Jump to content
Reborn fórum

WoE Tournament Soupiska


Guest rodix-

Recommended Posts

Konecne sa nam podarilo dokoncit prvu guildu. Hraci boli prerozdeleny podla toho, ake chary su potreba. Umiestnovali sme ich do im, co najznamejsieho prostredia a snazili sme sa prihliadat na to aky si vybrali char na WoE. Snad vam to bude vyhovovat, pokial nie piste co najskor a skusime to vyriesit.

 

Ti, co niesu na zozname prvej guildy, zachovajte paniku. V priebehu dna, najneskor vsak v sobotu rano sa tu objavi aj druha zostava, o ktoru sa budeme vo vysledku opierat.

 

 

LK: crobs, dark warrior, vevis

paladin: nagedo, marwel, gell, renji, GKM

sinX: enny, rasho, dart red, zanfas, crasher

stalker: rodix

WS: speedman

creator: nouma, luke, kuzma, shadow, oasis, fisch

sniper: mitar, slayer, silv, aniteru, holy fighter, sarawok

gypsy: odry, amiko, kenji, frozen devil, ensik, crowley

clown: crovax, dr yueh, morgoth, aritma

hw: thorgrin, flex, rulezz, stormyk, zepo, tyrex

prof: elleshar, vesper, cedrik, aza

hp: doc, nessa, silent, gilga, mathio, sarah

champ: milt, snip, fade, rith, caon

sl: akki, liero

 

Rozdelenie do part tu bude zajtra popoludni. Kedze nechcem spamovat toto forum rozlicnymi topicmi, zacnite sledovat gw.wheee.cz

Kto ma problem s tym, co musi hrat, alebo sa nemoze zucastnit, dajte vediet co najskor. Nie v nedelu o piatej vecer.

Edited by rodix-
Link to comment
Share on other sites

ku guilde 1 rad by som aby ty co su nerozhodny a nevedia aspon na 80% ze idu nech napisu aby sme nemali volne miesta to iste plati aj pre guildu 2 hned ako sa postne zlozenie :)

 

 

 

guilda 2 je pripravena len sa tam musia dolozit este niake potrebne povolania "cca 2x ninja "

 

ostalo nieco okolo 8 nahradnikov ale pokial chcete ist na turnaj nezufajte miesto sa podla mna najde :)

 

tak snad nebudete dlho cakat :)a prekontrolujte ci ste zaradeny na poziciach kde vam to vyhovuje :)

Link to comment
Share on other sites

Uprava supisky. Ostava mi 1 volne miesto, ktore snad este dnes doplnime podla potreby.

Ti, ktori niesu isti na 105%, ze pridu, napiste to hned! Nie, ze vas budeme zhanat v nedelu vecer!

Edited by rodix-
Link to comment
Share on other sites

Rozdelenie guildy do part:

 

Prvy pisany clovek bude vzdy zakladat partu a ludi do nej naberat podla toho, ako su pisany tu. Nech potom paladini nemaju problem nahadzovat sacri cez party okno a chary, ktore potrebuju sacri su hore.

 

 

1. parta: Elleshar, Zepo, Nouma, Azarel, Rulezz, Shadow, Crovax, Renji, Gell, Silent, Doctor, Rodix

2. parta: Vesper, flex, Kuzma, Oasis, Stormyk, Nagedo, Dr Yueh, Mathio, Miltank, Rith

3. parta: Cedrik, Thorgrin, Luke, Fisch, Tyrex, Marwel, Gilga, Morgoth, Snip, Fade, Caon

4. parta: Silv, Mitar, Slayer, Aniteru, Holy Fighter, Sarawok, Aritma, Crowley, GKM, Sarah, Dark Warrior

5. parta: Enny, Rasho, Dart Red, Zanfas, Crash, Nessa, Speedman, Akki, Liero, Crobs, Vevis

 

Ostatne gypsy, ktore niesu zaradene pojdu na zaciatku bez party. V pripade, ze sa rozhodneme branit hrad s 1 alebo 2 CP si Morgoth a Dr Yueh najdu partnerku na najblizsie chvile. Partu im daju Vesper a Cedrik. Vsetko bude dopredu dohodnute, ktora gypsy ku ktoremu clownovi. Najlepsie by bolo aby kazda gypsy bola schopna v pripade nudze hrat CP, tzn. naklikajte si to v tom skill builde laskavo.

 

V pripade, ze sa bude kempit ulohou Ari a Crowleyho bude hrat Battle Theme pre sniperov. Prisposobte si na to buildy.

 

Ak je nieco nejasne, pytajte sa.

Edited by rodix-
Link to comment
Share on other sites

pridavam celu zostavu tento dokument sa bude aktualizovat :)online !!

