Jump to content
Reborn fórum

Swordman - Buildy


Kosmos173

Recommended Posts

Nazdarek Lidi mam tady jeden takovy pekny build sworda. Bude z nej Sacri crus. Tak prosim napiste jestli je to aspon trochu dobry. Diky moc vsem.

 

 

str 17

agi 10

vit 78

int 2

dex 35

luck 1

 

skilly sou opraveny nakonec budou takto

 

sword mastery 10

HP recover 10

Bash 10

Provoke 10

Endure 9

Magnum 1 ale nak mam pocit ze to nevyjde

Final Blow

Move HP rcovery

Bersek-tento zatim nemam pry snizuje def. A ani nevim presne k cemu slouzi prosim o radu zda se ho mam taky naucit diky.

 

 

Kosmos 173 sword 62 lvl

Link to comment
Share on other sites

Magnum 1 ale nak mam pocit ze to nevyjde

6960[/snapback]

To mas zcela spravny pocit - max. je 49 skillpointu, ale vubec nechapu, proc odpovidas na tri tecky (quote je anglicky citace) a jinak pouzivej tlacitko add reply uplne dole nebo kdyz musis nekoho citovat, tak reply.

Link to comment
Share on other sites

Nazdarek Lidi mam tady jeden takovy pekny build sworda. Bude z nej Sacri crus. Tak prosim napiste jestli je to aspon trochu  dobry. Diky moc vsem.

str 17

agi 10

vit  78

int  2

dex 35

luck 1

 

skilly sou opraveny nakonec budou takto

 

sword mastery 10

HP recover 10

Bash 10

Provoke 10

Endure 9

Magnum 1 ale nak mam pocit ze to nevyjde

Final Blow

Move HP rcovery

Bersek-tento zatim nemam pry snizuje def. A ani nevim presne k cemu  slouzi prosim o radu zda se ho mam taky naucit diky.

Kosmos 173 sword 62 lvl

6495[/snapback]

 

endure 8 and magnum1

Link to comment
Share on other sites

...

6495[/snapback]

No, spí­Ä by asi bylo lepÄí­, aby jsi napsal, jaký build plánujeÄ. To, co jsi napsal zatí­m je v pohodÄ, ale rád bych věděl, jak pojedeÄ dál... (mohl by jsi třeba teÄ jed jen INT, což by byl velice Äpatný nápad...).

 

Možná bych jeÄtÄ zvýčil STR, budeÄ nosit poty na GW..., VIT 90-100, přidej DEX kvůli castÄní­ Sacri, něco do AGI...

 

Skilly OK, ale fakt to nevyjde, máÄ moc... ZruÄ MB, podle mÄ není­ dobrý, nebo uber Endure, dí­ky tÄm 7 ranám se na vlaÄkování­ použí­vá hůř...

 

Berserk - když tvoje HP klesnou pod 25%, tak se ti sní­ží­ DEF a zvýÄí­ ATK, podle mÄ pro Sacri crusa dost nanic, ztráta Äasu ho vůbec dÄlat...

Link to comment
Share on other sites

No, spí­Ä by asi bylo lepÄí­, aby jsi napsal, jaký build plánujeÄ. To, co jsi napsal zatí­m je v pohodÄ, ale rád bych věděl, jak pojedeÄ dál... (mohl by jsi třeba teÄ jed jen INT, což by byl velice Äpatný nápad...).

 

No Tak sem s tim tak nějak popojel a už je to crusader.

Takže ted je to asi o tomhle.

 

str 27

agi 11

vit 85

int 7

dex 36

luck 1

 

je to vÄe bez tÄch bonusů jelikož si je nepamatuju a jinak sem Äel z 50 JOBU.

 

sword mastery 10

HP recovery 10

Bash 10

Provoke 10

Endure 9

na to magnum vážne nic nezbylo takže magnum nemám.

 

 

Crus skilly

 

Faith 10

Guard 5

Holly cross 6

GC 4

smite 3

bumerang 3

reflect 2

def aura 1

Sacri zatim neni ale bude asi na 4

 

Tak to zatí­m mám a plánuji to asi tak že VIT 91+9 a pak hlavne str a agi. Trochu ta int eÄte mozná tak maximálnÄ 14 int. prosí­m piÄte nazor co zlepčit co nechat atd. diky moc vÄem

 

Kosmos173 BurningSacriCrusader lvl 68/35

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Ma vubec cenu si davat u sworda MB?

25431[/snapback]

Ne, lepsi sehnat Blast Clip(Marine Sphere c. - dava lvl 3 MB)

 

Reknete mi k cemu je to dobry...

