Jump to content
Reborn fórum

WoE 26.6


Baraka

Recommended Posts

Guest Miltank

 

2 a pul minutove video z hodinovych GW. Hm, co to asi znamena? Jo, ze protivnici behali po jinem hradu nez my. :megalol: Protoze co? Jsou dva FE hrady!

Jinak uz jsem prisel na to, co by bylo nejlepsi. Kdyby si ty dve guildy, co dycky pridou na FE(at uz stromky, citronky, konici, apod) sedly kazda do sveho hradu a celou hodinu tam campili. Panebjo to by byly GW, co? A my vam to kazime. :D Vsak takove GW by preci bavili kazdeho, no ne?

Link to comment
Share on other sites

2 a pul minutove video z hodinovych GW. Hm, co to asi znamena? Jo, ze protivnici behali po jinem hradu nez my. :megalol: Protoze co? Jsou dva FE hrady!

Jinak uz jsem prisel na to, co by bylo nejlepsi. Kdyby si ty dve guildy, co dycky pridou na FE(at uz stromky, citronky, konici, apod) sedly kazda do sveho hradu a celou hodinu tam campili. Panebjo to by byly GW, co? A my vam to kazime. :D Vsak takove GW by preci bavili kazdeho, no ne?

Tak proc si porad stezujes, takhle muzes stridat hrady a v kazdem mas zarucenou "obranu" a nemusis cekat az se zformuje.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
Tak proc si porad stezujes, takhle muzes stridat hrady a v kazdem mas zarucenou "obranu" a nemusis cekat az se zformuje.

 

No me teda nebavi prebihat mezi hradama kazdych 5 minut. :megalol: Kdybychom ted nebranili dvoje GW tu prontu, tak se ty hrady jen toci.

Link to comment
Share on other sites

Milte ja te chapu:) ale ne ty nas:DDDD

 

P.s.: kdyz my mame hrad a vypada to ze kempime, zalezi na rozhodniuti zda tam cekame kdo nabehne nebo tam je jen cestna straz a zbytek si hraje vedle.. ono hooodne zalezi na situaci ktera na tech gw je.

 

Crashi:D ten konec a otazka.... meli jsme jedineho snipa, ktereho jsme nechteli ztratit a pastil do dalky... tj na detect proste uz nestihal:D (nerikam co je lepsi, ale proste tohle byla ted taktika a nakonec to vychazelo:))

Link to comment
Share on other sites

Crashi:D ten konec a otazka.... meli jsme jedineho snipa, ktereho jsme nechteli ztratit a pastil do dalky... tj na detect proste uz nestihal:D (nerikam co je lepsi, ale proste tohle byla ted taktika a nakonec to vychazelo:))

vsak tj jedno... doduk jsem umrel tak se vam do toho nemam co plest:)

 

Kenji:prvnich 20minut mi to nahravalo pak ne 20min a pak zase je 20min...

pasaz s tim textem: Kenji: Sinx na pastich.. je cca 41minuta

Edited by Baraka
Link to comment
Share on other sites

...

Nejenom pastic ma detect ... co treba heavens drive - wiz byl daleko a profa nema?

 

Pokud chces neco doplnit do sveho postu kratce po odeslani, tak staci edit.

 

K videu - pokud vyrobis necely 3 minuty takovyhle kvality a video ma 70MB tak je neco spatne ... tipoval bych zbytecne vysokej bitrate (vzhledem k nizkymu rozliseni).

Link to comment
Share on other sites

K videu - pokud vyrobis necely 3 minuty takovyhle kvality a video ma 70MB tak je neco spatne ... tipoval bych zbytecne vysokej bitrate (vzhledem k nizkymu rozliseni).

uz jen cekam na Twistera kterej dela videa 20 min na 70mega aby mi s tim trochu pomoh:)

Link to comment
Share on other sites

A jeste drobnost.. ze bychom vyhlasili soutez v tipovani za kterou guildu pujde ta skupinka lidi co stridaji guildu kazde gw ted?:DDD (predpredposledne FF, predposledne Lemon, posledne LEH)

To me zajima, kdo se trefi...

