Jump to content
Reborn fórum

Ally na GW?


Ad0s

Recommended Posts

Takže když celá gilda chce jí­t na gw, tak musí­ jí­t na 3 party? :D No tak to je super, určitě se budou krásnÄ házet skilly přes partu a podobné vÄci..

Opravdu velmi racionální­ pravidlo, když byly gildy rozÄí­řeny na 25 lidí­

Delas jako by na ofiku byly party na 60 lidi

Link to comment
Share on other sites

Takže když celá gilda chce jí­t na gw, tak musí­ jí­t na 3 party? :D No tak to je super, určitě se budou krásnÄ házet skilly přes partu a podobné vÄci..

Opravdu velmi racionální­ pravidlo, když byly gildy rozÄí­řeny na 25 lidí­

Proc na 3, staci na 2. Stunovaci gypsina snad partu nepotrebuje.

Ohledne ET, neslo by ty instance vytvaret pro gildu misto party ?

Link to comment
Share on other sites

 

Já ti to řeknu polopatÄ, existují­ skvÄlé ensemble skilly a gospel co fungují­ jen do party- vÄtÄí­ parta-> imbalancovaný efekt tÄchto skillů na GW. Nechodí­Ä na SEÄka jinak by jsi vidÄl co umí­ invulnerable siegfried pro 25 lidí­ mí­sto 12.

Link to comment
Share on other sites

ja len tak... na czechre som odohral vela gw (ak to potrebuje niekto vediet tak v DML) a nikomu neprislo divne/nespravne/malo ze je parta na 12 ludi (ani u nas ani u superov). myslim si ze za nejaky cas vam to tiez nebude pripadat divne ci obmedzujuce.

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
Pripojuju se k navrhu Vertola ... pokud se ted budou pomalu trousit hraci z czro tak bych byl pro zvyseni poctu lidi v guilde na 36 at se tito lide mohou nabrat.

To nie. Uz takto sotva poskladame plnu guildu. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Pripojuju se k navrhu Vertola ... pokud se ted budou pomalu trousit hraci z czro tak bych byl pro zvyseni poctu lidi v guilde na 36 at se tito lide mohou nabrat.

 

A já si myslela, že o fíşzi lidí­ z czechra se uvažovalo kvůli tomu, aby oživili GW ve smyslu "ví­ce různých gild -> ví­ce soupeřů -> vÄtÄí­ zábava", nikoliv ve smyslu "rozdÄlí­ se mezi stávají­cí­ gildy"

Link to comment
Share on other sites

A já si myslela, že o fíşzi lidí­ z czechra se uvažovalo kvůli tomu, aby oživili GW ve smyslu "ví­ce různých gild -> ví­ce soupeřů -> vÄtÄí­ zábava", nikoliv ve smyslu "rozdÄlí­ se mezi stávají­cí­ gildy"

kym si clovek vytvori postavu , vyexpi ju na 95+ advanced , vyhunti equip , aby bolo takych 25 ludi nebudes mat hned , bude to trvat veela mesiacov ...

Link to comment
Share on other sites

A já si myslela, že o fíşzi lidí­ z czechra se uvažovalo kvůli tomu, aby oživili GW ve smyslu "ví­ce různých gild -> ví­ce soupeřů -> vÄtÄí­ zábava", nikoliv ve smyslu "rozdÄlí­ se mezi stávají­cí­ gildy"

 

zadna fuze neni, vyexpit a pripravit bojeschopnou postavu na tehlech ratech neni otazka tydnu :D ale mesicu :)

 

navic tu jiz delsidobu funguje oboustrana vypomoc mezi Shokei a PF :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...