25431[/snapback]

Sireni statusu, rozmrazovani, odhazovani....blablabla.... atd. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

zdravim, no zatim jedu build takhle a chtel bych toho knighta se spearem:

lvl: 59/46

staty:

str: 63+7 (+10)

agi: 9+2 (+10)

vit: 33+4

int: 1 (+10)

dex: 40+3 (+10)

luk: 1+4

(staty v závorkách pí­Äu proto že jedu na dual s priestem) :)

 

skilly:

insc hp rec: 10

sword mastery: 10

bash: 10

provoke: 5

magnul break: 1

endure:3

6 nerozdÄlených +4 zbývaj

 

tak sem se chtÄl zeptat na co ty zbejvají­cí­ skill body páÄ tu nÄkdo psal že endure dává na 10, 10% do m def ale ve hře mám m def 5+1 když to použiju na 3ce tak mi to dá na 8+1 což mi jako 3% nepřijde, tak bych se chtÄl zeptat co je pravda a na co v pří­padÄ dát ty body :mml:

no a jeÄtÄ okritizovat build, co zlepčit atd. :))

(equip zanetbatelnej páÄ mi zatim žádný staty nedává :) až na omylem koupenej hellfire +3str) dí­ky ;)

Link to comment
Share on other sites

mno s tim sword mastery je to celkem pravda, meÄ sem zatim nepoužil :) zkusim nÄkoho přemluvit :) ok dí­ky :mml:

E: vyplatí­ se auto berserk?

naví­c teÄ sem si všiml že pro dalÄí­ skilly pro knihgta je potřeba two hand.. mastery (parry, aura blade[možná jen pro seÄné zbranÄ] bowling bash atd. mÄl jsem spí­Ä dát two hand? :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Nazdárek. Mám sworda lvl 55/41 a plánujem crusadera. Som hlavne sólo hráÄ. Neexpí­m, skí´r zbieram body na huntoch. Mám voÂľný jeden skill bod a zaují­malo by ma, kam by ho bolo najlepčie investovaÂť (spolu s ostatnými, Äo prí­du) ak mám nasledovné skilly:

 

sword mastery 10

HP recover 7

Bash 10

Provoke 5

Endure 6

Magnum 1 - iba na prerážanie obklíşÄenia

Final Blow

Move HP recovery

 

Za nevýhodu HP rec. považujem fakt, že nefunguje poÄas chí´dze, postupne sa poÄet obnovíşjíşcich sa bodov stane zanedbateÂľným a nakoniec, že si ako crus dám radÄej heal.

S Endure na 6 dokážem prejsÂť už celkom sluÄníş vzdialenosÂť - neviem, či ÄalÄí­ch pár sekíşnd vyváži investí­ciu skill bodu

Provoke som zatiaÂľ nikdy nepoužil - nakoÂľko je to prakticky využiteÂľné?

Tiež by ma zaují­malo, či sa oplatí­ ten AutoBerserk skill (či ako sa to volá)

 

EÄte pre informáciu staty mám nasledovné (momentálne dohářam statu na int):

str: 34, agi: 22, vit: 32, int: 31, dex: 40, luk: 2

Link to comment
Share on other sites

 

no hlavne si nenapisal ako mas v plane bojovat.

ak rucne, tak vhodnejsi je knight. ale vsak je to na tebe.

HP recovery ti zvysuje ucinnost liecivych itemov, dobra vec.

provoke je podla mna dost zasadna vec pre swordsmanov co bojuju takpovediac chladnymi zbranami :sadbye: magnun tak isto, pekne zvysuje damage.

autoberserk: obcas beham v berserk mode, pridava to pekne damage len si clovek musi davat pozor :P

 

ak chces zabijat grand crossom, tak build mas na wiki. k tomu uz tazko nieco dodat.

Link to comment
Share on other sites

Ma vubec cenu si davat u sworda MB? Reknete mi k cemu je to dobry...

No je to jeden z nejdůležitÄjÄí­ch skillů...Když se na to ptáÄ tak Äekam, že nebudeÄ mí­t pení­ze za eq kterym by jsi to nahradil.

TeÄka myslim bonus, který ti přidá HIT což se dost hodí­...jo jasnÄ můžeÄ bashovat dokud nedáÄ stun, ale tadyto mí­ ví­cero využití­... :)

Link to comment
Share on other sites

No je to jeden z nejdůležitÄjÄí­ch skillů...Když se na to ptáÄ tak Äekam, že nebudeÄ mí­t pení­ze za eq kterym by jsi to nahradil.

TeÄka myslim bonus, který ti přidá HIT což se dost hodí­...jo jasnÄ můžeÄ bashovat dokud nedáÄ stun, ale tadyto mí­ ví­cero využití­... :D

Proc odpovidas na 4 roky stary post? Ale co tak sleduju tak huntis 10 postu na foru... :)

Link to comment
Share on other sites

Proc odpovidas na 4 roky stary post? Ale co tak sleduju tak huntis 10 postu na foru... :)

To je snad jedno na jak starý post odpovidam ne? když tu nidko nepí­Äe nic tak to uvidí­ ti co tu zaÄí­naj a třeba jim to i pomůže.

VÄera sem potkal v pvpcku dva crusse co nevedeli co ten skill dela=ani ho nemeli a delali to kuli tomu znova celou postavu...

Link to comment
Share on other sites

To je snad jedno na jak starý post odpovidam ne? když tu nidko nepí­Äe nic tak to uvidí­ ti co tu zaÄí­naj a třeba jim to i pomůže.

VÄera sem potkal v pvpcku dva crusse co nevedeli co ten skill dela=ani ho nemeli a delali to kuli tomu znova celou postavu...

Delat znova celou postavu je zbytecny... neadvanced se da vyexpit s jakkoliv zmrsenym buildem, v podstate si tam muzes naklikat cokoliv... Slo to i driv, navic tedka draci. Si tam na 6x lvl sedne a vyleze jako 99/50. Skilly absolutne nemusi resit.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...