 

takze pre rozpoznanie ci sa nieco zmenilo to ocislujem ZOSTAVA 08 ked sa nieco zmeni tak to prepisem na 02,03.....

 

pokial objavite chybu ( za to som sa nehlasil ), nepaci sa vam kde ste boli umiestneny ... piste mi kludne PM a pokial to pojde tak to vyrieslim

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

http://spreadsheets.google.com/pub?key=tob...amp;output=html nejak to nesedi -> treba Miltank ma barvu moji party(cervena) ale je v modre a naopak fade ma modrou pritom je v me, a treba CaOn ma moji partu(cervena barva) ale u me napsanej vpravo neni..a je tam jeste vice chyb ->treba snip je napsanej u me v parte ale ma barvu modre party... Edited by Arcik
Link to comment
Share on other sites

Já jsem obÄma leadrům psala, že jdu za sincrosse a ne za gypsynu, a nějak se mi nedostalo odezvy.

sry mam teraz vlastnu pracu ktoru musim stihnut a ked sa k Ro dostanem tak sa na to pozrem

 

ale princip chaosu vzikol vtedy ked si sa odhlasila to znamenalo ze si zmizla z mojho zoznamu a kedze rodix planoval ze ta da za gypsi asi koly tomu ze sixov bolo tiez neskutocne vela tak si aj v guilde 2 skoncila ako gypsy nehovorim ze sa to nebude dat vyriesit ale to zistim az ked budem mat cas si prezret cez 30 mailov :)

 

 

 

snad sa mi podarilo zatial stihnut aspon opravit tie tabulky/party

Link to comment
Share on other sites

http://spreadsheets.google.com/pub?key=tob...amp;output=html nejak to nesedi -> treba Miltank ma barvu moji party(cervena) ale je v modre a naopak fade ma modrou pritom je v me, a treba CaOn ma moji partu(cervena barva) ale u me napsanej vpravo neni..a je tam jeste vice chyb ->treba snip je napsanej u me v parte ale ma barvu modre party...

Primarne sa orientujte podla toho, co som tam pisal ja. Nestihame to vsetko editovat, ludi prehadzujeme este stale. Vysledne rozlozenie part bude iste zajtra 2-3 hodiny pred GW. Toto je vsetko tak na 90%.

 

Nakej ten den jsem se na forum nekoukl a co to vidim jdu za sinxe?:)...no ja bych vazne preferoval toho champa jak jsem napsal zde http://www.reborn.cz/forums/index.php?show...40&start=40 v druhem prispevku teto stranky...za sinxe moc hrat neumim :-)

Champov mame 5, viac ich nechcem. Mozes ist za sinXa v A, alebo champa v B. Your choice.

 

Nezabudajte na to, ze mame urcite limity...

Edited by rodix-
Link to comment
Share on other sites

takze upravil som zostavu o par mien pokial ste sa tam stale nedostaly tak bohuzial :)

 

ale nemusite sa bat prave som sa dohodol z druhou czechro guildov ze pokial sa k nam nedostanete tak vas naberu a kedze bude alliancia tak si to ani nevsimnete

 

sry ale nic viac momentalne neviem urobit :)

Edited by surya
Link to comment
Share on other sites

Rad bych tam taky zasel ale asi na me nezbyde misto,

a tak se ptam, bude se delat jeste 3ti guilda?

 

 

napisal si v spravnu chvilu :) ale otazka na to ci sa bude robit 3tia guilda znie

 

dohodol som sa z czechro ze pokial sa nam nevpracu hraci ktory si chcu zahrat tak oni v druhej guilde maju este miesto :)

Link to comment
Share on other sites

zjistil jsem ze zitra mam den volna tak jestli by se jeste jedno misto nekde naslo (nevim teda kde) tak bych se stavil za HW ale kdyz bude misto =]

miesto by malo byt v guilde ktora je kombinovana z czechro hracmi

-----------------------------------------------------------------------------------------

upravena zostava [ zereges za HP ] [ presne rozvrhnutie part - prvy je leader party - hracov naberat presne v poradi ako su tam ! ]

[ upresnenie kto bude HW na Ganbantein , Proff na MB ]

Link to comment
Share on other sites

napisal si v spravnu chvilu :) ale otazka na to ci sa bude robit 3tia guilda znie

 

dohodol som sa z czechro ze pokial sa nam nevpracu hraci ktory si chcu zahrat tak oni v druhej guilde maju este miesto :)

 

 

diky vsem za info. a za poradnou partu plnou kileru budu tam, tak kolem poledne

 

:) :)

 

Budeme delat stejnou barvu? / pripadne ucesy podle barvy party?

Edited by trouble
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...