Jump to content
Reborn fórum

WoE 10.4


Baraka

Recommended Posts

One shoot, one kill.

 

A ja chcem tiez devila :-/

 

SimtÄ, jakýho devila, vždyÂť tam stejnÄ byl skoro pořád bez elementu :D Akorát doc byl naÄtvaný, že dostal insta do 40+ def a 13k hp :mellow:

 

btw. odkdy zase funguje pressure na empo?

Link to comment
Share on other sites

SimtÄ, jakýho devila, vždyÂť tam stejnÄ byl skoro pořád bez elementu :D Akorát doc byl naÄtvaný, že dostal insta do 40+ def a 13k hp :mellow:

 

btw. odkdy zase funguje pressure na empo?

on asi myslel toho devila co jsem mel na sobe... :)

Link to comment
Share on other sites

Sa cudujem ze si tam dal aj svoju smrt xD. Inak rodixove videa su take zazivnejsie. Priame boje sa odohravaju na obrazovke. sinX je vyzirka co lieta po hrade ^^ Ale parada, skoda ze nieje dlhsie.

 

hm, drobna otazocka mimo misu....Funguju vobec crystal fragmenty? pred gw som si hodil na wiznu 35 fragmentov a po gw tam bolo 35 fragmentov...wiz spirit som mal vzdy ked sa dalo a obcas boli nabehy aj s kaite ale mne crystal fragment nezmizol (ci to boli nabehy s kaupe :mellow: ? ehm &@#)

Edited by Tema
Link to comment
Share on other sites

hm, drobna otazocka mimo misu....Funguju vobec crystal fragmenty? pred gw som si hodil na wiznu 35 fragmentov a po gw tam bolo 35 fragmentov...wiz spirit som mal vzdy ked sa dalo a obcas boli nabehy aj s kaite ale mne crystal fragment nezmizol (ci to boli nabehy s kaupe :mellow: ? ehm &@#)

Magnet? Dispell?

Link to comment
Share on other sites

Magnet? Dispell?

 

to moze byt ale proste bolo aj take ze sme sli proti 2-3 kaite/kaupe a proste mal som ten spirit a CF nezmyzol...ok iba som sa pytal, moznoze prave vtedy som nemal wiz spirit tak som si to nevsimol..

Link to comment
Share on other sites

Sa cudujem ze si tam dal aj svoju smrt xD. Inak rodixove videa su take zazivnejsie. Priame boje sa odohravaju na obrazovke. sinX je vyzirka co lieta po hrade ^^ Ale parada, skoda ze nieje dlhsie.

To zenekdo umre neni ostuda a uz kor ne na asuru ;)

dlhsie nedlhsie daljsem tam vse co za neco stalo a aspon si nikdo nemusi stezovat ze je to mo velky :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...