Link to comment
Share on other sites

A jeste drobnost.. ze bychom vyhlasili soutez v tipovani za kterou guildu pujde ta skupinka lidi co stridaji guildu kazde gw ted?:DDD (predpredposledne FF, predposledne Lemon, posledne LEH)

vyhlasuj, myslim ze vim odpoved. doufam ze jako odmena bude alespon oca.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
hm Milte jedna hneda perla za druhou a podme, co este vypustis?

 

Na to, co si vypoustel na nasem VTcku, tenkrat jak si sem prisel asi ve dve rano nebudu mit, ani kdybych hodne chtel a hodne se snazil. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank
no ja si myslim ze na to mas, ked pustat taketo perli strizlivy, tak som zvedavy co by si pustal po hodne velke davce alkoholu :D

no inak chcala bohu ze si z toho moc nepamatam :(

 

A proto radsi pro dobro sveta nepiju. :) Jinak rict o vsem, co nekdo napise, ze jsou to jen sracky, aniz by si o tom nejak diskutoval umi kazdej.

Link to comment
Share on other sites

A jeste drobnost.. ze bychom vyhlasili soutez v tipovani za kterou guildu pujde ta skupinka lidi co stridaji guildu kazde gw ted?:DDD (predpredposledne FF, predposledne Lemon, posledne LEH)

 

No mna by zaujimalo zapriklad kto u Vas hral za snipa (schranformator?) ten detect je fakt dobra vec. (ked uz rypes, pretoze dobre vies preco sme vystriedali 2 gildy, kvoli aktivnemu urgentu)

Link to comment
Share on other sites

No mna by zaujimalo zapriklad kto u Vas hral za snipa (schranformator?) ten detect je fakt dobra vec. (ked uz rypes, pretoze dobre vies preco sme vystriedali 2 gildy, kvoli aktivnemu urgentu)

 

No vidis, to jsem opravdu nevedela :D A ano, schranzik... a ten detect fakt nemel sanci stihat...

Link to comment
Share on other sites

No vidis, to jsem opravdu nevedela :D A ano, schranzik... a ten detect fakt nemel sanci stihat...

1. Za celé GW mÄl 432 skillů. tzn jeden za ví­c než 8 sekund. Vzhledem k tomu, že se neschovává jak SinX/stalker - Äemuž pak ten menÄí­ poÄet skillů odpoví­dá, tak něco o nestí­hání­ fakt nežeru.

 

2. Na odhalení­ není­ jen detect. SamozřejmÄ je nejlepÄí­, protože v hidu a cloaku odhalí­ vždy a na dálku. Ruwah a Sight musí­ jí­t zblí­zka - což v daném pří­padÄ neÄlo - a HD musí­ dát dmg. Přesto si myslí­m, že za dané situace je HD naprosto neocenitelnej skill. Nebyl na sacri, takže by ho to odhidlo zcela určitě. Ten skill by mÄl mí­t každej pure GW profa a má ho každá high wizna, která chce něco zahrát a ne ten class naprosto degradovat. V dobÄ MB precastů a pastí­ byla wizna hodnÄ silná a člověku stačily 2 skilly, ale nějaké vyÄÄí­ schopnosti hráÄe se opravdu mluvit nedalo.

Link to comment
Share on other sites

A proto radsi pro dobro sveta nepiju. :D Jinak rict o vsem, co nekdo napise, ze jsou to jen sracky, aniz by si o tom nejak diskutoval umi kazdej.

tss se nauc pit a priste kdyz prijde, tak mu mozna porozumis :(

 

No mna by zaujimalo napriklad kto u Vas hral za snipa (schranformator?) ten detect je fakt dobra vec. (ked uz rypes, pretoze dobre vies preco sme vystriedali 2 gildy, kvoli aktivnemu urgentu)

ono detect opravdu nezvlada. viz situace kdy me hezky odpastil, nechal projit a hodit recall za zady. chtel jsem ho i zabit, ale pripadlo mi to jako zbytecne poutani pozornosti...

Link to comment
Share on other sites

ono detect opravdu nezvlada. viz situace kdy me hezky odpastil, nechal projit a hodit recall za zady. chtel jsem ho i zabit, ale pripadlo mi to jako zbytecne poutani pozornosti...

jedna vec je hadzat detect za warpom kde sa kempi a vidi tam hidnut sinxa , a druha v strede miestnosti

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...