeho camp vybit ten druhej. Velka umrtnost se u LK da cekat. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ktere ghosty mas na mysli? Fische kterej pres gw sedi v morrocu? Nebo Oasis co radsi hraje na feelru? Jo ty myslis Bucha :thumbup: ttj... jeden ghost... jen nevim kam se podel ten zbytek :)

edit: Miltanku mrkni do sveho podpisu a nemusis ani odpovidat:D, zvlast ta posledni veta... nezbyva nez souhlasit ;]

Edited by kuzmicz
Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Ktere ghosty mas na mysli? Fische kterej pres gw sedi v morrocu? Nebo Oasis co radsi hraje na feelru? Jo ty myslis Bucha :thumbup: ttj... jeden ghost... jen nevim kam se podel ten zbytek :)

edit: Miltanku mrkni do sveho podpisu a nemusis ani odpovidat:D, zvlast ta posledni veta... nezbyva nez souhlasit ;]

 

Bylo mi receno, ze za dobu meho nepusobeni na Rebornu padl ghost Marwelovi, Oasis a jeste nekomu, ale uz nvm komu. Pak ma Fisch, Bucho, driv tam byl nejakej guildovni, ale kdo vi, kam se podel a u RiCek je taky nejakej ghost. Ale kdo vi, treba ty ghostove sublimujou a nebo je nekdo porad tajne krade a uz jich ma v kafre pet. ;) Jinak si nedokazu vysvetlit, jak by se vam po pulrocnim drzeni 100 invest hradu, nemohl navysit pocet ghostu v guilde. A ten podpis tam mam, protoze na me krasne sedi, ale i na dost ostatnich lidi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
To, že mi padl ghost jsem se dozvěděl až od rodixe... takže o tom zbytku jsi si pořád taky tak jistý? :)

 

Byl jsem mystifikovan. To je tak, kdyz verite cizim lidem. :thumbup: A to me maminka ucila, at to nedelam. ;) Tak se pochlubte, jak na tom jste, kdyz jsem byl tak moc vedle. ;)

Link to comment
Share on other sites

Byl jsem mystifikovan. To je tak, kdyz verite cizim lidem. :thumbup: A to me maminka ucila, at to nedelam. ;) Tak se pochlubte, jak na tom jste, kdyz jsem byl tak moc vedle. :)

 

pozor na ne,snazi se mlzit stejne jako s tim orc herem ;) teda vlastne kecam,ne mlzit,ale maji zakazano o tom mluvit ;)

 

a Marwe prestan zapirat,byl jsem u toho kdyz ti padnul !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kubo ví­m, že si musí­Ä trénovat pohádky pro svého malého Ämudlí­ka, ale my už jsme na nÄ přeci jen velcí­ :thumbup:

 

btw. přestař trucovat a občas se ukaž na gw ;)

 

jak uz jsem nekdy rikal,jsem takovy typ rybare,nahodim a cekam,ktera rybka se chytne :)

 

davno uz netrucuju,ale casu je mene a chuti taktez,take je fakt,ze muj plan zle a osklive stalkerky se borti zmenama rebornu a snad uz to zachrani jen az se nauci kopirovat warp portal,aby byla k necemu uzitecna ;)

 

ale abych nebyl OT tak rychle neco dodam k tematu,video jsem nevidel,ale urcite bych zlepsil hudbu a nektere sekvence vystrihal ;)))

Edited by .Jakubicek.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...