Jump to content
Reborn fórum

WoE FE 1.3.2010


Baraka

Recommended Posts

Guest rodix-

Lal, ze legendy :shifty:)

 

Inak, hudbu som si uzil, that's all :D Zaujimalo by ma, kedy konecne tie male guildy dostanu rozum a spoja sa...

Link to comment
Share on other sites

Lal, ze legendy :))

 

Inak, hudbu som si uzil, that's all :D Zaujimalo by ma, kedy konecne tie male guildy dostanu rozum a spoja sa...

Hudba tam byla System of a down: B.Y.O.B , 36 , cigaro. kdyby nÄkdo nevěděl, ale to asi každý zná.

Co ty ví­Ä třeba jim to dojde a spojej se :-)

edit

To si tam nemal davat :shifty:

neco specifickeho se ti nelibi? z teto vety se toho nikdo moc nedozvi ;-)

Edited by Baraka
Link to comment
Share on other sites

Spojit se by slo kdyby ToL neustale po nas nesli jako .... at uz na GW nebo jinde... az se zacnou chovat jako normalni rozumny lidi a ne jen jako ti co musi zabijet za kazdou cenu a skodit, tak mozna se da na necem domlouvat... takhle akorat vzdy kdyz nas uz prejde zlost za neco co zase provedli a clovek ma v sobe vstricnost, tak zase ji brzy kvuli necemu ztrati...

Link to comment
Share on other sites

Spojit se by slo kdyby ToL neustale po nas nesli jako .... at uz na GW nebo jinde... az se zacnou chovat jako normalni rozumny lidi a ne jen jako ti co musi zabijet za kazdou cenu a skodit, tak mozna se da na necem domlouvat... takhle akorat vzdy kdyz nas uz prejde zlost za neco co zase provedli a clovek ma v sobe vstricnost, tak zase ji brzy kvuli necemu ztrati...

 

Opravdu jsem se tí­mhle hodne pobavil.. :shifty:

To bylo asi jako když jsem jednou Äel něco rupat do payonu a vy si tam sedí­te, jen chvilinku tam stojí­m a hned mi prilitlo nekolik nadávek.. :D

A k vaÄí­ gilde bych rekl jen to, že ani neutÄí­Ä co tam máte za lidi..

Link to comment
Share on other sites

Spojit se by slo kdyby ToL neustale po nas nesli jako .... at uz na GW nebo jinde... az se zacnou chovat jako normalni rozumny lidi a ne jen jako ti co musi zabijet za kazdou cenu a skodit, tak mozna se da na necem domlouvat... takhle akorat vzdy kdyz nas uz prejde zlost za neco co zase provedli a clovek ma v sobe vstricnost, tak zase ji brzy kvuli necemu ztrati...

__

Opravdu jsem se tí­mhle hodne pobavil.. :D

To bylo asi jako když jsem jednou Äel něco rupat do payonu a vy si tam sedí­te, jen chvilinku tam stojí­m a hned mi prilitlo nekolik nadávek.. :D

A k vaÄí­ gilde bych rekl jen to, že ani neutÄí­Ä co tam máte za lidi..

to mi pride ako za starych dobrych cias , ked pred 2 rokmi si toto robili RNR a PF :shifty:

 

co vam k tomu povedat ? len neprestante naberajte novych clenov a chodte stale na gw si to vysvetlit a casom tu budeme mat dalsie silne guildy :) drzim prsty

Link to comment
Share on other sites

Tak k tomuhle bohužel mužu rict jen to, že sehnat lidi je fakt problém.. chybí­ nám spoustu charů a když se zeptáÄ na mainu nebo bÄháÄ po mÄstech, tak se ti akorát vysmÄjou nebo po tobÄ házej nadávky..

No třeba se to Äasem nějak dožene :shifty:

Link to comment
Share on other sites

to mi pride ako za starych dobrych cias , ked pred 2 rokmi si toto robili RNR a PF :shifty:

 

hh, taky jsem si to spojil do podobne souvislosti :)

Ja teda oboum guilda (jak ToL, tak SU) verim a moc jim fandim. Tajne je totiz sleduju:-P A hlavne maji to, co spousta jinych "aktivnich guild" nema. A to vedeni, cloveka, kterej dokaze nejakym zpusobem stmelit lidi a druha vec je tak, ze je tam spousta aktivnich lidi. Neni to zaklad uspechu?:D

 

btw: omlouvam se chrashovi za mensi OT v jeho tematu:-)

btw2: kdyz uz jsem to nacal, tak me taky tesi i novy rozvoj FF...zajima me, cim nas tato guilda prekvapi:-)

Link to comment
Share on other sites

neco specifickeho se ti nelibi? z teto vety se toho nikdo moc nedozvi ;-)

 

No prvy krat po rozpade sme boli na GW (FF) a upozornujem nemali sme v plane ziskat hrad. Prvorade bolo naucit tych ludi co je to GW :-) Mam tam par jedincou ktori boli na GW 2x v zivote. A mozno sa cudujete ze preco tam mam take lamy, ale je to jednoduche na Rebornu hra malo ludi takze tazko vyberem len tych Highskilled....

