Jump to content
Reborn fórum

Breeseovna 23.03.2010


Guest rodix-

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak video mi připadá dost lame jen samý AD, vůbec nic jinýho..

jestli na tomhle stojí­ celá vaÄe taktika a sranda o gw tak to je dost hrůza

Äkoda, že tam nebyla sem tam nějaká pneuma aspoř jsem teda nevidÄl

Link to comment
Share on other sites

Tak video mi připadá dost lame jen samý AD, vůbec nic jinýho..

jestli na tomhle stojí­ celá vaÄe taktika a sranda o gw tak to je dost hrůza

Äkoda, že tam nebyla sem tam nějaká pneuma aspoř jsem teda nevidÄl

hral jsi nekdy za creatora? jeho BM tvori prevazne cwp, bp, hide a ad. hadej co z toho by mel pouzivat nejcasteji...

...navic rodix i prohazoval equip, coz je nad ramec beznych povinnosti :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-
Tak video mi připadá dost lame jen samý AD, vůbec nic jinýho..

Tak prepac, koli tebe si nabuduce nabindujem cart revo, crazy uproar a skusim si niekde v hrade otvorit aj shop s potami. Mozno niektorym potom dojde, naco tie flasticky su.

Alebo si navarim rastlinky a spravime si podrobnu prednasku o faune a flore ragnaroku.

 

Ale v jednom mas pravdu, bolo to odo mna lame. Hlavu som mal ako bubon a vobec som nerozmyslal nad prioritami, co zabit ako prve. Nastastie mi ten vykon na vsetykch stacil stacil.

Link to comment
Share on other sites

Tak video mi připadá dost lame jen samý AD, vůbec nic jinýho..

jestli na tomhle stojí­ celá vaÄe taktika a sranda o gw tak to je dost hrůza

Äkoda, že tam nebyla sem tam nějaká pneuma aspoř jsem teda nevidÄl

 

Tak ty mi připadáÄ dost lame :)

 

2Rodix: ale rostlinky by byly cool :laughing1: Kdysi v Geffenu nám tam z nÄÄeho dropovaly chainy a blue gemy :)

Link to comment
Share on other sites

Když tÄ baví­ dávat za tohle tolik penÄz a hrát to takle, tak tvoje vÄc, já jen ří­kal, jakej na to mám názor :laughing1:

Edit: Já crea nehrál, já to nedÄlám jako vy, že si vemu od nÄkoho char jakej mÄ baví­, já hraju jen svoje chary :)

Edited by LAGer
Link to comment
Share on other sites

Když tÄ baví­ dávat za tohle tolik penÄz a hrát to takle, tak tvoje vÄc, já jen ří­kal, jakej na to mám názor :)

Edit: Já crea nehrál, já to nedÄlám jako vy, že si vemu od nÄkoho char jakej mÄ baví­, já hraju jen svoje chary :laughing1:

 

Zrovna rodix pokud se nepletu má za crea už něco nahrané :)

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

2Rodix: ale rostlinky by byly cool :laughing1: Kdysi v Geffenu nám tam z nÄÄeho dropovaly chainy a blue gemy :)

to bylo jak se jirkan snažil něco dokázat, vzal si nejlepÄí­ho alchu co mÄl (ten byl už tak -1), dal mu neplusovaný neslotový eq od npc a Äel trapčit s kytkama ne? :)

 

lager: jak by tÄ mohlo nebavit zabí­t vÄechno co se hýbe? ;) mÄ se to videjko lí­bilo náhodou (prostě jdu a zkuste si mÄ zastavit) (i ta hudba dokonce, i když byla taková hodnÄ zvláÄtní­, připomnÄlo mi to jedno video od kocoura kdy mu tam hrálo harder, better, faster, stronger)

Link to comment
Share on other sites

Ano pneuma byla ve videu tak jedna nebo dvÄ :P

presi: neří­kám, že není­ sranda zabí­jet vÄe co se hne, ale jde o to jak to zabijeÄ

mighty singletarget skill s nulovým CD a rychlým castem... čistá práce :P

Link to comment
Share on other sites

 

JeÄtÄ ti nikdo z guildy nenapsal aÂť tu zase netrapasí­Ä? :P

 

Od toho prostě AD crea je, aby zabí­jel lidi, v RNR jsme v pondÄlí­ nemÄli ani jednoho a moc jsme toho fakt nezabili. A co se pneumy týÄe, to jsi napsal jako by to nebyla chyba tÄch, proti kterým hrál (Rodixi ty jsi takový parchant normálnÄ, bombit lidi co si nedávají­ pneumu!!)

A jestli tÄ irituje ta cena bomb za fkn 4fun FE... nÄkdo se jde na GWÄka pobavit a je mu jedno kolik za to zaplatí­, myslí­m, že rodix v tomhle neni sám

Link to comment
Share on other sites

A co se pneumy týÄe, to jsi napsal jako by to nebyla chyba tÄch, proti kterým hrál (Rodixi ty jsi takový parchant normálnÄ, bombit lidi co si nedávají­ pneumu!!)

To není­ mí­řeno na rodixe, ale na ty, co nemÄli pneumy! Když hp vidí­, že půlka lidí­ umí­rá na demo a nehodí­ pneumu tak něco není­ v pořádku

Edit: Od toho prostě AD crea je, aby zabí­jel lidi, v RNR jsme v pondÄlí­ nemÄli ani jednoho a moc jsme toho fakt nezabili.

Tohle je možná důvod proÄ tu jsou gw jaký jsou, když je killer jen sinx, asura, crea a nikdo jinej si ani neÄkrtne.

Se podí­vejte na ty videa z jiných serverů..

Edited by LAGer
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...