Jump to content
Reborn fórum

WoE Tournament


Gracy

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A kdyz uz teda ... V tom pripade dostal kick i dark? :)

zaujimava debata dark je hotova celebrita ;) najprv o nom pisu ze to povedie a teraz ze ci aj on dostal kick a pritom na turnaj ani nejde ( samozrejme za nas, neviem ale mozno ste ho ukecaly ;) )

Link to comment
Share on other sites

zaujimava debata dark je hotova celebrita :) najprv o nom pisu ze to povedie a teraz ze ci aj on dostal kick a pritom na turnaj ani nejde ( samozrejme za nas neviem ale mozno ste ho ukecaly ;) )

 

Ja se bavil o guilde ... Protoze ja odchazel s nim .. a duvodu bylo dost ...

Link to comment
Share on other sites

Docela vam to jde kluci, jen pokracujte. >> Nagi, Silv, Tulpik atd...

 

Jinak k te neucasti Gum, nic o tom nevim, na kazdem je se rozhodnout zda pujde nebo ne.

 

Ja osobne jit nemuzu, protoze to datum nebudu vubec u kompu, jinak bych samozrejme sel a cpal se do vedeni :P

Link to comment
Share on other sites

Docela useless hádky, mám dojem že tí­mhle se nevyřeÄí­ ohlednÄ turnaje nic...

 

ZaÄnÄte si omg koukat do huby/na klávesnici a přestařte (aspoř tady) řečit osobní­ antipatie...jste fakt jak malí­ dÄti s báboviÄkama na pí­seÄku :P

Link to comment
Share on other sites

Docela useless hádky, mám dojem že tí­mhle se nevyřeÄí­ ohlednÄ turnaje nic...

 

ZaÄnÄte si omg koukat do huby/na klávesnici a přestařte (aspoř tady) řečit osobní­ antipatie...jste fakt jak malí­ dÄti s báboviÄkama na pí­seÄku :P

KonkrétnÄ tvůj post toho taky nějak extra nevyřeÄí­, takže o Äem tu toÄí­Ä?

Link to comment
Share on other sites

tak vzhladom na to ,ze v tom maju niektory troch chaos tak

 

reborn ma dva teamy

 

team ktory bol mynuly turnaj "Reborn Team" o ktorom sa na tomto fore pise a do ktoreho sa hlasite

 

a druhy team "Rodixov"

 

momentalne nieje dohoda ze tieto dva teamy budu spolupracovat

 

 

toto je len info aby ste maly jasno

Link to comment
Share on other sites

Coz takhle hodit do hry anketu typu "Jdete v nedeli 18.10. na WoE Tournament" Ano/Ne/Jeste nevim.

Nejde ani tak o vysledky ale o to aby se o tyhle akci dozvedeli opravdu vsichni, kdyz uz se tu mnoho lidi shodlo na tom, ze je to hlavne o poctu.

A jeste otazecka jak to vypadas s CzechRo - jestli budou jako kdokoliv jinej, nebo jestli na sebe nebudem utocit, nebo jesti budem hrat jako aliance.

Link to comment
Share on other sites

A jeste otazecka jak to vypadas s CzechRo - jestli budou jako kdokoliv jinej, nebo jestli na sebe nebudem utocit, nebo jesti budem hrat jako aliance.

ty co sa prihlasily sa vsetko vcas dozvedia :P terminy atd sledujte na tomto fore privatnejsie informacie sa dozviete neskor zatial sa stale este doladuju

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

Nechcel som sem pisat, prinutil ma vesper.

 

Ano. Skladame druhy reborn tym. A budem uprimny.

Neni to preto, ze by som vam chcel robit napriek, alebo vas zosmiesnovat.

 

Je to preto, ze ak chcem ist na turnaj, tak tam chcem ist hrat a nie nervovat sa. Chcem tam ist s partiou ludi, ktorej verim. Mam zatial 40 ludi a kazdemu z nich verim na 80-120%. O partii, co sa sklada tu sa to neda povedat. Najdu sa jednotlivci, ktory maju u mna respekt, ale najdu sa aj nicky, ktore som videl prvy krat.

 

Dalsia vec je, ze pre dobry vysledok musia byt ti ludia trochu zohraty, inak vas roznese aj 60 ludi. Videl som vase posledne video z turnaju a vsetka cest vasmu umiestneniu, zohrati ste neboli. Ti, co videli video z czechra (ano viem, mam sa zahrabat s czrom) vedia, ako to tu aj vesper uznal, ze czechro team bol o dost viac organizovany a zohrany. A preco? Lebo zaklad tvorili 3 guildy, 3 tymi. Shokei, TB, a LS. A zvysnych 10 ludi hraju GW tak dlho, ze vedeli, co sa od nich caka a co naopak robit nemozu. Maju odohranych X stoviek GW a su v tom dobry.

 

Za dalsie, zlozenie. 4 stalkery, 4 ws...to bolo v prihlasovacom topicu uplne normalne. Preboha ludia. Stalker aj WS su na massive GW fail chary. Stalker je dobry jeden, ako GuM. Mozno dvaja, aby rusaci nahanali toho nespravneho. WSko? Viete co robilo nase WSko v czro teame? Otroka, ktory nemal umierat a drzat linku grim sinXom. WSko je char, ktory musi ist do face to face kontaktu, na cudzi magnet. Su tam omnoho vyuzitelnejsie povolania ako char, ktory umrie a pritom ani nemusi zobrat nikoho so sebou. A to na tych mass GW by mal mat frager potencial aspon 3 fragy na smrt aby to malo aky taky zmysel branit.

A rozobranie charov? Ludia na ten turnaj nejdete pre to, aby ste si skusili, ako sa ktory char hra na GW. Na ten turnaj idete server reprezentovat.

 

Moj povodny plan bol spojit staronove PFT s gumami, ale Const to odmietol. Teraz cakam na vyjadrenia jednotlivcov. Spajat PFT s RNR mi prislo uz na zaciatku nerealne. 90% z vas prechovava antipatie bud ku mne, alebo ku guilde aku ku celku. Neberem vam to.

 

Co sa tyka czechro teamu. Davam s nimi alianciu, pokial vsetko pojde dobre.

 

Co sa tyka vas a nas. Necakajte, ze ak sa stretneme v utoku na jeden hrad, tak ten hrad opustime. Som ale ochotny vam pustit hrad v pripade, ze by vam to 5 minut pred koncom zabezpecilo umiestnenie na bedne.

 

Dalej sem neplanujem reagovat, lebo ako poznam niektorych ludi, zase by sa to otocilo iba v bezvyznamny flejm o tom, kto je viac a kto menej. A to potrebuju oba nase timy najmenej. V pripade, ze by ste chceli niekto riesit nieco viac...233-645-077. Som tam v ramci svojich moznosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
40 lidí­... Pustit hrad... Mí­sto... Bedna... 80-120%... Jakej že server to representujeÄ? Lí­bí­ se jim to? Stojí­ o to? Samé otázky.. aTo dÄkujeme

 

Wtf, Tulpik zase postuje? Aha jasne. Tebe po pul roce vypustili z leceni u Dr Chocholouska. Nebo si po tu dobu delal hrdinu na foru nekde jinde? :P

Link to comment
Share on other sites

Wtf, Tulpik zase postuje? Aha jasne. Tebe po pul roce vypustili z leceni u Dr Chocholouska. Nebo si po tu dobu delal hrdinu na foru nekde jinde? :P

Jenom sem dostal Hint se jí­t podí­vat na leukemiky, tak sem doÄel a hle z jinak nudného dne zábava na jiném levelu. Jen tak dál.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...