Link to comment
Share on other sites

neco specifickeho se ti nelibi? z teto vety se toho nikdo moc nedozvi ;-)

 

 

No prvy krat po rozpade sme boli na GW (FF) a upozornujem nemali sme v plane ziskat hrad. Prvorade bolo naucit tych ludi co je to GW :-) Mam tam par jedincou ktori boli na GW 2x v zivote. A mozno sa cudujete ze preco tam mam take lamy, ale je to jednoduche na Rebornu hra malo ludi takze tazko vyberem len tych Highskilled....

necudujem sa , fandim ti , nech ti to z guildov vyjde , len sa nezvdavajte ked dostanete obcas na prdel , len tam stale chodte a casom sa dostavi uspech :shifty:

kazdy raz zacinal

Link to comment
Share on other sites

btw: omlouvam se chrashovi za mensi OT v jeho tematu:-)

btw2: kdyz uz jsem to nacal, tak me taky tesi i novy rozvoj FF...zajima me, cim nas tato guilda prekvapi:-)

pohoda ja jsem zvyklej :-)

No prvy krat po rozpade sme boli na GW (FF) a upozornujem nemali sme v plane ziskat hrad. Prvorade bolo naucit tych ludi co je to GW :-) Mam tam par jedincou ktori boli na GW 2x v zivote. A mozno sa cudujete ze preco tam mam take lamy, ale je to jednoduche na Rebornu hra malo ludi takze tazko vyberem len tych Highskilled....

Reknu to asi takhle rozhodne uvitam dalsi guildu ktera by nam mohla konkurovat (a samozrejme konkurovat PFkam :-) )

Nemuzes to tak brat, je to jen gw video ktere se tvurce snazi udelat vice zajimave

jestlize se ti nelibilo to "legendy" tak se ti muzu omluvit, ale jestlize se ti nelibilo to ze jsem tam dal tu scenu tak promin ale bez takovydlech scen by ty videa z podobnych gw byli jen o tom ze bezis a bouchnes do empa

edit

necudujem sa , fandim ti , nech ti to z guildov vyjde , len sa nezvdavajte ked dostanete obcas na prdel , len tam stale chodte a casom sa dostavi uspech :shifty:

kazdy raz zacinal

+1 mam stejny nazor :-)

Edited by Baraka
Link to comment
Share on other sites

Crashy pekne videjko,porad se pramaham ze budu taky neco zkusit ztmelit...

btw: Myslí­m,že káždy je rád ze se objevuji nove ci stare guildy,ktere chteji zkusit GW... bude tí­m ví­ce souperu a uz to nebude jen o RNR a PF že?.)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
btw: Myslí­m,že káždy je rád ze se objevuji nove ci stare guildy,ktere chteji zkusit GW... bude tí­m ví­ce souperu a uz to nebude jen o RNR a PF že?.)

 

Kdyby to bylo na mne, tak at klidne nemam zadne GW hrad, ale at chodi na GW alespon 5 guild s 25ti cleny a je poradna rezba. :):shifty:

 

Jinak az na tu scenu s FF mi ve videu schazeli frag sceny. :D

Link to comment
Share on other sites

hh, taky jsem si to spojil do podobne souvislosti :shifty:

Ja teda oboum guilda (jak ToL, tak SU) verim a moc jim fandim. Tajne je totiz sleduju:-P A hlavne maji to, co spousta jinych "aktivnich guild" nema. A to vedeni, cloveka, kterej dokaze nejakym zpusobem stmelit lidi a druha vec je tak, ze je tam spousta aktivnich lidi. Neni to zaklad uspechu?:D

 

Jako kdyby nebylo ToL tak já si furt jeÄtÄ bÄhám za knechta na 98.. Fakt jsem nevidÄl jinou gildu, která by Äla expit opravdu kamkoliv.. je uplnÄ jedno co jde za chary, prostě se expí­.. :)

To je podle mÄ fakt nejvÄtÄí­ pří­nos

 

 

Kdyby to bylo na mne, tak at klidne nemam zadne GW hrad, ale at chodi na GW alespon 5 guild s 25ti cleny a je poradna rezba. :):D

 

Doufám, že u takový řežby nebudu chybÄt :D

Edited by LAGer
Link to comment
Share on other sites

mimochodem tajne sledovani gm zavani, mam pak pocit ze je mam furt za pr.e.i :D

taky mam obcas ten pocit, ze se mi tlemi za zady jak to lamim ...

 

PS: vypln si signaturu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...